Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) CsiguszMaxim válasza Olcsi (#500) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Azok sztem is jó képek.

Itt van ez: [link]

Ha erre meg a 490es hszben lévőre aszondod hogy ez igy ok akkor el is felejtettem az egészet.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#502) Olcsi válasza CsiguszMaxim (#501) üzenetére


Olcsi
senior tag

Az első képpel kapcs-ban csak annyi, hogy sztem nem finomra van állítva a minőség...
A másodiknál meg szerintem - mivel nem fényképezőgép - a kontrasztos fényviszonyok miatt nem tudta rendesen beállítani. Ne is csodálkozz...ha egy kvázi fehér falfelületre rásüt a nap, akkor sztem te sem bírsz 100%-osan ránézni a falra... Sok fényt ver vissza, így kvázi mintha nappal szemben fényképeztél volna...

(#503) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Lőttem én is párat. Szerintem az első a legjobb...lakásban, délután, izzólámpa nélkül. Valahogy eltaláltam. :D A másik kettő makróval készült...

Első

Második, makró1

Harmadik, makró2

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#504) nemma válasza V.Stryker (#503) üzenetére


nemma
addikt

Háttizé...Szerintem nem olyan jók, viszont jó játék a BMW M3 Challenge? :)

(#505) V.Stryker válasza nemma (#504) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egy nokiástól nem is vártam mást.... :((( Egyébként jó...2 pálya, 1 autó...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#506) Olcsi válasza V.Stryker (#505) üzenetére


Olcsi
senior tag

Akkor én mondok néhány jó szót :D
Sztem az első nagyon jó példa a jó beltéri képekre. Semmi mesterséges fény, sztem szép, valósághű színek. Az utolsó kettő sztem semmi különös, sajnos a segédfény miatt vesztettek természetességükből, a harmadik képen jól látszik a SE-kre jellemző kékség, így kevésbé szépek...

(#507) V.Stryker válasza Olcsi (#506) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi az érdemi választ. :R Engem legjobban a zoom hiánya zavar, normál módban.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#508) Olcsi válasza V.Stryker (#507) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nem tudom...nekem még nem volt szükségem a zoomra, ráadásul a digitális zoom-ot messziről elkerülöm!! Az csak elrontja!

(#509) #31757056 válasza V.Stryker (#503) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ezeknél a makróknál sokkal jobbat tud, szerintem is gyengék lettek, de a cica az nagyon aranyos :) A cd-s kép az tiszta zaj ráadásul, mondjuk a másik is, és a szélek is életlenek.

[ Szerkesztve ]

(#510) #31757056 válasza Olcsi (#506) üzenetére


#31757056
törölt tag

A segédfény okozta kékségen lehet a kameradriver cseréjével finomítani :)

Példák:
Camdriver 2.7
2.5_mod_with_arash

(#511) Olcsi válasza #31757056 (#510) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nem rossz! És hogy lehet ezt a kameradrivert biztonságosan, garivesztés nélkül frissíteni? Gyanítom sehogy... :U

(#512) #31757056 válasza Olcsi (#511) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hát ha sehogy nem lehetne, bizonyára a képeket sem tudtam volna prezentálni, nem igaz? :U Egyébként elég kockázatos ügy, tönkre lehet vele tenni az egész telefont is, és a másik meg lehet hogy ez a téma ezen a fórumon már nem is megengedett...

(#513) V.Stryker válasza #31757056 (#512) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ha ezt is betiltják, akkor törlöm magam. Szerintem a saját telefonod tönkretételéhez igazán senkinek semmi köze, pláne ha mást, lásd. Sony Ericsson-t, vagy szolgáltatót nem is károsítassz meg vele... :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#514) #31757056 válasza V.Stryker (#513) üzenetére


#31757056
törölt tag

Igazat adok neked! Pont olyan ez mintha megtiltanák nekem hogy földhözvágjam a telefonomat!
Szerk: Szerintem a szolgáltatót egyedül a függetlenítéssel tudod megkárosítani, a szoftvercsere az már amúgy is ingyenes. A SonyEricssont meg sehogy, ha elcseszted a szoftvert akkor buktad a garit és kész mert ugye te tetted tönkre pont mint a földhözvágásnál, nekik utána már mindegy az hogy milyen állapotba került az a telefon, miután értékesítették :)

