Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) HUTCHDB válasza Zototh64 (#350) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hát ebből nem lesz 2x ennyi, bár majd szétnézek, hogy nem volt -e valami beragadva, de ha nálatok sincs meg az 6 óra körüli képernyőidő, akkor felesleges is lesz erőlködnöm.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#352) Zototh64


Zototh64
őstag

DEV 9.1.24 megjött :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#353) rjg válasza HUTCHDB (#349) üzenetére


rjg
őstag

Én most járok 16%-on, 4:46 perc SOT-tal, ebben van 1:19 perc Wazze használat. Ezen kívül 43 perc beszélgetés. Nálam is folyamatos szinkronok mennek, gmail, 5 saját domain fiók, Messenger, Facebook, Viber, Hangouts, stb. Hétvégén wifin 9 óra volt a kijelző használatom, Chrome, YouTube, Moon Reader mellett. Az első néhány nap alatt nekem is volt, amikor gyengébben teljesített, be volt ragadva valamilyen folyamat a háttérben.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#354) HUTCHDB válasza rjg (#353) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Megnéztem, a legnagyobb fogyasztóm az android rendszer.

De ebben a videóban 7:27-nél valami brutális képernyőidőt hoztak ki a telefonból.
A 3,5 óra szerintem egy mai csúcsmobiltól kevés...
Nyilván pár nap múlva javulhat ez, de jelenleg lekonyul a szám, ez biztos...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#355) bbubby00 válasza HUTCHDB (#354) üzenetére


bbubby00
őstag

Mindenkinek az elso par napban az android zabal. Nem kell betojni, tolj napi 1-2 restartot es jo lesz :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#356) rjg válasza HUTCHDB (#354) üzenetére


rjg
őstag

Én egy összehasonlítást néztem, ahol jobban teljesített, mint a OnePlus 6T. Adj neki néhány napot, be fog állni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#357) HUTCHDB válasza rjg (#356) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, azt kihagytam, hogy közvetlenül a mi mix3 előtt 6T-m volt...3 napig
Arról mindenki elájult...hát én nem.
Volt sima 6-om is (2-3 napig), de ugyanaz az érzet...semmilyen.
Alap android, általános megjelenéssel, nulla egyediséggel, abszurd hype-al.
De ez nyilván a saját véleményem. :B
Akkuban az is kb. ezt tudta.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#358) rjg válasza HUTCHDB (#357) üzenetére


rjg
őstag

Visszakerestem a képernyőmentéseimet. Nálam második nap az Android rendszer fogyasztása 48% volt, akkor volt nagyon gyenge a SOT. Utána ez beállt 12-14% közé, azóta nincs gond.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S23 Ultra

(#359) HUTCHDB válasza rjg (#358) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Úgy legyen! ;)

MÁS:
A gcam-ot én nagyon tudom ajánlani, remek képeket készít!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#360) kelzsoca válasza HUTCHDB (#359) üzenetére


kelzsoca
félisten

6 óra SOT kihozható a készülékből.

https://vertigostore.eu

(#361) bbubby00 válasza HUTCHDB (#359) üzenetére


bbubby00
őstag

Most 15ora keszenlet, 4ora sot. 50%van hatra. :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#362) Capox


Capox
csendes tag

Nekem 6 nap használat után, napi 1-2 újraindítás után android rendszer 8.3%

(#363) bbubby00 válasza Capox (#362) üzenetére


bbubby00
őstag

15 nap utan 5.8% android hasznalat. Mostanaban 1x sem inditom ujra.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#364) GrooveHero válasza kelzsoca (#360) üzenetére


GrooveHero
addikt

Annyi lazán :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#365) HUTCHDB válasza GrooveHero (#364) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A volte jól látom nálad megy?
Ezt is rom specifikus?
Nálam nem működik...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#366) kano válasza GrooveHero (#364) üzenetére


kano
nagyúr

T-s vagy vagy Telenoros?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#367) HUTCHDB válasza kano (#366) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én nekem telenoros és telekomos kártyám is van, de egyikkel sem működik a volte. (Global stabil)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#368) GrooveHero válasza HUTCHDB (#365) üzenetére


GrooveHero
addikt

És kano:

