Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) dioka7 válasza rzoli (#602) üzenetére


dioka7
senior tag

Ma 43 perc SOT-tal 11 óra alatt 64%-ra merültem. Mikor hazaértem szándékosan nem nyúltam a telefonhoz másfél óráig és valami folyamatosan felébresztgeti, emiatt merült is egyfolytában.
[kép]
Felraktam a root nélküli wakelock detektort, de nem látja a PC-s változat, amivel le lehetne tölteni az adatokat. Kérdésem az lenne, hogy lehet-e root-olni a telefont gari vesztés nélkül (ha igen, hogyan), vagy van-e más app amivel lehetne monitorozni, hogy mi nem hagyja "aludni" a telefont?!

[ Szerkesztve ]

(#652) HUTCHDB válasza dioka7 (#651) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A fizetős gsam battery lehet tudja root nélkül.
Nézz rá.

A rootot is el lehet tüntetni, így nem hiszem, hogy garanciavesztéssel járna.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#653) rzoli válasza dioka7 (#651) üzenetére


rzoli
senior tag

Ha teszel rá twrp-t, abból tudod rootolni, unrootolni. Bár a wakelock detector valamiért nem megy. Az adaway-jel együtt.

Valamelyik alkalmazásnak nem adtál az energiagazdálkodásnál "nincs korlátozás" lehetőséget? Nálam az ébresztő óra tartotta emiatt folyamatosan ébren a telefont.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#654) dioka7 válasza rzoli (#653) üzenetére


dioka7
senior tag

Nagyon jó tipp, köszi. 4 app volt, egy költségvetés progi, a whatsapp, a MiFit és a MiBandage. Ebből most kivettem a whatsappot és a kötségvetés progit. A másik kettő viszont kell az órám miatt, hogy átmenjenek az értesítések (legalábbis így gondolom). Holnap tesztelem így.

HUTCHDB:Megnézem Rzoli tippjével, hátha... Ha nem jön össze, jön a tiéd!

Köszi, mindkettőtöknek! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#655) HUTCHDB válasza dioka7 (#654) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egyebkent ha a beallitasok alkalmazaskezelobe belepsz, egyenkent lathato, hogy melyik alkalmazas mennyi akkut fogyasztott.
Nalam a gmail vezet, de nagyon, sot meg ezt is talaltam:

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#656) dioka7 válasza HUTCHDB (#655) üzenetére


dioka7
senior tag

Ez is tök jó tipp, kilőttem mindent ami nem csevegő app, levelező, vagy az órával kapcsolatos. Holnap kiderül ért-e valamit. Köszi :R

(#657) retesz147


retesz147
addikt

Skacok, erre varjatok gombot :D
Igaz, Mi Mix 2S, de a lényeg kb ugyan az...

Éjjel Ő nem aludt :D Ennek ellenére kb 1%/óra volt a fogyasztás, ami meg nem olyan sok, ennyi szokott lenni akkor is, amikor "alszik".

Na ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#658) bbubby00


bbubby00
őstag

Tegnap Budapest belvárosban folyamatos mobilnet + 2óra GPS nagyon leette a gatyámat. Néha azt sem tudta, h hol vagyok. Telóval, vagy a "szeretett" fővárosunkkal van a gond? :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#659) kelzsoca válasza bbubby00 (#658) üzenetére


kelzsoca
félisten

Két hete navigáltam vele egy órát Waze-val, 12% csípett le az akksiból, és végig pontos volt.

https://vertigostore.eu

(#660) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
Tegnap óta én is beszálltam a táborba, és már rögtön lenne egy kérdésem, illetve egy kérésem.
Jelenleg MIUI Global 10.2-es rom van fent, ami állandóan felugró hibauzenettel tájékoztat a Play Áruház leállásáról. Kezdeményeztem egy Bootloader nyitást, ami még két nap. De addig is kérdezném, hogy jelenleg melyik rom leginkább javasolt a meglévők közül, mert ettől meg szeretnék válni?
Ami pedig a kéréssel kapcsolatos, az az, hogy nincs esetleg valakinek egy felesleges fóliája előlre Bp. magasságában, amitől természetesen a megfelelő ellentételezés fejében megválna? A kínai újév meglassítja egy kicsit a megrendelt dolgok érkezését.

[ Szerkesztve ]

(#661) HUTCHDB válasza paolinho (#660) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A xiaomi.eu rom ajanlott, en is azt hasznalom.
Hibamentes.

Foliaban nem tudok segieteni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#662) paolinho válasza HUTCHDB (#661) üzenetére


paolinho
őstag

Én is azzal szemezgetek, de jól jön azért a megerősítés, köszi! :)
Ami a fóliát illeti, legfeljebb megveszem a Speedshop-ost, csak 3e-ért azt egy kicsit soknak érzem.

