Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

Engem az érdekelne hogy fülessel mien hangos?Mert a k750 nekem naon halk volt :W

(#152) blueMerle válasza Daela in wow (#151) üzenetére


blueMerle
veterán

Ugyanolyan mint a K750. Kihangosítva viszont katasztrofális, nem javaslom mp3-as csengöhangok használtatát.

(#153) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

1bként a walkmanmobilok hangosabbak?

(#154) Apollyon válasza blueMerle (#150) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Milyen kábelt kaptál hozzá?
DCU-60, vagy 65?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#155) blueMerle válasza Apollyon (#154) üzenetére


blueMerle
veterán

Akkor részletesen a tartozékok:
- fekete HPM-60 fules
- DCU-60 nagysebességu adatkábel
- töltö
- cd, leírás, garipapír
- 1Gb memkari (ez nem resze az alapcsomagnak, csupan a szlovak T-Mobile ajandeka)

(#156) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

sziasztok!

par napos tulaja vagyok a mobilnak...
meg lennek elegedve a telcsivel, de eloszor egy kis negativ kritik...
-nekem valamilyen varazslatos modon nem jelenik meg a hivott szam a hivasinfoban... sem amiket kaptam hivasokat sem amiket nem vettem fel!!!!!!!4 :((( :((( :(((
nemtom ez egyedi hiba, vagy szoftverfrissitesre szorul, de nagyon idegesito... hivnak 10en es abbol jo ha 1(!) szam megmarad a hivasinfoban... ma is hivtam/hivtak vagy 10-15en legalabb es egy azaz 1 SZAM sem maradt meg az infoban... :(

-szerettem volna frissiteni a telomat... csatlakoztattam is rendesen kabellel(amit kaptam hozza gyarilag) nyom c gomb, bekapcs... kindooz kozli, hogy flash stb... ok driver ok... es utana az updtelo software is azt a nyomorek infot dobja az arcomba, hogy igen igy kell csatlakoztatni stbstb...

tudnatok segiteni ezugyben???

nagyon megkoszonnem :R :))

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#157) blueMerle válasza _ocsisajt (#156) üzenetére


blueMerle
veterán

nemtom ez egyedi hiba, vagy szoftverfrissitesre szorul, de nagyon idegesito...
Érdekes módon az enyém kiírja, szóval egyedi hiba, vidd csak szépen vissza.

SEUS-al kapcsolatban sok mindent nem tudok segíteni, annyira egyszeru és egyértlemu, hogy én sem tudnám jobban elmagyarázni a dolgokat. Sztem a telód gázos. :U

(#158) Apollyon válasza blueMerle (#155) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Thx, és a másik topicból is :D
Akkor Te nem szívtad meg... Tudod még régebben panaszkodtam, hogy ennek a walkmanes változatához én az 1.0-ás kábelt kaptam, kiváncsi voltam ehhez is azt adják-e... De akkor jó.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159) _ocsisajt válasza blueMerle (#157) üzenetére


_ocsisajt
őstag

lol! most direkt leteszteltem...

hivtak, nem vettem fel!

vegre(!!!!!!) kiirta, hogy volt egy nemfogadott hivasom...
ok katt tovabb...
nincs nemfogadott hivas...
szanalom :((( :(

mod: szal f1ngom sincs, hogy most akkor ki hivott es en kit hivtam* tok jo ez a telefon... szal igy lesnem kell egesz nap a telefont...

*pelda: tok szerencsem van, hogy csaladi csomagban vagyok anyammal meg hugommal(ok is alam vettek vonalat+telot)... benn voltam boltban, hogy vegyek gyertyat a kocsimhoz... persze messze parkoltam... meg nem csereltem benne gyertyat es hivtam edesanyamat, hogy ugyanmar nezze mar meg neten esetleg, vagy ha nem akkor nezzen egy szerelot a telkonyvebol... ok mondja... irom be telefon indit... foglalt... jo mondom akkor ujrahivom... jahogy nincs benne a tarcsazott kozott(!!!)??? ok visszahiv... stb... szanalmas... :(
komoly mi? :DDD

[Szerkesztve]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#160) Apollyon válasza _ocsisajt (#159) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tényleg vidd el szoftverfrissíteni. Vagy gondolom garis, cseréljék ki! Ez a minimum.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#161) blueMerle válasza _ocsisajt (#159) üzenetére


blueMerle
veterán

Most ez miért csinálod? Világosan leírtam hogy az enyém nem ilyen, rendesen muködik, a Tiéddel van gond, egy SW frissítés segítene, ha pedig garis, akkor valóban nem értelek. Fingom sincs miért jó dolog lehúzni ezt a telefont. :F

(#162) AMD Power válasza Daela in wow (#153) üzenetére


AMD Power
titán

Mire gondolsz? Külső hangszóró vagy zene hallgatásra?

