Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:26:21

LOGOUT.hu


kódnév: perseus utolsó módosítás: 2019.11.01

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) tylerhun


tylerhun
tag

Sziasztok!

Hátha érdekel valakit egy egészen vállalható magyar videó-teszt a Mi Mix 3-ról. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tylerhun

(#1752) Roland861010


Roland861010
addikt

Most akkor mikor hogy lesz a következő frissítés?

(#1753) rzoli válasza Roland861010 (#1752) üzenetére


rzoli
senior tag

Szerintem ha eu devről van szó, akkor az minden hétvégén, péntek-vasárnap között jön. Kivéve nagyobb kínai ünnepek, amikor a fejlesztők is pihennek.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1754) Roland861010 válasza rzoli (#1753) üzenetére


Roland861010
addikt

Eu Dev ! :)

Csak most írtak valami szünetről de nem tudom mikorra vonatkozik ! :)

(#1755) rzoli válasza Roland861010 (#1754) üzenetére


rzoli
senior tag

Hol láttad?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1756) kissady válasza Roland861010 (#1754) üzenetére


kissady
tag

Next version will be 9.5.9 due to holidays in China

https://xiaomi.eu/community/threads/9-4-25-26.50275/

[ Szerkesztve ]

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#1757) rzoli


rzoli
senior tag

Végre megszületett a megoldás a GSI custom ROM-ok és a GAPPS, MIX3-ra telepítésére. Ma reggel óta feltettem és belaktam az RR v7.0 & Pixel ExPie [GSI] ROM-ot. Az első benyomások pozitívak, egyedül dupla koppos ébresztés hiányzik eddig.

A kulcs a legújabb LR Team TWRP 0402. Ez már képes a rendszer partíciót is átméretezni, így felmegy a gapps csomag is.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1758) Roland861010 válasza kissady (#1756) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezt látom de közben meg jött az Update igaz nem a 9.5.9

(#1759) rzoli válasza Roland861010 (#1758) üzenetére


rzoli
senior tag

A 4.26? Az elvileg vasárnap jött ki, a többihez képest némi kis csúszással.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1760) Roland861010 válasza rzoli (#1759) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen az de én kedden kaptam meg :D

(#1761) Roland861010


Roland861010
addikt

(#1762) rzoli


rzoli
senior tag

Mix 3 5G [link]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1763) coff1975


coff1975
csendes tag

Sziasztok!
Visszaolvastam valamennyit, s meg is rémültem a gyorsan csökkenő akku%-on, még az is lehet, hogy ti nagyon Mi Mix 3 rajongók vagytok, mégis itt is szeretném megkérdezni, hogy A1 váltásra készülök, legfontosabb a kamera.
A Mi 8 és Mi Mix 3 egyforma kamerákkal rendelkezik, s egy napja szenvedek, hogy melyiket válasszam?
Tudtok segíteni?
Ki melyikre voksolna, ha esetleg a Mi 8-cal is kapcsolatban vagytok.
Vagy esetleg, miért a Mix 3at választottátok?
Köszönöm.

(#1764) Maist válasza coff1975 (#1763) üzenetére


Maist
senior tag

Nekem volt Mi8 is, elégedett voltam vele, de kíváncsiságból vettem a Mix 3-at, aztán úgy voltam vele, ha véletlenül nem jön be, akkor eladom ezt, vagy a Mi8-at. Végül párom telefonját adtuk el, és nála landolt a Mi8, mert a Mix 3 megtetszett, nincs gond vele. Ő meg elégedetten használja a Mi8-at. Nagyon jó készülék tehát a Mix 3, és a Mi8 is, bármelyiket választhatod. Esetleg, ha olyan helyen laksz, hogy van jó 4G+ lefedettség, vagy többet használsz mobilnetet, nagyobb adatcsomagod van, stb, akkor Mix 3-at éri meg jobban venni, mert a Mi8 nem(úgy) tudja a 4G+ technológiát, mint a Mix 3. Akku időben kb. egyforma, nekem nem volt gondom a Mi8-al sem, mikor annak fórumába írták ugyanúgy többen, hogy merül. Nekem azért kicsit jobban billen a mérleg nyelve a Mix 3 felé, csak nincs Notch sem, csupa kijelző az egész, nyilván elég egyedi a slider is, több kollégám rendszeresen el szokta kérni egy-egy percre, tetszik nekik a nyitogatás, főleg, ha éppen a hangeffektje is hallatszik, amikor nem néma a telefon. Vegyél tehát Mix 3-at, úgyis sokan vannak a Mi8 topikban, elsiklanak felette ha kérdezel, itt meg a kevesebb hozzászólás miatt jobban rá tudunk mozdulni, bármi van. Komoly tudású, nagyon profi csapat van ebben a topikban, mindent (is) meg tudunk oldani, akármi a kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

