Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ma húzós napom van.
Éjjelnél előbb nem leszek gép közelében.
Talán holnap.

Alapjáraton, mivel fordítom, tesztelem, minden telefonomon fut/futott mindhárom, nálam crDroid, RR, Los a sorrend. Minden telefonon cr-nek volt a legjobb akkuideje és az volt a legmélyebben testreszabható.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1902) Roland861010


Roland861010
addikt

Nálatok megy a mi távirányító?
Hiába vannak az eszközök a Wifi hálózaton nem látja a távirányító program.

(#1903) fisi válasza wolfman (#1897) üzenetére


fisi
senior tag

Eddig most a max időm a Mi 9 el egy nap 2 óra volt. Hát valami gyalázat.. A Redmi Note 6 Pro elment így minimum 1 nap 17 órákat de volt hogy 2,5 napot is. Oké hogy kisebb 700 mah - al az akku, de ez így is kurva gyér.. :(((

(#1904) Milestone2 válasza fisi (#1903) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az akkut nagyon alulméretezték...
...ki fogom próbálni
(persze előzetes tájékozódás után)
hogy ugyan az e a mérete és a csatlakozója
a (ha jól emlékszem) 600-zal nagyobb
kapacitású Mix3/5G akkumulátornak
ha mákom van szokás szerint lusták voltak
és minden megegyezik
rendelek bele egyet,
kiderül mennyivel bír majd többet...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1905) rzoli válasza Milestone2 (#1901) üzenetére


rzoli
senior tag

Első körben kipróbáltam a crDroidot, tényleg egészen jól testre szabható. Viszont éjjel kb. 40%-ot merült... :(

Amitől megijedtem... :) hogy mennyire megszoktam a MIUI gesztusvezérlését. Hiányzik...

Most kipróbálom az RR-t is.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1906) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Gesztusvezérlést minden customon az Edge Gesturessel pótolok (nem teljesen jó a pótolok, mert sokkal többet tud...megvettem az 500 forintos teljes verziót...teljes vezérlés...nem is tudok annyi kombinációt megjegyezni, amennyire képes)

Viszont a 40% az nagyon sok. Ott beakadhatott valami, nem?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1907) rzoli válasza Milestone2 (#1906) üzenetére


rzoli
senior tag

Jó, hogy mondod, anno én is megvettem egy hasonlót, GMD Gesture Control - újra előveszem :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1908) Maist válasza Milestone2 (#1904) üzenetére


Maist
senior tag

Mix3 5G specifikációt elnézve (vastagabb majd 1 mm-rel) egy hátlapot is érdemes lesz rendelned. :) Gondolom annak az íve kicsit nagyobb a szélein, így férhet bele a nagyobb akku. Amúgy én is abban bízok, hogy kompatibilis lesz a csatlakozó a nagyobb akksin, aztán garancia letelte után indulhat a móka. :DDD

(#1909) Roland861010 válasza Roland861010 (#1902) üzenetére


Roland861010
addikt

Valaki erre ?

(#1910) rzoli


rzoli
senior tag

Na tegnap délelőtt óta az RR van a telefonomon, ez úgy néz ki bevált. Régről ismerem, úgyhogy beállítani nem volt túl bonyolult. Nekem talán egy fokkal jobban kézre áll, mint a crDroid, de nagy különbségek az általam használt funkciókat tekintve nincsenek. Valamiért egyiken sem megy a Wakelock Detector (root) , Failed to perform this task at the moment, try again later! hibaüzenetet kapok.

Inkompatibilitási problémát mást nem találtam, az általam használt programok, widgetek stb. jól működnek.

Két gyorsan ellőtt tesztkép, zoommal és nélküle. GCAM GC6.2-F1-v2d.

A nyugalmi merülés sem vészes, a gyárinál persze több, de kb. 1% per óra, nekem bőven belefér. Munkába jövet a kocsiban is töltött a telefonon 10%-ot, waze használat közben, olyan 20 perc alatt. Az utolsó 5 percben pedig kikapcsolt képernyővel ismét 10-et.

Ha valaki szintén kipróbálná ezen ROM-ok valamelyikét, a legújabb 3.3 TWRP kell hozzá, a régi LR 3.2.3-0402 nem jó. Az a GSI ROM-okhoz ajánlott, mivel át lehet vele méretezni a system partíciót.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1911) Milestone2 válasza rzoli (#1910) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1912) zhorvath


zhorvath
aktív tag

Tud valaki abban segíteni, hogy a Digitális Jólét nevű app hogyan tehető aktívvá?
Most frissítette magát, de sehol nem találom, egyetlen beállításban sem.
Köszi, ha valaki tud segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#1913) rzoli válasza zhorvath (#1912) üzenetére


rzoli
senior tag

Tényleg nincs, eddig fel sem tűnt. Le is tiltottam, fagyasztottam.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1914) rzoli


rzoli
senior tag

Úgy látszik az RR frissítéseit és hibajavításait komolyan veszik most.