(#163) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

A füles hangerejére.Nekem arra kée hogy zenét hallgassak de 1 walkman mobilhoz képest a pannonnál sokkal olcsóbban tudok hozzájutni és annyira nem baj hogy jobb a kameraXD.

(#164) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

Vagy ha veszek 1 olyan fülest amin van külön hangerőszabályzó azzal lehet lehet hangosabbra állítani? :F :F

(#165) farkas25


farkas25
csendes tag

Hali,

Volna egy kis gondom, hátha tudtok segíteni, vagy legalább egy ötletet adni. Tegnap vettem egy ilyen mobilt, T-függő. Használni szerettem volna, de folyton azt írta ki hogy rossz sim, erre felhívtam a T-mobilt ahol aztmondták az IMEI szám alapján levan tiltva a telcsi.
Bevallom ilyet még nem hallottam, ki lehet ezt kódolni, vagy más szolgáltató kártyájával fog működni? Nagyon tetszik a telefon és szeretem is, légyszi segítsetek

Köszi

(#166) Omni válasza farkas25 (#165) üzenetére


Omni
aktív tag

Valószinűleg lopott (vagy elhagyott) telefont vettél :(

(#167) Ricardo válasza farkas25 (#165) üzenetére


Ricardo
félisten

Itt ebben (a kikódolásban)nem nagyon kapsz segítséget.

(#168) Viktor0610 válasza farkas25 (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vidd vissza oda, ahonnan vetted, kérd a pénzed és vegyél valamivel többért egy biztosabb forrásból származó darabot.

Samsung Galaxy A54

(#169) farkas25 válasza Ricardo (#167) üzenetére


farkas25
csendes tag

Képzeld vannak olyanok is akik jóhiszeműen vesznek telefont, nem lopják. Mert kicsit így hangzott a kioktatás. :(

Azért a többieknek köszi a tanácsot, még ma megpróbálom visszavinni. :)

(#170) Ricardo válasza farkas25 (#169) üzenetére


Ricardo
félisten

Én annyit írtam hogy itt nem fogsz infót kapni a kikódolásra.Gondoltam szólok mert nem olvastad a fórum szabályzatát. Ha olvastad volna nem teszel fel ilyen kérdést.
Kérlek idézz hogy melyik mondatom volt amivel kioktattalak :F


szerk: Képzeld vannak olyanok is akik megnézik mit és honnan vesznek ;)

[Szerkesztve]

(#171) 3P


3P
tag

Sziasztok!
Nem vagyok jártas a mobilok terén (most is egy 6 évas Samsungom van).
Mivel kezdi a jelenlegi telefonom a végét járni ezért vennék egy újjat.
A tesztet elolvasva a K550i elég szimpatikus. Árban hozzá közel van a 610i (picit drgább). Melyiket érdemesebb megvenni? ahogy láttam inkább az 550 felé hajlotok, de érdeklen, hogy miért?
Amire kell. Buszon zenét hellgatni jó lenne végre, s nagy ritkán néha 1-1 képet csinálmni, ha nincs nálam a digit fényképezőm. Azonkivülk telefonálni és ébreszteni, tehát semmi extra.

(#172) wraith06 válasza 3P (#171) üzenetére


wraith06
csendes tag

ha zenére akarod használni elsősorban, akkor a 610i-t javaslom... jobb füles is van hozzá, illetve annak ellenére, hogy kb. ugyanolyan árban vannak, a 610i-hez alapból van egy 512MB-os mem. kártya! ;)
fényképezés szempontjából pedig szvsz csak annyiból jobb a K550, hogy védve van az optika.
de azért vess még egy pillantást a W810i-re is... hátha! :)

[Szerkesztve]

(#173) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

van valakinek ilyen pannonos telója? máshol olvastam egy problémát, remélem csak egyedi (nem volt térerő, holott maxot mutatta), mert én is szeretnék egy ilyet venni

:)

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#174) Viktor0610 válasza SunBreeze (#173) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Többet eladtunk már belőle, eddig egy (max. kettő) volt ilyen. Vedd meg nyugodtan! ;)

