Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) pikszel válasza m0h0senator (#1049) üzenetére


pikszel
őstag

MyPhoneExplorer
Extrák > Biztonsági mentés készítése > innentől egyértelmű
Ezzel vissza is tudod állítani a lementett cuccot.

szerk: A memóriakártyát érdemes kivenni a telefonból eközben, esetleg a beállításoknál ignoráld ezt az opciót, mert ugye ezt teljesen felesleges lementeni.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1052) m0h0senator válasza pikszel (#1051) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszi mindkettőtöknek a választ! Most már csak azt szertném megtudni h honnan tudom letölteni az új firmware-t. És h azt mivel tegyem rá... :B :R :R Talán innen vmelyiket?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1053) Viktor0610 válasza m0h0senator (#1052) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben T-Mobile-szoftvert szeretnél frissíteni, tehát nem lecserélnéd a szoftvert egy másikra, a SEUS-szal frissíts, ne máshonnan ted fel a firmware-eket.

Samsung Galaxy A54

(#1054) nike_ válasza Viktor0610 (#1053) üzenetére


nike_
addikt

Igaza van Viktornak.Ezzel lehet hogy garit fogsz veszteni, de ha a SEUS-sal töltöd le, akkor nem. :K

(#1055) m0h0senator válasza nike_ (#1054) üzenetére


m0h0senator
őstag

Sikerült SEUSal megoldottam! Köszönöm a közreműködést!!! :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1056) nike_ válasza m0h0senator (#1055) üzenetére


nike_
addikt

Gratulálok. :R

(#1057) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ma kicsit elszomorodtam. Függetlenül láttam a telcsit 25k-ért akciósan a PhotoHall-ban.(Europark)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1058) m0h0senator válasza m0h0senator (#1055) üzenetére


m0h0senator
őstag

Mintha az új szofverrel szebb képeket csinálna..aminek nagyon örülök és remélem már kikapcsolni sem fog... :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1059) Cloud_s válasza V.Stryker (#1057) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Hmmm, ez több mint kecsegtető! A photohall weboldalán 40k-s ár van feltüntetve, vajon az ilyen akciók országosak? (Debrecen érdekelne...)

(#1060) al_age


al_age
senior tag

SEUS jelenleg mire firssíti a független K550-eseket?
Jelenleg R6B002 van rajta, azt mondta, hogy nincs újabb, ha arra mentem, hogy frissítés mindenképpen akkor is csak ezt tette fel. Ha a telefonban keresek frissítést, akkor is azt írja, hogy a legfrissebb szoftverem van.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1061) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Én letölöttem ezt a frissítő szoftot a sonyericsson oldalról, és fel is raktam. De van vele egy probléma. Nem indul el. Ezt írja ki:
Incompatible Macromedia version. Required verision available from http://www.macromedia.com. Application will terminate
Felraktam hozzá a macromedia flassh playert is, de ugyan ezt rja ki:(
Mi lehet a baj?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1062) asysoft válasza al_age (#1060) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem is ilyen szofttal pont ugyanezt csinálja...

(#1063) asysoft válasza V.Stryker (#1057) üzenetére


asysoft
aktív tag

Vigasztaljon a tudat, hogy ők is 1 év garanciával adják (először én is ott akartam venni, de emiatt letettem róla).

(#1064) viny válasza Snowy_owl (#1061) üzenetére


viny
tag

Ne Firefox-szal, hanem IE-vel csináld, működni fog.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1065) Snowy_owl válasza viny (#1064) üzenetére


Snowy_owl
őstag

mármint hogy érted? Hogy ne firefoxal töltsem le?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1066) Cloud_s válasza asysoft (#1063) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Te is ott láttad mint V.Stryker, vagy máshol is 25k?

[ Szerkesztve ]

(#1067) asysoft válasza Cloud_s (#1066) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én még hónapokkal ezelőtt láttam, mikor 40 volt:)

(#1068) Cloud_s válasza asysoft (#1067) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

A photohall.hu most is 40-et ír. Holnap utánajárok a dolognak, mert 25-ért függetlenül kár lenne kihagyni! :D

(#1069) viny válasza Snowy_owl (#1065) üzenetére


viny
tag

IE-hez rakd fel a macromédiát; de olvass egy kicsit visszább, másnak is volt már ilyen gondja...

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1070) V.Stryker válasza Cloud_s (#1068) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pontosan az Europark emeletén, a PhotoHalll bejáratánál van egy sarki vitrin, amiben az éppen akciós cuccok vannak...na a legalsó sorban a telefonok közt volt a kicsike...feketében.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1071) Cloud_s válasza V.Stryker (#1070) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Akkor az sajna a T-s változat lesz, ami ki is van rakva a weboldalunkra mint akciós termék... :(

(#1072) Snowy_owl válasza viny (#1069) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Sikerült! Kösz

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1073) al_age


al_age
senior tag

Milyen szoftvert tett fel a progi?

