Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) al_age válasza Snowy_owl (#1097) üzenetére


al_age
senior tag

Köszi, csak érdekelt. Így viszont még érdekesebb, hogy ha Neked feltette a (ha jól emlékszem) T-Mobile-os telefonodra a legfrissebb firmware-t, akkor az én független R6BC002-esemre miért mondja azt, hogy nincs újabb (holott szám szerint 4 is van)?

[ Szerkesztve ]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#1102) Snowy_owl válasza al_age (#1101) üzenetére


Snowy_owl
őstag

hát nemHát nem tudom. Lehet mert tmobilos vagyok. Mondjuk ennek semmi értelme.
De amúgy az új szoft. semmivel sem jobb mint a régi. Taln egy fokkal jobb képet csinál. De nem mondhatnám hogy el vagyok ájulva. Biztos sokat várok tőle.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1103) V.Stryker válasza scream24 (#1099) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nézd, nekem csak tetszett kivlről a vista, az ikonok, az ablakok,stb. Ennyi. Nálam van 2 giga ram a gépben, marhára semmit nem vettem észre,hogy belassulna az Inspiranttol, vagy akármi.

ancsma - Hát nem egy kategória. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1104) scream24 válasza V.Stryker (#1103) üzenetére


scream24
senior tag

2 giga rammal már a vista ia jol megy. Én a lassulást arra mondtam akinek 1g vagy kevesebb van a masinában. :) És ha majd egyszer felteszed a vistát akkor veszed észre, hogy az az inspirát csak hasonlit a vistára. :) De ez egy másik történet, másik topik. :))

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1105) #31757056 válasza scream24 (#1104) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én azért még hozzátennék annyit hogy nehogymár 2 giga ramot tartsak csak egy oprendszer miatt :D Egyébként sok játék simán elmegy XP alatt 1 gigával is. Ami nem megy el tutira jól: Stalker, Crysis. De a Stalkert nehezen de vissza lehet fogni hogy menjen úgy 1-el hogy csak néha fagyjon ki, vagy vetítsen. A többi elmegy 1 gigával is :)

(#1106) scream24 válasza #31757056 (#1105) üzenetére


scream24
senior tag

Persze, hogy elmegy. De hogy. Élvezhetetlen. Bár amég fagy meglehet vacsizni. :DD Tapasztaltam anno. :) De mindenki maga tudja mit engedhet meg magának. A piszkos anyagiak. De szerinem már xp alatt is kevés az 1 g, legalábbis azt tapasztaltam.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1107) #31757056 válasza scream24 (#1106) üzenetére


#31757056
törölt tag

Azért vettem én is még egy giga ramot hogy tudjak stalker-ezni, meg crysis-ezni :D

(#1108) simos


simos
tag

Hi All !

Igaz, hogy nem K550-esem van de hátha tudtok segíteni !
Az E530-asnak mi a gyári biztonsági kódja ?

Előre is Kösz !!

(#1109) Viktor0610 válasza simos (#1108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a Samsung E530 biztonsági kódját szeretnéd (csak mert ezt nem írod le :U ), az 00000000 (nyolc darab nulla).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1110) scream24


scream24
senior tag

Tényleg ennek a telnek milyen az akksia, mármint meddig birja közepes használat mellett. Tapasztalatot kérnék, nem a hivatalos rizsát. :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1111) viny válasza scream24 (#1110) üzenetére


viny
tag

Személy szerint én napi 1-1,5 órát fixen beszélek + pár képet mindíg ellövök. Így 3 napig röhögve bírja nálam. Akkor kb 10-15%os az akksi, ilyenkor szoktam csumára feltölteni. Azt nem tudom hogy számít-e vmit, hogy head-settel beszélek.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1112) scream24 válasza viny (#1111) üzenetére


scream24
senior tag

Aha, nem tünik vészesnek. Bár ami nálam csak 1 napig birja és odaadom a Mutternak, nála ugy egy 7ig jo. :DDD Köszi a választ. :R

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1113) zs.tom


zs.tom
tag

Nekem az a bajom, hogy van amikor lefagy a telcsi és ki kell kapcsolnom, mert nem reagál semmire!
Ez mitől van? :F

(#1114) Viktor0610 válasza zs.tom (#1113) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szoftverhibás lehet.
Amennyiben van adatkábeled és internet-hozzáférésed, frissíts szoftvert a SEUS-szal.
Egyébként vidd szervizbe.

