Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Stella96


Stella96
csendes tag

amugy pannonos vok,ha ez lényeges

(#752) Stella96


Stella96
csendes tag

Léccyke válaszoljatok :U

(#753) BlacKSouL válasza #31757056 (#748) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez a kamufiók-profil módszer úgy tűnik jó lesz. Létrehoztam, és most gombnyomásra elkezdene tölteni, elindítja az EDGE-et majd azt mondja: Kapcsolódási hiba, ellenőrizze, blabla, és kilép.
Ha kirakja 10 másodpercre a kis E-betűt, de nem tud kapcsolódni, akkor ugye minimális adatátvitelt sem csinál, tehát nem eszi az egyenlegem?

175cm, de 96kg ;] birkózónyakam van. A jobboldali a rövidebb a mikrofonos az beér. De a másik amit nyak mögé teszek, az ha jobboldalra fordulok hátrafelé, akkor kihúzza a bal fülemből. Úgy forgatom így a nyakam, mint a robot, hogy ki ne essen :D Legalábbis a HPM-62-nél a jobbfülbe való a rövidebb, balba a hátulátvetős.
De úgy látom a 70-est muszáj lesz beszereznem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#754) #31757056 válasza BlacKSouL (#753) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem, egy byte-ot sem tölt le olyankor, mert nem is tud csatlakozni, csak kirakja az E-betűt jelezvén hogy edge hálózati körzetben, azon a felülteten kísérli meg a csatlakozást.

A HMP-70 vezetékei ugyanilyen asszimetrikusak, de hosszabbak és tágabb a lehetőség a mikrofon elhelyezésére is, talán azzal már nem lennél hasonló gondban :)

(#755) BlacKSouL válasza #31757056 (#754) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Meg vagyok győzve..pláne hogy már a gigás M2-t is beszereztem. Most már lesz mit hallgatni, csak legyen min.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#756) Emosz válasza Stella96 (#752) üzenetére


Emosz
tag

Stella96 üdv a klubban, nem igazán értem ezt a hűségnyilatkozatos problémád....
Előfizetéses vagy? Mondjuk ezt erősen kétlem... Ha a szüleidtől kérnéd a telefont akkor miért baj ha van egy húségnyilatkozatod?

[ Szerkesztve ]

(#757) biker válasza Stella96 (#750) üzenetére


biker
nagyúr

elvileg évente egy darab készülék vásárolható akciósan / fő.
ezen túl vagy.
Ha aláírtok egy újabb hűséget, akkor vehettek újabb akciós telót.

ELVILEG, ha nincs tartozásotok

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#758) Stella96


Stella96
csendes tag

én sem értem,épp ezért kérek segitséget...szval nem vok elöfizetéses,cégesre vette apám a telómat...nem tudom mi van,mi ez a hüségnyyilatkozat,ezt kérdezem :U

(#759) Stella96


Stella96
csendes tag

am. én most elöfizetésest szeretnék

(#760) Stella96


Stella96
csendes tag

nincs tartozásunk,nem vagyunk csórók :P

(#761) Rapidus válasza Stella96 (#760) üzenetére


Rapidus
tag

Egy kicsit össze kellene szedni a gondolataidat, és után írni. :U. Én őszintén szólva nem tudom mi a pontos kérdésed, de próbálok az általam kihámozható részre válaszolni.
Tehát ha egy ilyen telefont szeretnél, azt hűségnyilatkozattal csak a szüleid tudják megvásárolni, te 12 évesen nem. Ezen nincs mit nem érteni. Ha ők vállalják, akkor megveszik neked előfizetéssel, ha nem, akkor a a Pannonnál megvehetik praktikummal is, ez esetben persze magasabb árat kell fizetni. Előfizetéssel egyébként a csórók is vehetnek telefont. :U
Menj fel a Pannon lapjára, árakkal együtt minden információt megtalálsz. Ha még utána sem értesz valamit, írd be a fórumba , ha tudunk segítünk.

[ Szerkesztve ]

R.I.P. 1954-2009

(#762) gyedavid


gyedavid
csendes tag

sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! A mai nap folyamán két helyen is próbáltam megvenni a mobilt, egyiknél sem volt. :(
Nem tudja valaki meylik pannon üzletben van még? A budaörsi Tesco-ban és Auchan-ban kérdeztem meg, ezeken a helyeken elfogyott.

