Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) zs.tom


zs.tom
tag

Beleraktam a kártyát!
Bementem a fájlkezelőbe és azt írta ki, hogy memory stick nincsbehelyeve!
Nemtom mi a baja úgy raktam bele ahogy kell.
Amit adtak hozzá ilyen adapter, azzal meg nem fér bele, mert nagyon nagy!
Nem értem a Nokiánál nem volt gond.
A kártya amúgy Kingston.

(#602) nemma válasza zs.tom (#601) üzenetére


nemma
addikt

Akkor most formázd meg a kártyát. Bár érdekes, hogy rögtön nem ismeri fel, így simán elképzelem, hogy a kártya nincs rendesen benne.
Be kell rakni a helyére és ütközésig nyomni, amíg bent nem marad magától.
Az adaptert pedig ugye nem azért adták, hogy a telefonba úgy rakd be, hanem mondjuk hogy kártyaolvasóhoz is tudd használni. ;)

(#603) zs.tom


zs.tom
tag

Na a kártyát már még kiszedni sem tudom!
Nemtom, hogy most én vagyok béna vagy a telcsi nem akarja :F
Az lesz a vége, hogy bemegyek a T-mobile-hoz és megmondom, hogy csinálják meg nekem!

(#604) zs.tom


zs.tom
tag

Amúgy köszi a válaszod! :)

(#605) zs.tom


zs.tom
tag

Ja és nem úgy van mint a Nokiámnál, hogy betolom és megnyomom kattan egyet és bent van, hanem nem csinál semmit, csak betolom és bent van, de nem ismeri fel, meg beragad!
Lehet, hogyén vagyok béna nemtom.
Lehet félrenyomtam nem egészen a helyére, de elvileg szerintem nem csinálhatna ilyet :F

(#606) nemma válasza zs.tom (#605) üzenetére


nemma
addikt

Ha nem kattan be, akkor rosszul van berakva.
Kiszedni pedig úgy kell, hogy picit benyomod és utána kilöki magát. Esetleg nézd meg egy ábrán, hogy hogy kell megfelelően berakni. Mondjuk a használati utasításban :K

(#607) asysoft válasza zs.tom (#605) üzenetére


asysoft
aktív tag

Lehet, hogy én értek félre valamit, de te ugyanazt a kártyát akarod a K550i-be rakni, amit a Nokiádban használtál? Csak mert míg előbbibe a MemoryStick M2 kell, addig a Nokiákba általában SecureDigital Micro (avagy TransFlash), de semmiképp nem M2. (Amúgy Kingston honlapján nincs is M2 kártya, csak SD micro.)

(#608) Apollyon


Apollyon
Korrektor

M2-t csak a Sony és a Sandisk gyárt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#609) zs.tom


zs.tom
tag

Húúúúú
Én a boltban úgy kértem, hogy m2!
Aztán a krapek elkérte a telcsit(Nokia 6085) és adott bele egy kártyát és ennyi!
Akkor lehet nem is jó kártyát akarok belerakni :F
Elvileg a nyílás akkora amekkora a kártya :)

(#610) Olcsi válasza zs.tom (#609) üzenetére


Olcsi
senior tag

De melyik telefonodhoz kértél memóriakártyát végülis???
Mert, ha a 6085-höz kértél, az nyilván nem fog belemenni a k550-be, mert az más!

[ Szerkesztve ]

(#611) zs.tom


zs.tom
tag

A kártyára az van írva, hogy Micro SD!
Akkor nem is jó kártyát raktam bele?
Azért ragadt bele? :)
Látszik mennyire értek a memóriakártyákhoz :D

(#612) asysoft válasza zs.tom (#609) üzenetére


asysoft
aktív tag

Akkor sajnos SD microt vettél:(
#611: legközelebb akkor a K550i-t add oda. (Úgy látszik a boltos túlzott segítőkészségének estél áldozatául.)

[ Szerkesztve ]

(#613) zs.tom


zs.tom
tag

A 6085-ösbe kértem!

(#614) zs.tom


zs.tom
tag

És az m2 mennyi mondjuk egy 2 gb-os?

(#615) AMD Power válasza zs.tom (#611) üzenetére


AMD Power
titán

MicroSD? Az sajnos nem lesz jó. Sony M2 kell neked. Bár ez rá si van írva a memória kapúra.

