Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) viny válasza Snowy_owl (#1000) üzenetére


viny
tag

Milyen soft és cam driver van rajta? T-s, Pannonos vagy független? Garis még?

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1002) Snowy_owl válasza viny (#1001) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Tmobilos. Kb 1 hónapja vettem, úgyhogy garis, új.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1003) phallos


phallos
tag

Sziasztok!

Én is szeretnék a közeljövőben egy ilyen telefont vásárolni, és érdeklődni szeretnék. Sajnos muszály Pannonosat vennem, és azt szeretném megtudni, hogy ott árulják-e a telefont fekete színben.

Üdv.

(#1004) asysoft válasza phallos (#1003) üzenetére


asysoft
aktív tag

Sajnos ott nem árulják ilyen színben.

(#1005) phallos válasza asysoft (#1004) üzenetére


phallos
tag

Kössz szépen a gyors választ.

Üdv.

(#1006) phallos


phallos
tag

Üdv.

Még azt is meg szeretném érdeklődni, hogy szerintetek érdemes-e a Pannonnál megvenni ezt a telefont, vannak-e hibák a Pannonos K550-es készülékekkel. Vagy inkább vegyem máshol, vagy kártyafüggetlenül?

[ Szerkesztve ]

(#1007) Viktor0610 válasza phallos (#1006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amint azt már leírtam párszor, már nincsenek hibás darabok, vedd meg nyugodtan! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1008) al_age


al_age
senior tag

Megvettem a telót. :))
Metroban akciós, fekete, független, 36 ezer bruttó, 1 év ottani garanciával.
Mivel volt 10% kedvezményem akciós termékre, ezért 32.400 Forintért vittem haza.
Első benyomások alapján nagyon tetszik, végre újra Sony Ericsson van a kezemben. Az akksifedél megoldása tényleg nem a legjobb, de nem kell sokat babrálni és talán nem lesz vele gond. A hátlap másik fekete része (ami a kamera fölött van és nem lehet levenni - legalább is a felhasználónak nem ajánlott) egy picit mozog, de annyi baj legyen vele.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1009) viny válasza Snowy_owl (#1002) üzenetére


viny
tag

Vidd vissza, gyorsan dobnak rá egy új szoftot. Egy próbát megér.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1010) AMD Power válasza al_age (#1008) üzenetére


AMD Power
titán

Nem szabad bolti garanciával telefont venni. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1011) V.Stryker válasza al_age (#1008) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

hátlap másik fekete része - az nekem is,de nem gáz.

Egyébként pont úgy voltam mint te : végre újra Sony Ericsson van :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1012) hbalu


hbalu
tag

Én is most vette egy ilyen telót és nagyon jó! egyetlen hibája hogy nincsen rajta megabass de mivel nem walkman, érthető! a kérdésem az lenne hogy miért írják minden helyre azt hogy 64 mega a memóriája, amikor 72?és még annyi hogy egyáltalán nem csinál rosszabb képet mint a k750! haveromnak olyan volt és a k550 simán verte!

K550

(#1013) V.Stryker válasza hbalu (#1012) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt én is furcsálottam, hogy nem 64, hanem 72 mega. De ez csak jó nekünk. :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1014) Viktor0610 válasza al_age (#1008) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Metro saját garanciával árul telefont? :Y

Milyen forrásból lehet ez? :F

Samsung Galaxy A54

(#1015) Snowy_owl válasza viny (#1009) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Nem fogják majd azt mondani, hogy nincs semmi baja :F

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1016) phallos válasza Viktor0610 (#1007) üzenetére


phallos
tag

Köszi a választ. Akkor tehát már nincs más hátra, mint megvenni. :)

(#1017) AMD Power válasza Viktor0610 (#1014) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt látod én se nagyon értem. De ilyen garival nem szabad telefont venni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1018) degh válasza hbalu (#1012) üzenetére


degh
tag

Ha hiányolod a Megabass-t, akkor w610i szoftvert ajánlom. Az enyémen most az van, annyi hibádzik a szoftverrel, hogy ha elhúzod a kameravédőt nem kapcsol be automatikusan a kamera... de a wap gomb helyett walkman gombod lesz :R

[ Szerkesztve ]

8

(#1019) V.Stryker válasza degh (#1018) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem hibádzik. Ugyanis a W610-nek nincs kameravédője, ezért nincs is benne alapból,hogy ha elhúznád, akkor bekapcsoljon a kamera. Tehát normális a jelenség. :K

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1020) degh válasza V.Stryker (#1019) üzenetére


degh
tag

bocsánat, rosszul fogalmaztam.