(#663) kano válasza retesz147 (#657) üzenetére


kano
nagyúr

1%/h nem rossz? Nekem a HTC-m egész éjszaka fogyaszt max 3%-ot, igaz nincs bekapcsolva a net.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#664) retesz147 válasza kano (#663) üzenetére


retesz147
addikt

Rossz-rossz, nekem sincs sajnos bekapcsolva semmi, se net, se gps, se bt, semmi.
Ahhoz képest nem rossz, hogy végig ébren volt. Máskor, mikor nincs ébren, akkor is 1% körül jön ki éjszaka, nappal inkább még több, 1,5%/óra kikapcsolt kijelzőnél...
És nem tudom mi lehet, nyilván valamelyik program, de melyik?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#665) Legolas1975


Legolas1975
csendes tag

Megjött már valakinel Aliról rendelt tok? Melyiket érdemes?
Valaki linkelt egy mágneses full covert, az tetszett, de érdekelnének a tapasztalatok.

(#666) bbubby00 válasza Legolas1975 (#665) üzenetére


bbubby00
őstag

Még fel sem dolgozták a rendelésem. :(((

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#667) kissady válasza Legolas1975 (#665) üzenetére


kissady
tag

[link]

Nekem megjött a MOFI tokom. Viszont rendeltem most egy sokkal vékonyabbat, mert így azért elég buta vastag a telefon, igaz biztonságosan tartja.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#668) HUTCHDB válasza Legolas1975 (#665) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En az ebay-rol rwndeltem egy gyarihoz hasonlo vekony tokot. 3 nap alatt itt volt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#669) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#668) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kozben eloszedtem a rendelest. Errol a tokrol van szo.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#670) Zototh64 válasza HUTCHDB (#669) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem néz ki rosszul, és az alját is jobban védi valamelyest, mint a gyári.
Milyen tapintása van?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#671) HUTCHDB válasza Zototh64 (#670) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Először picit csúszósabb, de néhány óra múlva teljesen jó lesz.
Puha anyagú, de jelzem, merev tok, tehát nem szilikon.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#672) dioka7


dioka7
senior tag

Azt hiszem ma felállítottam a negatív rekordot. 8 óra alatt -20%, úgy, hogy a kijelzőt összesen 4x néztem meg, kb fél-1 percre. Pedig már annyira minden be van korlátozva, hogy még a GSam battery monitor sem tuditt elindulni, amit tegnap pont az akku figyelés miatt raktam fel.

Tudja valaki 100%-ig biztosra, hogy a wakelock detektor fizetős verziója megy-e root nélkül? Sosem rootoltam,meg ROM-oltam és nem ezt a telefont akarom kisérleti alanynak használni.

(#673) Zototh64 válasza HUTCHDB (#671) üzenetére


Zototh64
őstag

Lehet, benevezek egyre :-)
Nincs gondom, a merev tokokkal.
A legtöbb jobb, mint a szilikon tokok.
:R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#674) HUTCHDB válasza dioka7 (#672) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ITT kérdezz rá.
Ha nem azt, akkor másik programot lehet tudnak ajánlani.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#675) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van uj gcam.
Mai kiadas, ranezek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#676) #63534592 válasza dioka7 (#672) üzenetére


#63534592
törölt tag

ott valami gond van.Nekem még majdnem 50 százalék van,álltalában 6 órás a SOT-om

Ja és 2 sim kártyával használom,és sokszor mobilnettel

[ Szerkesztve ]

(#677) oris


oris
aktív tag

Találtam aliexpressen egy ígéretes tokot:

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#678) paolinho válasza #63534592 (#676) üzenetére


paolinho
őstag

Én így két nap használat után azt tapasztaltam, hogy kb. 5 óra shot van a telóban nálam úgy, hogy én semmivel nem spórolok. 2 SIM, wifi, adat, bluetooth, helymeghatározó, rezgés, közepes fényerő állandóan.

(#677) oris: Ez baromi jól néz ki. Még egy üvegfólia, és full védelem van a telón. Egy ezrest rohadtul megér. :)

[ Szerkesztve ]

(#679) bbubby00 válasza oris (#677) üzenetére


bbubby00
őstag

Hm... Jól néz ki tényleg. Kíváncsi leszek a mágneses tokra, amit rendeltem, h mennyire korlátozza a dolgokat. (hívás, csúsztatás, töltés)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#680) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Van aki okosórával használja a telefont?
Ha igen, milyennel?
Én huawei watch 1-el használom, de többször újra kell indítani a telefont, mert el el dobja a bluetooth-ot.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#681) kissady válasza HUTCHDB (#680) üzenetére


kissady
tag

Samsung Gear S3 - semmi probléma nincs vele. Betettem az appot automatikusan induljon, akkukímélőből kilőve, és nem veszíti el a kapcsolatot.

