Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) badacsony válasza AMD Power (#100) üzenetére


badacsony
őstag

Priviben küldenél egy árat? :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#102) AMD Power válasza AMD Power (#100) üzenetére


AMD Power
titán

Írtam velem sms-t! Azt hittem rosszabb lesz , de nem volt probléma vele. Persze kicsit furcsa a W800i után de gyorsan megtudnám szokni. Ja és igen egy már gazdára is talált :B

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#103) badacsony


badacsony
őstag

Azért kíváncsi lennék, mennyire stabil a zenelejátszója és hogy szól egy normális fülessel.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#104) Celldi


Celldi
csendes tag

Gondolkoztam, hogy várjak e még a K810-re és azt vegyem majd meg, ha már kapható lesz, de rájöttem, hogy nagyon zavar a joystick-os megoldás a K810-nél), akkora mobilfanatikus meg nem vagyok, ez viszont arra tökéletesen megfelel amire nekem kell!
Elfogadható minőségű képeket lehet vele készíteni; maga a telefon is tartósnak tűnik (bár még nem próbáltam); védi valami a lencsét; pofásan néz ki; nagy hasznát látom, ha van egy telefonon xenon, mert sokszor akad szükségem egy elemlámpára; zenét is lehet vele hallgatni; bluetooth is van; remélem még a telefon funkcióját se vesztette el, mi kell még?
Aki valami olyat tud mondani, ami végképp eltántoríthat a megvásárlásától, azt kérem még a jövőhét folyamán próbáljon meg szólni, mert különben kíméletlenül veszek egyet. :)

Az erkölcsösség nem más, mint az alkalom hiánya.

(#105) badacsony válasza Celldi (#104) üzenetére


badacsony
őstag

Xenon vakuja nincs (2 led van); az elemlámpa funkcióban nem vagyok biztos.
Szerintem jó választás, ha nem kell 3G.

Szerk.: Mire szeretnéd használni?

[Szerkesztve]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#106) Mac! válasza Celldi (#104) üzenetére


Mac!
aktív tag

Xenon helyett szerintem led-et akartál írni.

Ha az nem tántorít el, hogy jelenleg sokkal olcsóbban kapsz K750i-t, kicsit olcsóbban pedig akár egy W810i-t, kb ennyiért egy 6288-at, vagy kicsit drágábban már egy D900-at, akkor ez a te telód.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#107) AMD Power


AMD Power
titán

K550i függetlenül az EW-ben 60K! :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#108) kukac7


kukac7
tag

ezeket a temakat le lehet vhonnan tolteni?

[kép]
[kép]

(#109) T-Nagyon


T-Nagyon
tag

Úgy láttam az Se magyar honlapján, [link] hogy van benne repülés (fly) üzemmód. Ez tévedés, vagy tényleg van?


[Szerkesztve]

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#110) Viktor0610 válasza T-Nagyon (#109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beállítások - Általános - Repülőgépes mód.

Van benne.

Samsung Galaxy A54

(#111) AMD Power


AMD Power
titán

Hála Istennek volt egy kis időm és nagyon alaposan megvizsgáltam ezt a telefont. Egy dolog nem tetszik benne. A navi gombnál nem csak fel és le kelett volna a kis pöcök hanem a bal és jobb oldalra is akkor lenne a navi gomb 101%

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#112) T-Nagyon válasza Viktor0610 (#110) üzenetére


T-Nagyon
tag

Kössz szépen Viktor0610! :R

Most szeretnék telefont venni, és éppen ez az egyik jelölt. Még nem tudom, hogy k550i lesz-e, vagy egy 5300-ás nokia. Örülnék, ha segítenétek melyiket válasszam, mert a telefonjaimat 1,5 - 2 évre veszem, és nem szeretnék 1 év múlva azon sírni, hogy széthullott. (a mostani k300i-m joy-ja már 1 év után megadta magát, pedig vigyáztam rá... :W )

[Szerkesztve]

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#113) Viktor0610 válasza T-Nagyon (#112) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy [link] a két készülék összehasonlításával.

A K550i kamerában jobb és több a belső memóriája valamint könnyebb.
Az 5300 kijelzője szebb és mini USB csatlakozó van rajta.

Samsung Galaxy A54

(#114) take.a.ride válasza czipaocsi (#95) üzenetére


take.a.ride
tag

hol laksz? Mo.-on?

nem.

miert, magyarorszag a legnagyobb felvevo piac? ez valami vicc?

hallottál Te már W-s modellt mással összehasonlítva? sz@r drága ájpodokat is veri

forras? spektrumanalizis?