8

(#1021) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Volt vkinek Far Managerrel problémája? Én sefp-et elindítom a Far-on belül, felismeri K800-nak. Meg is jelenik a két mappa, csak épp amikor bele akarok menni, akkor kiír egy error-t és tök üresek a mappák. :F Mi nem tetszik neki? (Jah, aksi ki-be, C gomb nyomvatart, stb megvolt rendesen)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1022) viny válasza Snowy_owl (#1015) üzenetére


viny
tag

Nem valószínű. Soft-ot símán szoktak frissíteni neked, minden további nélkül. Ha az a baja, gyorsan meggyógyítják.
Amúgy melyik firmware van rajta (jobbra, csillag, balra, balra, csillag, balra, csillag gombok; Szoft,Inform->legelső sor)?

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1023) al_age válasza AMD Power (#1010) üzenetére


al_age
senior tag

Miért nem?
Így hirtelen belegondolva eddig minden telefonom bolti (vagy szolgáltatói) garis volt.
Inkább veszem meg 32500-ért egy év garival, mint 36000-ért fél évvel (ennyiért láttam legolcsóbb helyen).

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1024) al_age válasza Viktor0610 (#1014) üzenetére


al_age
senior tag

Innen van.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1025) Viktor0610 válasza al_age (#1024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A RightPhone sz.tem nem saját garanciával adja a készülékeket... :F

Pénteken rákérdezek, azt hiszem...

Samsung Galaxy A54

(#1026) al_age válasza Viktor0610 (#1025) üzenetére


al_age
senior tag

A honlapjukon is az áll, hogy 2 év garancia van erre a telefonra. Lehet, hogy csak a Metrosok tudják rosszul.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1027) viny válasza al_age (#1026) üzenetére


viny
tag

Az a két év 1 év bolti + 1 év SE. (Amúgy SE minden új telefonjára 2 évet ad.)

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1028) al_age válasza viny (#1027) üzenetére


al_age
senior tag

Megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy pontosan hogyan van.
[link]

A vevőszolgálaton azt mondták, hogy egy év gari van, ha baj van oda vigyem a telefont, onnantól ők intézik a dolgot.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1029) Viktor0610 válasza al_age (#1026) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

al_age:
Ez előfordulhat. Simán. :D

viny:
Nem bolti garancia van az első évben. Viheted a boltba is, meg a SE-hoz is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1030) Snowy_owl válasza viny (#1022) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Pff. Itt elég sokminden van.
Ezek vannak:

R1JD001
prgcxc1250669_GE
NERIC_LI R1JD001

EROM: R3A016
PRGCXC1250672_ER
OM_DB2020_LI_FO
TA_SIMLOCK_FLAF
LA_SIBLEY_SEMCUBS

KAMERA
SZOFT.
AKTUÁLIS: 2.2

Nem írtam le mind. Gondolom nem kell.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1031) al_age válasza Viktor0610 (#1029) üzenetére


al_age
senior tag

Mindenesetre -mivel előbb írtad a lehetőséget-, kérlek kérdezd majd meg tőlük, hogy akkor mi is a helyzet pontosan.
Köszönöm előre is!

