Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) #31757056 válasza V.Stryker (#450) üzenetére


#31757056
törölt tag

Egyenlőre nagy különbségeket nem érzékelek, mondjuk én nem is használom olyan intenzíven a telefont. A kamera driver ugyanaz. A java verzió újabb, de azt sem használom. Én egy gyári custom packot tettem fel mellé, ami azt jelenti hogy nincsnek pannonos képek, meg indítási logó is gyári, akinek ez számít, az biztos örülne neki :)

(#452) Gyeki


Gyeki
csendes tag

Üdv!
Valaki tapasztalt már olyat hogy a hátlap egy hónap után elkezdett recsegni???
Vagy lehet az egész készülékház úgy van összerakva mint a K750i, hogy picit alapból recseg? :F :F

(#453) V.Stryker válasza Gyeki (#452) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát igen. Nálam is elkezdte. nem is szeretném,ha kicsit nem lenne defektes. :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#454) Gyeki válasza V.Stryker (#453) üzenetére


Gyeki
csendes tag

:)) :)
Csak nekem furcsa a W810i után mert az picit masszívabb volt! :D

(#455) Olcsi


Olcsi
senior tag

Nekem olyan kérdésem lenne a k550 tulajdonosokhoz, hogy általános ennél a szériánál az irtó rossz hangminőség telefonálás közben? Tehát egyrészt nagyon tompa, másrészt meg alacsony hangerőnél is torzít, nem is kicsit. :F Visszavigyem, vagy ne? :W Vagy szokjam meg??

(#456) #31757056 válasza Olcsi (#455) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szia! Ilyen recsegést hallasz, olyan mint amikor pl súg a rádió? Sajnos ez szériahiba lesz, pannonál vetted? Nekem most az új szoftver óta ez megszűnt, de én is vissza készülök vinni egyszer majd, csak fosok tőle hogy a pannon egy 3310-est ad cseretelónak, azzal meg nem tudok zenét hallgatni minden nap... :(

Gyeki
Nekem is recseg sajnos, de csak a hátlap, de ritka is az a telefon amelyik nem recseg ebben a kategóriában ha műanyagból van, nehezen de én is megszoktam .. :)

[ Szerkesztve ]

(#457) biker válasza V.Stryker (#445) üzenetére


biker
nagyúr

hát, 15fps-es mp4-el rendesen megy, 25fps-el több gyorsmozgású résznél beakad

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#458) V.Stryker válasza biker (#457) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ne eröltesd már az mp4-et. :((( Ott a 3gp, az jobban fekszik neki és nem akad. Legalábbis nálam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#459) asysoft


asysoft
aktív tag

Mostanság szeretnék K550i-t venni, s lenne néhány kérdésem vele kapcsolatban:
-megjelenésekor problémák voltak a gombokkal. Ez mennyire jelentkezik a mostani készülékeknél?
-a rossz hangminőség illetve a hívások ki nem jelzése csak a pannonnál vásárolt készülékekre jellemzőek?
A válaszokat előre is köszönöm!:)

(#460) biker válasza V.Stryker (#458) üzenetére


biker
nagyúr

hát nem tudom, te mivel kódolsz 3gp-be, de igencsak szar minőségű a kodek, hangot is elég szarnak hagyja... főleg mono-ban

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#461) V.Stryker válasza biker (#460) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én a Super -el kódolok...nem mono-ba. Tökéletes hang és kép...már a telcsihez viszonyítva.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#462) biker válasza V.Stryker (#461) üzenetére


biker
nagyúr

ezt nem ismerem(gyanítom valami win program), de érdeklene, hogy a 3gp ill. 3gpp szabvány képi és hang felbontását hogy kerüli meg??
3gpp tud lenni 320x240, de a 3gp csak 176x144, alapból 300ill 64kbit/sec képi adatfolyammal, amit felnyomva 500-ra kezd élvezhető lenni, hangra azonban csak monot akar engedni ehhez.

míg mp4-ben a szélessáv is maradhat (224x96), sztereo 128-as AAC-vel

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#463) V.Stryker válasza biker (#462) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Inkább töltsd le, próbáld ki, oszt majd meglátjuk.... ;)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#464) biker válasza V.Stryker (#463) üzenetére


biker
nagyúr

SUPER © is compatible with most Windows® platforms.

