Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) troller válasza #31757056 (#1150) üzenetére


troller
senior tag

Valamilyen Java progit nem futtatsz a háttérben? Csak mert nekem úgy tűnik, hogy ha háttérben hagyok egy progit hosszabb ideig akkor melegszik fel, kb. 1,5 óra után. Telefonálás közben még nem vettem észre, modjuk nálam a kb. 15 perc a max amit egyfolytában beszélek :D

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1152) #31757056 válasza troller (#1151) üzenetére


#31757056
törölt tag

15 perc után már bőven forró az enyém is, nagyjából 10 perc alatt melegszik fel! Nem használok java programokat egyátalán. :)

(#1153) troller válasza #31757056 (#1152) üzenetére


troller
senior tag

Ahogy elmondod nekem olyannak tűnik, mintha valami "rövidre zárná" az aksidat telefonálás közben. Persze tudom ez így elég nagy hülyeségnek hangzik, talán az errefelé járó elektronikai szakembereknek van erre értelmesebb magyarázata :C . Nekem igazából telefonálás közben nem melegszik, csak a java progik alatt, de messze nem 60 fokra, és csak nagyon hossszú idő után.

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1154) pajav8


pajav8
tag

van egy kis problemám. van egy k550im és szedtem le a netről (gépről) játékokat és rátettem a memkártyára (1gb). egy ideig semmi gond nem volt de egyszer csak egy csomó játékot megtöbbszörözött és ezek után nem lehet őket se futtatni se letörölni. már formáztam is a kártyát de nem akarta leszedni. találkozott már valaki ilyesmivel? mit tudok most tenni?

[ Szerkesztve ]

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#1155) ancsma válasza pajav8 (#1154) üzenetére


ancsma
aktív tag

Talán valami vírus vagy szoftverhiba.Frissítsd a szoftvert Seussal.

(#1156) #31757056 válasza troller (#1153) üzenetére


#31757056
törölt tag

Gondoltam én is rá, hogy cellazárlatos, de mivel polimer aksi van benne ami zselés, ez nem tudom hogy mennyire lehet igaz a gyakorlatban, ennyire sajna már nem értek hozzá...

De várom szivesen full-hozzáértők válaszát is! :)

(#1157) Viktor0610 válasza ancsma (#1155) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vírus Java-képes készülékekre (tudtommal) nincs.

Samsung Galaxy A54

(#1158) ancsma válasza Viktor0610 (#1157) üzenetére


ancsma
aktív tag

Csak egy példa: [link]
Bár ez kicsit komolyabb, mint amiről mi beszélünk.

Ezt már sokszor leírtam,de nekem olyan is volt amikor nem tudtam belépni az alkalmazások és a játékok mappába,elvileg ez is egy vírus miatt volt...

(#1159) hbalu


hbalu
tag

hello! lenne egy kérdésem! ilyen k550em van és elkezdett kopni a megerősítő gomb ami a joystick helyén van! tudok valamit csinálni vagy nyugodjak bele? előre is köszi!

(#1160) Viktor0610 válasza hbalu (#1159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd szervizbe, elvileg az első évben (de talán még a másodikban is) garanciában cserélik az ilyet.

Samsung Galaxy A54

(#1161) hbalu válasza Viktor0610 (#1160) üzenetére


hbalu
tag

igen? én nem is tudtam hogy a gombsort cserélik! de köszönöm szépen lehet hogy jövő héten be is ugrok a tmobilhoz! mégegyszer köszönöm!

(#1162) nemma válasza hbalu (#1161) üzenetére


nemma
addikt

Jó, csak ne a T-mobile-hoz, inkább SE szervizbe add be, az sokkal gyorsabb!

