Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #31757056 válasza zs.tom (#900) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én azt javaslom, hacsak tényleg nincs annyira égető szükséged a walkman lejátszóra, akkor inkább hagyd békén a szoftvert, ne kísérletezgess... Nem biztos hogy megéri a garivesztést. Én most hoztam ki a szervízből a telómat 3 hét után, és nem javították meg (igaz nem a SE központban volt), ugyan nem közölték hogy azért nem mert látták hogy belenyúltam a szoftverbe, de szerintem azért nem. Mondjuk kedvesek voltak mert csomagoltak egy kis zöld/fehér SE logós harisnyát nekem a telóhoz, aztmondta a pannonban a csaj hogy furállják, mert csak én kaptam ilyet :)

(#902) zs.tom


zs.tom
tag

Akkor hallgatok rád!
Nem is tudtam, hogy garanciavesztéssel jár! :)
Köszi a tanácsot!

(#903) #31757056 válasza zs.tom (#902) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szivesen!
De tudsz szoftvert frissíteni legálisan is a Sony Ericsson Update Service-en keresztül is, ha van interneted. Egyszerű az egész.

(#904) zs.tom


zs.tom
tag

Azt sajnos nemtom, hogy hogyan kell :B
Még az lenne a kérésem, hogy nem tud-e valaki Székesfehérváron egy helyet ahol függetlenítetni lehet a telót?
Kszönöm!

(#905) ancsma válasza zs.tom (#904) üzenetére


ancsma
aktív tag

Én ugyan nem ott lakok, de ha van ott valami gsm üzlet akkor ott,vagy ha beviszed a szolgáltatódhoz ott is lehet sz.tem.

SEUS

(#906) #31757056


#31757056
törölt tag

A függetlenítés téma az tiltott ezen a fórumon...

(#907) ancsma válasza #31757056 (#906) üzenetére


ancsma
aktív tag

Az mondjuk igaz... :B

(#908) zs.tom


zs.tom
tag

Na lefrissítettem a szoftvert és semmi nem változott még a telefonon lévő dolgok sem törlődtek!
Jól van ez így :F

(#909) #31757056 válasza zs.tom (#908) üzenetére


#31757056
törölt tag

Igen. A verziószámot tudod ellenőrizni a szervízmenüben, az változott csak meg, valaint az egyes alrészek verziószáma.

(#910) zs.tom


zs.tom
tag

Akkor jólvan!
Köszi a tanácsot!

(#911) #31757056


#31757056
törölt tag

[kép]

szerk: Ja én csináltam :)

[ Szerkesztve ]

(#912) ancsma válasza #31757056 (#911) üzenetére


ancsma
aktív tag

Jó lett!
Éjszakai üzemmoóddal csináltad?(nem hinném):)

(#913) #31757056 válasza ancsma (#912) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem, lecserélt kameradriverrel, sima normál mód, iso100-ban. De itt olyan jó volt a fény, hogy bármivel jól sikerült volna, gyárival is!

(#914) al_age


al_age
senior tag

Sziasztok!

Pár kérdésem lenne a telefonnal kapcsolatban:
1., Úgy hallottam sok helyen, hogy a Pannonos verziókkal vigyázni kell, mert soknál előjön a "nem elérhető" hiba. Ez tényleg _csak_ a Pannonos készülékeknél van így, vagy a gyárilag függetleneknél is megesik?
2., Ha gyárilag függetlenül veszem, akkor mit ajánlotok, hol vegyem? (Hajajj, lehet itt ilyet kérdezni? Remélem nem számít reklámnak, szóval például a cikkben szereplő példány származási helye okés?)
3., Ez a "0 perces használt" verzió ugye végülis csak afféle kiskapu és attól még éppúgy vadi új a készülék, mintha újonnan venném?
4., Olvastam, hogy garanciavesztés nélkül lehet szoftvert frissíteni, de engem az is érdekelne, hogy _csak_ azt lehet frissíteni, vagy például kamera drivert cserélni stbstb, vagy az már nem fér be a garis keretek közé?

Előre is köszönöm a válaszokat!

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#915) #31757056 válasza al_age (#914) üzenetére


#31757056
törölt tag

1-re: Igen, azthiszem ha jól rémlik az R1DJ001 (lehet nem írtam pontosan) szoftverrel volt gázom nekem is a pannon keretein belül, a frissítés megoldotta.
3-ra: 0-perces azt jelenthetni talán hogy max ki volt bontva, ilyesmi, max egyszer bekapcsolva, de még nem beszélve vele sosem. szerintem legalábbis...
4-re: Mindennemű szoftverben nyúkálás garanciavesztéssel jár, kivétel a hivatalos lehetőség, ahol csak komplett szoftver van, összetevők nem módosíthatók.

