Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) zs.tom


zs.tom
tag

A 2.39-est hol lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

(#1852) loosht válasza zs.tom (#1851) üzenetére


loosht
senior tag

Itt. Átszerkesztettem egy kicsit a nyelvi file-t, így már a kameramenüben ott lesz a Nigh Mode és a LiveColours is.

[ Szerkesztve ]

(#1853) zs.tom


zs.tom
tag

Nagyon köszönöm! :R

(#1854) lunaticz válasza loosht (#1852) üzenetére


lunaticz
tag

Milyen progival tudod szerkeszteni a .lng fájlt?

(#1855) loosht válasza lunaticz (#1854) üzenetére


loosht
senior tag

(#1856) lunaticz válasza loosht (#1855) üzenetére


lunaticz
tag

köszi szépen

(#1857) pajav8


pajav8
tag

tudtok olyan helyet ahol olcsón kapok HPM-70 est???

köszi: Paja

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#1858) Viktor0610 válasza pajav8 (#1857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Google?
Első találatok egyike...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1859) The DJ


The DJ
addikt

Érdekes levelet kaptam ma :U

Vettem egy T-Mobile-os kártyás K550i-t még decemberben az akció keretében, azt úgy septében ki is függetlenítettem és a pannonos kártyámmal használtam. Meg egyből dobtam is rá V610i szoftot, hogy élvezhessem a walkman nyújtotta előnyöket. Ez eddig szép és jó, de...

Ma jött egy levél attól a bolttól, ahol a készüléket vásároltam, hogy észlelik, hogy nem a hozzá adott 30-as kártyával használom és hogyha egy héten belül nem viszem be a telót eredeti állapotában az eredeti kártyával akkor kizárnak a rendszerből és feketelistára tesznek :U

Na most kérem én ezt hogy? :( Oké, benne van a szerződésben, hogy garanciavesztéssel jár mindennemű módosítás, de ez engem nem érdekel, egy telóm se romlott még el annyira vigyázom rájuk. És ha teszem azt csak simán másik 30-as kártyával használnám? Akkor is kaptam volna ilyen levelet mert nem a hozzá adott simmel telefonálok? Nem értem ezt az egészet. Bár bemennem mindenféleképpen felesleges már azt hiszem, úgyhogy ki fognak zárni, egészségükre... :U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1860) Apollyon válasza The DJ (#1859) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bakker mik vannak! :Y
Mi a **** köze van hozzá hogy mit csinálsz a telefonnal?? Miután megvetted, a TIÉD és azt csinálsz vele amit akarsz.. És miből zárnak ki egyébként? Abból h nem vásárolhatsz előfizetést és/vagy telefont a Tréknél?
Hú mekkora büntetés ;] :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1861) Syl válasza The DJ (#1859) üzenetére


Syl
nagyúr

:Y
Ez nem megkésett április 1-jei tréfa?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1862) nemma


nemma
addikt

Bocsi, a függetlenítés azért még mindig illegális dolog, nem kell annyira meglepődni ám ezen, fel is rakhatnak a feketelistára. De hát rakjanak :)

(#1863) Viktor0610 válasza The DJ (#1859) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyben feketelistára kerülsz, nem csak a T-Mobile-tól nem tudsz készüléket venni, hanem a másik két szolgáltatótól sem.

Samsung Galaxy A54

(#1864) nemma válasza Viktor0610 (#1863) üzenetére


nemma
addikt

Ez komoly? :Y
De csak készüléket nem, vagy új előfizetést sem köthetsz?

(#1865) mrlujoak válasza nemma (#1864) üzenetére


mrlujoak
veterán

Új előfizetést meg pláne nem. Egyik szolgáltatónál sem.
Ráadásul készüléket is többnyire új előfizuval tudsz/érdemes venni szolgáltatónál.
Bizony a függetlenítés illegális, bár azt nem gondoltam volna, hogy ennyire sasszemmel figyelik, melyik IMEI milyen szolgáltató égisze alatt fut...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1866) The DJ válasza Viktor0610 (#1863) üzenetére


The DJ
addikt

:Y

Na ne... Ez azért már fájna :U
Van ebből valami reális megoldás vagy már cseszhetem? :(

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1867) nemma válasza mrlujoak (#1865) üzenetére


nemma
addikt

Jah, csak azért kérdeztem, mert arra gondoltam, hogy készüléket jogosan nem adnának neked, ha tudják, hogy úgyis függetleníted, de ha csak előfizetést kötsz náluk, abból nem jöhetnek ki rosszul, mivel úgyis fizetsz. Na, mindegy, ez nyilván nem így megy :D

The DJ: Majd Viktor biztos mond valamit :)

Mod: off

[ Szerkesztve ]

(#1868) mrlujoak válasza nemma (#1867) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gyakorlatilag minden ilyen, vagy ehhez hasonló eset egyedi elbírálást von maga után.
Lehetséges úgy új előfizetést kötni, ha például előleget fizet, úgymond biztosítékként.