(#115) take.a.ride válasza MC Pite (#97) üzenetére


take.a.ride
tag

nekem a 6020 kilove, mert van vagy 300 kontaktom, es semmi kedvem kezzel bepotyogni oket :D

6070es tippet koszonom, megnezem, es ha lesz belole kamera nelkuli verzio, beszerzek egyet.

ez a 3110 nagyon pofas, de itt is a kamera a bibi :(

(#116) nemma válasza take.a.ride (#115) üzenetére


nemma
addikt

Sajnos azokba a telefonokba, amik használhatóak, már kamerát is raknak általában...
Viszont, ha ez ennyire fontos neked, akkor van kamera nélküli E50is ;)

(#117) Mac! válasza take.a.ride (#114) üzenetére


Mac!
aktív tag

Már meg ne sértődj, de írsz olyan dolgokat, amiken még a nem SE fanok is meghökkennek, és az egyetnemértésüket sokan közülük le is írták ezzel kapcsolatban. Erre Te közjegyző által hitelesített bizonyítékokat követelsz tölü(n)k...
Szerintem inkább neked kéne linkelned ezerrel a forrásokat, meg a spektrumanalíziseket, és nem fordítva. Ha pedig nem teszed, akkor engedtesék meg nekünk, hogy továbbra is kétkedjünk némely érdekes állításodban. Köszi.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#118) benjipd


benjipd
csendes tag

Sziasztok!

Még csak új vagyok, úgyhogy lehet hogy néha nagy zöldségeket írok. Szerintetek érdemes egy SE Z520i-t lecserélni egy ilyen gyönyörűségre???

Köszi!

Egy ember, aki egy félreértés miatt 1,5 éve szenved egy SE Z520i-vel

(#119) nemma válasza benjipd (#118) üzenetére


nemma
addikt

A kérdésedre egy határozott IGEN-nel tudok felelni.
Elég? :)

(#120) AMD Power válasza benjipd (#118) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt az ötelet csak támogatni tudom! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#121) emcsi11


emcsi11
csendes tag

Sziasztok! Ha valakinek T-mobilos K550i-je van: megnézné, hogy a Beállításokban neki is kimaradt-e a ''Takarékos módú óra'' funkció :U
Előre is köszönném, mert az enyémből valahogy kimaradt :((( Elképzelhető szerintetek, hogy újabb szoftverzióban már szerepel?
A Se honlapján ugyanis a demó menüje tartalmazza :Y
Jó maradék-hétvégét mindenkinek! Üdv!

(#122) badacsony válasza emcsi11 (#121) üzenetére


badacsony
őstag

Nekem független van (nem a legújabb szoftverrel) és nincs benne. Én is arra tippelek, hogy az újabb sw tartalmazza.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#123) emcsi11 válasza badacsony (#122) üzenetére


emcsi11
csendes tag

Kösz a gyors választ, badacsony! Üdv!

(#124) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy egy sima fülest valahogy rá lehet-e erőszakolni ? Van-e hozzá valami átalakító ?

Előre is köszi.

(#125) Viktor0610 válasza Kalozman (#124) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szükséges semmilyen erőszaktevés... :U (Bár, megpróbálhatod, ha elég erősen nyomod a csatlakozót, lehet bennemarad...)

Egy HPM-70 kell hozzá. Amennyiben nem volnál megelégedve a hozzá adott fülhallgató résszel, kicserélheted bármilyen 3,5 mm átmérőjű fül-/fejhallgatóval, mivel a headset rendelkezik ilyen csatlakozóval.

Samsung Galaxy A54

(#126) Kalozman válasza Viktor0610 (#125) üzenetére


Kalozman
tag

Köszönöm a választ!
Már csak az kell, hogy lemennyen az ára il. a kártyáé is lemennyen :)

(#127) badacsony válasza Kalozman (#126) üzenetére


badacsony
őstag

Nekem van minden, ami neked kell: telefon, memkari, audio adapter. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#128) Thuglife


Thuglife
senior tag

Szerintetek érdemes egy K750i-t K550re lecserélni? A joy már eléggé odavan, és tetszik h ebben már nincs! A másik választásom a Nokia 6300 lenne. Nem tudok dönteni...

(#129) Viktor0610 válasza Thuglife (#128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A joy miatt mindenképp' érdemes lehet cserélni. A 6300 viszont a jobb kijelző, a mini USB, valamint az olcsóbb memóriakártya miatt lehet jó választás.

Samsung Galaxy A54

(#130) nemma válasza Thuglife (#128) üzenetére


nemma
addikt

Szvsz csak a joy miatt nem éri meg K550i-re cserélni, ami tulképp. majdnem tök ugyanaz, mint a K750i. Cserélj 6300-ra ;)

(#131) emcsi11 válasza Thuglife (#128) üzenetére


emcsi11
csendes tag

A párom D750-je nagyságrendekkel jobb képeket készít, mint az én K550i-m! Lehet, hogy furcsa, de ez van.

