Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) davina


davina
csendes tag

Milyen csavarhúzó kell hozzá? Hol lehet kapni?
:Y

(#1952) Viktor0610 válasza davina (#1951) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint torx csavarhúzó kell hozzá, ezt minden barkács-áruházban kaphatsz.

(Használd a MOD-gombot, öt percig szerkesztheted a már elküldött hsz.-t.)

Samsung Galaxy A54

(#1953) kali8n válasza davina (#1951) üzenetére


kali8n
tag

Igen Torx 6-os csavarhúzó kell hozzá, de sztem inkább vidd vissza mert ha szétszeded a telót akkor a gari ugrott. Amúgy így néz ki a T6-os feje ----> KÉP

[ Szerkesztve ]

(#1954) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Na megvettem a BT fülest. Prímán működik. Irtam is az SE fórumon a srácnak aki megcsinálta hogy géppel lehessen használni és várom a választ. Addig is ha valaki járatos a témában akkor irhat hogy milyen adaptert kéne venni és hogy hogyan kell összekükányolni :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1955) fúggö


fúggö
tag

Volna egy kérdésem,próbálta valaki összehozni k550i-s telóját számitógépel 1.2-es Bluetooth-al,nekem csak telórol sz.gépre sikerült,vissza nem,lehetséges ez.

(#1956) Viktor0610 válasza fúggö (#1955) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, h. ez v.mi beállítási hiba lesz.
Milyen program, mi a jelenség, van-e hibaüzenet?

Samsung Galaxy A54

(#1957) fúggö válasza Viktor0610 (#1956) üzenetére


fúggö
tag

a sz.gépre telepitve lett a bluetooth cd-je,ami IVT BlueSoleil ez kölcsönkapot csak kiprobáltam,én 2.0-ást veszek.ez 1.2-es.

(#1958) fúggö válasza Viktor0610 (#1956) üzenetére


fúggö
tag

elfelejtettem,hibaüzenet csak annyi kapcsolat megszakadt,a sz.gép aktiváláskor érzékel valamit de csak ennyi.

(#1959) Viktor0610 válasza fúggö (#1957) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ezzel úgy küldök a telefonomra, h. párosítás után a "Bluetooth Object Push" ikonon jobb egérgombbal kattintva a "Send Objects" lehetőséget választom, majd a felbukkanó ablakban a "Fájl típus" részen kiválasztom az "All Files (*.*)" opciót, megkeresem a fájlt, és már küldhető is.

(Gyanúm szerint van egyszerűbb módja is, talán a "Bluetooth File Transfer Service" ikon, de ez a megoldás egy Sharp készülékkel működik.)

A hibaüzenetre.
Töröld mindkét eszközből a párosítást, majd csatlakozz újra a géphez.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1960) fúggö válasza Viktor0610 (#1959) üzenetére


fúggö
tag

kösz a választ visszatérek ha megvettem a 2.0-ás Bluetooth.

(#1961) -v-


-v-
addikt

Hello.
hpm-70-eshez pesten hol lehet tartalék gumibaszást venni? :)
Megint leesett róla, és már elhasználtam az összeset :(

(#1962) Viktor0610 válasza -v- (#1961) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy tudom, a Westendben lévő Sony Ericsson bolt és a Speedshop árul ilyeneket.

Samsung Galaxy A54

(#1963) Nortid válasza Viktor0610 (#1962) üzenetére


Nortid
aktív tag

És az mm-okban is vannak!

[ Szerkesztve! ]

(#1964) -v-


-v-
addikt

Szuper köszi!

(próbáljátok ki Peter's v2 for R8 [Monster Bass] DRC off acoustic driverét, eddig ez a legjobb amit próbáltam - pedig már a k*rva sokadikat próbálom :) )

(#1965) davina


davina
csendes tag

sziasztok

(#1966) Viktor0610 válasza davina (#1965) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szia! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1967) davina


davina
csendes tag

Amúgy miért nem mennek rá a telómra a se-portálról letöltött játékok? :(

(#1968) ancsma válasza Viktor0610 (#1966) üzenetére


ancsma
aktív tag

:C

davina: tedd őket az egyéb mappába és onnan telepítsd őket.