Samsung Galaxy A54

(#1115) zs.tom


zs.tom
tag

Megcsináltam a frissítést, majd várom, hogy csinálja e!

(#1116) scream24 válasza zs.tom (#1115) üzenetére


scream24
senior tag

Valoszinü az elsö szoft volt rajta. Sok helyen olvastam, hogy az elég problémás. Elméletileg igy már jonak kéne lenni. Amugy pannonos a tel?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1117) Norbi_888


Norbi_888
csendes tag

Üdv!

Egy hülye kérdés: Ha szeretnék adatkábellel játékot tenni a telóra, muszáj hozzá külön memóriakártyát venni? Vagy azt eleve adnak hozzá? :F Nekem elég lenne a 64 mb telefon memória is.

(#1118) Viktor0610 válasza Norbi_888 (#1117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szükséges a memóriakártya. A saját készülékkezelő-programjával (a SE oldaláról letölthető) látod a készülék belső memóriáját.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1119) pikszel válasza Norbi_888 (#1117) üzenetére


pikszel
őstag

Egyáltalán nem muszáj. Viszont a PCSuite helyett használj inkább MyPhoneExplorert. Ezzel is látod a telefonmemóriát, ahonnan rém egyszerű telepíteni a java-t.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1120) m0h0senator válasza pikszel (#1119) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én úgy csinálom h PcSuite alatt bedobom az egyéb mappába majd onnan installom a java-t.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1121) Norbi_888


Norbi_888
csendes tag

Oké, köszönöm a segítséget :)

(#1122) simos válasza Viktor0610 (#1109) üzenetére


simos
tag

KÖSZ "Viktor0610" !

Jó a kód !!

(#1125) Nafret


Nafret
csendes tag

Éjszaka, vakuval, makróval muskátli:
http://cromexke.extra.hu/DSC00040.JPG

[ Szerkesztve ]

Emócionális vagyok, heeehehe.

(#1126) BlacKSouL válasza Nafret (#1125) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha makróban vakuzol, érdemes -0.7 -1.0 expókorrekciót beállítani, mert én is azt tapasztaltam hogy ilyenkor túlexponálja kicsit.
Ez a kép is nagyon jó, csak picit túlexpós szerintem. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1127) The DJ


The DJ
addikt

Elég furcsa dolgot vettem észre a telómon. Eddig nem nagyon fényképeztem, mert ki akartam cserélni a kamera drivert újabbra, ha meg mégis lőttem pár fotót akkor csak napfényben és kinn. Nemrég viszont elkezdtem benn is fényképezni és furcsa dologra lettem figyelmes: [link]

Középen az a csík eléggé aggasztó. Később megnéztem az összes eddigi képet és mindegyiken ott van csak fényben és fehér háttérrel nem látszik annyira. Valamint még fényképezés előtt mikor nézem a kijelzőn a képet akkoris látszik középen az a csík :F

Mi lehet ez?

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1128) pikszel válasza The DJ (#1127) üzenetére


pikszel
őstag

Minimum, hogy garanciális hiba. :DDD A szenzoron lehet egy döglött sor. Szerintem.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1129) zs.tom


zs.tom
tag

Na ma huzamosabb ideig hallgattam zenét és nem fagyott le a lejátszó!
Úgynézki a firissítés megoldotta! :)

(#1130) Viktor0610 válasza The DJ (#1127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd szervizbe. Garanciában javítják -már, ha megvan még... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1131) -v-


-v-
addikt

Egy baja van számomra ennek a telefonnak.... recseg ropog, de valami brutálisan (hátlap...).
Elképesztő übergagyi a hátulja. De már a nem levehető rész a tetején is mozog...:D
Szét fog esni....

(#1132) viny válasza -v- (#1131) üzenetére


viny
tag

A hátlap nekem is recsegett, alá raktam egy összehajtott kis papírdarabot; azóta semmi,meg sem mozdul. Próbáld ki, beválik! :DDD

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1133) The DJ válasza Viktor0610 (#1130) üzenetére


The DJ
addikt

Jó helyen tapogatózol :U ;]

Na mindegy, megoldom valahogy.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1134) zs.tom


zs.tom
tag

Megvan a garanciám! :)
Majd hétvégén valamikor elviszem szervizbe!