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1032) viny válasza Viktor0610 (#1029) üzenetére


viny
tag

Nem azt írtam hogy csak bolti. :U Persze, beviszed a boltba, onnantól az ő dolguk. Ha hw baja van, küldik az SE-nek, de ha soft, legtöbbször a helyi nagyszervízeikben megcsinálják, és még adnak cserét is.
1 év után pedig legtöbbször le se sz*rják az ember fejét, mondván: vidd fel Bp-re SE szervízbe; vagy felküldik ők, de akkor a szállítást kifizettetik. Haver járt így, onnan tudom. Tehát a bolti gari alatt azt értem hogy 1 évig ha visszaviszed oda ahol vetted, megcsinálják (csináltatják) ingyen; a második évben pedig boltfüggő hogy mit csinálnak vele...

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1033) viny válasza Snowy_owl (#1030) üzenetére


viny
tag

R1JD001 - Ez a legrégebbi soft erre a telóra.
Vidd vissza gariba, raknak rá neked egy újat. Mondd meg azt is hogy elég ratyi képeket csinál, hátha nem soft-os a probléma. De szerintem 90% hogy az.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1034) Viktor0610 válasza viny (#1032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A garancia a következőképp' épül fel.

Egy év teljeskörű garancia (azért nem helyes a bolti garancia kifejezés, mert ezzel a GSM-boltokban adott -csak a boltban érvényes- jótállást szoktuk nevezni) és plusz egy év korlátozott (kiterjesztett) jótállás van a készülékekre.

Az első évben viheted a vásárlás helyszínére és közvetlen a szervizbe a készüléket, a garancia a készülékre és az összes tartozékára vonatkozik.
A második évben csak a szervizbe viheted a telefont (ezért fizetetik ki a szállítást), illetve a szoftverre és a tartozékokra (akkumulátor, töltő, stb.) nem vonatkozik a jótállás.

Samsung Galaxy A54

(#1035) Snowy_owl válasza viny (#1033) üzenetére


Snowy_owl
őstag

1000 köszönet viny :))

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1036) #31757056 válasza Snowy_owl (#1035) üzenetére


#31757056
törölt tag

Totál felesleges visszavinned gariba csak a szoftver miatt, ha van interneted simán tudod garivesztés nélkül hivatalosan frissíteni online a saját kábelével a telefont, azért ne szabadítsd meg magad hetekre a géptől, 20 perc alatt kiderül hogy tényleg ez volt-e a gáz. Úgy felmegy a szoftver hogy még a beállításaid sem vesznek el. Elméletileg magyar Trémobilos szoftverből a legújabb most az R8DA001, annak rá kell mennie telódra simán...

[ Szerkesztve ]

(#1037) BlacKSouL válasza #31757056 (#1036) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erről jut eszembe, az enyémre rápróbáltam megint, és végre a belső frissítője keresgélt, de azt írta angolul, hogy nincs újabb szoftver. pannonos, és R6B* van rajta. Úgyhogy marad a SE központ a pannonos ismerősön keresztül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1038) viny válasza Viktor0610 (#1034) üzenetére


viny
tag

Igen, én is vhogy így értettem a dolgot (csak nem tudtam ilyen szépen leírni :DDD ).
Elnézést ha a "bolti" kifejezés félrevezető volt, természetesen PGSM, T, stb. üzleteket értettem alatta.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1039) viny válasza #31757056 (#1036) üzenetére


viny
tag

2 hete (dec 17.) jártam az 1ik szegedi T-s üzletben, ezt a SEUS-os frissítést külön megkérdeztem akkor, mert nem voltam benne biztos hogy tényleg marad-e a gair utánna. A válasz: Ezt így sajnos nem tudnák megmondani,... bla...bla...bla...Menjek be inkább a T-s szervízbe, ott kérdezzem meg. Később arra volt dolgom, és ott a srác azt mondta, inkább hozzam be, meg is várhatom, 5 perc az egész...

Nem tudom máshol hogy megy ez, de minden esetre érdekes tapasztalat volt. :DDD Nekem nagyon úgy tünt, hogy ők sem biztosak pontosan benne hogy most a garivesztés mire terjed ki ilyenformán... :Y

Ráadásul van egy Pannis számom is, így ott is rákérdeztem (nov. vége), a szervízes srác akkor pedig határozottan kijelentette, hogy bármi nemű otthoni soft-ozás, és a gari ugrik! :Y
Mondom erre: SEUS! Ő pedig: Akkor is! :Y Na mind1. A szegedi Pannitól láttam már furábbat is, de ez más tészta...