Párom járt ebben a cipőben - ő a Pannonnál termelt egy kisebb vagyonnal egyenértékű telefonszámlát - neki nem engedélyezte a Vodafone, hogy SIM-kártyát vegyen. A tartozás kiegyenlítése után enyhült a dolog...

The DJ: Érdemes felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, hogy mi ilyenkor a legésszerűbb teendő.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1869) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Bocs hogy off, meg nem akarok flémelni, de büntettek már meg valakit azért mert kifüggetlenítette a telefonját? Elvinne a rendőr ha ilyet tennék?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1870) Viktor0610 válasza The DJ (#1866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tégy úgy, ahogy mrlujoak javasolta. Amennyiben felkerülsz a közös feketelistára, olyan következményekkel számolhatsz (készülékvásárlás tekintetében), amiről szintén mrlujoak ír.

[...]*

* Most olvasom ismét, azt nem tudták, h. pannonos a szám...


Iscariah:
Nem visz el a rendőr... Gyanítom, a max. amit tehetnek, h. feketelistára tesznek, illletve vissza kell fizesd a "feltételes kedvezményt".

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1871) zs.tom


zs.tom
tag

Nem vágom, hogy honnan tudják, hogy te milyen simmel használod a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#1872) mrlujoak válasza zs.tom (#1871) üzenetére


mrlujoak
veterán

Azt tudják ellenőrizni, hogy adott IMEI a saját hálózatra jelentkezik-e fel vagy nem.

The DJ: Sikerült valami új (hasznos) infót szerezned?

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1873) Déve


Déve
tag

1 elég jól sikerült kép (szerintem) :B
http://kepfeltoltes.hu/view/080405/DSC00101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerk:
Sry, nemtom miért nem lehet rákattolni, bizti vmit én szúrtam el :O

[ Szerkesztve ]

(#1874) zs.tom


zs.tom
tag

Csak az a baj, hogy nem linkbe raktad be!
Amúgy szép kép! Gratu! :C
Nekem még sosem sikerült lefotózni méhet vagy darazsat, mert mire elkészítettem volna a képet, addigra elrepült! :B

(#1875) lunaticz válasza Déve (#1873) üzenetére


lunaticz
tag

nem féltél hogy megcsíp? :P

(#1876) Déve


Déve
tag

Nemtom, szerintem csak simán nagy mázlim volt, hogy realizáltam a helyzetet, hogy ebből mi jöhet ki :)
Amúgy addig úgyse bánt, amíg nem kezdem el szekálni (elvileg :DD )

(#1877) V.Stryker válasza The DJ (#1859) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Elég mocskos dolog a T részéről. Én a helyedben felhívnám őket és megkérdezném,hogy mi van akkor ha eladtad a telefont,mert mondjuk nem tetszett. Neten meghirdetted és egy számodra ismeretlen megvette. Írsz egy kamu adásvételit, kamu adatokkal és beadod. Szvsz egy próbát megér. ;)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1878) gizda válasza Apollyon (#1869) üzenetére


gizda
senior tag

szerintem a sajátoddal azt csinálsz amit akarsz :D

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1879) gizda válasza The DJ (#1866) üzenetére


gizda
senior tag

szerintem ha csinálsz a telón a beállításokban egy teljes visszaállítást az lehet a simlock -ra is hatással van bár én még nem próbáltam

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1880) mrlujoak válasza gizda (#1879) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sajnos a MasterReset sem megoldás a problémára.
Az a feltevésed, miszerint megvetted, a tiéd, azt csinálsz vele amit akarsz, addig állja meg a helyét, amíg a telefont, mint fizikai eszközt használod. Tehát akár össze is törheted stb. - végső megoldás ez lenne The DJ-nek, ugyanis így bizonyíték hiányában nem lehetne büntetni sem a T-Mobile, sem a Hatóság részéről...
Ez a szoftverre, viszont nem vonatkozik!
Maga a szoftver, annak beállításai, fejlesztése mindig is a szoftverfejlesztő tulajdona marad, te csak jogot (licenc) vásárolsz annak használatára. Amint ebben a szoftverben módosítást végzel, bűncselekményt követsz el, melynek büntetési tételei itt fellelhetők.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1881) gizda


gizda
senior tag

halihó !
nem tudjátok van arra beállítás, hogy a beszélgetés közbeni felvételkor ne sípoljon 20mp-enként ki lehet azt iktatni valamiképp ?