Samsung Galaxy A54

(#175) SunBreeze válasza Viktor0610 (#174) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

oks megveszem... 1-2 hét múlva
de én tuti hogy szart fogok kapni !! :D
én ügyes vagyok ebből :)
notebookom is szar
mobil vinyóm is k700-asom is, mp3-am is volt már vásárlás után 2 hónap múlva szervízbe...... :D
majd megírom tuti hogy milyet sikerült kifogni :) :DDD

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#176) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

Szentem én is ilyet veszek de a pannonnál.De az az aszopatás hogy csak fehér színben lehet kapni ott. :O
3P Aszondják ha veszel hozzá monnyuk 1 HPM -70 es fülest azzal már jól szól.

(#177) saco


saco
csendes tag

Pár napja lettem tulaja egy ilyen mobilnak Pannonnál. Előtte egy Nokia 6131 teló volt, sajna azt ellopták.

2 dolog ami idegesít (nem tudom egyelőre hogy lehet megoldani)
- Fényképkészítésnél nincs zoom, csak a kameránál (ami sztm ilyen is marad :)
- A gyorsmenüben nem lehet fájlokra linkelni (pl. semmilyen alkalmazásra, játékra)

Ami jobban tetszik, mint a N6131-ben
- Fényévekkel jobban kezeli a java appokat!

Most hirtelen ennyi, amúgy tetszik.

[Szerkesztve]

(#178) AMD Power válasza Daela in wow (#176) üzenetére


AMD Power
titán

Az a jó ,hogy a HPM-70-el szinte minden telcsi jól szól! :R

(#179) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

De lehet hozzá venni majd külön borítót vagy mi a szöszt?

(#180) saco válasza Daela in wow (#179) üzenetére


saco
csendes tag

Mármint feket elő- és hátlapra gondolsz ?
Én rákérdeztem a Pannon boltban és a csaj mondta, hogy a Westendben a SE boltban ki lehet cseréltetni, ha annyira nem tetszik.

(#181) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

Szegedi vok és nem hiszem hogy csak ezért felmék pestreXD

(#182) SunBreeze válasza saco (#180) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

nah de mennyiért? :U

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#183) saco válasza SunBreeze (#182) üzenetére


saco
csendes tag

Azt nem tudom. Ha úgy érzem, hogy nem tetszik, akkor elmegyek cseréltetni.

Van lehetőség letiltani a jobb oldali wap gombot ? Hívás kinyomásakor rendszeresen elindítom és nagyon idegesít...

(#184) blueMerle válasza saco (#183) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem pedig pont az a bajom hogy fekete telóm van. Ezért fogok fehér házikót venni hozzá :)
Szóval hamarosan nagyon olcsón lesz egy majdnem zsírúj hibamentes fekete házikó a telóhoz :P

Esetleg ha akadna egy cserére vállakozó szellemu ember, és Komárom környékén lakik, kérem privizzen rám. :)

[Szerkesztve]

(#185) SunBreeze válasza blueMerle (#184) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

kár hogy nem pesti vagy :( :)
könnyen le lehet szedni amúgy az elő és hátlapot?

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#186) blueMerle válasza SunBreeze (#185) üzenetére


blueMerle
veterán

Nagyon egyszeruen.

Kár hogy nem komáromi vagy :DDD

(#187) saco


saco
csendes tag

Pannonnál vagyok előfizun egy ilyen telóval és van egy érdekes tapasztalatom vele. Pannon 60-as csomagra fizettem elő, egy hetes a teló és a szerződés, vadi új sim kártyával.

Random fordul elő, hogy nem tudnak elérni emberek, nem vagyok kapcsolható. Naponta 1-2x, amikor észreveszem. Azóta próbaképpen csörgetnek és egyszeri alkalmanként 10 percre nem vagyok elérhető. Ha időközben megcsörgetek valakit, utána megoldódik a gond.

Ez teló vagy sim kártya gond lehet ?

Egy ismerős mondta, hogy neki is volt ilyen 1-2 hétig, de meggyógyult magától. (djuice kártyás + SE mobil)

(#188) kneedeep válasza saco (#187) üzenetére


kneedeep
tag

nekem is volt ilyen pár hétig, k750i vel és pannon előfizetéssel..

(#189) Viktor0610 válasza saco (#187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Néhányan panaszkodtak erre, sz.tem készülékhiba.
Esetleg egy frissítést megpróbálhatsz, hátha...

