Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) TpS válasza rzoli (#73) üzenetére


TpS
őstag

Egy dologban tér el, amikor felteszed a twrp-t, akkor még fastboot módban a hangerő fel+power gombbal kell belépni a twrp-be, nem a fastboot boot ... paranccsal. Az eu-tól letölthető twrp kínai nyelven jön be, jobb oldalon fentről a 3. gomb, majd jobbra fent a global ikon után tudod angolra állítani.

(#102) Barthezz2 válasza Den Hadnagy (#97) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

FiiO BTR3. Tudja az Apt-X, Apt-X HD és az LDAC codec-et is. Utóbbi már 990kb/s, ami egy telefonhoz szerintem elég.

Vettem én is egy ilyet és gond letudva(nekem Mix 2 van, de azon sincs már jack).
Tudom, plusz költség, tudom, ezt is tölteni kell(10 órát bír kb). Viszont soha, egy mobil sem volt még tökéletes, és nem is lesz. Akkor nem lehet eladni a következőt.

Everybody lies.

(#104) Atomgeszi válasza citkar (#98) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De volt. Nézd vissza az előző Huaweieket, Mi 4-5-6, Samsungok. Mind mind volt. Aztán egyik elkezdi, a többi folytatja.

Meizu 16 pl. nincs NFC, és a rendszere, mind a kamerás képességei elég puritának.

(#105) Graphics válasza nozs23 (#66) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dobsz linket a többekre?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#106) rzoli válasza TpS (#101) üzenetére


rzoli
senior tag

A global és az eu között van lényeges különbség? Annyit olvastam, hogy az EU alapja a kínai rom.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#107) kelzsoca válasza Sebhelyes (#103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hiba lenne a számokból kiindulva leírni a készüléket. :)

Többen is használjuk már megjelenés óta, és átlagos használattal simán megvan a két nap, de intenzív használattal a nap végéig simán bírja a készülék.

https://vertigostore.eu

(#108) Jeanne d'Arc

Sorozat nagy rajongója vagyok, hamarosan tuti vétel lesz számomra!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#109) HarleyCustom válasza Sebhelyes (#103) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#110) Graphics válasza Sebhelyes (#103) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nehogy azt mondd, ha 4000-es lenne benne, akkor rohannál a boltokba :D?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#111) noro79


noro79
tag

Képernyő tesztben S9+,a teljesítmény tesztben pedig Note9 van! Miért nem lehet végig vinni ugyan azon készülékkel???

(#112) bbubby00 válasza Graphics (#110) üzenetére


bbubby00
őstag

En is jobban orultem volna neki, de ezzel is jo telefon :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#113) HarleyCustom válasza s4tch (#31) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez várható volt...kivédeni max úgy tudod,hogy nem nyitod ki.;]
Ja,hogy akkor no szelfi?Minek az,úgysem használnám.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#114) szpali


szpali
addikt

Kéne! :U

Kínzó kérdés, hogy OP5 után MIX3 vagy OP7? :F

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#115) kelzsoca válasza HarleyCustom (#113) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez a kép készülhetett "rendelésre" is, lejáratás jelleggel, nem ez lenne az első ilyen.
A felső részt összeszorítva tolták lefelé/felfelé a kijelzőt, miközben a hátsó reszben megült szennyeződés felkarcolta az üveget.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#116) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Jó szar lett az a szelfi portré módban még a xiaomi redmi note 5 ösöm is jobb képet csinál :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#117) TpS válasza rzoli (#106) üzenetére


TpS
őstag

Gyors javítások, olyan fejlesztések, amik a globálba ki tudja mikor kerülnek bele, ha belekerülnek egyáltalán. A 2S fórumban Karavik fórumtárs eu teszter, így az újdonságokról, javításokról mindig ír, érdemes azt a fórumot is olvasgatni. Régiófüggetlen, így a témák, és az olyan dolgok, amik a gdpr miatt az eu-n belül le lettek tiltva, minden működik. 2S fóruma Hetente frissül, már OTA-n is.