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1882) gizda


gizda
senior tag

flashmenüt nem tudunk rátenni a k550i-re csak akkor ha w610-es szoftvert teszünk rá?
ez annyira igazságtalan :(((

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1883) mrlujoak válasza gizda (#1882) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A K550i-d független, vagy szolgáltatótól, mondjuk T-Mobile, vagy Pannontól vetted?
A flash menüket rátenni rá tudod a nem független szoftos telefonokra is, csak azok nem működnek, nem varázsolják át mondjuk az ikonokat stb.

A flash menük csak független, gyári szofttal ellátott SE mobilok esetén működnek teljesértékűen. Ha egy K550i-t mondjuk W610i szofttal ruházza fel a tuljdonosa, akkor azért működik neki a flash menü, mert a W610i szoft független verzióját tette fel.

A 20 másodperces hang felvételkor szoftverpiszkálás nélkül nem kikapcsolható.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1884) Déve


Déve
tag

Hy all!

Kérdésem:
Fogok venni fülest a telefonhoz, és 2 példány esett szóba...
HPM-75 vs HPM-82

Igazából csak hangzásbeli különbségre lennék kiváncsi, a távirányítót tudnám mellőzni...
Jah, és természetesen K550i-hez lesz :)

(#1885) Barnee1981 válasza The DJ (#1859) üzenetére


Barnee1981
csendes tag

Üdv.!

Mellékállásban értékesítő vagyok, leírom mi is a helyzet.

A T-nél évek óta van egy olyan "baromság", ha Domino csomagot veszel telefonnal, akkor 3 hónapig, havonta legalább 2X fel kell jelentkeztetni a hálózatra, és hívást, vagy SMS-t indítani.
Ha ezt nem teszed meg, azután fekete listán leszel 5 évig. /Tiszta BAR feeling./

Ez nem az a fekete lista, másik szolgáltatónál vehetsz kártyás, de előfizetéses telefont is, abban a rendszerben nem jelentkezik, ez úgymond hétköznapi nyelven a T, Domino fekete listája CSAK.

Az üzlet meg bevan szarva, mert ilyenkor megkapja a lebaszást a nagy T-től.
Nálunk is volt 2..

Persze az eladó nem azzal kezdi:
"Te öreg, ugye nem másik kártyával akarod majd használni, és gondolom eszedbe sem fordult kifüggetleníteni a telefont?"
Ilyenkor az üzletnek magyarázkodni kell, hogy ez hogy történhetett meg, stb..
és vannak büntetések is, pl.: 1 hétig nem értékesíthet.
Szóval agyrém!!!

3 havonta mindig leküldi a T, az összes üzletnek azokat az eladásokat, ahol észreveszik, hogy nincs feljelentkezés a telefonnal a hálózatra.
Természetesen nem kell a megadott, új SIM kártyát használni, jó másik T-s is, csak az IMEI-t figyelik, és hogy a T-re jelentkezzen fel, ne véletlen elkallodjon a Pannon hajóra.

Röviden ennyi a lényeg!
Amit leírtam, annyira nem publikus, de jó az ilyet is tudni.

Tetszik egyébként, hogy az üzlet ilyen "rendi" volt. :)

Egyébként megér egy próbát, vissza kell tolni rá az eredeti menüt, lezárni, aztán vidd.

Volt egy ismim, aki szintén eljátszotta ezt, aztán azt tanácsoltam neki, hogy menjen be a boltba ahol vette, írjanak egy levelet a területi képviselőnek,
(Ő továbbítja a levelet a megfelelő helyre)
hogy beleesett a kádba a telefon, de nem foglalkozott vele, inkább vett egy másikat.
Ezt el is fogadták, és másnap már le is vették a fekete listáról.

Ja, Domino SIM-et vehetsz abban az 5 évben is, arra nem terjed ki! :C

MSI E600X-076HU -> N51, K550i.

(#1886) kavicssli válasza Déve (#1884) üzenetére


kavicssli
addikt

ugyan az a 2 hangminőségbe! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1887) gizda válasza mrlujoak (#1883) üzenetére


gizda
senior tag

hali kössz a felvilágosítást most cseréltem le a gyárilag függetlent
1 sima független telóra mert az fehér hát ez van :W

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1888) loosht válasza mrlujoak (#1883) üzenetére


loosht
senior tag

Nem kötekedni akarok, de amit a flash menüről írtál, az szerintem nem így van. Pl. nem is olyan távoli ismerősömnek függő telefonon van flash menüje. Azért mert valaki felrak egy W610-es szoftot, attól nem lesz független a telcsi, kivéve, ha volt olyan bátor és hexeditorral belepiszkált a main-be, átírta az átírandókat (amit a függetlenítő vkp is átír) és az úgy lementett main-t tette fel a telóra (ez ráadásul csak "átmeneti" függetlenítés).