(#916) vampire17


vampire17
addikt

hali! a kov lenne a kerdesem. egy ilyen mobilom van, es bizony a ket led nem ad valami nagy kepminoseget ha mar kicsit sotetebb van. a nappali fenynel keszult kepekkel meg vagyok elegedve, nem egy digit fenykepezo de mobilhoz jo. az lenne a kerdesem hogy lattam egy ilyen dolgot: "Sony Ericsson MXE-60 kiegészítő vaku" ez elvileg k750i hez van. a csatlakozoja szerint kompatibilis a k550i vel is, de azert erdekelne hogy tenyleg az-e.

(#917) al_age válasza #31757056 (#915) üzenetére


al_age
senior tag

Köszönöm. Én is Pannonos vagyok, ott most ha jól tudom 19-ért tudnék venni egy ilyen telót, de egyrészt fehérben nem tetszik, másrészt (ami inkább számottevő) ez a hiba nagyon elvette a kedvem.
Tehát gyárilag kártyafüggetlenül teljesen nyugodt szívvel vehetem meg, valamit csak a Pannon szúrt el a szoftver bütykölésekor?

A többieknek: ha függetlenül veszem számít, hogy hol veszem (tapasztalatok, hozzáállás stb)?

[ Szerkesztve ]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#918) Viktor0610 válasza al_age (#917) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak az első verziók voltak rosszak, a mostaniak már jók.

Samsung Galaxy A54

(#919) #31757056 válasza al_age (#917) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szerintem akkor azért ne vedd meg inkább a pannonnál mert fehérben nem jön be neked, mert mint írtam is, a szoftverfrissítés már ezt a gondot megoldotta. Ha nem tetszik a színe egy telefonak, előbb utóbb úgyis el fogod adni! Én sem veszek például Hello Kitty-s mobilt, mert nem jön be a rózsaszín :)

(#920) al_age


al_age
senior tag

Köszi mindkettőtöknek!

Úgy néz ki napokon belül visszatérek végre a Sony Ericssonhoz másfél év Motorola V360 használat után. Tulajdonképpen a V360-as is jó kis telefon, de valahogy nem szeretem, ellenben az az előtti készülékemmel, egy SE T630-al. Imádtam, ha tudott volna mit kezdeni mp3-akkal nem cseréltem volna le. Számomra egyszerűen tökéletes volt és bízom benne, hogy a K550-essel is így leszek jó darabig.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#921) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Holnap megyek megvenni ezt a készüléket..v3as után váltok..Előtte egy t610es volt imádtam vele smst írni mert a szótára "tanítható" volt. :K :B
Az lenne a kérdésem h a t-mobile-os verzióba belepiszkáltak a software-ébe minnt anno a 610-esbe..? És aki itt vette mit kapott hozzá mert nem találtam meg a honlapján.. :B :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#922) #31757056 válasza m0h0senator (#921) üzenetére


#31757056
törölt tag

Teló, hedszet, töltő, aksi, adatkábel, cd, papírok. (memóriakártya sajna nincs)

(#923) AMD Power


AMD Power
titán

Sony Ercsson K550i

Ennyiért ez a telcsi nagyon jó vétel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#924) al_age válasza vampire17 (#916) üzenetére


al_age
senior tag

Egyik barátom próbálta, felismeri a teló a vakut, kiírja, hogy MXE-60, de kis idő múlva nem támogatott üzenet jelenik meg a kijelzőn.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#925) #31757056 válasza al_age (#924) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem tudod véletlen hogy melyik szoftver-verzióval csinálta ezt a teló? Lehet hogy ezen már javítottak azóta...

Szerk: Most ahogy elnézem, elvileg pedig a K550i nincs a támogatott termékek listáján, az MXE-60-hoz... [link]

[ Szerkesztve ]

(#926) al_age válasza #31757056 (#925) üzenetére


al_age
senior tag

Megkérdezem majd, de szerintem a szoftver-verziót nem nézte meg a barátom.
Szerk: neki akkor K750-ese volt, azzal használta a vakut, a K550-es egy rokoné volt, csak egy kis próba erejéig volt a barátom kezében.
Tényleg nincs a támogatott termékek listáján és úgy néz ki nem is véletlenül.