(#616) zs.tom


zs.tom
tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

(#617) pajav8


pajav8
tag

most k300i-m van akarok egy k550i re váltani. de olvsom h nem csinál olyan jó képet azért megvegyem? (biztos jobbat csinál mint a k300i)
volt olyan aki már lecseréltette az elő- ill hátlapot más színűre? ha igen akkor kb mennyi volt?

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#618) pajav8


pajav8
tag

melyik az a program amivel 3gp formátumba lehet konvertálni? pl avit
és honnan lehet leszedni

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#619) Viktor0610 válasza pajav8 (#618) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Super.

Samsung Galaxy A54

(#620) Olcsi válasza pajav8 (#617) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jobb képet csinál, mint a k300i, az biztos, úgyhogy ez mindenképpen nagy előrelépés lesz számodra, majd meglátod. Egyébként frankó képet csinál, csak sok fény kell neki (főleg a természetes fajtából :) ).
Ha abban gondolkozol, hogy veszel a pannonnál egyet fehér színben, és lecseréled az előlapot, akkor sztem ne tedd! Vagy megszokod, vagy akkor már inkább vegyél függetlenül egy feketét. Maga az előlapcsere nagyon drága, ráadásul még nem is biztos, hogy lehet kapni, legalábbis kevés helyen, de azt is drágán.
Én vettem egyet a pannonnál fehérben. Az elején eléggé idegenkedtem tőle, aztán megszoktam...

[ Szerkesztve ]

(#621) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Én a telefon általános megbízhatóságáról szeretnék érdeklődni.

Tudom, hogy voltak korábban problémák a készülékkel, de ahogy visszaolvastam látom, hogy valakinél egy frissen vásárolt független telefon is rakoncátlankodott. Ez tényleg általános, hogy egy picitt "ütődött" ez a telefon, vagy csak sok embernek van, és felszínre kerülnek a hibák.
Ez döntene k530i vs. k550i meccsben számomra. A k530-ról nem olvastam semmi problémát, vajon tényleg jobban össze van rakva, vagy csak kevés embernek van még?

(#622) V.Stryker válasza Cloud_s (#621) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem pár hónapja már megvan. Semmi gond nem volt és nincs is vele szoftveresen. Hangminőség beszélgetés közben teljesen jó. A ház egy hónap után picit nyekereg....nem egy Samsung. Egyébként minden frankó nálam, meg vagyok vele elégedve nagyon.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#623) gyedavid


gyedavid
csendes tag

Kérdéseim azokhoz szólnak, akiknek már van ilyen telefonjuk.
Mennyire strapabíró, hány cm-ről csinál makro-t, a gombok vékonysága alapján úgy nézem nehéz kezelni ti hogy vagytok vele? Szépen, rezgés nélkül lejátssza a zenéket?
És a legfontosabb...
Szerintetek ez jobb mint a Nokia 3110? Mert e kettő között gondolkozom. :)
Légyszi válaszoljatok, nagyon fontos lenne! :)
köszönöm:
gyedavid

(#624) fateless válasza gyedavid (#623) üzenetére


fateless
veterán

saját tulajdonban nincs - de van egy eladó 3110-em, ha az kellene :), de az 550 messze jobb, vagy megegyező a 3110-zel szinte minden téren. (Kivéve a garit, ott csak 1+1-es, nem két éves)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#625) csenge


csenge
csendes tag

Most karácsony közelettével gondolkodom egy K550i beszerzésén.
Kérdésem az lenne, hogy a Pannonos változatban benne van e a diktafon funkció, hogy a folyó beszélgetéseket is rögzíteni tudjam, mert az EW-ben nyomogatott készülékben nem találtam, -épp egy gyorsbillentyűhöz akartam volna rendelni- viszont a T-mobil oldalán e funkció mellett pipa van.
Gondolom a kezdeti hibákat - elérhetetlenség - már javították az új szoftokkal, és a friss szállítmányokban már ezek vannak. Bár pont azért akarnám lecserélni a régi telefont, mert az utolsó 2 hónapban nekem is produkált hasonlókat, -engem nem tudtak hívni /foglalt jelzés/, és én sem tudtam telefonálni /trilla/. Nem lehet hogy a Pannon hálózati hibája?

köszönöm a válaszokat.

(#626) asysoft válasza csenge (#625) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem ugyan kártyafüggetlen a K550i-m, de van benne diktafon, méghozzá a szórakozás menüben (hogy miért épp ide rakták, rejtély...)