Xiaomi.eu romon vagyok én is

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#682) HUTCHDB válasza kissady (#681) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Melyik appot? Gondolom, akkor a Samsungnak van külön appja.
Azt tudom, hogy tezen fut rajta, de nálam android wear.
Nálam igazából az okoz problémát, hogy ha valamiért lecsatlakozik a telefonról az óra.
Ilyen lehet, ha nagyon eltávolodok, vagy ha az autó bluetooth-ját elkezdem használni hívásra.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#683) vulnrea válasza HUTCHDB (#680) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Nekem amazfit cor-van. Jól működik, viszont én a notify&fitness alkalmazást használom hozzá és ezzel működik, folyamatosan megy az óra mióta ez az új telefonom meg van.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#684) paolinho válasza HUTCHDB (#680) üzenetére


paolinho
őstag

Amazfit Stratos, Amazfit Watch app-al.
Minden pöpec.

(#685) dioka7 válasza oris (#677) üzenetére


dioka7
senior tag

Lehet h hülye kérdés. Nagyon szeretem a telefont, de ezt a slider-t használja valaki bármire is? Nyilván nem a szelfi kamerára gondolok, mert ott muszáj, de az pl nekem teljesen használaton kívüli. Életemben 2x ha használtam... Sztem én 5x ha széthúztam a telefont, de lehet h sokat mondok. Ebből 4 "teszt" volt, hogy milyen a mechanika :DDD

(#686) HUTCHDB válasza dioka7 (#685) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi az okosórákkal kapcsolatos válaszokat.

(#685) dioka7 !
Nem hülye kérdés ez.
Én sem használom, de valahogy meg kellett oldani a szelfi részét a dolognak, és a xiaomi emellett döntött.
Ha már adódótt ez a lehetőség, adtak hozzá pár funkciót, ami ismét egy plusz pont, mert amit én nem használok, az lehet másnál mindennapos könnyítő funkció.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#687) kissady válasza dioka7 (#685) üzenetére


kissady
tag

Beállítottam a Simple appot, így egyszerűbb a fizetés. Amúgy berozsdásodna a slider, mert a selfi kamerát soha nem használom.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#688) retesz147 válasza kissady (#687) üzenetére


retesz147
addikt

Arcfeloldásra is sliderezni kell...

Xiaomi 13 eu dev...

(#689) dioka7 válasza HUTCHDB (#686) üzenetére


dioka7
senior tag

Persze-persze én is így gondolom, csak mondom, hátha vki talált vmi értelmes funkciót neki. A szelfi kamera is értelmes persze, csak én azt nem használom.

(#690) dioka7 válasza retesz147 (#688) üzenetére


dioka7
senior tag

ez igaz, de pont emiatt az ujjlenyomat egyszerűbb/gyorsabb, legalábbis sztem. :)

(#691) Zototh64 válasza HUTCHDB (#680) üzenetére


Zototh64
őstag

Samsung Galaxy Watch 46 mm + a telon a samsung wearable es a samsung healt.
Sose dobja el a kapcsolatot. 24 oraban megy. Akar a kocsira, akar barmi masra csatlakozik az ora kapcsolat es ertesites megmarad.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#692) rjg válasza Zototh64 (#691) üzenetére


rjg
őstag

Ugyanez igaz az Amazfit
Bip-re is. ;-)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#693) hari69 válasza bbubby00 (#679) üzenetére


hari69
csendes tag

Mágneses tok tapasztalatok...:

Átlátszó üveg... szép amig össze nem tapizom... 3 másoderc.

Ahol egyébként is gyenge a térérő nem fognak elérni, nagyon sokat leárnyékol az alu keret...

Ha lehet inkább valami műanyagot kell választani.

(#694) oris válasza HUTCHDB (#680) üzenetére


oris
aktív tag

Mi band 3, Mi Fit + Tools & Mi Band, valamint bt kihangosító is napi használatban van. Gond nélkül működik, sokszor megyek ki a bt hatósugárból, gond nélkül csatlakozik vissza.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#695) hari69 válasza tibcsi0407 (#631) üzenetére


hari69
csendes tag

Pixel egy full alap rom...

(#696) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Okosora temahoz.
Nalam is most ugy latom, hogy nincs gond.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#697) bbubby00 válasza hari69 (#693) üzenetére


bbubby00
őstag

Ahw. Akkor vissza kene mondanom. :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#698) bbubby00 válasza bbubby00 (#697) üzenetére


bbubby00
őstag

Tudtam nyomnibra egy cancelt. 1het alatt fel se dolgozta.
Ilyenkor mennyi ido mulva utalja vissza az Ali a lovet?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#699) Zototh64 válasza hari69 (#693) üzenetére


Zototh64
őstag

Erről beszéltem anno.
Sajnálom ettől függetlenül!

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#700) tibcsi0407 válasza hari69 (#695) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Seriously? :U

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.