Amíg még nem vettem telefont lenne egy újabb kérdésem. Mivel Pannonos vagyok és feleannyiért tudnék ilyen telefont venni itt, mint bárhol máshol (igaz függetlenül) még mindig rágódom mi legyen.
Viktor0610 írta, hogy az újabb verzióknál már nincs nem elérhető hiba, úgyhogy ez már nem visszatartó erő, már csak az érdkelne, hogy mi a különbség a független szoftver és a Pannonos között?
Ha jól tudom a hívás-lerakó gomb az valamilyen wap-os link, ezen kívül van még valami? Más menü-ikonok, vagy egyik főmenü-elem komplett cseréje valamilyen Pannonos menüre, plusz van-e a valami, amit független szoftverrel tudok csinálni, Pannonossal viszont nem - magyarán van-e valami szoftveres butítás?

[ Szerkesztve ]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#927) #31757056 válasza al_age (#926) üzenetére


#31757056
törölt tag

Megnéztem közben a támogatott termékek listáját K550i-hez és vaku nincsen egyátalán köztük. Egy darab fényképezőálvány van, ez minden ami a fotózást illeti.

Igen, a készenléti módban a Menü helyett egy pannonwap-ra mutató ikon van, a wap-gyorsgomb is oda mutat. A menü egyéb részein nincs átalakítás, butítás sincsen, gondolom ilyenekre gondolsz hogy adatkommunikáció, stb. Ami még változott az például a bejelentkező és kikapcsolási animáció azok csak pannonosak lehetnek, illetve a bekapcsolásit megváltoztathatod, de a kikapcsolásit nem, meg a képek/hangok között pannon-os fájlok, meg van pannonos téma is. A menüben az internet-ikonokat még nem próbáltam a pannonos szoftverrel, de gondolom azok is a pannonwap-ra mutatnak, de lehet azt nem változtatták, és SE honlapra tennének, ha megnyomnád. Remélem jól emlékeztem mindenre, én nem sokat használtam a pannonos szoftvert.

(#928) front3r


front3r
őstag

Rágódom ezen a w610-es szoftvercserén, és nem tudom milyen következményekkel jár.
Vajon egy ismerős aki T-Mobile-os el tudja intézni hogy ha elromlik a teló akkor mégis gariban javítsák? Vagy netán a SE gyártó elutasítja?
Mert ha nem akkor simán belevágok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#929) #31757056 válasza front3r (#928) üzenetére


#31757056
törölt tag

Erre a kérdésre leginkább az ismerősöd tudná a választ :)

(#930) The DJ


The DJ
addikt

Engem ez a kamera driver csere érdekelne :U Olvasgattam a neten, meg is találtam, hogy a FAR managerhez kell egy SE Plugin, ezek meg is vannak, de gondolom amit leszedtem újabb verziójú mint ami a netes leírásban van és így nem tudom mikor mit válasszak ki, hogy olvasni tudjam a rendszermemóriát ahol a driver található. Aki megcsinálta már tudna adni nekem egy linket hogy ő melyik verzióval és hogyan tudta kicserélni?

Nagyon szeretek fotózni és a lehető legjobb minőséget szeretném kihozni a telóból :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#931) AMD Power


AMD Power
titán

Kezdem nagyon unni a K800i ás lehet ,hogy kéne vennem egy ilyen K550i-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#932) blueMerle válasza AMD Power (#931) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez szvsz egy nagyon de nagyon nem okos ötlet :(
Nekem volt mindkét modell, a K550i sem tudásban, sem minöségben nem közelíti meg a K800i-t.
Nomeg ha unod a K800i-t akkor miért egy szinte ugyanolyan, de sokkal butább cuccra cserélnéd? Akkor inkább valami másra, Samsung vagy Symbianos Nokia :U

(#933) AMD Power válasza blueMerle (#932) üzenetére


AMD Power
titán

Ok ok. De nálam szigorúan csak SE jöhet szóba. Még az S500i jutott eszembe valamelyik nap. :B Persze csak zöldben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#934) blueMerle válasza AMD Power (#933) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát de S500i? Te tudod, de az is pfff... :U Tudod Te is hogy az meg egy kifejezetten hibás modell, rengeteg hibás gomb-problémás darab van.