(#1889) mrlujoak válasza loosht (#1888) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem veszem kötekedésnek, mert igen, vannak átfedések. :)
Kolléganőmnek W880i-je van T-Mobile-os, és azon megy a flash menü. Pedig hálózatfüggő a telefon, és T-függő a szoft (w'n'w ikon stb)
Pannon és Vodafone szoftos SE-oknál szokott nagy kavar lenni.
Amit általánosan írtam, az a gyári független szoftokra igaz teljes mértékben.
A W610i szoftver feltételével nem a hálózatfüggőség oldódik fel, hanem a szoftver lesz gyári független szoft, hisz eredeti SE gyári független W610i szoftot szoktak feltolni rá.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1890) loosht válasza mrlujoak (#1889) üzenetére


loosht
senior tag

Na, csak leesett mire gondoltál. Így már ok! :D

(#1891) lunaticz


lunaticz
tag

Meg lehet azt oldani hogy az e-maileket amit kapok a telomon tudjam megnézni?
Ingyenes ez a szolgáltatás vagy külön elő kell rá fizetni?

(#1892) mrlujoak válasza lunaticz (#1891) üzenetére


mrlujoak
veterán

Természetesen meg lehet oldani.
A szolgáltatás díjazása a szolgáltatód, és annak díjcsomagjaitól függ.
Ezenfelül a telefonodnak is támogatni kell ezen funkciót, vagy a WAP/NET elérést.
Hívd fel a szolgáltatód, és kérj tájékoztatást!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1893) gizda


gizda
senior tag

hi !
nem tudjátok más házat lehet tenni a cybergyerekre???
mint anno a T610-re a T630-as házát cserélték eggyesek :Y

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1894) V.Stryker válasza gizda (#1893) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az apróknál láttam,hogy hírdetnek hozzá rózsaszín házat. Ebből kifolyólag valószínűleg igen. Boltban nem nagyon láttam. Ha a szín megfelel neked, akkor csapj le! :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1895) kali8n


kali8n
tag

Hali!
Nem tudjátok, hogy a K550i-nek nagyobb a kijelző mérete mint a K750i-nek? Azt tudom, hogy mind a 2-őnek 176x220-as a kijelző felbontása, de maga a kijelző fizikai mérete melyiknek nagyobb?? Vagy ugyanakkora?? :F
thx előre is.

(#1896) gizda válasza kali8n (#1895) üzenetére


gizda
senior tag

relatíve sokkal nagyobb 31 × 39 mm és kontrasztosabb is sokkal
1 ismim is akkor cserélte le a 750-esét mikor meglátta az 550-es kijelzőjét :)
és vett 1 K800-ast :DD

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1897) kali8n válasza gizda (#1896) üzenetére


kali8n
tag

Köszi a választ!
Szóval akkor nagyobb a kijelző mérete a k550i-nek.
Azt, hogy 31x39 mm a kijelző mérete ezt melyik oldalról nézted? pls add már meg a linket mert jól jönne ha tudmán, hogy pár telónak mennyi is a kijelző mérete mm-ben. :)
előre is thx :D

(#1898) td válasza Barnee1981 (#1885) üzenetére


td
senior tag

Hali!

Érdekes, amit írtál. Én kb. másfél éve vettem egy dominós telefont, és a csaj megkérdezte, hogy saját használatra lesz-e, vagy inkább azt, hogy lesz-e használva a SIM-kártya. Mondom, igen, BAR kicsit meglepett ez a dolog. Arra nem hívta fel a figyelmemet, hogy az első 3 hónapban hívást kell indítani, vagy SMS-t kell küldeni. Én nem is tettem meg, igaz, hangposta-beállítást csináltam vele az elején, meg hívtam is a hangpostát, de szerintem nem annyiszor. Most akkor elvileg fekete listán vagyok?

[ Szerkesztve ]

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#1899) gizda válasza kali8n (#1897) üzenetére


gizda
senior tag

mérőszalaggal néztem meg :D
itt a teszteknél is láttam már egyes teóknál hogy írják de nem mindegyiknél sajna pedig jó lenne hasznos infó lenne :K szerintem is

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1900) Joci?? válasza gizda (#1899) üzenetére


Joci??
senior tag

Hali!
kérdésem az lenne hogy mikor kiraktok háttérnek egy képet legyen az saját telóval fényképezett vagy éppen digitkammal akkor nektek is pixelesedik? mert sokkal szarabb az a kép ami háttérnek van mint amit elötte nézegetem a fotoalbumban! :R :R

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.