Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) loosht válasza Viktor0610 (#1300) üzenetére


loosht
senior tag

Pénteken frissítettem. :D Nem fotóztam vele túl sokat még, szóval nem tudom, hogy előtte is csinálta vagy nem. Kameradriver okozhat ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#1302) Viktor0610 válasza loosht (#1301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg gyári beállítások visszaállítása? Újrafrissítés? :F

Samsung Galaxy A54

(#1303) loosht válasza Viktor0610 (#1302) üzenetére


loosht
senior tag

Míg szerkesztetem, már válaszoltál is. :DDD Gyors vagy! Újrafrissíteni most nem nagyon akarnám, mert akkor mindent újra kéne beállítanom, telepítenem, meg a játékmentéseim is odalennének.

(#1304) Viktor0610 válasza loosht (#1301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem hivatalos kameradrivert tettél fel, előfordulhat ilyen hiba.

Samsung Galaxy A54

(#1305) loosht válasza Viktor0610 (#1304) üzenetére


loosht
senior tag

Nem hivatalos van rajta. Akkor visszarakom az eggyel ezelőtti verziót, mert azzal még nem volt ilyen gond. Meglátom, hátha nem lesz több "ilyen" kép.

(#1306) loosht


loosht
senior tag

Más gond van, mert bluetooth-on keresztül kaptam egy képet és az is rossz, pedig az eredetin még jó volt. Lehet, hogy a memkari a ludas? Lehet, hogy újra kéne formáznom.

(#1307) nemma válasza loosht (#1306) üzenetére


nemma
addikt

Mindenképp formázd meg! :K

(#1308) scream24


scream24
senior tag

Ugylátom a pannonnál kivásárolták a készletet. :) Ezek szerint még sem olyan gáz a fehér. :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1309) mark75


mark75
senior tag

holnap vennék egy k550 telot,mi a negativuma-hibája ennek a tipusnak?

(#1310) lunaticz válasza mark75 (#1309) üzenetére


lunaticz
tag

A kamera kicsit gyengébb mint amire én számítottam és mások panaszkodtak hogy egy idő után recseg a hátulja.

(#1311) loosht válasza lunaticz (#1310) üzenetére


loosht
senior tag

Nem egy idő után, hanem az első másodperctől kezdve recseg :D Nem nagy ügy megoldani. A kamera szerintem hozza, amit kell, csak tudni kell vele fotózni. Na meg egy jó camdriver sem árt!

(#1312) mrlujoak válasza lunaticz (#1310) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nekem is az első perctől ropogott mindkettő hátulja - azért mindkettő, mert az elsőt két nap után cseréltettem, mert nem volt jó a kétállású kameragombja, plusz normál telefonbeszélgetéskor berezonált a hangszórója, feles hangerőnél - de mindegyiknél vékony (kb. 0,5 mm-es) öntapadós szivaccsal megoldottam a problémát.

A kamerája szép képeket csinál, majd nyári verőfényes napsütésnél összehasonlítom a W810i szintén 2Mpixeles AF-es modullal készített fotóival.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1313) gban válasza mark75 (#1309) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem a gombjai nem jönnek be, íráskor könnyen megnyomsz egy másikat is, ekkor vagy nem veszi be a gombot, vagy pl. aa-t ír b helyett. Nem kicsik az ujjaim az igaz, de a feleségemnek is volt ilyen gondja vele.
Különben nem rossz teló.

Postázást nem vállalok.

(#1314) zs.tom


zs.tom
tag

Én ahogy kivettem a dobozból, már recsegett! :DDD
De ez ellen lehet tenni, úgy, hogy beraksz a hátlap mögé pl:valami papírt és már nem is recseg! :)

(#1315) zs.tom


zs.tom
tag

A kamera szerintem nagyon király és egyetalán nincs vele gondom!