>>Mac OSX 10.4.8 Tiger magyar verzió

csak ennyi a gond :)
de látom, mindenbe konvertál

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#465) V.Stryker válasza biker (#464) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ijj...hát ha Mac, akkor nem tom. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#466) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ne haljunk már ki, héka !!!!!!!!! :DD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#467) Olcsi válasza V.Stryker (#466) üzenetére


Olcsi
senior tag

Kihalás ellen néhány kép, ami k550-nel készült: (szerintem jók, bár nem az én érdemem ;) )
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#468) #31757056 válasza Olcsi (#467) üzenetére


#31757056
törölt tag

Valóban nagyon szépek, ami ettől a telefontól tellik. Viszont az gáz a K550i-ben hogy az éjaszakai üzemmódokban csapnivaló képeket csinál, a K750i ebben sokkal jobb volt. És a legújabb szoftverben sem változtattak a kamera driver-en és a funkciókon.

(#469) nemma válasza Olcsi (#467) üzenetére


nemma
addikt

Nagyon szépek! :R
Viszont a legtöbb kép készítésénél sütött a nap.
Megnézném a beltéri képeket is! ;]

(#470) #31757056 válasza nemma (#469) üzenetére


#31757056
törölt tag

Jön a Nokia tulajdonosok támadása? :D Ha már itt tartunk mi pedig egy pár makróképet szeretnénk látni, ha lehet... ;)

(#471) Olcsi válasza nemma (#469) üzenetére


Olcsi
senior tag

Sajnos ezek még szinte csak jó fényviszonyok között képesek szép képeket csinálni, beltériekkel így nem dicsekednék. De ha sikerül valami jót készíteni, akkor felteszem!

(#472) #31757056 válasza Olcsi (#471) üzenetére


#31757056
törölt tag

Lehet azért sötétben vagy mesterséges fénynél is jó képeket készíteni, a camera driver-t is lehet bütykölni a teljesebb megelégedés érdekében, amivel bármit csinálsz, teljes akkor sem lesz :) Itt van pár kép tőlem is, mind beltér vagy sötét, ill segédfényes is egykettő: [link] [link] [link] [link] [link] [link] és hogy legyen egy virágos is: [link] :)

(#473) Olcsi válasza #31757056 (#472) üzenetére


Olcsi
senior tag

Persze, lehet jó beltéri képeket is készíteni, de minőségében, tisztaságában, színességében össze sem lehet hasonlítani egy természetes fénynél készítettel. Na dehát ez még mindig "csak" egy telefon némi többletfunkcióval. :D

(#474) Olcsi


Olcsi
senior tag

Újra megkérdezem, hogy ki, mit tapasztalt telefonálás közben? Nekem kb középhangerőn már elkezd torzítani, recsegni a hangszóró, miközben telefonálok. Nem tudom, hogy visszavigyem-e, nem szeretnék 1 hétig megválni tőle. :U Egyébként a tompasága is eléggé idegesít már. Sokszor nem értem, mit mond az illető. :(((

(#475) nemma válasza #31757056 (#470) üzenetére


nemma
addikt

Isten ments, hogy összehasonlítsam pl az én 6120-asomat a K550i kamerájával. Ég és föld természetesen ;)
A "vaku" pedig jó, de csak makró képeknél ad rendes fényt, a "monitorosegeresbillentyűzetes" kép nagyon vacak.