(#1163) Snowy_owl válasza Norbi_888 (#1144) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ha frissíted SEUS-al akkor se lesz sokkal jobb. Minap fogtam haverom w300-asát és lőttem pár képet. Felraktam a gépre hogy megnézzem hogy sikerült. Nem akartam elhinni amit látok. Sokkal részletgazdagabb a kép. Ebbe a telóba nagyon elbaltázták a kamerát. Inkább a K750-re keleltt volna rányomni a Cyber-shotot.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#1164) loosht


loosht
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy hülye a kérdés, de ha felrakok egy camdrivert (vagy esetleg valami más modot), majd visszarakom később az eredetit firmware-t, honnan tudják eriksonék, hogy moddolva volt a telefon? Szóval miért ugrik a garancia?

(#1165) AMD Power válasza Snowy_owl (#1163) üzenetére


AMD Power
titán

Ez már a tesztben is írta Bog kb egy éve. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1166) scream24 válasza loosht (#1164) üzenetére


scream24
senior tag

Szerény tudásom szerint, mikor a telodat rádugják a szervizben a köldökzsinorra, még a Mutterod nevét is tudják. :D A telo minden apro modositást megjegyez, mit , mikor , miért stb. És ugye a szervizbe nem nagyon moddolgatnak. :) :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1167) loosht válasza scream24 (#1166) üzenetére


loosht
senior tag

Akkor azt hiszem, nincs megoldás a szoftverem frissítésére. :O A SEUS ugyanis azt írja, hogy nincs frissebb, pedig van. Így jártam! Azért egy 4 napos telónak még nem sz@rom el a garanciáját. :)

(#1168) scream24 válasza loosht (#1167) üzenetére


scream24
senior tag

Na igen, mindenkinek más a fontos. Én is a garit választottam volna. Max a w610 softért dobnám a garit, persze azt se 4 nap után. :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1169) lunaticz


lunaticz
tag

Sziasztok vettem ma egy ilyen telefont és elég furcsa dolog történt velem. A telefon alapbol egy hatalmas csalódás mert a karmera messze alul múlja a várakozásaimat. Ráadásul mikor megprobáltam bluetoothon átküldeni egy képet és kereste a párositható eszköözöket benne volt valami olyan név ami fogalmam sincs kié lehet. Én ebből arra következtetek hogy a telefon már használt volt pedig "újonnan" vettem a T-mobilban. Szerintetek ha erre hivatkozom kaphatnék csere telefont? ( még 3 napon belül vagyok ) Vagy ha csak simán annyit mondanék hogy nem vagyok megelégedve akkor mi lenne a reakcio? Ti mit tanácsoltok ? Eléggé kétségbe vagyok esve mert ilyenkor nagyon szeretik elfelejteni a 3 napos visszavásárlási határidőt.

(#1170) #31757056 válasza lunaticz (#1169) üzenetére


#31757056
törölt tag

Olyan nincs, az üzletnek 3 napon belül kötelessége indok nélkül visszavenni akármilyen terméket, amennyiben hibátlanul, és a gyári csomagolás összes elemével (zacskókat is beleértve) szállítod vissza. Az egyik volt főnököm csinálta ezt a nője telójával, a csajnak nem tetszett a SE W550, másnap visszavitte az ember a Saturn-ba és kipengették a 64990-et. Szerinte ez benne van a fogyasztóvédelmi törményben, érdemes lehet utánanézni, bevallom én még nem tettem meg...

(#1171) AMD Power válasza lunaticz (#1169) üzenetére


AMD Power
titán

Hozzánk az MM-be visszahozhatnád. De ,mivel nem nálunk vetted... :B

De egyébként csak akkor kötelesek visszavenni ha hibás a termék. Csak nálunk van ez nagy vásárló barátság. :((

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1172) xeri válasza #31757056 (#1170) üzenetére


xeri
tag

A törvényben nagyon régóta nem szerepel semmilyen visszavásárlási kötelezettség (ezt már sokszor sok helyen leírták, és találkoztam már arrogáns kereskedővel is, aki fennhangon hirdette - na oda se mentem többet). Egyes boltok, saját döntéssel, vállalhatnak visszavásárlási garanciát, de ezt (mivel ők tesznek szívességet) tetszés szerinti feltételhez köthetik (gyári csomagolás, címkék megőrzése, levásárlás stb.). Kellően vásárlóbarát üzletekben ugyanakkor nem ritka a több hetes visszavásárlási lehetőség sem.