(#763) Rapidus válasza gyedavid (#762) üzenetére


Rapidus
tag

Nem tudom van-e még, de az Europarkban a múlt héten még volt. Ha megkérdezed az ügyfélszolgálatot nem tudják megmondani? (Régebben ez működött).

R.I.P. 1954-2009

(#764) lacee007


lacee007
csendes tag

Sziasztok!
Én is egy ilyen teló vásárlásán töröm a fejem , mivel jelenleg 25 a t-nél. Eddig pannnonos voltam de eléggé szar a mostani készülékkínálat, a tmobilos szoftverrel és tapasztalatokkal kapcsolatban érdeklődnék. Meséljetek :) :))

velem lehet üzletelni... :)

(#765) Emosz válasza lacee007 (#764) üzenetére


Emosz
tag

Öcsimnek semmi baja a t-s szofttal, van benne egy plusz web&walk ikon és kész :)
Stabil, legalábbis eleddig nem fagyott....
Viszont számomra az a furi, hogy mikor feldugom a gépre a telefont és fájlátviztelre használom, úgy csinál mintha kikapcsolna... MIért jobb ez így?

(#766) gyedavid


gyedavid
csendes tag

az igaz hogy a Pannonnál 40ezer fölött van? Ilyen sok lenne az eltérés t és pannon között? :Y

(#767) Baarbara


Baarbara
csendes tag

Hello! Nekem még nincs ilyen telefonom de most karácsonyra szeretnék venni szal azt szeretném megtudni hogy a memóriája bírja?? nem tellik be gyorsan?? kb mennyi kép és zene fél rá egyszerre?? :F

Barbiiiika

(#768) nemma válasza Baarbara (#767) üzenetére


nemma
addikt

A válasz rettentő egyszerű. Annyi zene és kép fér rá, amekkora kártyát veszel bele. Egész jó, nem? :)

(#769) #31757056 válasza BlacKSouL (#755) üzenetére


#31757056
törölt tag

Egyre figyelj még ha megveszed azon kívül hogy a gumikészlet meglegyen hozzá mind a három, hogy nehogy véletlen a szürke színűt vegyed, az első kiadás amit a W800i-hez adtak még annó, hanem a teljesen feketét vedd meg. Bár már szürkét elvileg sehol nem lehet kapni, de ki tudja hol köt ki az ember fia, véletlen maradt még egy db, miegymás...

(#770) Rapidus válasza gyedavid (#766) üzenetére


Rapidus
tag

Igaz. Egy rossz üzletpolitika ide vezet: mindenki a T-nél veszi, aztán go to unlock. (nekem 3 ismerősöm is ezt csinálta, aztán mivel nem volt gond, én is)

[ Szerkesztve ]

R.I.P. 1954-2009

(#771) Rapidus válasza nemma (#768) üzenetére


Rapidus
tag

Csak kár, hogy realtíve drága az m2-es kártya. :( Néztem eby-en, de ott sem olcsóbb, max 1000Ft a különbség, azért meg nem éri meg behozatni.

R.I.P. 1954-2009

(#772) biker válasza Rapidus (#761) üzenetére


biker
nagyúr

t-nél is van kártyásan, 24.990huf

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#773) Viktor0610 válasza AMD Power (#747) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, ilyet mi is árultunk, abban, mintha lett volna plusz gumiharang.

Samsung Galaxy A54

(#774) nemma válasza Viktor0610 (#773) üzenetére


nemma
addikt

Anno én is a csomagolás nélkülit kértem és benne volt mind a 3 pár gumi!

(#775) Emosz


Emosz
tag

Eddig tartott a rózsaszín álom :O Tegnap észrevettük,hogyha megcsörget valaki akkor nem tárolja el a telefon nem fogadott hívásként hanem belemegy a teló a saját menükbe...
Nagyon szomorú ez számomra, remélem a szoftverfrissítés megoldja..... Egyébként a teljes híváslista nem működik a telefonban tegnap óta...

(#776) nemma válasza Emosz (#775) üzenetére


nemma
addikt

Gondolom ugyanaz lesz a probléma, mint ami K800i-nél is volt.
Töröld az egész híváslistát és elvileg minden rendbe fog jönni.
"Bemegy a telefon a saját menükbe" Ezt nem is értem. Mikor? :(
Egyébként a frissebb sw biztosan orvosolja majd a problémát!