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1074) scream24


scream24
senior tag

Csumi emberek. Aki vett a panonnál ilyen telt, mit rejtett a csomag pontosan? Kábel, füles stb. És mit hagytak ki esetleg a függetlenhez képest. És mennyibe kerül hozzá ujelölap, és ha lecserélem nem ugrik a gari? Elöre is köszi a választ.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1075) V.Stryker válasza scream24 (#1074) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A dobozban van a leírás, töltő, usb kábel, egy stereo fülhallgató, ami elég gagyi.(asszem telepítő cd is.) Elő-hátlap áráról nincs információm.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1076) scream24 válasza V.Stryker (#1075) üzenetére


scream24
senior tag

Ok, köszi. Sejtettem, hogy csak a walman mobilokhoz adnak normális fülest. Leirás, cd hasztalan, a kábel jol jöhet. Asszem azt a 7-8 rugot megéri.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1077) #31757056 válasza scream24 (#1076) üzenetére


#31757056
törölt tag

Miért hasztalan a CD? Mikor rádugod a kábellel a gépre a telót, azt kell betenned hogy telepítse a drivereket, könnyebb mint a netről beszerezgetni, esetleg ha neked már megvannak hozzá a cuccok, akkor vedd tárgytalannak amit írtam :)

(#1078) V.Stryker válasza scream24 (#1076) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én ezzel úgy vagyok, hogy a HPM-70 agybadugós fülessel sem járnál sokkal jobban. Kell egy ilyen jack átalakító és párosíts hozzá egy normális fülest, azzal marha jó hangzás.( Én egy "szenhejzer" agybadugóssal használom és mikor utána kiváncsiságból a HPM-70-et rádugtam, akkor csak pislogtam,hogy mi ez a sz@r. :DDD )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1079) scream24 válasza #31757056 (#1077) üzenetére


scream24
senior tag

Ha seus-sal frissitesz akkor a progi rátolja a megfelelö drivereket. A többi cucc meg ami a cd-n van, hm... :)

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1080) ancsma válasza V.Stryker (#1078) üzenetére


ancsma
aktív tag

Na az durva lehet... :Y
Hol tudok olyat szerezni?:)

(#1081) scream24 válasza V.Stryker (#1078) üzenetére


scream24
senior tag

Nos a fülest nagyrészt csak antennának használom, hogy ki lehessen hangositani a radiot meloba. :) Amugy asszonynak is igy oldottam meg, csak ott már a csomagba volt egy 3,5 jack átalakito. Nokiáék tudják, hogy az ö fülesük, hmm szar, gondolom azért mellékelték az átalakitot. :DDD Ésugye a hagyományosbol azért van választék böven.
De akkor ponrosan mivel is rövidebb a független telohoz képest?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1082) V.Stryker válasza ancsma (#1080) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Micsodát hol tudsz szerezni? :U

scream24 : Foggalmam nincs, hogy mi van a független dobozában...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1083) scream24 válasza V.Stryker (#1082) üzenetére


scream24
senior tag

Nem csak a dobozra gondoltam, hanem szoftver ügyileg is. :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1084) ancsma válasza V.Stryker (#1082) üzenetére


ancsma
aktív tag

A "szenhejzer" fülesre gondoltam :)

(#1085) #31757056 válasza scream24 (#1079) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én nem seus-sal frissítek :) Viszont pl ha megyek valahová, szoktama telón adatot vinni mert nincs pendrájvom, akkor nagyon jó hogy van cd. A többi progit persze én is hagyom ami rajta van, még soha nem néztem meg egyiket sem :)

(#1086) scream24 válasza #31757056 (#1085) üzenetére


scream24
senior tag

Hmm, nem körülményes? És mindig viszed magaddal a cd-t? :Y Vagy csak ugyan oda viszed az árut. :) Másrészt, ha csak adattárolásra használod nem hinném, hogy kell rá driver, legalábbis nokiára vista alatt tuti nem kell. Szerintem ehezz se, de majd ha megvettem kiprobálom. De kivi vagyok 13.-a után csökkenti e az árakat a pannon, ami nagyon valoszinü.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1087) #31757056 válasza scream24 (#1086) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem egészen adattárolásra csak, de például ha valamelyik haverom szól hogy vigyek neki valami progit ami nem túl nagy, vagy én akarok valamit mutatni, hasonlók... Persze mindenhova csak egyszer kell elvinnem, a cd-t is, értelemszerűen :) Vagy pl a tesómnak mikor viszek akármit. Driver mindenhová kell az biztos, XP alatt értem, Pistára nem tudom, lehet oda már nem kell. Pistás gépek nincsenek a környezetemben szerencsére, és én sem használom.