(#1969) loosht


loosht
senior tag

Tegnap Szlovákiában jártam és ahogy a legelső képet szerettem volna készíteni a fényképezőmmel, kiderült, hogy le van merülve az akksija. Szerencsémre az oldalamon lapult a tokjában a telcsi. :D Előkaptam és azzal csináltam egész nap a képeket. Íme egy pár, mutatóba: [link] [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#1970) davina


davina
csendes tag

sziasztok

(#1971) davina


davina
csendes tag

Szia Loosht!nagyon jó képek szépek! :C

[ Szerkesztve ]

(#1972) davina


davina
csendes tag

Amúgy megcsináltam ahogy kellett áthelyeztem az egyébbe és nem csinál semmit csak azt irja ki hogy küldés Bletooth stb... :(

(#1973) tc2014 válasza loosht (#1969) üzenetére


tc2014
aktív tag

Szép képek, emiatt vadászok egy ilyen telre barátnőmnek!

(#1974) fúggö válasza loosht (#1969) üzenetére


fúggö
tag

Nagyon jól sikerültek a képek,én még nem csináltam tájképet az én telómmal,ezután fogok. :Y

(#1975) fúggö válasza davina (#1972) üzenetére


fúggö
tag

elöször az egyébbe teszed,telepited és akkor teszed a megfelelő helyre,menni kel.

(#1976) davina


davina
csendes tag

a

(#1977) davina


davina
csendes tag

De nem tom telepíten!kell valami telepítő? igy csináltam
-menü
-fájlkezelő
-áthelyzés
-aztán meg csak ilyenek hogy küldés
és nem tom telepíteni!
bocs de béna vagyok! :W :O
Léccy segítsetek!
kösz :R

(#1978) gizda válasza davina (#1977) üzenetére


gizda
senior tag

nekem akkor ír ílyet amikor nem tudja kezelni futtatni telepíteni azt a valamit
csak tárolni és küldeni a te esetedben ha SE oldalról töltötted le a telefonoddal komp. játékot akkor annak menni kéne

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1979) mrlujoak válasza davina (#1977) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Nem, nem kell semmilyen telepítő vagy ehhez hasonló progi.

Akkor az elejéről:
-letöltöd a játékot (*.jar) a PC-dre egy tetszőleges oldalról
-ezután küldheted infrán, BT-on, kábelen a telefonra.
Te döntöd el, hogy pl a BT saját szoftverét, vagy az operációs renszered lehetőségét használod a fájlok - jelen esetben a *.jar fájl - küldésére.
Legegyszerűbb, ha az Egyéb (Other) mappába küldöd a fájlt, mert onnan később a telefonod segítségével még több műveletet is tudsz vele végrehajtani, mondjuk át tudod küldeni a haverodnak is...
-miután áttöltötted a fájlt a telefonra, kábel esetében megszakítod a kapcsolatot, BT esetében maradhat a kapcsolat.
-ezek után a telefonon: Menü>Fájlkezelő>Egyéb>Itt ráálsz a rátöltött fájlra> a Bal oldali funkciógomb felett ilyenkor megjelent a Telepítés funkció>ekkor megkérdezi a telefon a Mentés helyét:Alkalmazások, vagy Játékok>tetszőlegesen kiválasztod a neked tetszőt> Mentve a Telefon memóriájába / Memory Stick-re> Elindítja most?
-a telepítés végére értünk.

Szóval, hajrá!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1980) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, én is lőttem párat a tavasz közeledtekor, szerintem makróban zseniális a gép(ha eltaláljuk a fókuszt) 1-1 perces utómunkával minden kép csaknem tökéletessé faragható..

barack; körte; sárgaság; ibolya; pitypang; körte2; körte3; fűben; ritkaság; ritkaság2

Majd ha lesz időm némelyiket kicsit PS alá veszem, és megnézzük mi hozható ki belőle.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1981) loosht válasza BlacKSouL (#1980) üzenetére


loosht
senior tag

Szépek lettek. Nekem a körte2 nagyon bejött!

(#1982) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Nekem is van egy hasonló problémám ,mint davinának: csakhogy én .zip tömörítésben töltöm le a játékokat a pappfer.hu-ról. A gépen választom a "Kibontás ide" c. opciót,de sajnos nem a .jar fájlt,hanem egy rakás mindent csomagol ki. Mit tegyek?

/\/0zb3/27

(#1983) davina


davina
csendes tag

sziasztok

(#1984) badacsony válasza --Nozbert-- (#1982) üzenetére


badacsony
őstag

A .zip-et nevezd át .jar-ra!

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1985) mrlujoak válasza --Nozbert-- (#1982) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ha Total Commander-t használsz, egyszerűbb a *.zip fájlt megnyitni, a benne található *.jar fájlt pedig egyszerűen átmásolni a másik panelre, egy új, vagy másik könyvtárba.

Én így szoktam, nagyon egyszerű.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1986) Preem


Preem
csendes tag

Nekem is ilyenem van, jó teló :)

[ Szerkesztve ]

(#1987) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Köszönöm a tanácsot mrlujoak-nak és badacsonynak is!