Megjelent az új verzió, 0520.

20 May 2019:
Added in-call vibration settings
Wakelock fixes
Battery / Power usage fixes
Improved haptics
Improve GPU waking
Improve LED notifications

A következő terv:
?? May 2019 (unreleased):
Fix NFC for in store payment (NFC for tags, etc. currently working)
Enable Slider action

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1915) Milestone2 válasza rzoli (#1914) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindaddig, míg unofficial, a fejlesztő lelkiismeretén múlik hányszor ad ki frissítést.
Amikortól official, onnantól a RR havi megjelenéséhez illik igazodnia...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1916) bagly


bagly
tag

Hali!
Ezt a Pixel Experience [link] romot valaki próbálta? Eléggé szemezgetek vele. :)

(#1917) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Nem szeretem...sokkal zártabb mint az RR meg a crD...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1918) rzoli


rzoli
senior tag

Pár nap használat után bővült kicsit az RR (0517) hibalistája.

- Az értesítési led fényerejét nem lehet szabályozni, folyamatosan 100%-on világít, éjszaka is, hiába van levéve, akár állandóra, akár a "ne zavarjanak) idejére.
- A vezeték nélküli töltés kezelése problémás. Ha vezeték nélküli töltés közben újraindítom a telefont, akkor a Mi logónál megáll. A gesztusvezérlés közben vacakol, illetve a BT kapcsolódás is sokkal nehezebben jön létre. Ha már létrejött, akkor utána már nem zavarja.

Ugyan nem saját tapasztalat, de az utolsó frissítés nem megy fel dirty installal, csak clean után, egyébként bootloop a Mi logóval.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1919) coff1975


coff1975
csendes tag

Sziasztok!
Tényleg nincs benne képernyőidő, azaz mi a1-en *digitális jóllét* néven futott mérő? Vagy csak elbújt..., amit nem hiszek.

(#1920) Milestone2


Milestone2
nagyúr

China developeren kikerült a főmenübe

...sajna globalon meg stabilon nem tudom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1921) Zototh64 válasza coff1975 (#1919) üzenetére


Zototh64
őstag

A xiaomi.eu Dec tokban is benne van.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1922) coff1975 válasza Zototh64 (#1921) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi, egy a probléma, nem értem, amit írtál! 🤣 *szőkelány*

(#1923) Zototh64 válasza coff1975 (#1922) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Hülye a telefonom, meg figyelmetlen volt aki írt vele :W
Kezdem elölről, gépen:
A xiaomi.eu dev romban is benne van a képernyő idő

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1924) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Képből azért kiderült...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1925) coff1975 válasza Zototh64 (#1923) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi, így sem értem, de rákerestem, és lila köd.
Kedves vagy, tényleg, de majd valaki egyszer elmagyarazza mit olvastam a lépésekben, addig legalább nem mutatja azt a sok órát, amit használom.

(#1926) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Fura. Neked abban a menüben:
Beállítások/Képernyőidő mi van?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1927) Zototh64 válasza Milestone2 (#1926) üzenetére


Zototh64
őstag

Nagyjából a fontosabb infók

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1928) Milestone2 válasza Zototh64 (#1927) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tőled kérdeztem.
Hanem az értetlenkedő coppfostól...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1929) Zototh64 válasza Milestone2 (#1928) üzenetére


Zototh64
őstag

Úgy látszik,ez egy ilyen este.
Félre értek mindenkit.

Pedig egyértelműnek tűnt,mivel ő nem is találja, Te meg nem válaszként tetted fel a kérdést.
Na de mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1930) coff1975 válasza Milestone2 (#1928) üzenetére


coff1975
csendes tag

Nem értetlenkedem egyértelműen, egyszerűen nekem másmilyen a beallitasok menüm.
Abban viszont igen, hogy nem értek romokhoz, miui-hez, xiaomi.eu dev romhoz sem. Homály.
Vettem egy új telefont, de nem ez a hobbim, hogy tudjam a háttérinformaciókat. Feltűnt, hogy nincs ezen, a Mi A1-en pedig nemrég lett. És más telefonokon is van. Alapon.
Ez kb. olyan, hogy majdnem minden jobb középkategóriás telefonon van alapon lepesszamalalo, ezen nincs.
Lehet, hogy meg lehet csinálni azt a beállítások menüt, amit mutattatok, de nekem nem olyan.
Ha értetlen vagyok, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#1931) coff1975


coff1975
csendes tag

(#1932) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Mert a képen látszik, hogy stabil romot használsz.
...és abba még nem került bele.
A kép megadta a választ.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1933) Roland861010


Roland861010
addikt

Ennyi volt?
Nincs több frissítés?