Nem tudom, hogy rom specifikus e. De se nem trés, se nem telenoros, se nem pannonos nem vagyok. Angliában élek :))
Szerintem az itteni mobil szolgáltató miatt. Van egy úgynevezett feel at home szolgáltatás, ami azt jelenti, hogy a szerződött országokkal, vagy azokon belül használhatóm az itteni tarifámat. Otthon a témobil hálózatára csatlakozik a telefon asszem, velük van szerződése
Vicces, mikor Amerikából olcsóbban telefonálok, mint ők maguk :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#369) joey04


joey04
titán

Köszi a tesztet! Jó készülék jó áron, de korábban olvasható problémák miatt én félve ugranék bele. De hát az ilyenek miatt érhető el nagyon jó ár/érték arány a tudáshoz viszonyítva. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#370) alex.3 válasza HUTCHDB (#365) üzenetére


alex.3
tag

A Telekomnál működik a volte, kérni kell a szolgáltatótól a bekapcsolását, a telenor csak most vezeti be. De elvileg csak az eu dev rommal működik illetve meg tudod nézni az alábbi menü pont alatt: beállítások -> SIM-kártyák és mobilhálózatok -> SIM-kártyák beállításai és itt fogod látni a kapcsolót (ha van stabil romban) inaktív állapotban. Ha van kapcsoló akkor a tárcsázóba beütöd ezt a kódot *#*#86583#*#* és már működik is. :)

(#371) HUTCHDB válasza alex.3 (#370) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mindkét szolgaltatonal be vagyok aktivalva.
A global stabil romon nincs volte állás, azért kérdeztem, hogy rom specifikus- e a dolog, de akkor kijelenthetjuk, hogy igen.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#372) kano válasza HUTCHDB (#371) üzenetére


kano
nagyúr

Rom specifikus is az biztos. Nekem U11-en nem megy a VoLTE Telenoros simmel, mert sem a rom (nincs VoLTE) sem a szolgáltató nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#373) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos ma is érdemi előrelépés nélkül zárom a napot akkumulátor/üzemidő/SOT téren.
25 %-on állok, 2 óra 55 perc kijelzőidővel. :W

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#374) GrooveHero válasza HUTCHDB (#373) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mennyi idő van vissza a nyitásból? Én egyből egy Xiaomi EU-val kezdenék. Mondjuk engem a TWRP kicsit megszopatott, mert arra gondoltam, hogy felmásolom simán a telóra, ott meg majd betallózom. Há' nem sikerült, TWRP nem látta, így az ADB push parancsot kellett alkalmazni, de végülis sikerült. Minden műkszik frankón, hidd el, meg fog duplázódni a sot :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#375) HUTCHDB válasza GrooveHero (#374) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kb 1 nap van hátra, ma még nem néztem.
Az eu rommal annyival jobb az akkuhasználat?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#376) Zototh64 válasza GrooveHero (#374) üzenetére


Zototh64
őstag

Fel megy az a TWRP rendesen (én is szívtam vele pár órát, amíg el nem mondták, a megoldást), csak
amikor a twrp fent van adb-ből, akkor ne húzz ki semmit, ne csinálj semmit, hanem egyből onnan fastboot-ból indítds a twrp-t (volume+ és power gombok együtt). Másképpen nem lesz fent.
Ezt kell csak másképpen csinálni, a 3. lépésnél, és ezalapján a leírás alapján szépen felmegy minden.

https://logout.hu/bejegyzes/karavik/xiaomi_mi_mix_2s_xiaomi_eu_rom_tiszta_telepites_le.html

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#377) bbubby00 válasza HUTCHDB (#373) üzenetére


bbubby00
őstag

Nemtudom, h mit csinalsz. Nekem 1.5nap keszenlet + 6ora sot ismet. Global stab. Tobb, mint 2het hasznalat utan.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#378) GrooveHero válasza Zototh64 (#376) üzenetére


GrooveHero
addikt

Felment szerintem rendesen, hiszen telepítettem róla romot. A gond az volt, hogy nem olyan volt mint a Mi 5-én , és nem tudom csak simán betallózni, hanem OTG kell hozzá, vagy ADB push parancs.
Valamit elronthattam? Végül is úgy csináltam, ahogy írtad, olvastam XDA-n, hogy nem lehet ADB-ből restartot tolni.