/\/0zb3/27

(#1988) gizda válasza BlacKSouL (#1980) üzenetére


gizda
senior tag

ezek tényleg nagyon jó képek grat :C
"1-1 perces utómunkával minden kép csaknem tökéletessé faragható.." ezt hogy érted pontosan ? :)

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1989) lunaticz válasza gizda (#1988) üzenetére


lunaticz
tag

fotosóp

[ Szerkesztve ]

(#1990) gizda válasza lunaticz (#1989) üzenetére


gizda
senior tag

aha nem rossz :K én a Jasc Paint Shop Pro-t használom a zajok eltüntetésére általában arra tökéletes

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1991) loosht válasza gizda (#1990) üzenetére


loosht
senior tag

Én is azt használom mindenféle fotómunkára, bár már elég régóta nem Jasc, hanem Corel. :D

(#1992) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Köszi mindenkinek :)

gizda: Zajmentesítéshez Neat Image, majd fény/szín beállításhoz, méretezéshez és élesítéshez meg Photoshop. Már amit én használok. Megfelelő beállítás, és némi gyakorlás után olyan képeket lehet csinálni az alapvetően nem fényképezőgép, hanem telefon által készített képekből, hogy ihaj... :) Persze ehhez kell a K550 relatíve jó kép-alapanyaga.
Na lássuk pl némelyiket: barack, körte
Na jó, nem 1-1 perc volt, hanem 3-3 :) Apró különbségek, de az eredetihez képest lényegesen jobbak. (Zajszűrés, Levels, méretezés, élesítés.)
Azóval azt mondom megfelelő felhasználáshoz, kis utómunkával nagyon jó kültéri képeket csinál, különösen makrókat.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1993) gizda válasza BlacKSouL (#1992) üzenetére


gizda
senior tag

és van valami spéci szoftod vagy cam drive a telódon ?
azé nem semmi telefonnal fotóznak már a félprofik :R :DD
én régen se tudtam magammal cipelni egy kamerát se és most se pedig ott a digit fényképező karácsonyra kaptuk de a telót ritkán felejtem elsütni ;)

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1995) davina


davina
csendes tag

Tudom elegetek van már belölem de hogy kell *-jar ra átcsinálni?
Léccy segítsetek :R :W

(#1996) BlacKSouL válasza gizda (#1993) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Semmilyen extra szoftverem nincs a telón, annyi, hogy mivel eredetileg nem működött jól a kamera benne, ezért a SE kicserélte az egész fődarabot, és a legújabb hivatalos Pannonos verzióban elérhető szoftverekkel ellátott darabot rakták be helyette.
Megfelelő megvilágításnál/fényerőnél a színek pl szerintem tökéletesek, a minimális zajt és életlenséget, meg az utómunka remekül kipótolja. Véleményem szerint ez egy 3,8 mm-es csiszolatlan lencse és a mögötte lévő kb 1,2 mm-es luk kombinációjából kihozva szenzációs. Arra azért kíváncsi lennék hogy mekkora a képérzékelő mérete :)

Arról mit tudtok, hogy a zárhangot hivatalosan azért nem lehet kikapcsolni/lehalkítani, mert ezzel próbálnak valahogy személyiségi jogokat védeni, márminthogy nem lehet telóval lesifotót készíteni, legalábbis csendes helyen?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1997) Viktor0610 válasza davina (#1995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mire volnál kíváncsi? :F Olvasd vissza, mit írtál, és próbálj meg magadnak válaszolni.
Ez persze nem igazi kérés, arra szerettem volna utalni, h. nem érthető, mit kérdezel.

Mit szeretnél JAR-ra "átcsinálni"?

Samsung Galaxy A54

(#1998) mrlujoak válasza BlacKSouL (#1996) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A zárhangról annyit, hogy az újabb - 2005 környékétől kezdve - SE-ok engedélyezik a néma fotózást.
Nekem a K550i-m T szoftos, de így is tudok némán fotózni vele. Legegyszerűbb, ha némítod a telefonod (# hosszan), majd ezután fotózhatsz.
A live!-os V630i-n is működik a néma exponálás.

davina: pontosan mit is szeretnél *.jar formátumra váltani?

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1999) gizda válasza mrlujoak (#1998) üzenetére


gizda
senior tag

nekem gyári független de némán nem tudok fotózni persze nekem ha már halkabb lenne is jó lenne :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#2000) mrlujoak válasza gizda (#1999) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tárgyalás profilnál sem tudsz némán fotózni?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.