(#118) Graphics válasza Pityu. (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szempont a szelfiképesség a férfiak körében? :N

MAjd javítják szoftverrel, még Bog haja is kinő tőle ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119) TpS válasza csiki_92 (#5) üzenetére


TpS
őstag

Igaz én eu-n futtattam, de nálam jóval több lett: 2335/8693, valóban kevésnek tűnik, az antutu: 296828. Ez csak úgy újraindítás, fagyasztóba rakás nélkül. :D

(#120) citkar válasza Atomgeszi (#104) üzenetére


citkar
addikt

Néztem én ezeket, de tökéletesnek egyiket se mondanám, ahogy mindhez találsz kifogást, ezekhez is lehetne sorolni. Ettől még neked megfelelhetek, vagy másoknak, de mint írtam nincs tökéletes, sem a Meizu 16th, sem amiket te írtál (mondjuk a rendszere szerintem pont elég jó, de ez is elég szubjektív), azért sok mindenben hozzák, amit elvárnak tőlük, aztán, ha másnak más kell, akkor azt kell megvegye.
Összességében szerintem az emberek egy részének semmi se elég jó, nem tudnak kompromisszumot kötni, mindig sírnak, hogy vagy ez nincs, vagy az nincs, holott, ha átgondolnák mi kell nekik igazán, akkor valószínűleg találnának megfelelő telefont és nem is feltétlen a felső kategóriában.

(#121) Graphics válasza citkar (#120) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1, nagyon sok hiszti megy itt a fórumon is sok esetben.

Biztos jogos is van közte, de nagyon sokan nem is potenciális vásárlók, mert nem abból az ársávból vásárolnak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#122) mizoli


mizoli
addikt

Barthezz2

"Viszont soha, egy mobil sem volt még tökéletes, és nem is lesz. Akkor nem lehet eladni a következőt."

Pontosan így van.

Válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#123) Atomgeszi válasza citkar (#120) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem mondtam, hogy tökéletesek. Viszont az akkori kötelezőt hozták mindenben.
Viszont,ha beírom kimovilba a kritériumokat, kivétel nélkül régebbi telókat hoz csak ki. Érdekes.

"az emberek egy részének semmi se elég jó, nem tudnak kompromisszumot kötni,"

Itt arról van szó, hogy egy flagshipnél ilyennek fel se kellene merülni, hogy kompromisszum, vagy csak nagyon minimálisan(mondjuk 2sim vagy 1 sim + sd - erre megoldás alapból a nagyobb tárhelyűt venni - itt van lehetőség a választásra - de pl, NFC, jack, vagy nagyobb akksi lehetőség nincs is). De nem az, hogy olyan nincs benne, ami a low/mid cost telefonokba ott virít. Ez régen máshogy volt.
És itt arra céloztam, hogy míg a harmadannyiba kerülőbe , kiegészítők, hurcibáló cuccok nélkül tudod azt elvégezni, amit itt csak plusz eszközökkel és _szerintem_ ennek nem így kellene lennie.
Persze kinek ez kinek az. De ami tény az tény, hogy szerintem jóval kompromisszumosabbak a mai telók, főleg ennyi pénzért, ahova már felkúsztak. :U

(#124) Pityu. válasza Graphics (#118) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem azt mondtam fontos e egy férfinak,csak annyit mondtam,hogy okádék kb maga a kép minősége :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#125) TpS válasza Pityu. (#124) üzenetére


TpS
őstag

Itt van egy két szelfi, ami nem is rossz: [link]

(#126) HarleyCustom válasza Graphics (#121) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Pedig majdnem vettem ezt,de így a teszt után már inkább nem. 130ezer körül nem lenne rossz vétel.;]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#127) beyruth82


beyruth82
veterán

Kár az ip védettség hiánya és a középszerű kamera miatt....

(#128) nozs23 válasza Graphics (#118) üzenetére


nozs23
addikt

Szelfie? Az csak a noknek es melegeknek valo nem? Egy igazi mobilarenas macsonak az a fontos, hogy mennyit gurit antutuban es hogy fut-e maxon a legmenobb jatek!