(#132) AMD Power válasza Thuglife (#128) üzenetére


AMD Power
titán

Szeintem nem! Egy nagyon picivel többet mellé raksz és már veszel egy K800i-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#133) Haart válasza emcsi11 (#131) üzenetére


Haart
addikt

Szia van már takarékos üzemmód óra módod? Mert én is hiányolom.

(#134) emcsi11 válasza Haart (#133) üzenetére


emcsi11
csendes tag

Sajna még mindig nincs. :( És tudomásom szerint egyelőre új szoft sem, legalábbis T-mobilnál.
Üdv!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#135) Viktor0610 válasza Haart (#133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan nem hiszem, h. belekerül a készülék szoftverébe, ami eredetileg nem volt benne.
Amennyiben nem volt benne takarékos módú óra (mint v.melyik másik SE-modellben sem, csak nem ugrik be a típusszám), frissítés után sem lesz bene....

Samsung Galaxy A54

(#136) emcsi11 válasza Viktor0610 (#135) üzenetére


emcsi11
csendes tag

Kösz az infot, Viktor0610! Ez mindenesetre nem túl jó hír.. :O

(#137) #35692544 válasza Viktor0610 (#135) üzenetére


#35692544
törölt tag

az az s700-as volt

(#138) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mi van az alapcsomagban a Pannonnál ??
Előre is köszi.

(#139) Bomberman-


Bomberman-
csendes tag

Szerintetek gáz ez a telefon fehérben egy fiú számára? :U


(Az lenne jó ha elcserélné velem!ugyanis fogok ilyet venni fehérben.és elcserélném egy feketére(ki se lenne bontva)

(#140) AMD Power válasza Bomberman- (#139) üzenetére


AMD Power
titán

Nem gáz. Nekem is volt fehér + sárga telcsim (W800i).

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#141) Bomberman-


Bomberman-
csendes tag

mert hezitálok hogy ilyet vegyek vagy inkább k610i-t. e mellett a tudása szól,a k610i mellett meg az hogy nem fehér...

(#142) AMD Power válasza Bomberman- (#141) üzenetére


AMD Power
titán

A K550i nekem jobban kéne már csak az AF miatt is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#143) Ricardo válasza Bomberman- (#141) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyértelműen K550i

(#144) Bomberman-


Bomberman-
csendes tag

igy van! nameg ahogy néztem, az akksia elég jónak tünik.Azér nem értem mennyiből tartott volna a pannonnak ha feketében is piacra dobja ;]

(#145) Keesss


Keesss
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, Vodánál nem lehet majd kapni K550i-t?? :U

ASUS UL30A-QX164V

(#146) Apollyon válasza Keesss (#145) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jajj, mért lenne jó neked az? Tuti lebutítanák a sw-t. Vedd meg kártyafüggetlenül, jobban jársz ;)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#147) Kalozman


Kalozman
tag

Sziasztok!

Csak azt szeretném megkérdezni, hogy mi van az alapcsomagban a Pannonnál ??
Meg még azt is , hogy komoly csak fehérben van pannonnál ?????? :Y :Y
Előre is köszi.

(#148) nemma válasza Kalozman (#147) üzenetére


nemma
addikt

Ahogy a tesztben is volt, ''töltő, sztereó füles és egy adatkábel'' a csomag tartalma. Nagy valószínűséggel nem lopják ki a Pannonnál belőle egyik tartozékot sem ;]
A színválaszték számomra is érthetetlen, de csak olyan szép fehéret lehet választani. Ez van

(#149) Keesss válasza Apollyon (#146) üzenetére


Keesss
csendes tag

Mert Vodás vagyok, és majdnem mindenki akit hívok, az Vodás... Kártyafüggetlenül pedig túl drága nekem.

ASUS UL30A-QX164V

(#150) blueMerle


blueMerle
veterán

Megvan a kicsike :)

Moto L9-est szerettem volna, nem volt nekik, ezért aztán ez lett a választásom. 1 darab szlovák buznánykért úgy gondolom megérte.

Kezeleni nagyon kellemes, a gombok igaz hogy aprók, de nagyon jól lehet öket nyomkodni. Ami hatalmas nmínusz, az a hátlap minösége, egyszeruen katasztrofálisan sz@r muanyag,ill. még annyi hogy nagyon gyatrán szól a hangszórója. Mindezektöl eltekintve nagyon jó kis telefon, a kijelzöje minöségben fényévekkel veri a tesó K750i-t, egymás mellé rakva nagyon szembetunö.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.