(#476) #31757056 válasza nemma (#475) üzenetére


#31757056
törölt tag

Elnézést a feltételezésért, sajna túl sokat olvasgattam régen olyan helyeken, ahol az ilyesmihez voltak szokva!
Igen, sajnos ez a ledes technológia ilyen, 50 cm-en kívül mintha 5 további centinként gyököket vonnánk a minőségből :) Egy digikamera képéhez viszonyítva vicc, a leg alapabb vaku is lemossa azt a villanó segédfényt! De egy digikamerának is meglehet a hátránya, talán olykor nem jó ha az a modell túl részletes... :D

Hangszrót illetően én már nyilatkoztam. (Olcsi)

[ Szerkesztve ]

(#477) Olcsi válasza #31757056 (#476) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na de azért egy k550 kameráját sem szabad összehasonlítani egy digigéppel... :U

(#478) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziaszotok!

Totál levagyok sújtva és mióta megnéztem a belinkelt képeket még az alá is lemenetem 200 méterrel. :O :( :( :O

Ma megkértek csináljak képeket a telommal (pannon k550i) és mikor gépen megnéztük hát azt hittem lefordulok a székről. Gyorsan megcsináltuk ugyanazt egy w810i vel és a különbség .... hát a w810i porrá alázta.

A belinkelt képek viszont egyértelműen faszák.

Teljesen kétségbe vagyok esve :O :O :O

Linkelekbe be képet viszonyításképp

w810i [link]

k550i [link]

Segítsetek ha tudtok mert ha ez igymarad leugrok valamelyik hídról. :( :( :(

Köszi

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#479) Viktor0610 válasza CsiguszMaxim (#478) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt olvastam valamilyik topikban, h. a K550i fényképezője gyengébb, mint a K750i/D750i/W800i/W810i telefonoké... :(

Igaz lehet... :((

Samsung Galaxy A54

(#480) CsiguszMaxim válasza Viktor0610 (#479) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Az ok! De az előző valamelyik hszben belinkelt képek az enyémhez képest...... pffff
Amit az enyém csinál az minden csak nem cybershot :((( :((( :(((

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#481) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Nem tom megpróbálnám frissíteni a szoftot ha valaki leírja pontosan hogy kell. Köszi

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#482) pajav8


pajav8
tag

hallotam valami olyat h a pannonos k550i szoftverével gond van igaz ez? ha igen akkor mi a gond? :F

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#483) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Boccs kétszer ment az előző

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#484) #31757056 válasza CsiguszMaxim (#481) üzenetére


#31757056
törölt tag

A legújabb szoftverben is ugyanaz a kamera driver. Nem lehet hogy csak épp bemozdult exponálás közben? Ez a kép nem az optika miatt életlen...

(#485) blueMerle válasza CsiguszMaxim (#478) üzenetére


blueMerle
veterán

Miért? Miért képfeltöltés.hu.??? :O :O Az Isten szerelmére, ezt a servert nem lehet elérni külföldröl! Miért kell megfosztani a külföldi fórumtagokat a teljes értékü fórumozástól? Azt hiszem Parcihoz forduk ezügyben :U

[ Szerkesztve ]

(#486) #31757056 válasza blueMerle (#485) üzenetére


#31757056
törölt tag

Bízom benne hogy ez működni fog, átdobtam neked :D

K550i

W810i

[ Szerkesztve ]

(#487) bebar válasza #31757056 (#486) üzenetére


bebar
aktív tag

K550i nagyon hulladék képeket csinál!
Köszönöviszonyban sincs a W810i-vel!!!

(#488) blueMerle válasza #31757056 (#486) üzenetére


blueMerle
veterán

Hálás köszönet :) :R

(#489) #31757056 válasza bebar (#487) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szerintem ez azért erős kicsit, alant ott vannak az én képeim, annyira nem rosszak azok :)

Én vagyok boldog hogy segíthettem, Kedves Uram :DD

[ Szerkesztve ]

(#490) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Lehet hogy én vagyok maximalista de ez sztem nem az elvárható minőség [link] :( :(

Ez már tuti nem mozdult be. És újra mondanám hogy az általatok linkelt k550is képek klasszissal jobbak mint a fönti:

blueMerle : Bocsi! De ezt az egyet tom sajna. Viszont ha mondtok egyet ami nemetközi akkor becsszó innetől azt használom

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#491) #31757056 válasza CsiguszMaxim (#490) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem lehet hogy a fénymérési üzemmód spot-ra van állítva azért nem jók a normál körülmények közt készült képek? Egyébként az én esti képeim egy része már moddolt kamera driverrel készültek.