Elvolastam Karavik leírását, de nem említi, hogy a TWRP ami MIX3-hoz van pölö nem is angol, hanem nyelvet kell váltani az elején. Vagy én tőtöttem le valami kalóz verzijót? :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#379) Zototh64 válasza GrooveHero (#378) üzenetére


Zototh64
őstag

Biztos, hogy nem jól ment fel.
EZ való a mix3-hoz: TWRP_perseus.img

Én is azt httem előszőr, hogy felment rendesen.
Indításkor nyelvet kellett állítani, backup-ot nem tudtam csinálni, és én sem tudtam betallózni a belső sd-ről.
Tegnap éjjel, neki futottam megint és most már minden megy ahogyan kell.
Ha elindítod nem kell nyelvet állítani, látsz rendesen mindent a telón, szóval így jó.
És fontos, a megfelelő sorrend a törlésnél, szerintem én ott rontottam el.
Felcseréltem a sorrendet az Advanced Wipe-ot és a Data partició wipe-ot. Ez meg elég is volt.

Illetve még az jutott eszembe, hogy amikor rossz volt, akkor a telepítés előtt volt beállítva ujjlenyomat, és pin-kód. Logikalag nincs hozzá köze, de anno a Mate8-on ez is okozott problémát romoláskor, és az is be kavart néha, hogy a gugl fiókot törölni kellett romolás megkezdése előtt. Furi, de ez volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#380) GrooveHero válasza Zototh64 (#379) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hm...most ránéztem XDA-ra megint, onnan a link vitt xiaomi eu-ra, onnan szedtem volna le, de van már ilyen a letöltések között, szóval elvileg jót szedtem le, szintén alulvonás perseus néven fut az enyém is. Na akkor majd holnap lehet nekifutok rendesen. Bár az új 9.1.24-esből max a weather (időjárás couldn't connet to network zavar, a többi nem gáz. Majd frissítek egy hónap múlva, vagy max ha jön ki valami jó kis fícsör, mint most a 17-esben a dupla koppra képernyő zár.

Amit nem vágok, hogy milyen wipe-okat kell nyomni, ha csak frissíteni akarok, nem akarok mindent gyalulni újra állítani be mindent megint. :F

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#381) TpS válasza GrooveHero (#378) üzenetére


TpS
őstag

A Karavik leírása a Mix 2S-ről szól, nem a Mix 3-ról, és a 2S-hez van más által moddolt twrp, ő nem az eu oldalról letöltöttről ír, ezért az eltérés.

Ha ez eu rom újabb változatát teszed fel, ami már ota-n is letölthető a frissítőből, akkor semmi dolgod nincs, megcsinál mindent. Ha kézzel töltöd le a romot, és szintén a frissítőből teszed fel, akkor szintén semmi dolgod nincs. Ha viszont kézzel akarod feltenni a twrp-ből, akkor cache és dalwik cache törlés kell csak. Ez a gomb a twrp-ben szerencsére ott is van a reboot mellett, így nem is lehet elfelejteni.

Ha a mi cloud-be mentesz, akkor az összes beállítást, wifi, asztal, ... felment. A témákat nem menti, amiket letöltesz, ezért ezeket érdemes a kedvencként megjelölni, hogy pl. egy teljes gyalulás után ne kelljen keresgetni. A telepített programoknak az adatait viszont ez a mentés nem menti, így ha esetleg valami játékban nincs saját felhős mentés, akkor újra kell kezdeni.

Van teljes mentés is, ezt át lehet másolni pl. pc-re is, ahol a programok adatait is menti, de nálam volt, hogy fc-ztek a programok, így azt nem szoktam alkalmazni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#382) dioka7 válasza Zototh64 (#340) üzenetére


dioka7
senior tag

(#383) TpS válasza GrooveHero (#380) üzenetére


TpS
őstag

Nálam nincs gond az időjárással, működik rendesen a 24-esen.
A dark mód viszont nem, bár én nem igen szeretem a feketét, így különösebben nem zavar.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#384) vulnrea válasza dioka7 (#382) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Hasonlót rendeltem én is, szerintem jövöhéten már meg is jön.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#385) TpS válasza dioka7 (#382) üzenetére


TpS
őstag

Köszi a linket, rendeltem is, nagyon tetszik!

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#386) Zototh64 válasza dioka7 (#382) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Köszönöm!
Tetszik!
Holnap megolvasom rendesen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#387) bbubby00 válasza vulnrea (#384) üzenetére


bbubby00
őstag

En nagyon gondolkodom, h tok nelkul fogom hasznalni.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#388) Zototh64 válasza bbubby00 (#387) üzenetére