(#1088) V.Stryker válasza ancsma (#1084) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sok helyen lehet, keress rá. CX-300 a típusa. Annyit hozzátennék, hogy ha inkább a dance,meg a tucc-tucc zenét szereted, akkor jobb választás a Sony, mert az jobban kiadja az ilyen jellegű zenénél a basszust.Persze a CX-300 sem rossz,de a Sony vmivel ilyen esetekben jobb. Pontos típust nem tudok,mert nincs már meg a Sony doboza, de szintén ilyen agybadugós.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1089) scream24 válasza #31757056 (#1087) üzenetére


scream24
senior tag

Jo értem én. :) De azé beruháznék egy filléres pendrive-ra. Mégiscsak a gépek vannak értünk vagy mi a szösz. :) Nem tom mi bajod a vistával, de ha van hozzá normális masina sokkal kényelmesebb, mint a jo öreg xp. szvsz De ne offoljuk szét a topikot. :DDD Természetesen köszönöm a hozzászolásokat.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1090) ancsma válasza V.Stryker (#1088) üzenetére


ancsma
aktív tag

Köszönöm! Ok igazábol nem ilyen telóm van és van egy hpm-70-em...a tucc-tucc zenét meg inkább hadjuk:)

(#1091) V.Stryker válasza ancsma (#1090) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is azt mondom,hogy hadjuk. ;) Egyébként amiért szerintem jobb a cx-300, hogy ugyanazon a hangerőn hangosabban szól,mint a hpm-70.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1092) #31757056 válasza scream24 (#1089) üzenetére


#31757056
törölt tag

Az OFF lehetősége azért van hogy éljünk vele néhanapján :) Én azért nem szeretem a Pistát mert a gépigénye nem áll arányban a többletszolgáltatásaival. Azonkívül DX9.0c-s VGA-m van, ezért a DX10 felesleges nekem, úgysem élvezhetem, meg normális igazi DX10-es játékom sincs. Ha lesz új hardverem DX10-es VGA-val akkor kénytelen leszek lecserélni. De addig még azért is nem, mert tesztelők akik tesztelik az XP sp3-mat ami még béta állapotban van, összevetették a szintén még béta állapotú Vista sp1-el, normál hétköznapi használatot emuláló szkripteket írtak alá, és ami a Vistának 80mp idejébe került, az az XP alatt 30mp alatt futott le. Egyébként hogy jót is írjak a Vistáról, nagyon szép maga a rendszer. Majd ha kijönnek tényleg a fasza sp-k rá, meg lesz hozzá hardver ami igényli, én is leváltom az XP-t.

A pendrive-al kapcsolatban, úgy vagyok vele hogy azért nem ruházok be rá, mert a kábelt és a diszket ingyen is cipelhetem, beérem ezzel is ameddig ennyire le vagyok égve, mint most... :D

(#1093) #31757056 válasza V.Stryker (#1078) üzenetére


#31757056
törölt tag

Még életemben nem találkoztam olyan emberrel aki a HMP70-re azt mondta volna hogy szar, de most én is kiváncsi lettem hogy mi az a termék ami így a földbe döngöli :D Én ezt sem ttudom max hangerőn hallgatni, mert úgy már nagyon hangos, szóval a minőségének kell hogy rosszabb legyen...

(#1094) V.Stryker válasza #31757056 (#1093) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Rosszúl fejeztem ki magam, elnézést. Nem szar a HPM-70, hanem a "szenhejzer" CX-300-hoz viszonyítva sz@r szerintem. Egészen pontosan ez a helyes mondat azt hiszem. :B

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1095) V.Stryker válasza #31757056 (#1092) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem is csak a kinézete miatt tetszett meg a Vista...én viszont még életemben nem telepítettem fel, mert minek. Ha meg tetszik, akkor töltsd le a Vista Inspirat 2 progit és varázsól egy Vista-t az XP-ből. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1096) ancsma válasza V.Stryker (#1091) üzenetére


ancsma
aktív tag

De azért szebben is nem?

(#1097) Snowy_owl válasza al_age (#1073) üzenetére


Snowy_owl
őstag

az R8BA024. Mert?

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1098) asysoft válasza #31757056 (#1085) üzenetére


asysoft
aktív tag

Pendrive módhoz szerencsére nem kell CD, felismeri az XP is (2 meghajtónak látszik, egyik maga a telefon, másik a MS). 1 hete így hoztam haza nővéreméktől néhány játékot a húgomnak, szerencse, hogy neki is "új" csatlakozós SE telefonja van:)

(#1099) scream24 válasza #31757056 (#1092) üzenetére


scream24
senior tag

Szerintem rossz a megközelités. A vista meg a d10 csak egy dolog. Nem hinném, hogy bárki is azért használna vistát. Bár biztos van pár fan. :D A vistának föképpen ram kell és jo proci. 2g-n szakit rendesen. Ha azt gondolná az ember, hogy ez sok, nos xp alá is kell a 2g különben diafilm lesz a játékokbol. :) Öcsém xp-vel egerészik és ha bele kell matatnom, hát.... :O
Az sp3-tol nem várnék azért sokat.
De ez persze mind csak a saját véleményem. :)

V.Stryker:
A vista inspirát, nem is tudom. Ha a zsigulimra felragasztok egy lovat még nem lesz ferrári. :)
Meg az a kb 200m ram amit plusszba kajál csak a kinézetért, ami messze nem vista, nos nem tom megéri e. Föleg akinek csak 1g ram van a masinájában vagy még kevesebb. szvsz

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1100) scream24 válasza asysoft (#1098) üzenetére


scream24
senior tag

Akkor jol gondoltam. Sejtettem, hogy nem csak nokiáék oldották igy meg. :C

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.