Kötelezni tehát nem lehet őket semmire, úgyhogy szerintem előbb érdeklődj telefonon, hogy mit tudnak tenni az érdekedben, és ne csapkodd az asztalt :)

(#1173) pikszel válasza lunaticz (#1169) üzenetére


pikszel
őstag

Nem lehet, hogy az ismeretlen telefont akkor találta meg, mikor küldés céljából arra képes telefont kerestettél vele? Ilyen nálam is van K750-nel, pillanatok alatt listáz nem egy telefont, ami a BT környezetében fellelhető és látható állapotban van.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#1174) #31757056 válasza xeri (#1172) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szerintem valamit elnéztél, én nem akarom az asztalt csapkodni sehol, csak tippet adtam az Úrnak hogy minek nézzen utána :) Köszi egyébként az információt, mindenki nevében.

(#1175) m0h0senator


m0h0senator
őstag

2 ünnep között vettem a k550i-t és az lenne a kérdésem h hogy tudom kiszedni a port a kijelző és az előlap közül..? mert már kezd zavaró lenni.. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1176) V.Stryker válasza m0h0senator (#1175) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát akkor nem vmi jót fogtál ki. Nekem több hónapja megvan és egy szem por nem került oda....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1177) Emb3rke


Emb3rke
tag

Vettem én is egy ilyen telefont! Nagyon jó, nekem nagyon tetszik.
Még annyit szeretnék esetleg kérdezni, hogy sikerült-e vele már vkinek pl. a Winampot távirányítani?

[ Szerkesztve ]

(#1178) Emb3rke válasza Emb3rke (#1177) üzenetére


Emb3rke
tag

Mindenféleképpen kell hozzá egy BT adapter?

(#1179) nike_ válasza Emb3rke (#1178) üzenetére


nike_
addikt

Igen, ha egy programot akarsz irányítani. Egyébként van benne Bluetooth távirányító, de az csak másik telefonra jó.

(#1180) Emb3rke válasza nike_ (#1179) üzenetére


Emb3rke
tag

Köszönöm szépen a válaszod.

(#1181) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha boltban veszek ilyen telefont, akkor kapok-e hozzá headset-et? Külön témát lehet pakolni a telefonra?

Előre is köszi!

Sic Parvis Magna

(#1182) Syl válasza 30z.Samu (#1181) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen.
Igen.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1183) lunaticz válasza pikszel (#1173) üzenetére


lunaticz
tag

Igen más telefon nem volt a közelében visszamentem a boltba elmondtam mi történt és megmagyarázták hogy ilyen nem fordulhat elő lezárt doboz stb stb...

(#1184) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Nagyon megszerettem ezt a telot csak 2 nagy problémám van az 1iket írtam is már
a másik meg h fogja magát ls kikapcsol, teljesen váratlanul. Akksi feltöltve eddig mindig teljesen lemerítettem és kikapcsolva tölöttem..Szoftverét SEUS-al frisítettem (előzővel is kikapcsolt) Valakinek vmi ötlet..? Úgy érzem ebből SE szervíz lesz... :F

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1185) Viktor0610 válasza m0h0senator (#1184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg lehet érintkezési probléma. Mindenképp' a szerviz felkeresése javasolt.

Samsung Galaxy A54

(#1186) smith#006


smith#006
csendes tag

hello!
én most akarok venni egy új telót.
szerintetek melyiket vegyem meg ??
sony ericsson k550i vagy k800i vagy samsung l760???
melyiket érdemes?