(#1316) zs.tom


zs.tom
tag

Most memóriakártya vásárlás előtt állok és nem tudom, hogy a Sandisk-et vagy a Sony-t érdemes e megvenni!
Szerintetek? :)

(#1317) zs.tom


zs.tom
tag

És még azt nem tudja valaki, hogy az 512-es mennyibe kerül mindkettőnél? :F

(#1318) scream24 válasza zs.tom (#1317) üzenetére


scream24
senior tag

Nem véletlenül találták ki, hogy lehet szerkeszteni a hsz-t, vagy ennyire szereted látni magad??? :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1319) mark75 válasza gban (#1313) üzenetére


mark75
senior tag

végülis 15000ft-ba fog kerülni egy fehér k550.annyit megér,nem olyan vészes negativumok

(#1320) csonszi95


csonszi95
csendes tag

Sziasztok én is karácsony körül csatlakoztam a k550i-sekhez a fórumos hsz-eket már vagy 3 szor végig olvastam. :D és nem tudom hogy lehetséges -e ez hogy a telonak ég adta világon semmi baja sincsen se térerő probléma,se kamera gyengélkedés sőt amióta feltettem a SEUS-t (valahogy rájöttem a hsz-ekből) :DD azóta még maszekebb képeket csinál. egyébként t-mobilos vagyok 13éves 'kölök':Dja és még a hátlap se recseg...:Dén nekem mondjuk csak az a bajom vele hogy hülyén méri az akku töltöttségét mert volt olyan hogy 53%töltöttségnél végig hallgattam két számot és azt irja ki hogy 32%-os az akksi aztán abba hagytam leraktam 10perc mulva nézem 52%-os az akksi????? egyébként ha pl 5-6óra zenét hallgatással, 30perc rádiózás, 1-2perc hívással ,3-4 sms-sel és sok játékkal nekem másfél napot birta ami nem valami jó.(mondjuk az unoka tesóm motorola rizr z3-ma amit a pepsitől nyert ,az ugyan ennyi dolgoskodással(kivéve rádió)többet bírja) szerintetek az számit hogy amikor először feltöltöttem akkor csak 80%-ig töltöttem fel :F mert ha igen akkor feszek uj akksit ...egyébként nem tom hogy lehet -e ilyet kifogni de én beltérbe is rohadtul szép képeket csinálok a kicsikével :D szerintem egy 2 évig biztos meglesz után majd meglátjuk. ;) :)

UI:bocsi az elírásokért!!

Sony Ericsson 4 ever

(#1321) Viktor0610 válasza csonszi95 (#1320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ez normális teljesítény ilyen használathoz.
Nem ártottál az akkumulátornak, ha először nem töltötted fel teljesen.

Samsung Galaxy A54

(#1322) csonszi95 válasza Viktor0610 (#1321) üzenetére


csonszi95
csendes tag

köszi szépen gyors válaszod:) megnyugtattál .ja és azt nem tudod meg mondani hogy érthetetlen okokból ha motorolákkal létesítek bluetooth kapcsoltaot és zenét vagy akármit küldünk egymásnak akkor alig éri el a 20kb/s-es sebességet :(( csak mert általába a legtöbb haveromnak moto-ja van(még mindig tart a penge láz):D

Sony Ericsson 4 ever

(#1323) Ricardo válasza csonszi95 (#1322) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt én is tapasztaltam ha Motora küldtünk valamit egy másik típusról. :U

(#1324) csonszi95 válasza Ricardo (#1323) üzenetére


csonszi95
csendes tag

mondjuk a haverom w910-ével 100kb/s-et is eléri majdnem a motokkal meg... :(( egyébként a legujabb szoftver a R8BA024??? és ha igen akkor mi a változás az R1JD001-el szemben?? kamdriveren kívül? egyébként mindenki nek köszönöm ezeket a gyors válaszokat (nagyon jó ez a fórum meg az egész honlap):D

Sony Ericsson 4 ever

(#1325) Viktor0610 válasza csonszi95 (#1324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, akkor azokban a Motorola telefonban lassabb (pl. 1.1 verziójú) Bluetooth van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1326) scream24 válasza mark75 (#1319) üzenetére


scream24
senior tag

Hol szorják 15 rugoért? Vagy ez használt?

csonszi95 A cam driveren kivül, még a memoria kari kezelésen is javitottak, ill. stabilitási javitásokat végeztek.

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1327) mark75 válasza scream24 (#1326) üzenetére


mark75
senior tag

használt,este meg is meg is veszem.megér annyit. bár a gombjai tényleg használhatatlanok

(#1328) scream24 válasza mark75 (#1327) üzenetére


scream24
senior tag

Annyit megér. Akinek nincsenek mutáns ujjai, azok azért elboldogulnak a gombsoron. szvsz :D

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1329) zs.tom


zs.tom
tag

Akkor szerintetek milyen kártyát vegyek?

