Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) m0h0senator válasza nemma (#950) üzenetére


m0h0senator
őstag

Megcsináltam amit mondtál de azt írja ki h a megadott címen nincs elérhető érvényes hírcsatorna :F Pedig a cím tuti jó. :O megnézem a wap beállításokat..cask az lehet a ludas:)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#952) nemma válasza m0h0senator (#951) üzenetére


nemma
addikt

Ja,persze, ha nem megy wapod, akkor ez sem:)

(#953) m0h0senator válasza nemma (#952) üzenetére


m0h0senator
őstag

Pedig érdekes az Opera szó nélkül fel mennt a netre..de az rss meg itt hisztizik.. :B :O

An odyssey through the realm of consciousness.

(#954) nemma válasza m0h0senator (#953) üzenetére


nemma
addikt

Pedig most már kipróbáltam én is, nekem hibátlanul működött a Mobilarénás hírek és tesztek. Melyiket próbálod? Nem az a hibás? Mondjuk ha az oldal bejön a gépen, akkor tuti, hogy te nézel el valamit :K

(#955) m0h0senator válasza nemma (#954) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ph híreket szeretném behozni. a cím jó mert bemásoltam 1 txtbe aztán azt ráküldtem a telo egyéb mappájára majd onnan kapcsolódnék rá..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#956) nemma válasza m0h0senator (#955) üzenetére


nemma
addikt

Oké, akkor menj be az üzenetek menüpontba és az ottani RSS pontra. Itt kell beállítani, azért nem ment idáig :)

(#957) m0h0senator válasza nemma (#956) üzenetére


m0h0senator
őstag

Oké bedobom a másik kártyám és kipróbálom. Bár sztem az már az ágyamban lesz mert hulla vok :U Köszönöm a segítséged!!! :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#958) zs.tom


zs.tom
tag

Légyen szíves valaki írja meg, hogy honnan lehet szoftvereket szerezni!
Köszönöm!

(#959) pikszel válasza al_age (#941) üzenetére


pikszel
őstag

Ilyen lehetőség jelenleg nincs. Gondolom arra gondolsz, hogy egy tükörfájlt készítesz (mint pl. ghost), majd azt később visszaraknád. :(

@zs.tom
például innen

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#960) Nortid válasza zs.tom (#958) üzenetére


Nortid
aktív tag

link

[ Szerkesztve! ]

(#961) -v-


-v-
addikt

Hm kérdés, ha formázni akarom a memkártyát, kér vmi telefon kódot... az mi? :D
Mert simhez adtak ugye pin1, pin2 meg puk kódokat, pint már meg is változtattam a jól bejáratottra, de a telefonkód mi? Mert néztem a biztonságnál, már rögtön kéri a régit, ha meg akarom változtatni, de én még nem adtam meg semmit, szal ez gyárilag mi ez a kód? Ezt honnan kéne tudnom? :)
Ja: nekem is szar néha a 4-es és 6-os gomb.

(#962) -v-


-v-
addikt

Másik gondom, felteszem a seus-t, és ha elindítom kiírja, hogy incompatible macromedia version, program will terminate.... találkozott már valaki ilyennel? Feltettem a legújabb flash playert, de ezzel se megy. Ez mi a tökömért kell neki amúgy?

(#963) viny válasza -v- (#962) üzenetére


viny
tag

Kód: 00000 vagy 12345, sajna már pontosan nem emléxem melyik.
SEUS: Ne Firefox-szal, hanem IE-vel próbáld, és menni fog.

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#964) zs.tom


zs.tom
tag

Pikszel köszi a segítséget! :)

(#965) zs.tom


zs.tom
tag

Hogyha letöltöm pl:w810i szoftverét és usb-n rárakom a telóra menni fog? :D

(#966) -v- válasza viny (#963) üzenetére


-v-
addikt

se 00000 se 12345 nem műx :S
ie? ajjaj az nálam nem működik :) Opera?

(#967) zs.tom


zs.tom
tag

Valaki tudna egy olyan linket küldeni ahol van w610i szoftver? :D

(#968) viny válasza -v- (#966) üzenetére


viny
tag

Az Opera is negatív szerintem, az SE oldalán is fennt van: csak Internet Exploler!

Akkor próbáld meg 000000 vagy 123456-tal. Vmelyiknak mennie kéne a 4 variáció közül.

Mod: hogyhogy nem műxik az ie ???

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#969) viny válasza zs.tom (#967) üzenetére


viny
tag

[link]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#970) -v- válasza viny (#968) üzenetére


-v-
addikt

Nem tudom, pedig zsír új windows, illetve már nem zsírúj, de zsírúj korától nem műxik :D
Elindítom, kiírja csatlakozás és megfagy az egész, pörgeti a procit és annyi. Feladatkezelőből kell kilőnöm...ie7-es... pedig már újratelepítettem meg minden, nem tudom...
Na mind1, telefonkódot megnézem, köszi. seus-ról meg akkor lemondhatok úgy nézem :S

(#971) zs.tom


zs.tom
tag

Valaki legyenszíves írjon egy linket, ahol van w610i szoftver!
Köszönöm!