(#492) CsiguszMaxim válasza #31757056 (#491) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Az összes lehető üzemmódban kripóbáltam ez pl normálon volt. Ha pl megnézed a srác körvonalait az sztem iszonyat gáz.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#493) #31757056 válasza CsiguszMaxim (#492) üzenetére


#31757056
törölt tag

Tuti? Mert a képinfó szerint a fénymérési mód spot-ra van állítva, de lehet a képinfó tévedett vagy rossz. Nem csak a srác, az egész kép elég gáz, nagyon erős a zajszűrés, a szinek sincsenek rendben, ettől tényleg jobbakat kéne csinálnia...

(#494) CsiguszMaxim válasza #31757056 (#493) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ha ez még spotos is volt (de nem hiszem) csináltam vagy 50 képet és mind borzalmas volt. Ugyéreztem elsírom magam. Vaciláltam hogy walkman legyen autofocus nélkül vagy ez autofocussal. A referenciaképek is szépek voltak a tesztben. Megvan már két hete de csak most láttam mennyire gáz. Elment az életkedvem is. :(

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#495) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hát nem tudom megittam má egy üveg pezsgőt mióta irtam most bontom a másodikat leiszom magam az tuti :) Ha valaki tud segíteni iszonat hálás lennék. Moddolt kameradriver szoftverfrissítés vagy tudomisén. Csak használjon.
Hülyegyerek bement a boltba, azthitte kap egy telot amivel kattogtathat viszonylag szép képeket. Erre megszopom mint a torkosborz. Ez az én formám

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#496) Viktor0610 válasza blueMerle (#485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit tehetne Parci a Kepfeltoltes.huval? Elérhetővé tenné külföldröl? :D

Samsung Galaxy A54

(#497) blueMerle válasza Viktor0610 (#496) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem. Csak valamilyen módon tájékoztatni legalább az itteni felhasználókat, hogy ne oda... :(((

[ Szerkesztve ]

(#498) fateless válasza CsiguszMaxim (#495) üzenetére


fateless
veterán

Próbáltál esetleg kinti, természetes fénynél is képet készíteni? Ott milyen? (azon jobban látni fogod a minőséget vagy éppen a hiányát.)

A lámpában milyen izzó van? A fénycsöves takarékos ugyan, de a legkevésbbé hasonlít a természetes fényhez, semelyik kamera nem szereti. No persze ez nem magyarázat a w810-hez képest...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#499) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Jaja megvolt az is csak nem linkeltem be. A háztetőn a cserepek (meg egyébként is a többi képen a kontúrok) össze vissza pacásodtak. Jó megvilágításban makró képet szépet csinál viszont a többi az iszonyat zajos nappali fénynél is.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#500) Olcsi válasza CsiguszMaxim (#499) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nem tudom, mit elégedetlenkedtek?! Be kell látni, hogy ez "csak" egy telefon, amely némi többletfunkcióval rendelkezik! Nem szabad tőle többet várni, mint amennyit nyújtani tud! Nyilván nyomja le minőségben a digigépeket, de nem is azért van! Ha le akarsz gyorsan kapni valamit, és nincsen nálad fényképező (amit kizártnak tartok, hogy mindig legyen nálad), tökéletes arra, hogy megörökíts néhány érdekes pillanatot. Ennyi!
Egyébként szerintem a w810-ben sincs jobb kamera. A k750-től kezdve ugyanazt a kamerát kapta mind, amelyikben van AF. Max beállítás kérdése az egész...

Ja...a [#467-ben] linkeltem néhány - szerintem - egész jó képet! Nem tudom, milyen probléma van azokkal?!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.