(#627) Viktor0610 válasza csenge (#625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, h. szolgáltatói hiba volna, lévén, h. csak a K550i esetében panaszkodtak ilyen jellegű hibára, és abból is csak az első széria telefonjainál.

Samsung Galaxy A54

(#628) fateless válasza asysoft (#626) üzenetére


fateless
veterán

Legtöbb SE-ben itt van.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#629) gyedavid válasza fateless (#624) üzenetére


gyedavid
csendes tag

fateless: köszönöm az ajánlatot, :R de ha már veszek, akkor újat. :)

(#630) csenge


csenge
csendes tag

Kicsit elszomorít, hogy a legtöbb sony ilyen, de lehet hogy megéri a kockázatot.

(#631) V.Stryker válasza csenge (#625) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

-engem nem tudtak hívni /foglalt jelzés/, és én sem tudtam telefonálni /trilla/. - nekem az előző SE-m is csinálta ezeket. Közben volt egy V3-am, az is néha,de nem olyan gyakran. Én azt mondom,hogy verjük rá a Pannonra vagy a nyuszira. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#632) troller válasza V.Stryker (#631) üzenetére


troller
senior tag

Eddig két cégnél is voltam ahol Pannonos volt a céges mobil, mindkét helyen panaszkodtak többször is arra, hogy időnként nem lehet őket felhívni. Néhány garanciális telefoncsere megoldotta a problémát. Ebből nekem úgy tűnik, hogy a Pannonos szolgáltatói kódolás néha bekavar a telóknak. Több gyártó többféle tipusa esetén is előjött véletlenszerűen ez a jelenség, Nokia, Samsung, LG. És mielőtt bárki félreértené semmi bajom a Pannonnal.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#633) V.Stryker válasza troller (#632) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez érdekes...ugyanis nekem az előző telcsim egy SE D750i volt, ami ugye T-MObilos volt eredetileg...ez lett kikódolva...Úgyis csinálta. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#634) #31757056


#31757056
törölt tag

Nálatok nincs olyan jelenség hogyha hosszabban beszéltek akkor felforrósodik nagyon az aksi? Most beszéltem megint kb 20 percet, de nagyon meleg lett, majdhogynem égetett már. Korábban is melegedett már, de ennyire mint most, azért nem.

(#635) blueMerle válasza #31757056 (#634) üzenetére


blueMerle
veterán

messze voltál az adótoronytól, ilyenkor a telcsi több energiát "termel" vagyis "szív" az akksiból, hogy a térerö minöségét tartani tudja. Pláne beszéd közben.

troller: nálam ezt eljátszotta Orangeos, T-Mobileos és O2-es telefon is, illetve egy független :)

[ Szerkesztve ]

(#636) #31757056 válasza blueMerle (#635) üzenetére


#31757056
törölt tag

Városban lakom. Egy olyan helyről beszéltem ahol nagyjából 21 éven keresztül éltem, és ezidő alatt körülbelül olyan 50db telefonom volt. A legtöbbel több órát beszéltem heti vagy napi szinten, a voda ingyen rock and roll-os csomag idején pedig volt olyan hogy egész éjszakákon át is, konferenciában is. Pannonnál is korábban az 5perc után nulla ft, majd a családi ingyenes csomag keretén belül az előző telefonjaimmal is minden lehetséges helyen telóztam már a létező összes napszakban. Az mindegyik szolgáltatónál volt kártyám már nagyon sok, de az utóbbi 7-8 telefonom kb mind pannonos volt. Azthiszem ezt a verziót ki is zárhatom.

Majdnem elfelejttettem írni hogy ezenkívül egyetlen egy telóm aksija melegedett, egy 2002-ben vásárolt Motorola T192, de az is azért mert állandóan töltőn volt :) Az előfordult már másiknál is hogy kicsit langyosabb lett, de az elhanyagolható mértékű volt, a mostani forróhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#637) #31757056


#31757056
törölt tag

Jól beszívtam nem tudom visszadobni a gyári szoftvert mert a SEUS azt mondja hogy a legfrissebb van rajta, még ha egy régebbit teszek vissza akkor is, most nem tudom visszatenni amíg nem lesz egy legújabb, jól megszívtam, nem tudom most gariba visszavinni... Kellett nekem belenyúlni...

(#638) Viktor0610 válasza #31757056 (#637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez egy ilyen... :U
Nem véletlen szoktam ellenezni ezeket a módosításokat..