(#972) asysoft válasza -v- (#961) üzenetére


asysoft
aktív tag

A telefonzár kód gyárilag 0000 volt a legutóbbi pár SE telefonunkon:) 4, 6, stb gombok akkor nem működnek, ha hozzáérsz az exponáló gombhoz. Az a furcsa, hogy ez nem minden telefonon fordul elő... Lehet mégsem SW gond? SEUS első indításakor nálam is sokat tökölt.

(#973) pikszel válasza -v- (#961) üzenetére


pikszel
őstag

Az alapértelmezett biztonsági kód: 4 darab nulla (0000). De szerintem ez a használati útmutatóban benne van.

zs.tom: W610 szoftok

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#974) Apollyon válasza -v- (#966) üzenetére


Apollyon
Korrektor

(Pikszel megelőzött) :D

#971: Olvasgasd ezt, azon belül is a FAQ-ot, fórumot nagyon alaposan, mert ha nem vágod mit-hogyan-merre, akkor nagyon könnyen tönkrevágod a telódat!!!

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#975) zs.tom


zs.tom
tag

Igazából én ezekhez a szoftveres dolgokhoz sík hülye vagyok! :B
Köszi a linket!
Még az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet a szoftvert rárakni a telóra? :D :F

(#976) viny válasza zs.tom (#975) üzenetére


viny
tag

Iscariahnak igaza van. A kérdéseidre a választ megtalálod a linken amit adott (és én is adtam). Ott olvasgass (főleg F.A.Q.), de ha tényleg nincs sok fogalmad a soft-ozásról, nem érdemes próbálkozni mert tényleg könnyen hazavághatod a telód!

Never underestimate the power of a sick mind!

(#977) zs.tom


zs.tom
tag

Én még azt sem tudom, hogy most usb-n vagy bluetooth-on kell vagy lehet rárakni meg hogy hova! :B
Szóval akkor még olvasgatom azt az oldalt! :D

(#978) -v-


-v-
addikt

Na, 1234 volt a biztonsági kód :)
A 4-6-0 gombok meg tényleg csak akkor nem működnek, ha a kameragomb be van nyomva...
Amúgy teljesen jók. Vicces.

(#979) viny válasza -v- (#978) üzenetére


viny
tag

Melyik soft van rajta? Véletlenül nem Pannonos teló?

Never underestimate the power of a sick mind!

(#980) -v- válasza viny (#979) üzenetére


-v-
addikt

Nemnem, pannontól most jöttem el, mert nekem ugyanaz a háromcsippanásos nem elérhető-s probléma volt, mint itt sokaknak, csak az a vicc, nekem egy k310i volt ezer éve, amivel sose volt semmi baj, az előző (szintén pannonos) telóimmal se, de egyszercsak elkezdte ezt csinálni. Más (szintén pannonos) simmel működött hibátlanul a telcsim, és más telefon az én simemmel szintén nem, és nem is sim probléma, mert az is ezer éve megvan, sose volt baj. Egyszerűen szerintem valami szar náluk... Több ismerősömnek szintén ugyanez van, nekik sem telefon vagy sim hiba.
Na szóval ez most t-mobile -os. De nagyon meg vagyok vele elégedve. Ettől a kameragombos dologtól eltekintve számomra tökéletes kis telcsi ez. Remélem tartós lesz.

[ Szerkesztve ]

(#981) viny válasza -v- (#980) üzenetére


viny
tag

:DDD Nem is hallottam még eddig róla hogy a T-s soft is ilyen bugos. Azt hittem hogy csak a Pannis az. No mind1. Szerintem neked is a legrágebbi (R1JD001) soft-od van, azzal voltak ilyen gondok úgy tudom.
Az se-portal-on olvastam hogy a T-s telókat SEUS már R8BA024-es softra is frissíti, amiben már jó eséllyel nincs ilyen bug. Szerintem csak megérne egy próbát az a SEUS vhogy (pl haver gépe); ne tegyél le róla!

Never underestimate the power of a sick mind!

(#982) asysoft válasza viny (#981) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem független telefonom van, R6BC002-es szoftverrel, mégis szarakodnak a gombok. SEUS pedig nem hajlandó frissíteni, mondván ez a legfrissebb szoftver, telefonba beépített kliens is ezt mondja... Gondolom van más módja is a szoftverfrissítésnek, csak kérdés, az is garanciavesztéssel jár-e...

(#983) -v- válasza viny (#981) üzenetére


-v-
addikt

Ahogy olvasgattam, ez a kameragomb dolog szolgáltatófüggetlenül jelentkezik...
pannonnál a térerő gond meg a hangszórórecsegés meg minden más volt, nem?