(#1135) nekim2


nekim2
csendes tag

Nekem is ilyen az egyik telcsim és naon szeressem. Bár a gombokat nehéz volt megszokni, de ha valaki csak a gombok miatt nem vesz ilyet az rosszul teszi!! :)
Egyébként nem tudja valaki mennyiér csinálnak 1 kijelző polírt? :)
Igazán tehettek volna ebbe is Karcálló üveget! :((
És a objektív-takaró feletti műanyag burkot is meg lehetett volna jobban oldani h ne mozogjon x-idő után :(((

[ Szerkesztve ]

A létünket is a tiltás és a fordított pszihológia határozza/ta meg!

(#1136) -v- válasza viny (#1132) üzenetére


-v-
addikt

Ezt én is próbáltam, mert a régi telómnál bejött. Itt vhogy nem akar. Hova raktál pontosan, és mekkorát? :)

(#1137) BlacKSouL válasza -v- (#1136) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ugyan, kend be vékonyan desznyózsírral :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1138) viny válasza -v- (#1136) üzenetére


viny
tag

Olyan széles, mint az akksi, arra is raktam rá. Ha ez nem műxik, láttam olyat is hogy vki szigetelő szalaggal beburkolta a hátlap belsejét, egy próbát az is megérhet...

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1139) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A nem fogadott hívás ikon eltüntetéséhez miért kell mindig újra megnyitnom a Hívások-at, ha egyszer eleve az van megnyitva új eseményként, és azt látom bill.zár oldás után egyből??

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1140) viny válasza BlacKSouL (#1139) üzenetére


viny
tag

Nyomj neki "c"-t, én azt szoktam. Amúgy ez a fícsör tényleg eléggé érdekes.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1141) BlacKSouL válasza viny (#1140) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát én nyomtam már neki mindent, cét is de le se sz..ta. Amíg bele nem léptem a Hívásokba, addig nem volt hajlandó eltüntetni. :F

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1142) viny válasza BlacKSouL (#1141) üzenetére


viny
tag

Úgy értem a nem fogadott hívásodra. Kitörli alistából, és nem lesz mivel vinnyognia.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1143) BlacKSouL válasza viny (#1142) üzenetére


BlacKSouL
addikt

javagyúgy, na majd kipróba. Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1144) Norbi_888


Norbi_888
csendes tag

Üdv!

Most vettem egyet a T-mobilnál... Nagyon tetszik, de van vele egy kis gond. Szörnyű képeket csinál :( Eddig egy több éves nokiám volt VGA kamerával, de szerintem az is szebb képeket csinált... A legjobb beállításokon, erős villanynál: [link]

A másik pedig a hangminőség...Olyan háttérzajos, nem szól tisztán. Fülhalgatóval egész jó, de anélkül...

Nem tudom, nem hiszem hogy ez természetes. Próbáljak egy SEUS frissítést, vagy vigyem vissza? :((

(#1145) -v- válasza viny (#1138) üzenetére


-v-
addikt

Hát, nekem semmi sem műxik. :(

(#1146) #31757056 válasza Norbi_888 (#1144) üzenetére


#31757056
törölt tag

A hangszóró egy rakás ... sajnos, ez ilyen, az életbe nem lesz jobb. Ha nem akarod még jobban elvenni a kedved tőle, nehogy meghallgass utána egy V630-ast...! Ami a képet illeti a példakép nem a lehető legjobb, mert nem tartottad mozdulatlanul a kamerát. Viszont a zajosodás az ilyen marad, akármit csinálsz. Ha ráengeded a SEUS-t abból nem lehet baj...

(#1147) #31757056


#31757056
törölt tag

Csodálatos szilveszter éjjel a benzinkút :D [link]
Kilóbájt-takarékosság miatt fotózok csak 1.3 megapixelben :)

[ Szerkesztve ]

(#1148) #31757056


#31757056
törölt tag

A hugom billentyűzetében kicsit sok a kosz ;)

(#1149) troller válasza #31757056 (#1148) üzenetére


troller
senior tag

A makro módja nagyon jó az biztos. Akku melegedésed végülis megoldódott? Bár ilyen hidegben direkt jól jöhet kézmelegítőnek :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1150) #31757056 válasza troller (#1149) üzenetére


#31757056
törölt tag

Igen, meg. Vettem egy vadiúj BST-33 aksit bele :D Tegnapelőtt beszéltem 1ó 30p-et és szabályszerűen forró volt, úgy hogy 1 óra után lemerült 3/4-ed töltésről. Aztán mikor töltőre tettem beszéd közben töltés közben merült le, de minimum 60 fokos volt a készülékház :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.