(#1765) coff1975 válasza Maist (#1764) üzenetére


coff1975
csendes tag

Nagyon köszönöm a választ!
Egész nap ezen agyalok... Hol erre, hol pedig arra billen a mérleg. A férjem pedig rám bízza.
A válaszig megint a mi8 volt, mert végre szeretném valakinél kipróbálni a dlna-t..., de azt sem tudom, kell-e nekem olyan.
*hatalmas gondok*- egy hölgy. 🙄😎

(#1766) Kiki18 válasza coff1975 (#1765) üzenetére


Kiki18
őstag

A legkönnyebben akkor tudnád eldönteni, ha mindkettőt kézbe veszed.
A mix3nak tekintélyes a súlya ia, nem csak a kijelzője vagy a technológiai megoldásai.

Nincs lehetőséget a Lurdy Mi storeban megtapizni őket?

(#1767) TpS válasza coff1975 (#1765) üzenetére


TpS
őstag

Hol vagy helyileg? Hátha valaki ott lakik a mix 3 tulajok közül, és meg tudsz vele beszélni egy próbát. Érdemes személyesen is kipróbálni a telefont.

(#1768) Maist válasza coff1975 (#1765) üzenetére


Maist
senior tag

Én is legalább ennyit gondolkodtam, mikor a Mix 3-at megvenni készültem. DLNA. Na, azt most olvasom a leírásokban, hogy a Mix 3 nem támogatja. Én nem vettem észre, hogy hiányozna nekem ez a funkció, de persze mindenkinek más a fontos, mert nekem meg a 4G+ normális támogatása kellett volna a Mi8-ba. Aztán, ahogy a kolléga írta itt az előbb, igen, érezhetően nehezebb készülék a Mix 3, azt észrevettem, mikor kezembe került először a Mix. Talán érdemes lenne megnézni élőben, Smartshop.hu-nál én régebben láttam kirakva, vagy a Mobil Világnál a Váci úti Tesco extrában, -akik itt a Hardveraprón is hirdetnek-, szinte mindig van náluk használt készülék is, azokat gondolom meg lehet tekinteni.

(#1769) vulnrea válasza rzoli (#1757) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Köszi, most a napokban akartam váltani. Feltelepítettem az RR-t, eddig tetszik a rendszer, az akkuval is elégedett vagyok, a rendszer pedig irgalmatlanul gyors lett 😮 egyedül az AudioFX nem működik nálam valamiért, Apple Musicban akartam állítani az EQ-t, de nem engedi 😩

Kiadtak egy új Mix3-hez készült gcamot, viszont amit jelenleg használok, szebb képet készít szerintem.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1770) coff1975 válasza Maist (#1768) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszönöm, s köszönöm @TpS - nek és @Kiki18 - nak is!

Köszönöm szépen a választ!
Bp mellettiként, lehet, hogy egyszerűbb lenne meglátogatni valamelyik helyet, ahol vam mind2.
Dlna, nem annyira fontos, a lányom bebizonyitotta ma, s szerinte nem éri meg a 30-40ezerrel többet a Mix3.
Én nem tudom.
Pedagógusként szépet-június sokat használom a wifit, mert munka közben tilos, amúgy inkább hazafele mobilnet, otthin wifi. Nyáron viszont, bárhol ahol vagyok kell a telefon, mobilnettel. 😊
*A család kiborul tőlem. *

(#1771) hari69 válasza coff1975 (#1770) üzenetére


hari69
csendes tag

Hát, hogy érthetően fejezzem ki magam a mix 3-ra a kollégák annyit mondtak, hogy húbacca meg kategória... mind kézben fogva, mind tudásban. Szerintem ezzel mindent elmondtam. Bár a 8/128 verziósnak szerintem amúgy sincs sok ellenfele. Még annyi, hogy az előlapi kamera is dupla... 24+2 ezt sokat kihagyják+ van előlapi led fény...

(#1772) coff1975 válasza hari69 (#1771) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi!! Ez új info nekem, mármint az előlapi led.
(Bár megnéztem a YT-os videót, de már össze vagyok kavarodva.)

(#1773) rzoli válasza vulnrea (#1769) üzenetére


rzoli
senior tag

Személyes tapasztalataim alapján inkább az F1 camera mod-ok váltak be. Az persze furcsa, hiszen a mi8 és a mix3 kamerája megegyezik hardveresen, és mégis azzal nekem többször is volt gondom, fagyott, el sem indult, stb.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1774) Roland861010 válasza coff1975 (#1770) üzenetére


Roland861010
addikt

Szia!