(#984) viny válasza asysoft (#982) üzenetére


viny
tag

Persze, vannak más módok is, de jól mondod, azokkal ugrik a gari...
Ez érdekes, azóta a soft óta már 4 újabb is kijött. Érdekes hogy a SEUS mégsem frissíti, pedig se-jék ennyire nem lusták, biztosan van CENT_EUROPE is belőlük a magyar piacra... de lehet hogy rosszul tudom. :)

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#985) viny válasza -v- (#983) üzenetére


viny
tag

Pannisoknál is szórakoztak a gombok, volt is a kezemben egy olyan teló.
Minden esetre érdekes hogy szolgáltató független jelenség, erről nem tudtam; lehet hogy típus hiba, nemcsak soft?

[ Szerkesztve ]

Never underestimate the power of a sick mind!

(#986) -v-


-v-
addikt

Na!
Rákerestem hogy flash player for internet explorer, és letöltöttem olyat ami ie-hez teszi föl, így már műx a seus... épp updatelődik a telóm, kívánicsi vagyok utána is csinálja-e...

(#987) -v- válasza viny (#981) üzenetére


-v-
addikt

Na, felment ez a R8BA024 szoft, a gombprobléma maradt sajnos. Mindegy, annyira az úgysem zavar engem.
Meg lehet valahol nézni, ez az új firmware mivel tud többet ?

[ Szerkesztve ]

(#988) viny válasza -v- (#987) üzenetére


viny
tag

Grat! Akkor csak van R8BA024 magyar piacra is.
Nem értem hogy pontosan hogy gondolod ezt a többet tud dolgot.
Állítólag gyorsabb és stabilabb a memkártya kezelése, 7.7-es java hasít rajta, és gondolom összességében stabilabb. De ha konkrét részletekre vagy kíváncsi nézz szét az se-portal.hu -n. :)

Never underestimate the power of a sick mind!

(#989) #31757056 válasza viny (#984) üzenetére


#31757056
törölt tag

Közép európai csak egy van az R6BC002 óta, az pedig az R8BA024, az R8AD001-ből csak a magyar T-Mobile-nak lett csinálva. Valószínűleg a pannonost azért nem frissíti R8BA024-re mert abból csak cent europe van, és a SEUS már egy ideje imei-ből azonosít. Panonos hivatalos szoft az R6BC002 óta nem jött ki sajna :(

[ Szerkesztve ]

(#991) #31757056 válasza asysoft (#982) üzenetére


#31757056
törölt tag

A telefonodat gyárilag függetlenül vetted, vagy kéz alól, telóboltban?

(#993) asysoft válasza #31757056 (#991) üzenetére


asysoft
aktív tag

Gyárilag függetlenül. Szerk: de telóboltból.

[ Szerkesztve ]

(#994) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Sziasztok!

Nekem is ilyen telóm van, de van vele egy problémám. A képek nagyon homályosak. Tudom 2mpx de ennyirre nem lehethomályos. Csináltam néhán fotót. Mindegyiknél automatikus minden. Az autofocus be van kapcsolva.
Teszt képek:

http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00103_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00104_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00108_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00116_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00582_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSC00588_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Csináltam egy képet a kameráról. Nem tudom mennyirre látszik de kb. 1mm-re el van csúszva az optika. Lehet ez a probléma :F De az biztos hogy nem ejtettem le a telót.
Camera:

http://kepfeltoltes.hu/view/071230/DSCF0264_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha valaki tud segíteni annak megköszönöm :)

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#995) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

hát igen,ezek a képek elég siralmasak... :F az enyém szp képeket készít,de azért a régi k750im nem éri utol.. :( :O

/\/0zb3/27

(#996) nemma válasza Snowy_owl (#994) üzenetére


nemma
addikt

Fogadjunk, hogy macro-ra van állítva... :U :)

(#997) pikszel válasza Snowy_owl (#994) üzenetére


pikszel
őstag

Az elcsúszásnak semmi köze az életlenséghez. A K750-em kamerája ugyanígy néz ki.
Osztom nemma véleményét. Kapcsold ki a makrót (kis virágmotívum).

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#998) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

A makró ki van kapcsolva!

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#999) BlacKSouL válasza nemma (#996) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Fogadjunk hogy nem... :U

Jópár hsz-el ezelőtt ugyanilyen fos minőségű képeket linkeltem a saját, pannonos R6b...-s szoftveres 550-esemből, és mint azt már ott is leírtam, bármilyen beállításban, bármilyen körülmények között, nem, tehát nem makró beállításban, sőt, végtelen fókusz állásban is ilyen homály képeket csinál még ragyogó napsütésben is 10 centinél nagyobb távolságból.
Persze ez nem jelenti azt, hogy esetleg nem makróban készíti el a képet, de hogy nem arra van állítva, azt garantálni tudom.
Az optika egyébként fókuszál, tehát látni az életlenedést, majd élesedést a kijelzőn, látni az optika mozgását is, a kép mégis ilyen szánalmas.

Jelzem nekem is el van csúszva az optika a házban, pont ugyanígy.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1000) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

És akkor ezt azt jelenti, hogy szoftverhibás? Mit tegyek? Vigyem vissza a boltba? :(((

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.