(#777) Emosz válasza nemma (#776) üzenetére


Emosz
tag

Tudod, ha megnyomod a jobb oldali funkciógombot előjön a "gyorsmenü" amiben ki vannak gyűjtve a leggyakrabban használt menüpontok... A nem fogadott hívás kiírása helyett lép be oda.... Ha megjavul a híváslista törlésére akkor is vigyem el szoftvereztetni szerinted? köszönöm a segedelmet

(#778) Nafret


Nafret
csendes tag

Nos, nem tudom, hogy Pannonnál kinek mit mondottak vala, de én bementem azzal a szándékkal, hogy vegyek egyet - azért pannonnál, mert kedves icsanyámnak van egy olyan lehetősége előfizetésre, amellyel kb 500 emberrel tudok ingyen beszélni -, és közölte velem a fiatal ember, hogy Pannonnál nem elérhető ez a telefon, és ki is csapják a választékból. Szóval elmentem a T-mobile-hoz, és ott vettem egy kártyafüggetlen K550i-t.

Pá.

Emócionális vagyok, heeehehe.

(#779) nemma válasza Emosz (#777) üzenetére


nemma
addikt

Aha, értem. Furcsa...
Ja, mindenképp vidd el szerintem!

Nafret: A nem elérhető gondolom azt jelentette, hogy most épp nincs és hogy már nem is lesz. Ezt el is tudom képzelni, hisz ott a K530i, ami szinte ugyanazt tudja és talán nincs is annyi hiba vele.

[ Szerkesztve ]

(#780) asysoft válasza #31757056 (#769) üzenetére


asysoft
aktív tag

Szürke==ezüst? Mi a gond vele?:)

Baarbara: Elég nagy memóriája van, de mp3 lejátszónak-külön memóriakártya vétele nélkül- azért nem lehet használni:) Amúgy pár mp3 (szám hosszától, minőségétől függően) így is ráfér, s ~100 fotót is ellőhetsz vele.

Emosz: szoftvert frissíteni otthon is tudsz, a SEUS-al úgy, hogy a garancia megmarad. Csak az adatkábel kell, de azt meg úgyis adtak hozzá:)

(#781) Emosz válasza nemma (#779) üzenetére


Emosz
tag

Megjavult a dög a törlésre! Köszönöm :D
Asysoft az itthoni szoftverfrissítést meg majd megpróbálom ha újra előjönne a baj....

[ Szerkesztve ]

(#782) Rapidus válasza biker (#772) üzenetére


Rapidus
tag

Én a memóriakártyára gondoltam.

R.I.P. 1954-2009

(#783) #31757056 válasza asysoft (#780) üzenetére


#31757056
törölt tag

Semmi, csak nem szól olyan jól :) A magast nem lehet rendesen tolni neki, és a középpel együtt nem a tisztaság jellemzi a füles zenéjét, hanem inkább a gagyi dobozhang mp3-fülesek hangzása jön vissza a magas-közép tartományban. Nem annyira persze mint egy gagyi füles, de még pont idegesítő ahhoz hogy pár nap után meg kellett szabadulnom tőle. A mélyhangjaival nem volt egyedül semmi gond, azok a szokásos agyszétrobbantó erővel szóltak benne.

(#784) asysoft válasza #31757056 (#783) üzenetére


asysoft
aktív tag

Akkor megvan a magyarázat arra, miért néztem eddig furcsán azokra, akik azt mondják a HPM-70-re, hogy jól szól... (Én is ezüstöt vettem:() Ha ezt előbb tudom... Mondjuk ki gondolta volna, hogy számít a szín?:)

(#785) #31757056 válasza asysoft (#784) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hát igen... Én első alkalommal 4990ft-ot buktam rajta, ez volt a tanulópénz :) Aztán több helyről hallottam hogy a fekete az javított kiadás is egyben, mejd meghallgattam egy haverom W300i-jéhez kapott példánnyal hogy mi az ábra :)

(#786) asysoft válasza #31757056 (#785) üzenetére


asysoft
aktív tag

Az az egy dolog nyugtat, hogy a 3.5 jack miatt vettem ezt (nem szeretem a fülbedugós dolgokat, mivel nem hallok a külvilágból semmit sem), a fülest csak vonatutakon használtam volna...