(#1187) scream24 válasza m0h0senator (#1184) üzenetére


scream24
senior tag

Ugyan a problémádhoz nem sok köze van, de ezeket az akksikat nem szabad teljesen lemeriteni, ha hosszabb távon szeretnéd használni.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1188) lunaticz


lunaticz
tag

Hello 2 napja vettem egy ilyen telót és ilyen képeket tudok vele késziteni.
lámpafénynél: [link]

[link]

ez szerintetek normális a k550i-nél vagy az én telommal van valami gáz?

(#1189) zs.tom


zs.tom
tag

Szerintem a k550i jó és nem is olyan drága!
A k800i mégjobb kamera tekintetében, de drágább is! :)
A Samsung szerintem elég jó, csak azon a sok gombon eligazodni... :)

(#1190) Viktor0610 válasza smith#006 (#1186) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sikerült három teljesen különböző készüléket kiválasztanod. :D

Vegyél K550i-t, ha nem szeretnél sokat költeni a telefonra.
Vegyél K800i-t, ha a fényképező minősége fontos.
Vegyél i760-at, ha nem idegen a Windows Mobile op.rendszer.

Samsung Galaxy A54

(#1191) BlacKSouL válasza lunaticz (#1188) üzenetére


BlacKSouL
addikt

a benti képed kissé nagyon bemozdult, de még azzal együtt is elég gyenge. Talán még gyengébb is mint az enyémek :) a kinti kép még mindig elég gyenge, de az meg jobb mint az enyémek ;] Szóval szerintem egyikünk telefonja sem jó, épp ezért én már el is indítottam a cserefolyamatot.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1192) lunaticz válasza BlacKSouL (#1191) üzenetére


lunaticz
tag

Úgy érted hogy maga a kamera hibás? :(

(#1193) lunaticz


lunaticz
tag

Na azt hiszem megoldódott a problémám. Egyik haverom mondott pár tippet és ilyen képeket sikerült elérnem:
[link]
[link]
Az én exponáló gombomat elég nehéz lenyomni ezért nagyon beremegett a kezem ezért voltak a képek gyengék.
Ez már szerintem elfogadható minőség

[ Szerkesztve ]

(#1194) scream24


scream24
senior tag

Nekem ilyen képet tolt a sony-m. :DD
kép

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1195) BlacKSouL válasza lunaticz (#1193) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ne viccelj, ettől makróban még az enyém is többet tud, [link] [link] pedig az enyém biztos hogy hibás. :)
Az enyémnek is nehéz lenyomni a gombot, néha háromszor is élesít, mire egyszer exponál, pedig egyre nyomom beljebb. De ha helyette a középső navi-gombot nyomod meg, akkor megcsinálja a képet, ugyanúgy fókuszál, csak mindenképp elsüti a képet a végén. Az elsütés után, amikor elsötétül, érdemes mindenképp várni legalább egy másodpercet, napsütéses fényes helyen elég felet is. De később exponál mint gondolod.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1196) Fecsy válasza scream24 (#1194) üzenetére


Fecsy
tag

Azzal a kis különbséggel,hogy nem mobiltelefonnal csináltad,hanem egy normál Sony kompakt digigéppel... :U :P

(#1197) lunaticz válasza BlacKSouL (#1195) üzenetére


lunaticz
tag

én nem makroztam
képzeld mi lenne akkor ;)

[ Szerkesztve ]

(#1198) scream24 válasza Fecsy (#1196) üzenetére


scream24
senior tag

Sony-Sony. :DD Amugy ja. :) De én sose vennék telt a fényképezöje miatt, az csak hobby képekre valo, igaz mindig kéznél van. :)

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1199) BlacKSouL válasza lunaticz (#1197) üzenetére


BlacKSouL
addikt

na akkor egy napfényes képet kérünk hogy véleményt lehessen mondani, mert ezek elég halovány fényviszonyok :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1200) lunaticz


lunaticz
tag

Jelenleg nem fog menni :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.