[ Szerkesztve ]

(#515) Viktor0610 válasza #31757056 (#514) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fórumon csak a függetlenítés kérdése a tiltott, a kamera szoftverének módosítása nem. ;) Az "csak" garanciavesztős... (Nyugodtan tegye, ha valakinek ennyit megér, h. eldobja a két év jótállását?! :U )

No para... :))

Samsung Galaxy A54

(#516) troller válasza Viktor0610 (#515) üzenetére


troller
senior tag

Nekem a D750-->W800 telóm kamerája most kezdet el vacakolni, még kb. 1 hónap van hátra a gariból, így visszaraktam rá az eredeti D750 szoftot. A T-mobilos boltban a srác lazán elfogadta gariba. Szerintem direktben nem kutatnak utána, hogy előtte tettél-e rá másik szoftot, csak mikor beviszed gariztatni, akkor az eredetit lássák rajta - szerintem :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#517) #31757056 válasza Viktor0610 (#515) üzenetére


#31757056
törölt tag

Vissza lehet rakni rá az eredetit is ugyanazzal a művelettel... :)

(#518) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Engem nem izgat nagyon a kamera, sokkal inkább ,hogy videolejátszáskor nem kapcsol le a billentyű világítás. De egyáltalán minek kapcsol be? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#519) #31757056 válasza troller (#516) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én is ezt fogom csinálni, ha kijön a SEUS-on is az a szoft végre ami az enyémen van, visszanyomom rá, és úgy viszem vissza a telót gariztatni a hangszóró recsegés miatt! Nem hiszem hogy észre fogják venni hogy frissítgetve volt :)

(#520) V.Stryker válasza #31757056 (#519) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tudod,hogy kb. mikor jön ki?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#521) #31757056 válasza V.Stryker (#520) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én kb két hete tettem fel. Azt mondták hogy kb 2-3 hét után kerülhet fel a SEUS-ra.

[ Szerkesztve ]

(#522) V.Stryker válasza #31757056 (#521) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most néztem, még nincs fennt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#523) MrRaptor


MrRaptor
csendes tag

hahó

szeretnék egy memóriakártyát venni a telóba, de nemtudom hogy számít-e milyen márkájú legyen. más telefonoknál olvastam, hogy jobban szeretnek egyes kártyákat, ennél is ez a helyzet? valakinek valamilyen tapasztalata esetleg?
köszi

(#524) AMD Power válasza MrRaptor (#523) üzenetére


AMD Power
titán

Sandisk vagy a gyár Sony biztos jó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#525) #31757056


#31757056
törölt tag

Az szerintetek miért van hogyha megformázom a kártyát számítógéppel akárhogyan fat-ra vagy fat32-re tökmindegy, utána az első bekapcsolás után rákérdez a teló, tökmindegy mi és mennyi van rajta hogy meg akarom-e formázni a memory stick-et, de hibába mondom neki hogy nem, minden egyes bekapcsoláskor újra és újra mindig megkérdezi amíg le nem formázom, na ez az idegesítő... :W

És azt mi okozhatja hogyha másolok egy nagy mp3 fájlt total commanderrel, mondjuk 60 megánál nagyobbat, akkor egy idő után visszadobja a TC hogy szüntessem meg az írásvédettséget, de hol... Mert sehol sem írásvédett semmi és sose nem is volt :(

[ Szerkesztve ]

(#526) Viktor0610 válasza #31757056 (#525) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán az lehet az ok, ha nem a telefonnal formázod a kártyát, a készüléknek hiányoznak olyan rendszerfájlok a kártyáról, amik a normális működéshez kellenek.

Samsung Galaxy A54

(#527) V.Stryker válasza Viktor0610 (#526) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szeritnem is ez a probléma. (pl. a párom samsungjába ha beleteszel egy gépen megformázott kártyát és utána rögtön viszateszed a kártyaolvasóban, akkor már vannak rajta mappák, stb.-De az övé rám sem kérdez. :D )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#528) #31757056 válasza Viktor0610 (#526) üzenetére


#31757056
törölt tag

A K750i-nél nem volt ilyen gond pedig, gáz hogy változtattak ezen. Viszont lehet ha fat32 lenne, nem dobná vissza a fájlokat a memkari...