Ha Érd és környéki vagy nálam meg nézheted a Mix3at ha gondolod !

(#1775) vulnrea válasza rzoli (#1773) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Igen, nekem is azok váltak be. Most az MGC_6.1.021_XCAMBase_F1_v5a használom, sok beállítási lehetőséggel.

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#1776) coff1975 válasza Roland861010 (#1774) üzenetére


coff1975
csendes tag

Köszi, sajnos nem, éppen Budapest másik oldalán vagyok agglomerációban.
Ma elmentünk ide-oda, de sehol. MM-ben talán jövő héten a joynapok vagy mi a fene miatt, a többit felhívtam, sem a Váci úton, sem a lurdyban. Ez utóbbiban elfogyott, majd ha érkezik új szállítmány akkor lesz.
Férjem csak nevetett, hogy még nem engedhetem el a témát, s majd keresek egy harmadikat. Meg, hogy néhány gramm különbséget emlegetek, meghogy keressek olcsó, megbízható boltot... 😳
Egyébként az instan kutattam fotók után.
Ismerős pedig próbált rabeszelni a 8ra,hogy az jobb, meg nem ér annyit a mix3 stb. Neki bevált a 8,s szerinte a feltolódó kamera nagyobb hibát eredményezhet.

(#1777) Roland861010 válasza coff1975 (#1776) üzenetére


Roland861010
addikt

Hónapok óta használom, az Mi5S óta nem szerettem még ennyire egyiket sem !
Pedig használtam egy párat a csúcs Xiaomik közül azóta sem !

(#1778) Zototh64 válasza vulnrea (#1775) üzenetére


Zototh64
őstag

Egy linket tudnál dobni erről a gcam-ról?
Előre is köszönöm! :R :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1779) rzoli válasza Zototh64 (#1778) üzenetére


rzoli
senior tag

Itt van az említett gcam is, illetve amit pl én használok, GC6.2-F1-v3d.apk is. Próbáld ki őket, aztán amelyik tetszik, használd :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1780) Zototh64 válasza rzoli (#1779) üzenetére


Zototh64
őstag

:R Köszönöm, nézem :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1781) oris


oris
aktív tag

Aki használ K&H mobilbank applikációt és abba regisztrált bankkártyát, tudja használni az NFC fizetési módot?
Nálam sok hónapnyi hibátlan működés után, több egymás utáni alkalommal visszautasította a bankkártya terminál a fizetést. K&H ügyfélszolgálat javaslatára töröltem az applikációt, újragenerálódott a token, de már nem is tudom regisztrálni a kártyámat.

Amire tippelek: mintha a Global Stabil 10.3.1.0 (PEEMIXM) frissítés óta lenne ez a hiba. Kinél mi a tapasztalat?

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#1782) Deadpapa


Deadpapa
aktív tag

Érdekes számomra az a rész amikor a kameráról van szó.Gyenge kontrasztra olvastam panaszt.Egy mobillal való fotózás sok% az appokkal való effektelés követ.Oda meg jó ha nincs agyon szaturálva egy kép.És amúgy is jobb szerkeszteni úgy egy képet ha nem nagy a kontraszt.

(#1783) zhorvath válasza oris (#1781) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Szia!

Én EU romon használom a BB mobil fizetését, az szerencsére rendben működik.

(#1784) Lacci77 válasza coff1975 (#1776) üzenetére


Lacci77
tag

Szia

Én a pólusban dolgozom, ha gondolod nálam meg tudod nézni a Mix3 - at. Mi8-ról váltottam Mix3 ra, nem bántam meg.

Bár szerdán érkezik a MI9 :D

(#1785) bbubby00 válasza oris (#1781) üzenetére


bbubby00
őstag

Nekem legujabb eu dev es mukodik az nfc-s KH fizetes. Vagyis tegnap meg mukodott :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1787) rzoli válasza Roland861010 (#1786) üzenetére


rzoli
senior tag

Ez nem igazán nyitható meg, a kódolás kicsit bekavart. Az xda-n egyébként már láttam egy telepíthető Q-t, de még nem próbáltam ki.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1788) Roland861010 válasza rzoli (#1787) üzenetére


Roland861010
addikt

Lehet valamikor rá lesek de egyenlőre költözés miatt a telefont nem lehet offolni!