(#1934) Milestone2 válasza Roland861010 (#1933) üzenetére


Milestone2
nagyúr

???
Hol?
Mire?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1935) Roland861010 válasza Milestone2 (#1934) üzenetére


Roland861010
addikt

Később jött ! :)

Mármint később rakták ki az oldalra... EU dev

(#1936) elmo válasza Roland861010 (#1933) üzenetére


elmo
aktív tag

Mind meghalunk. :)

(#1937) TpS


TpS
őstag

A 2s fórumban panaszkodnak az új eu dev-re, egyes google szolgáltatások nem akarnak működni.

(#1938) TpS válasza coff1975 (#1930) üzenetére


TpS
őstag

A globál rom és a dev romok eltérhetnek a beállító menüben is. Az eu dev meg még a global dev-hez képest is tartalmazhat eltéréseket, új vagy hiányzó menüpontokat, esetleg más fordítással, vagy fordítás nélkül angolul (rosszabb esetben kínaiul, bár ilyet már régen láttam).
Nyugodtan kérdezz, nem kell komolyan venni, ha Milestone2 kicsit szurkálódik, nem sértésként teszi! :DDD

(#1939) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Igen mert a Globál fejlesztői az gyári.
Az EU fejlesztői meg a China fejlesztőiből készült módosított custom rom. ...és most még nem is akartam még csipkelődni se...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1940) coff1975 válasza TpS (#1938) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi, ezt, gondolom, át lehet állítani valahogy. Hogyan?
Visszaszúrok..., ha szükséges

[ Szerkesztve ]

(#1941) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Igen.
Nem átállítani.
Átflesselni a telefont Global Stabilról...
...Global Fejlesztőire
Nem árt a bootloadert is kinyitni...
...mert ha baj történne menet közben, könnyebb orvosolni a hibát.
...nem hiszem, hogy adtam volna okot visszaszúrásra...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1942) TpS válasza coff1975 (#1940) üzenetére


TpS
őstag

Az összefoglalóban megtalálhatod a topik elején a leírást, hogy hogyan lehet áttérni az eu dev-re. Több lépésből áll, és mivel a bootloader nyitási kérést általában 72 óra után engedélyezik, ez egy hosszabb projekt, és több lépésből áll.

[ Szerkesztve ]

(#1943) coff1975 válasza Milestone2 (#1941) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi mind2töknek.
Maradok a megszokottnál, sajnos csak 2, 5 nyelvet értek, majd keresek valakit, aki ezt is, ezeket a deveket. Meg bootokat. Legalább tudom, hol keressem a megoldást,ha megunom ezt az alap beállítást.

Ja, semmiség , csak biztos rossz helyre tettem a hangsúlyt, ez a fránya írásbeli kommunikáció!

[ Szerkesztve ]

(#1944) Wesder


Wesder
félisten

Sziasztok. A héten érkezik a Mix3, egy Note5Pro-t fog vàltani. Üveget és tokot tudtok hozzà mondani, ami bevàlt?:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1945) rzoli válasza Wesder (#1944) üzenetére


rzoli
senior tag

A nillkin tokja és fóliája tényleg jó szerintem. Bár az üveget nagyon vigyázva kell feltenni, mert a fekete keret ha elcsúszik ronda tud lenni.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1946) Wesder válasza rzoli (#1945) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor csak a szokàsos szett.:K

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1947) Roland861010


Roland861010
addikt

Ezek mik lehetnek?

Feleslgesnek ítéli meg a rendszer!

[ Szerkesztve ]

(#1948) bbubby00


bbubby00
őstag

Frissitessel eltunt a szetcsusztatas hangja.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1949) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Variálnak mindig mindenen...
...eltűnetik, áthelyezik, módosítják.
Legtöbb fejlesztői globálon 9.5.30-ban eltűnt a Downloads mappa...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1950) Wesder


Wesder
félisten

Üzemidő hogy alakul?
PH! app Messenger YT meg Chrome-ot hasznàlnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.