(#1330) smith#006


smith#006
csendes tag

hy! annyit szeretnék kérdezni hogy nem tudja vki h meddig lesz kapható függetlenül ???

(#1331) gban válasza zs.tom (#1329) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ami a pénztárcádnak megfelelő. Jó mindkettő, nézd meg az árakat több helyen aztán dönts. Van egyébként USB olvasóval is, az sem rossz választás ha kihasználod.

Postázást nem vállalok.

(#1332) zs.tom


zs.tom
tag

Köszi a válaszod!
Csak nem tudtam, hogy jó e a Sandisk!
De akkor valszeg azt fogok venni! :)

(#1333) zs.tom


zs.tom
tag

Nem tudja valaki, hogy honnan lehet szerezni olyan témát ami megváltoztatja a menü elrendezését?

(#1334) m0h0senator válasza zs.tom (#1333) üzenetére


m0h0senator
őstag

A menüt nem tudod megváltoztatni témával mert azt a telefon gyárilag van beleírva. Ahoz módosítani tudd úgy tudom más firmware-t kell rátenned ami gari vesztéssel jár. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1335) zs.tom


zs.tom
tag

Köszi a válaszod!

(#1336) zs.tom


zs.tom
tag

Vettem egy Sandisk 1gb-os kártyát 6490 Ft-ért!
Ez jó ár?

(#1337) AMD Power válasza zs.tom (#1336) üzenetére


AMD Power
titán

Az "jó". Nálunk 6990Ft.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1338) zs.tom


zs.tom
tag

A HPM-75 meg 8900 Ft!

(#1339) scream24 válasza zs.tom (#1336) üzenetére


scream24
senior tag

AKTUÁLIS AJÁNLAT:
SanDisk / Sony Memory Stick Micro M2 1 GB : 5.000 Ft - van :!:
SanDisk / Sony Memory Stick Micro M2 2 GB : 7.500 Ft - van :!:Akció! :!:
Talán itt kellett volna vásárolni. :)
Direkt nem linkeltem, nem akarok reklámozni. :B

zs.tom Privát ment.

[ Szerkesztve ]

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#1340) zs.tom


zs.tom
tag

De ez hol?

(#1341) loosht válasza m0h0senator (#1334) üzenetére


loosht
senior tag

Nem kell feltétlen más firmware, elég a menüt lecserélni, de abban igazad van, hogy a garanciát akkor is el lehet felejteni.

(#1342) m0h0senator válasza loosht (#1341) üzenetére


m0h0senator
őstag

:B :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1343) zs.tom


zs.tom
tag

Nem tudjátok hol lehet firmwaret cseréltetni és hogy mennyiért, mert én nem értek hozzá :B és szeretnék a telóra egy w610i szoftvert!

(#1344) Syl válasza zs.tom (#1343) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem egy nagy tudomány, csak kellő bátorság kell hozzá: [link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1345) gban válasza Syl (#1344) üzenetére


gban
Közösségépítő

Visszafelé is megy?
Tehát ha vissza akarnám csinálni, az megoldható?

Postázást nem vállalok.

(#1346) m0h0senator válasza Syl (#1344) üzenetére


m0h0senator
őstag

Az a baj h nem működnek a w610es linkek..meg az h ez gari vesztéssel jár.. :O Sajnos..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1347) gban válasza m0h0senator (#1346) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ezt a garvesztést ne ragozzuk már ennyire, szerintetek egy nembekapcsos telóról ki mondja meg hogy milyen sw volt rajta?

Postázást nem vállalok.

(#1348) Syl válasza m0h0senator (#1346) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor kezd innen.
A 'programok-driverek' csoportból kelleni fog az old usb driver, erről nem ír a cikk.
A garivesztés az tény. De kit érdekel? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1349) Syl válasza gban (#1347) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, több helyen olvastam, hogy meghekkelt telefonra semmi kifogást nem emeltek garancia intézésekor. Meg aztán, a flashelés úgyis kikapcsolt állapotban megy, ergo 90% hogy bekapcsolhatatlan telefont is vissza lehet változtatni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1350) zs.tom


zs.tom
tag

Akkor tanulmányozom az oldalt és összeszedem a bátorságom és belevágok! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.