Szóval én csak azt mondom, hogy lehet hogy neked (nekünk) van igazad(unk), és a SEUS-szal tényleg tök egyszerű, de ha az ember belefut egy olyan szervízesbe a későbbiekben, mint akihez nekem is volt "szerencsém", akkor aztán nézheti az igazát.

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1040) pikszel


pikszel
őstag

Hivatalos szoftverfrissítéssel biztos, hogy marad a garancia. Aki mást állít, az nincs képben.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1041) BlacKSouL válasza viny (#1039) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Még az általam agyonszidott Starjáni pannonban is azt mondták, hogy a Sony Ericsson hivatalos, a honlapon megtalálható frissítőszoftverével(ugye SEUS) elvileg csak úgy tudod frissíteni, hogy az a garanciális kérdéseket ne veszélyeztesse. Bármilyen más szoftverrel történő frissítés, vagy módosítás, akár a drivereket akár az egész alapszoftvert érintve, automatikus garivesztéssel jár.

Erről jut eszembe, mindenkihez kérdés: melyik színű HPM70-el volt gond? az ezüst vagy a fekete? mod: Ok, megtaláltam, feketét kell vennem :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1042) Viktor0610 válasza BlacKSouL (#1041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ezüstből is csak az első szériával volt gond, azokkal, amiknek volt a vezetéken merevítője.

Samsung Galaxy A54

(#1043) BlacKSouL válasza Viktor0610 (#1042) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aha. akkor jó, bár most már színben is jobban tetszik a fekete :)
Azért viszont szomorú vagyok hogy karácsonytájt az edig. felvitte 3500-ról 4200-ra :( Vajon érdemes várni hogy megint lejjebb menjen?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1044) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Tudtok oldalakat ahonnan letudok tölteni játékokat, témákat progikat a telefonhoz..? :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1045) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Bale_E:
Pappfer.hu és SEria.hu, meg visszaolvasni a topikban, mert több is van, biztosan. :D

BlacKSouL:
Ez a pár száz forint nehogy már eltántorítson! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1046) pikszel válasza m0h0senator (#1044) üzenetére


pikszel
őstag

SE-portal.hu
Seria.hu

ez elkésett...
...

akkor HPM-70: Arra kell figyelni, hogy ez a füles asszimetrikus kialakítású és vannak forgalomban olyan hamisítványok, amelyek nem hordozzák ezt a tulajdonságot. Ezáltal egyszerű kiszúrni.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1047) m0h0senator válasza #31757056 (#1036) üzenetére


m0h0senator
őstag

Honnan tudom megszerezni rá az új t-mobile-os szoftvert..? Mert akkor én is megcsinálnám..És minden rajta marad a telon..? témák naptári bejegyzések teloszámok minden..? :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1048) nike_ válasza m0h0senator (#1047) üzenetére


nike_
addikt

Ami a telefonmemórián van minden elveszik.Mem.kártyáról semmi.De vedd ki azért a mem. kártyát előtte belőle.Ja, és mindenről csinálj mentést mert ahogy mondtam elveszik.

(#1049) m0h0senator válasza nike_ (#1048) üzenetére


m0h0senator
őstag

És mivel tom lementeni..? :B :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1050) nike_ válasza m0h0senator (#1049) üzenetére


nike_
addikt

Háát, egyszerűen dugd rá a gépre, csinálj egy mappát és másold be az összes cuccodat a mellékelt progival.Már nem tom mi a neve.:) Azthiszem ennek is PC Suite.Amikor végeztél, egyszerűen másold vissza a dolgokat a telóra.Én ma csináltam egy hard resetet a 6120c-men és kb. 10-15 percbe telt visszamásolni.Bár ha sok cuccod van, akkor hosszabb idő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.