Zototh64
őstag

Az biztos, hogy mindegy milyen tokot teszel rá, csak csúnyítja :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#389) dioka7


dioka7
senior tag

Örülök, ha segíthettem.
vulnrea: ha megjött a tok, dobsz fel 1-2 képet, hogy néz ki telefonon? Akár privátba is, ha mást nem érdekel.
Pénteken rendeltem meg a smartshoptól a telefont, azt írták, hogy várhatóan 3 napon belül átvehető. Már alig várom :K
Céges lesz, így muszáj a tok, nehogy kikapjak :DDD . Most rendeltem meg 2db vékony tokot rá + egy üveget. Meg egy halom type-c átalakítót, mert eddig RN5 volt, micro usb-vel. Szóval csak győzzek addig várni... :B

[ Szerkesztve ]

(#390) TpS válasza bbubby00 (#387) üzenetére


TpS
őstag

Nyáron akkor óvatos legyél, izzadt tenyérből könnyel kiszánkázik, a mix1-emmel éppen csak megúsztam egy ilyen balesetet.

Xiaomi 13 8/256 HyperOS 1.0.24.3.4.DEV

(#391) kelzsoca válasza HUTCHDB (#373) üzenetére


kelzsoca
félisten

Itt valami nagyon nem jó, ha nem váltod le a szoftvert, szerintem egy factory reset mindenképpen szükséges.

https://vertigostore.eu

(#392) bbubby00 válasza TpS (#390) üzenetére


bbubby00
őstag

Igen, ettol felek en is :( Pedig utalom nagyon a tokokat.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#393) GrooveHero válasza TpS (#381) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. :R

Bármit csinálok mindenképp TWRP-be bootolna, ha simán rányomok updater appból az installra alul, vagy ha updater package-et választok jobb felül akkor is. Nem mintha nem tudnám megoldani, de mivel véres a torka a TWRP-mnek, ezért csak push paranccsal tudom feltenni, sima installal nem :(

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#394) HUTCHDB válasza kelzsoca (#391) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Meg a mai nap kell a telefon, majd hét elején megcsinalom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#395) Zototh64 válasza GrooveHero (#393) üzenetére


Zototh64
őstag

Tapasztalat:

Bántotta a csőrömet, hogy nem tudtam biztosan, hogy hol rontottam el a twrp dolgot.
Most kipróbáltam.
Ugye úgy lett újra telepítve minden tegnap (twrp és rom), hogy előtte kitöröltem az ujjlenyomatot, és a hozzá tartozó pin-t.
TWRP tette is szépen a dolgát, ahogyan kell.
Most beállítottam az ujjlenyomatot, és a hozzá tartozó pin-t.
TWRP-ben ujra indítottam, elején cancel kellett, és nem a főablak jött be egyből. Nem is csinált backup-ot.
Újra indítottam megint twrp-ben, és most nem cancel-t nyomtam, ahogyan a leírásokban van, hanem beírtam a pin-em, és voálá, twrp szépen működk.
Konklúzió:
Ha nincs semmilyen képernyő feloldás beállítva minden jó.
Ha Pin van beállítva, és a leírástól eltérően beírod indításkor, minden jó.
Ha bármi más pl minta van megadva feloldásra, na akkor azt nemtom hogyan lehet számszerűsíteni, hogy twrp indításnál be tudjon azonosítani a twrp, hogy biztosan jó kezekben van a telefon.

Tehát ha van biztonsági képernyőzás, akkor azt kéri a twrp indításkor.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#396) -oli- válasza Joba006 (#300) üzenetére


-oli-
aktív tag

https://www.telefonguru.hu/hir/140_ezer_forintba_kerul_csak_a_Mi_Mix_3_2019-01-25

Valaki vásárolt már itt? Mint a gearbest? (Mindig vannak fenntartásaim)

(#397) Zototh64 válasza HUTCHDB (#373) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem tudom, volt e újraindítva napközben a telefonod, de ilyenkor sajnos onnantól számolja a kijelző és stb időt, nem a teljes feltöltéstől. Lehet, hogy itt mennek el Neked a számok.
Persze nem biztos, csak agyalok.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#398) lge73x


lge73x
tag

4G+ (LTE-A) kezeli rendesen a készülék? Elsősorban vidéken használók visszajelzése érdekes, mert Telenor és Telekom is ott fogja össze a B20 és B3 csatornákat.

(#399) Zototh64 válasza lge73x (#398) üzenetére


Zototh64
őstag

Telekom nekem megy szépen, szinte folyamatosan LTE+-on van.
B-A-Z

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#400) lge73x válasza Zototh64 (#399) üzenetére


lge73x
tag

Köszi, akkor a Mi8 hoz képest javították. Már csak az a 220g súly, ha kevesebb lenne :) ! Nem érzitek kicsit soknak a mindennapi használat során?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.