Samsung Galaxy A54

(#190) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

ez nekem is van a nokia 6020 al.Én inkább ha szólnak ki majd bekapcsolom és jó lesz.Én is lenni pannonos djucis.

(#191) blueMerle


blueMerle
veterán

Biztos készulékhiba wazze :W
Az az apróság nem tunt fel hogy kivétel nélkul PANNONOS telókkal+simekkel van gond? Fura mód az én T-Mobileos K550i-mel semmi hasonló gond sincs. Logika, gondolkodás.... :U

(#192) Viktor0610 válasza blueMerle (#191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hálózatfügetlen 6300 esetében is volt pár zavaró hiba, ami fura mód a pannonos verzióban nincs benne.
Mégis készülékhibáról beszélhetünk (wazze). ;)

Samsung Galaxy A54

(#193) blueMerle válasza Viktor0610 (#192) üzenetére


blueMerle
veterán

Most öszintén: nem fura hogy ezeket a hibákat csakis pannonos telók adják elö pannonos karival? Értem én, hogy lehet hogy a pannis K550i a ludas, de ettöl még jó a cucc :DDD

(#194) _ocsisajt válasza blueMerle (#161) üzenetére


_ocsisajt
őstag

lol! most miert veszed a szivedre? neked fizetnek, hogy megvedd mindenaron a telot? rossz velemenyem van a telefonrol, mert nekem hibas? es ez baj? lol! tok jo egyebkent, hogy nekem kell elmennem, sz4rakodnom, ido''met elb4szni, hogy ugyanmar pofozzatok helyre a zsir uj telcsimet...:DDD
en orulok neki (Y) :U

btw nincs ra mod, hogy en frissitsem a telot??? elvileg kaptam hozza USBs kabelt... szal itthon is meg tudnam oldani a problemat, ha nem gondolom rosszul...

btw2! nemreg irta masik forumtarsunk, hogy nem elerheto, pedig be van kapcsolva a telcsi... hat ezt mar nekem is csinalta 1-2X...
telleg kell valamit csinalnom evvel a masinaval... :(((

ps: ne vedd a szivedre ^^

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#195) blueMerle válasza _ocsisajt (#194) üzenetére


blueMerle
veterán

1. Nyugi :)
2. A K550i-t tudod otthon frissíteni csak turelem és némi olvasgatás sem árt hozzá illetve az utasítások PONTOS követése.
3. Elsösorban Nokiát árulok, akkor szted ki fizet nekem? Najó, a fórum-postokért sajnos senki :D
4. Ha ennyire nem jó a cucc, akkor kérj CSERÉT egy MÁSIK készulékre.
és végul....
neked fizetnek, hogy megvedd mindenaron a telot?
nekem van K550i-m :D

(#196) _ocsisajt válasza blueMerle (#195) üzenetére


_ocsisajt
őstag

2. khmm akkor plz valaki privibe toljon valami infot ;)
4. en szimplan remeltem, hogy ilyen aron kapok egy normalis telefont ;)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#197) joey04 válasza _ocsisajt (#196) üzenetére


joey04
titán

[link]

[Szerkesztve]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#198) _ocsisajt válasza joey04 (#197) üzenetére


_ocsisajt
őstag

koszi, de ezt felejtsuk el :DDD
ez SEM akart mukodni a teloval... hiaba allitottam akar flash modba, akar hattertar modba, akkor sem... jott az animacio, hogy igy dugjam ra, azt angeboot... :(((
volt egy ilyen buhera progi(csak idegessegembe letoroltem) nah az csatizott a teloval... csak nem volt hozza flash fajlom...

tenyleg az lesz a legjobb ha visszaviszem... (Arkadban levo PGSM boltban vettem, eleg oda visszavinni? vagy van specko szerviz?) thnx :R

mod: pgsm Arkad :)

[Szerkesztve]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#199) Viktor0610 válasza _ocsisajt (#198) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Árkádban lévő Pannon Partner üzletbe ne vidd, mert ők nem végzik el a frissítést, csak beküldik a szervizbe.
Ehelyett inkább vidd közvetlen a SE-hez, pl. a Westendbe.

Samsung Galaxy A54

(#200) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

nekem is volt ilyen hogy a k700i-m (függetlenül vettem, de most pannonos vagyok) többször elérhetetlen vagyok,holott be van kapcsolva
bár ez nem jó támpont, mivel 2,5 éves a teló é tavaly auguztu 20-án elázott :DDD
haverom is pannonos, nála még nem tapasztaltam ilyet :F

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.