(#129) Graphics válasza HarleyCustom (#126) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kamu.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#130) bbubby00 válasza HarleyCustom (#126) üzenetére


bbubby00
őstag

En 130ert vettem, ordogtol valo, mi?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#131) tomboy0013 válasza beyruth82 (#127) üzenetére


tomboy0013
veterán

A kamera mindig így kezdi Xiaomi-éknál aztán 1-2 frissítés és király lesz.

(#132) batai15


batai15
félisten

Tök fölösleges ez a kiállítás még mindig. Miuin kívül másba nem tudok bele kötni ,nem rosz telefon .
Viszont Alice ez most egy nagy katyvasz :
"Alkalmazásmenü most sincs, ha nem gesztusvezérlést használunk, a főképernyőt alulról felfelé húzva a Google kereső kerül elő, lefelé pedig az áttetsző értesítő- és gyorskapcsolópanel. Ennek tartalma és elrendezése módosítható. A Google Asszisztenshez a fizikai, úgynevezett AI gombot kell használni a készülék bal oldalán, mert a főképernyőktől balra a Xiaomi saját felülete érhető el, ahol keresősáv, parancsikonok, gyors jegyzet, naptáresemények és igény szerint részvényárfolyamok érhetők el."
Köze sincs az alkalmazás menü meg létének és a gesztus vezérlés használatának ,és a miui egy egész felület ,ennek csak egy kis része az iosből ismerős valamint oneplus Shelf nevű asszisztenshez hasonló panel.

[ Szerkesztve ]

(#133) kelly416 válasza Atomgeszi (#58) üzenetére


kelly416
veterán

Félre ne érts, én sem szeretem, ha elhagyják a jack-et. Ezért is veszek S9-et nemsokára például. De ettől függetlenül opcionális egy QI powerbank, mert táskába be tudod úgy hajítani, hogy töltsön (nem nagy kaland két gumival ráfogni egyiket a másikra) és közben fülesen zenét hallgathass ha akarsz, de miért kellene menet közben tölteni? Persze, ha nem jövős-menős munkád van, mert ha biciklis futárkodsz, akkor más a leányzó fekvése. Leteszed az asztalra vagy bárhová a powerbankot, rá a telefont, és minden megoldva. Én irodában dolgozom, így QI töltőállványt vettem a telefon mellé, autóba meg QI tartót, de ha motoros találkozótól kezdve akárhová megyek, kidobom a telót a sátorban a powerbankra, az usb-portokra meg csatlakozhat a család többi tagja.
De egyébként a töltés közbeni használatot én eleve nem díjazom, így meg sem fordult a fejemben, hogy mondjuk töltőn pubg-ozzak, vagy akár "csak" fórumozzak. Ezért nem is gondolkoztam töltés közbeni használaton eddig. Illetve egy eset van, autóban navi (meg esetleg még a zene is a telóról megy) hosszabb úton, de ilyenkor határozottan jól jön a külön jack, mert én pl kénytelen vagyok azzal csatlakozni a fejegységre (nem zavar bele semmi, mint az FMtransmitter jelébe, nem akadozik néha, mint a bluetooth, jó a minőség). Úgyhogy még mindig azt mondom, kell a jack, csak a 400km madzagodra próbáltam alternatívát mondani.

Volt RedmiNote4-em. Hidd el, hiányzok a 4000-es akku meg az infra is. Ha nem csábított volna az újdonság, akkor lehet, még mindig az lenne meg, csak a képeket nem szerettem, amiket csinált. És akkor már itt is az OIS hiánya. ;] Az ujjlenyomat olvasót sosem használtam, ebben nem tudok állást foglalni, illetve mégis. Utáltam, hogy nem lehetett "kikapcsolni" és akárhányszor véletlen hozzáértem, felébredt a telefon, de ez MIUI sajátosság, úgy gondolom. Viszont a szenzorszigetet nagyon utálom (főleg az A2 lite óta), és hiányzott az Amoled, így ezért én feláldoztam az akkuból. Sajnos kénytelen vagy kompromisszumot kötni valamiben, mert olyan nincs, hogy tökéletes, és minél inkább az almát majmolják a gyártók, sajnos annál inkább az van, hogy egyre kevesebb a választási lehetőség és egyre inkább ránk húznak egy sémát, hogy ne kelljen 1000 felé fejleszteni.