(#1789) Roland861010 válasza Roland861010 (#1788) üzenetére


Roland861010
addikt

A fél rendszer nem megy a kommentek alapján! :)
Ez pihen egyenlőre

(#1790) rzoli válasza Roland861010 (#1789) üzenetére


rzoli
senior tag

Várni kell arra még pár hónapot szerintem :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1791) TpS válasza rzoli (#1790) üzenetére


TpS
őstag

Az 5G-s telefonoknál már elkezdődött a Q bétateszt. Így lehet, hogy belátható időn belül a dev vonalon letölthető lesz előbb-utóbb nem 5G-s készülékekre is. [link]

(#1792) rzoli válasza TpS (#1791) üzenetére


rzoli
senior tag

Pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban, nem hiszem, hogy sok energiát és fejlesztőt állítanának rá, vagy állnának rá.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1793) fisi


fisi
senior tag

Sziasztok!

Szemezgetek a teloval egy kék 6/64 gigás változattal. Nem kell nagyobb jelenleg egy note 6pro 64 gigás verziom van abból is 26-27 giga szabad folyamatosan.

Kérdésem az lenne hogy ez a kis fika 3200 mah akkuja mit bír? Így is a mi max 2 után arcul csapás a note 6 Pro üzem ideje erre ennek még kisebb az akkuja. :((
Tapasztalatok?

Köszönöm a válaszokat! :R

(#1794) Kiki18 válasza fisi (#1793) üzenetére


Kiki18
őstag

Max után ez is kiábrándító akku szempontból, erre készülj fel!

(#1795) dioka7 válasza fisi (#1793) üzenetére


dioka7
senior tag

Sokak szerint nálam valami gond van, de én már nem tudom mit higgyek. Folyamatos használattal 4-5 óra körüli SOT van, de nem ez a gond hanem, hogy akkor is nagyon merül, ha nem használod. Az én felhasználásommal (Reggel és délután is 25-25 perc waze + 25-25 perc spotify BT-n + egész nap BT okosóra szinkron + 2db gmail szinkron + 1db outlook szinkron + az elkészült képeket azonnal szinkronizálja + automata fényerő + AOD), szóval ezzel a felhasználással és munkaidőben kb 20 perc index olvasással (mindösszesen kb 1,5 óra SOT), mire hazaérek munkából (délután 5 körül) 30-35%on van. Ekkor töltenem kell bele egy 30-40%-ot és úgy már estig ok. Előtte megvolt az összes redmi Note 2 és 5 közt, azokkal ugyanezzel a felhasználással 55% körül értem haza, a délután még lazán megvolt. Persze itt kisebb az aksi, nagyobb a kijelző, erősebb a vas. Ezeket beleszámolva érthető, hogy jobban merül. Én körbevettem magam töltőkkel mindenhol (munkahely, autó, lakás) és így élhető, de ha nem tudsz tölteni napközben, akkor szvsz nézz inkább másik telefont. (MI8-MI9)

(#1796) Roland861010


Roland861010
addikt

(#1797) bbubby00 válasza Roland861010 (#1796) üzenetére


bbubby00
őstag

Mint egy falat kenyér.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#1798) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Sziasztok!
Mi Mix 2s után sikerült most beszereznem egy Mix 3-at. Hát el vagyok ájulva, de nem csak én. A főnökömnek Oneplus 6T van, de még ő is csak kereste az állát, annyira menő ez a csúszkás megoldás.
A Mix 2S-nél tragédia a közelségérzékelő, de itt nagyon jól működik. Már annyira megszoktam, hogy lezárom a képernyőt hívás közben, hogy néha még a Mix 3-nál is csinálom. :DDD
Kérdésem az lenne, hogy melyik üvegfóliát érdemes venni a Mix 3-hoz? Anno rendeltem egy fóliát kínából a Mix 2s-hez, viszont az nagyon nem volt pontos és nem szeretnék befürödni vele még egyszer... Konkrét link jól jönne, de ha valakinek van otthon egy felesleges, akkor esetleg boltolhatnánk is.
Melyik QC4-es töltőfejet és kábelt érdemes rendelni hozzá?
Köszi, további szép napot nektek!

(#1799) rzoli


rzoli
senior tag

Ah Android Q-val debütálhat az új frissítési rendszer. Nem kell a gyártóra várni, a play áruházból jön a rendszer frissítés, folt. Teljes cikk.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1800) Exelsior válasza Revoltek (#1798) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Nekem jön a MI 9 lehet így lesz egy felesleges üvegfóliám mert 2db van a csomagba és pontos.

[Ilyet rendeltem.]

Ha érdekel írj privátot ott leboltoljuk. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.