(#935) AMD Power válasza blueMerle (#934) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor lehet , hogy a W910i-nél maradok. ;) Ok?:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#936) pikszel válasza #31757056 (#927) üzenetére


pikszel
őstag

Annak tudatában, hogy a K550i-nek hol van a rendszercsatlakozója, furcsa, hogy mégis ott szerepel a tartozékok között az állvány. :))

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#937) #31757056 válasza AMD Power (#931) üzenetére


#31757056
törölt tag

Add oda nekem a K800i-t, odadom érte a K550i-t, na? :DD Én meg ezt unom már nagyon!

pikszel, kitudja, lehet úgygondolták hogy állítva rakod bele ;]

[ Szerkesztve ]

(#938) AMD Power válasza #31757056 (#937) üzenetére


AMD Power
titán

:B Az a helyzet , hogy szerintem azt is megunnám vagy 2-3 hónap után.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#939) #31757056 válasza AMD Power (#938) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szerintem előbb! De no gond, 2 hónap után visszacseréljük ;)

(#940) al_age válasza #31757056 (#927) üzenetére


al_age
senior tag

"nem sokat használtam a pannonos szoftvert"

Megérte lecserélni a szoftvert? Mi lett helyette, ha szabad kérdeznem? Garanciát nem sajnáltad?

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#941) al_age válasza #31757056 (#927) üzenetére


al_age
senior tag

Kicsi utánajárással megtaláltam, hogy W610-es szoft ment rá, de ha jól értem ezután egyszer visszatetted rá a gyári Pannonost és sikeresen visszavitted gariztatni.
A telefonról le lehet menteni az aktuálisan rajta levő szoftvert olyan formában, hogy azt később vissza lehessen tenni rá?

[ Szerkesztve ]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#942) #31757056 válasza al_age (#941) üzenetére


#31757056
törölt tag

Bevették végülis gariba, de nem csináltak vele semmit. Az aksi gáz, mégse cserélték, sőt ráírták a papírra hogy ők nem tapasztaltak semmiféle hibát :) De nem is szóltak hogy belenyúltam, pedig tutira látták.
Az egész szoftvert tudtommal nem lehet backup-olni beállításokkal, mindennel együtt, de lehet háttérmentést csinálni a MyPhone Explorer-rel telkonyvről, üzikről, fájlokról, (feljegyzésekről már nem), amit szoftverfrissítés után visszaállíthatsz.
Engem nem érdekelt a gari, kisérletező típus vagyok. A W610 szoftverben már benne van az a flash-ikonos menü is (témafüggő), meg a lapozós menü, bár ezek annyira nem érdekelnek, viszont én zenélek is vele és a walkman nagyon jó rajta, szebben is szól így a teló, a csengőhang is szebb rajta (valószínűleg a W610i-nek más az acoustic pack-ja). Csak egy gáz van vele, inaktív lett a kameravédő.

(#943) zs.tom


zs.tom
tag

Amúgy honna lehet szoftvereket szerezni? :)

(#944) The DJ válasza The DJ (#930) üzenetére


The DJ
addikt

:U

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#945) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Na végre ma sikerült megvennem ezt a telot. :B :) Amit picit sajnálok h tele van "magentás" cuccokkal (csengőhang, képek stb) Van vmi módja h megszabaduljak tőlük..? :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#946) nemma válasza m0h0senator (#945) üzenetére


nemma
addikt

Igen, feltolod rá a gyári sw-t, a baj csak az, hogy garibukó. :U

(#947) m0h0senator válasza nemma (#946) üzenetére


m0h0senator
őstag

Köszi talán kicsit később kipróbálom :DDD rss csatornákat érdemes beállítani, jól használhatóak? Ph rss-ét h tudom berakni..? :R :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#948) nemma válasza m0h0senator (#947) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem érdemes, én néztem egy időben a Mobilarénát.
Itt tudsz válogatni, aztán katt rá és a címet másold a telefonba.

(#949) m0h0senator válasza nemma (#948) üzenetére


m0h0senator
őstag

Konkrétan hova másoljam..? mert először beírtam azt ahova az általam kiválasztott link mutat de ott szólt h nincs semmi.. :B És köszi a gyors válaszaidat :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#950) nemma válasza m0h0senator (#949) üzenetére


nemma
addikt

Na várj, az a baj, hogy nem értem, hogy mit nem értesz :)

Az előbb adtam egy linket, amin ki kell választanod egy csatornát, amit majd a telcsiddel akarsz lehívni. Arra rákattintasz, majd annak az oldalnak a címét másolod be a telefonba új hírcsatornának.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.