(#134) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Mi értelme így kicsúszható pár kamera szenzor miatt, akkor már inkább alulra rakták volna bele egy teljes qwerty billentyűzet, és a a telefon másik felén is kerülhetnének a kamera szenzorok. Az már sokkal értlemesebb...

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#136) Graphics válasza FireFox1996 (#134) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

CSak a fizikai billentyűzetes telefonok annyira nem jöttek még be... :)

Elég rizikó bedobni egy olyat, amikor a userek a kijelzőt tapogatják, és a szelfie főbb iparcikk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#137) s4tch válasza kelzsoca (#115) üzenetére


s4tch
veterán

Van ott másik tag által posztolt kép is. Mondjuk új tagok, ez gyanús lehet. Idővel elválik, mennyire érzékeny erre a telefon.

Az biztos, hogy kegyetlen jól néz ki.

(#138) Sznepi válasza s4tch (#137) üzenetére


Sznepi
csendes tag

Én egyszerűen rajtahagyom majd a gyári fóliát, amíg nem találok ki valami megoldást erre a karcolódásra :D

(#139) s4tch válasza Sznepi (#138) üzenetére


s4tch
veterán

A nano shield kijelzővédő folyadékot kéne oda valahogy bemaszatolni, hátha jó valamire.

(#140) tomboy0013 válasza s4tch (#139) üzenetére


tomboy0013
veterán

Jó hát, ha van egy pár felesleges ezresed akkor erre el lehet költeni ;]

(#141) s4tch válasza tomboy0013 (#140) üzenetére


s4tch
veterán

Mennyibe kerül ez a telefon? Ha nincs a védelmére 2-3 ezrese a tulajnak (amennyibe egyébként egy minőségi tok is kerül egy hagyományos telefonra), akkor lehet, hogy inkább a Redmi család felé kell nézelődni.

(#142) Graphics válasza s4tch (#141) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az ilyen kencékben annyira nem hiszek...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#143) Griff55


Griff55
senior tag

Az AI módot látom nemigen teszteltétek... Amennyiben felismeri a témát, a szaturációt feljebb húzza a témának megfelelően, én úgy vettem észre...

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#144) Griff55 válasza Sznepi (#138) üzenetére


Griff55
senior tag

Eoőbb utóbb úgyis felbukkannak a kínai webshopokon a mix3 front kamera védő fóliák

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#145) bbubby00 válasza Griff55 (#143) üzenetére


bbubby00
őstag

Nalam is AI modban sokmindent valtoztat automatan. Csutortokon csinalok egy osszehasonlitast Note5 es Mix3 kamera kozott. (Most szervizben van a Note)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#146) kano válasza bbubby00 (#145) üzenetére


kano
nagyúr

Viszont náluk is jelentkezett a kiégés a képeken. :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#147) movax


movax
őstag

Kerámia meg üveg hátlapok! Amikor annyi jó törhetetlen, ütésgátló, rugalmas, ráadásul nem ujjlenyomatgyűjtő anyag létezik! Milyen fasza, amikor az elöl-hátul üveg (kerámia) teló kecses ívben landol a betonon!!
Szóval: bazz!

(#148) AliceWake válasza batai15 (#132) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Rakhattam volna oda pontosvesszőt is. Rakok is. Csak simán nincs alkalmazásmenü. Annyi köze viszont mégiscsak van, hogy a mozdulat megállítására az alkalmazásváltó jön elő, mert menü nincs.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#149) MikeWazowski válasza TpS (#135) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De ezt miért ide?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#150) judas13 válasza draco31 (#83) üzenetére


judas13
addikt

Jogos a kérdés, válasz sajna még idáig nem érkezett. Dupla hangszórónak így egymás mellett fölött mi értelme volna amúgy, lehet, hogy a te tipped az igaz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.