Nem tudom, hol, melyik szolgáltatónál vetted, de sz.tem tégy egy próbát, h. elviszed közvetlen a SE-nak, hátha figyelmen kívül hagyják a beavatkozásod....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#639) #31757056 válasza Viktor0610 (#638) üzenetére


#31757056
törölt tag

Pannon-nál vettem, és arra gondoltam hogy visszarakom az R1KG001 szoftot egy pannonos custom pack-al, így külsőre ugyanazok a cuccok lennének rajta mintha a boltból hoztam volna ki (pannonos logók, üdvözlő animáció, cs.hang, háttérkép, téma), de azért lenne jó tudni előre hogy mi történik, hogy vajon meg tudják-e nézni valahogy hogy a telefon flash-elve volt? Van-e benne valami "fekete doboz" vagy átírt adatok, vagy ilyesmik... (?)

(#640) pikszel válasza #31757056 (#639) üzenetére


pikszel
őstag

MInden ilyen nemű beavatkozást észrevesznek. Ha akarják...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#641) V.Stryker válasza #31757056 (#639) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De elvileg kell jönnie ujabb szoftnak a SEUS-ra. Még te mondtad,hogy már próbáltál egy újabbat és pár hét múlva lesz fent a SEUSon. MÉg igaz ,hogy nincs, de ha a feltevésed jó, akkor hamarosan.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#642) biker válasza V.Stryker (#465) üzenetére


biker
nagyúr

beszéltünk többet video ügyben.
Segíts már ki, merd szenvedek csak vele.
légyszíves küldj egy olyan videot, ami 24fps-es, és nem szaggat a TE telódon.
én próbálgatok mindent, és van egy tesztvideom ami 24fps, 3gp, és nem szaggat, de 96kbit/sec a kép, 32kbit/sec a hang, ami azért élég tré.

elvileg a 3gpp szabvány eleve nem engedi a 192kbit/sec feletti képrátát, és eddig 300 meg 500kbit/sec-el próbálkoztam, hogy valamennyire szép legyen, de nem fut teljesen akadásmentesen, úgy 2-5-10mp-enként látszik némi zökkenés.
15fps-el már nem.

és mindegy, hogy mp4 vagy 3gp, mindegy hogy a 3gp-t mp4 vagy h.263 kódolással lövöm be.

előre is köszi

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#643) V.Stryker válasza biker (#642) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Este ha hazaértem, akkor csinálok neked egy ilyen videót és átnyomom mailen. De lehet,hogy én is csak 96kbit/s-est csináltam. :B Szóval nem tudom,hogy nálad mi a baj...nálam tök élvezhető a film...robbanásoknál a hirtelen nagy tűz bekockásodik,oszt ennyi...de akadás nincs.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#644) troller válasza blueMerle (#635) üzenetére


troller
senior tag

Akkor passz, ha ti mondjátok, akkor biztos úgy van, nekem azért nincs ilyen sok tapasztalatom más szolgáltatókkal.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#645) biker válasza V.Stryker (#643) üzenetére


biker
nagyúr

lehet, ez a megoldás :)
500kbitnél nem kockás, tűéles, csak épp beszaggat :(

de a te fileodból ki tudom deríteni a kodeket :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#646) V.Stryker válasza biker (#645) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

bakker azért legyél kíméletes kicsit a telcsihez...nem rendelkezik akkora számolási teljesítménnyel,hogy a pcken használt tömörítést végeztessük vele. :P

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#647) #31757056 válasza pikszel (#640) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hát szerintem is így van de bízok benne hogyha beállítom a pannonos packot akkor csak nem nézik ha látják hogy minden olyan rajta mintha ők adták volna oda tegnap.

Stryker
Igen, elvileg fent kéne lennie hamarosan, de még azóta sem rakták fel sajna... :(

(#648) biker válasza V.Stryker (#646) üzenetére


biker
nagyúr

bakker, 500kbit egy cel.300-on elment 5évvel ezelőtt :)
divx-be utoljára 1.5mbittel kódolgattam

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#649) V.Stryker válasza biker (#648) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

hát vaz, el nem tudom képzelni,hogy mi van nálad. Én most próba képpen leszedtem a vixy-vel egy videot,3gp-ben, a youtube-ról és tökéletes a hang és a kép is a telcsin. No pixel, no akadás...mint a tévében. :D

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#650) Dani8


Dani8
csendes tag

heló.azt szeretném kérdezni h mien hibái vannak a telónak?előre is köszi :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.