(#529) Nafret


Nafret
csendes tag

Sziasztok.

Nos, teljesen új vagyok a mobiltelefonok világában, eddig nagyon alap készülékeke vettem. Most viszont van egy előfizetéses lehetőség, amivel rengeteg emberrel beszélhetek ingyen, és a vásárolható telefonok listáján megjelent a SE K550i is. Az eddigi telefonjaimhoz képest ez csúcsmobil, szóval biztos, hogy ez lesz, de. A színe, a szííííneeee :) Ugyebár pannonnál köttetett ez a szerződés, ergo fehér a telefon. Visszaolvastam a leges legelső kommenteket, és rátaláltam egy olyan kommentre, amiben megjegyzik, hogy van egy SE márkabolt a Westend City Centerben, ahol cserélnek elő/hátlapot. Ha valaki esetleg tud mondani egy konkrét árat, hogy mégis mibe fáj ez az akció, vagy esetleg egy fekete K550i tulajdonos cserélne fehér elő és hátlapot, az legyen oly' szíves, és értesítsen engem :). Az esetleges cserére Békés megyeiek előnyben, de Budapest sem kizárt.

Az illető válaszát előre is köszönöm,
Nafret

[ Szerkesztve ]

Emócionális vagyok, heeehehe.

(#530) V.Stryker válasza Nafret (#529) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

1. A fehér igenis szép. Nekem tetszik.
2.Hát,hogy mennyi pontosan az ára, azt nem tudom, de azt igen,hogy fél éve az előző D750i-mhez billentyűzettel együtt 14000 forint volt. Szerintem inkább olyanban érdemes gondokodni akinek pl. fekete van és fehért akar. Cseréltek és mindenki boldog. :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#531) Nafret válasza V.Stryker (#530) üzenetére


Nafret
csendes tag

Igen, a második megoldás jobbnak tűnik, de.
Még nem volt kedvem bemenni a pannonhoz, hogy megkérdezzem, vajon elveszítem-é a garanciámat, ha megtörténik az ilyen csere. De köszönöm a válaszod :).

Emócionális vagyok, heeehehe.

(#532) V.Stryker válasza Nafret (#531) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hívd fel az ingyenes 1220-at, 1-0 menü és kérdezd meg...nem kell ahhoz bemenni. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#533) intovon


intovon
csendes tag

Üdv!
Nekem ilyen telóm van, csak fehérben. Na szóval. Először is. Én meg vagyok elégedve a képminőségével. Jó, tényleg nem csinál olyan képet, mint egy 3,2MP-es teló, de nem érheti szó a ház elejét. A videó tényleg pici, de telefonon visszanézve semmi gond nincs vele.
Ja és a legfontosabb! A gyártónak van igaza. A teló támogatja az A2DP-t. Van egy Jabra BT620s fülesem hozzá és gyönyörűen szól a telefonnal. Azt hozzá kell tenni, hogy a fülesnek kellett egy szoftverfrissítés, mert állandóan megszakadt a kapcsolat. De ez házilag 5 perc alatt elvégezhető és teljesen megoldja a problémát. Ha zenét hallgat vele az ember és bejön egy hívás, akkor a zene elhalkul, majd leszünetelődik, ekkor már lehet hallani a telefon csörgését is (mert nem szól már a füles) és a fülesből egy halkú hang jelzi közvetlen az ember fülébe, hogy hívás van. Ekkor aztán föl lehet venni a fülesen lévő gombbal is, vagy a telón is. Mivel ez a füles headset épp ezért mindenféle probléma nélkül beszélhetünk is vele. Aztán ha vége a hívásnak, a zene újraindul és felhangosodik az eredeti hangerőre.
Tegnapelőtt vettem, eddig nagyon meg vagyok elégedve a telóval. :C :C :C :C :R :R :R :R :)) :)) :))

(#534) AMD Power válasza intovon (#533) üzenetére


AMD Power
titán

A fehér az nagyon szép ebből. Jó telefon szép szín. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#535) V.Stryker válasza intovon (#533) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vazge, tényleg. :Y Nekem is meg meg szakadt a kapcsolat a fülessel, de azt hittem,hogy még nincs bekopva a csatlakozó. :DDD És tényleg, pont a szoftverfrissítés után kopott be. :))