(#787) bebar válasza #31757056 (#783) üzenetére


bebar
aktív tag

Erről tudnék Én is mesélni!

Elég sok az elba**** füles.

Pl.: kifogtam kettőt is egymás után az Edigital-ban, ja és fekete volt.
Olyan hangja volt, mint a 300.- Ft-os kínainak, abban semmi basszus nem volt.

Aztán utána már nem erőlködtem, vettem a Speedshop-ban, szürkét, és nagyon szépen szól.
Az meg igaz, hogy a szürkében kevés a magas, és több a mély.

Viszont!
A Walkman telefonok sincsenek mind ugyanúgy beállítva, hiába van ott az EQ.

(#788) #31757056 válasza bebar (#787) üzenetére


#31757056
törölt tag

Én K750i-vel használtam először a HMP70-eket (@ W800 soft). Bóvli feketével nem találkoztam még, ez a második feketém ami most van, az előző is ugyanolyan jó volt, mint ez. Ezek előtt volt a szürke. Tehát az EQ beállítás adott volt mert a telefon nem változott, a szürkéről feketére váltáskor. Az elsőt feketét a telóval adtam el, aztán a K550i-hez vettem egy újat, az is ugyanolyan jó. Nem tudom hogy sikerült kifognod ilyen rossz feketéket, szerintem egyszerűen peches voltál...

[ Szerkesztve ]

(#789) Stella96


Stella96
csendes tag

oké,oké,nem is mondtam semmit,vegyétek úgy...csak tudni szerettem volna mi az a hűségnyilatkozat,nem értettem egészen...nem teljesen a kérdésemre válaszoltatok,de mind1...am meg meg fogom kapi a telót,bár sajnálom hogy a régi tönkrement,pedig kiszáritottam meg minden,de esélye sem volt...nem tudja mit csináljon ,szétment az "agya" a képernyő kék lesz és elkezd rezegni,ennyi...de hát nem lehet tőle mit várni,be volt kapcsolva,meg a rázkódás,(centrifuga) meg a sok víz,mósószerel,,áhh :W elöbb is eszembe juthatott volna kivenni...na mind1,azért köszi

(#790) Stella96


Stella96
csendes tag

még valmi:sony ericsson telóba csak sonys memóriakártyát lehet pluszba venni?

(#791) asysoft válasza Stella96 (#790) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ebbe a telefonba csak MemoryStick M2 kártyát lehet tenni. Ilyet két gyártó gyárt, a Sony illetve a SanDisk.

(#792) #31757056 válasza Stella96 (#789) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ezen a fórumon szeretnek túlspirázni mindent, persze ugyanúgy én is :) Ha tényleg 12 éves vagy, ahogy írtad, akkor még hozzá kell szokni itt a hangulathoz.

Kérdésedre az egyszerű válasz:
A hűségnyilatkozat azt jelenti hogy valaki szerződést köt a pannonnal hogy 2 évig előfizetéses lesz náluk, ezért cserébe olcsóbban megveheti a telefont, mint a listaára. Általában fél-harmadáron lehet így telefont venni, de különlges akciók keretében sokszor még olcsóbban.

(#793) lacee007


lacee007
csendes tag

A gombokkal mi a helyzet, a mostani sorozatoknál is fennáll a baki? (gondolok itt a 2-4-stb gombokra...)

velem lehet üzletelni... :)

(#794) pikszel válasza lacee007 (#793) üzenetére


pikszel
őstag

Mint kiderült ez szoftveres probléma. Ha fennállna, akkor SEUS. Azt viszont nem tudom, mi a helyzet a szolgáltatói szoftverekkel.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#795) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

A Li-po akksik igényelnek valamilyen "bejáratást", karbantartást, különösebb javasolt használati módot?
A Ni-MH-ekkel tisztában voltam. Használtam is 3 évig egyet, addigra purcant ki. A következő Li-ion volt, azt fél évig gyúrtam, majd elvesztettem, de a kövi is az lett, amit már több mint 3 és fél éve nyúzok, és szinte semmit nem vesztett a kapacitásából. Hozzá kell tenni hogy szinte mindig teljes lemerülés-töltés üzemben használtam, a mai napig 7-8 napig bírja 1 töltéssel, Újonnan 11 nap volt.
A K550-ben ugye már Li-po van, ilyet eddig nem használtam, de megszokásból az első 2 töltést teljes kisütés után maxra csináltam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#796) nemma válasza BlacKSouL (#795) üzenetére


nemma
addikt

Felesleges volt, nem kell kisütögetni, ami azt illeti, nem is tudod.
A Li-Po akksik kezelése szvsz nem tér el a Li-ionosoktól.

(#797) BlacKSouL válasza nemma (#796) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A kisütést úgy értettem, mikor már magától kikapcsolt a telefon. :)
Értem, tehát akkor bármikor rátölthető, akár állandóan fél kapacitásnál feldugva is. Nem érdemes néha mondjuk minden 20. alkalomnál teljes töltés-kisütést csinálni? Vagy egyáltalán nem történik vele olyan ekkor sem, ami kicsit "felfrissíti", vagy efféle?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#798) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

az én telóm már 2x volt szervízben. az igaz, ha harmadszorra viszem vissza, kötelesek új telefont adni?

1.-re visszavittem, a szokásos elnemérhetőség... a westendben ehlyben megcsinálták 1,5 óra volt, megvártam,

aztán telik az idő, otthon (nem pesten) hív anyám, aztán egyszer csak ahogy beszélünk nem hallom, olyan furcsa volt az egész, mintha elment volna a térerő, mintha alagútba mentem volna, és szakadozva hallottam a hangját, aztán megszakatt a kapcsolat, próbáltam visszahívni nem reagált a telefon csak visszaállt alap helyzetbe, (még ki se csengett) aztán kikapcsoltam majd vissza, és ugyen ez. kb 10 percig szenvedtem vele, ki be kapcsolással, mikor végre kezdeményezett a hívást, és ugyan olyan szar térerő nélküli hívás volt. aztán kiszedtem az aksit meg vissza és megint ugyan ez... ezután pihentettem a telefont aksi nélkül és kb 10 perc múla már tudtam telefonálni... kicsit kiborultam, mert azt hittem ha lecserélik a softvert akkor jó lesz, oszt a nagy fszt :(
bár hozzáteszem hogy 1 hónap alatt 2x fordult elő, a másik alkalom már itt pesten volt, csak itt dúrvább, mert hiába szedtem ki az aksit és pihentettem kb fél óra volt mire tudtam hívást kezdeményezni. természetesen eddig én elérhetetlen voltam...

úgyhogy elvittem megint,
állítólag újra kalibrálták, és kapott még egy új szoftvert...

most hogy nézelődtem az interneten nem nagyon találtam fekete előlapot a telóra, egyáltalán lehet venni?

és milyen átalakítóról volt szó? sima füleseket is lehetne így használni? mert én szeretnék valami nagyon mélyen szóló fülest venni, és nem mindegy hogy most csak a telefonomhoz használhatom vagy a mp3 lejáccóhoz is :) :DD

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#799) #31757056 válasza BlacKSouL (#797) üzenetére


#31757056
törölt tag

Semmi extra. Első töltés: este felteszed kikapcsolva, reggel leveszed. Ajánlott minimum 8 óra, de jobb 10-12. A továbbiakban, ha az akkumlátort felteszed a töltőre, ajánlott legalább egy órán át nem-levenni. Ha nagyon kímélni akarod akkor ugyanez kikapcsolva. A lemerítgetésnek semmi értelme. Eleve a Litium alapú aksikat elektronika védi meg attól hogy kisüsd, mivel ha kisülne azzal az akku tönkremenne. Kb olyan 5%-nál kapcsolnak ki a litium aksis telók, vagyis az aksiban van még 5% energy, de az elektronika blokkol, az aksi védelme érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#800) Apollyon válasza #31757056 (#799) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Ajánlott minimum 8 óra, de jobb 10-12"
Szükségtelen.
Miután a telefon kiírja h "Teljesen feltöltve", le kell venni a töltőről.
Mint ahogy nem kell (nem lehet) kisütni őket, nem kell formázni sem.
Amúgy itt van egy régi mobilarénás okosdi az akksikról.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.