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#536) #31757056 válasza V.Stryker (#535) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hu most nem tudom eldönteni hogy hülyéskedsz, vagy tényleg nem tudod hogy bluetooth fülesről van szó :DDD Bár ezután akárki aztmondtaná hogy tudta :))

(#537) intovon válasza AMD Power (#534) üzenetére


intovon
csendes tag

Jaja. jó telefon és a színe se rossz. Csak szerintem ez egy idő után koszolódni fog valamennyire és csap alatt mégse moshatom le... :DD :DD

(#538) intovon válasza #31757056 (#536) üzenetére


intovon
csendes tag

Jah tényleg nem írtam oda, mert hát a vezetékes fülessel miért is szakadna meg a kapcsolat... :) Ja és nem a telefon szorult frissítésre (bár mondjuk azt is frissítettem, mert miért ne... :DDD ) hanem a füles, mert a rajta levő szoftverrel nem nagyon szereti a telefonról a zenét...

(#539) V.Stryker válasza #31757056 (#536) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én hősiesen bevallom,hogy vezetékesre gondoltam. De ez miért baj? Nekem tényleg megszakadt vmiért azzal és utána megjavult. b@ssza meg,most jól minősítettem maga.... :O

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#540) #31757056 válasza V.Stryker (#539) üzenetére


#31757056
törölt tag

Dehogy baj, más nem vallotta volna be :) Én csak az A2DP-ről tudtam hogy az egy sztereó bluetooth szabvány!

intovon
Én tudtam, hogy miről van szó :) Egyébként nekem is fehér van 3 hónapja vagy még több és egy karc sincs rajta és egy deka kosz sem, pedig dolgozni járok vele, minden! Úgyhogy nyugi, nem érzékeny a ház. De recsegni azt majd fog :)

[ Szerkesztve ]

(#541) AMD Power válasza intovon (#537) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. De valamit valamiért...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#542) pajav8 válasza Daela in wow (#176) üzenetére


pajav8
tag

tényleg csak fehérbe lehet kapni a pannonál???
és mi vele a probláma azt olvastam h rossz a telefonálás közben a hangminőség. ez igaz?
+ nem működnek a gombok rendesen? please válaszoljatok kösz

kihangosítva hogy szól?

[ Szerkesztve ]

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#543) pajav8


pajav8
tag

most má jobbak a k550ik mint régebben? a pannonál akarok vennicsak kár h nincs feketében :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( pedig nekem olyan kéne

[ Szerkesztve ]

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#544) AMD Power válasza pajav8 (#543) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor vedd meg függetlenűl sok smiley nélkül. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#545) Viktor0610 válasza pajav8 (#542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az első szériával voltak ilyen gondok, ezek azóta megszűntek már.

Samsung Galaxy A54

(#546) asysoft


asysoft
aktív tag

Én múlt hét elején vettem függetlenül, s sajnos a gombok (4,0,6, balranyíl, valamint a gomb a telefon bal oldalán) szórakoznak... :( S a legfrissebb szoftver volt rajta, tehát "polcon hátracsúszott" dolog sem igen lehet. Majd néhány héten belül beadom szervizbe.
Szerk.: helyesírás

[ Szerkesztve ]

(#547) asysoft válasza pajav8 (#543) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ha kártyás csomagban gondolkozol, inkább vedd meg függetlenül máshol. Nem kerül sokkal többe, s nem kell tartanod a pannonos szoftverre jellemző hülyeségektől (bár gondolom ilyenek már nincsenek), választhatod a fekete változatot is, nomeg mégiscsak független lesz:)

(#548) pajav8


pajav8
tag

kösz a válaszokat

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#549) Viktor0610 válasza asysoft (#547) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy is megkapod használtmobil-beszámítással 30 e Ft áron? :U ( :) )

Samsung Galaxy A54

(#550) asysoft válasza Viktor0610 (#549) üzenetére


asysoft
aktív tag

Igazad van, ezzel nem számoltam:) (Mikor vettem, még nem volt ez az akció, mondjuk a fehér úgy sem nyerte el a tetszésemet... Másrészt, szegény T610-em jól fog jönni most, mikor szervizbe kerül ez.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.