Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nah, napfénynél és alkonyatkor kb ilyen képeim lettek az új(?) fődarabos telefonnal. Szerintem meg lehetek elégedve, különösen az eredeti állapotokat tekintve.

[1] ; [2] ; [3]

Szoftver betűre megegyezik az előzővel, tehát hardveres hiba volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1552) The DJ válasza loosht (#1550) üzenetére


The DJ
addikt

[link]

Felkerült a rádióból való rögzítés vkp-je is ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1553) loosht válasza The DJ (#1552) üzenetére


loosht
senior tag

Thx! Közben én is megtaláltam :D Ez a tpa in other nem működik.

(#1554) The DJ válasza loosht (#1553) üzenetére


The DJ
addikt

Az átirányítós vkp-kat nem ajánlom, elcseszheted vele a telódat, egyszerűbb, hogyha felteszed azt a vkp-t ami engedi a telón belül is a rendszermappák írását/olvasását utána pedig egy java-s filekezelővel könnyedén módosíthatsz/elérhetsz bármit.

Lőttem délután pár tájképet Sonarik 2.38B camdriverrel, épp ment le a nap én meg kattingattam párat:

1: [link]
2: [link] (mielőtt még bárki rosszra gondolna a képen szereplő ház nem az otthonom, csak kicsit sétáltam a vadonban :D )
3: [link]

A beállításokon csak annyit változtattam, hogy alkonyati tájkép módba váltottam, máshoz nem nyúltam. Középen a csík egy beégett szenzorsor miatt van, hibás a telóm, ez van, vegyétek úgy, hogy nincs ott :))

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1555) Olcsi válasza mrlujoak (#1547) üzenetére


Olcsi
senior tag

Nyilván nem akarok villamoson/buszon, vagy akár az utcán a telefonomat kézbentartva zenét hallgatni. Egyszerűen arról beszéltem, ha beállítok valami mp3-at csengőhangnak, akkor szólaljon meg kb felismerhetően. És még csak nem is arról van szó, hogy halk. Arról van szó, hogy torzít (még halkan is), és egész egyszerűen nem jó a hangminőség.
Legjobban úgy tudnám ezt leírni, mint amikor hangosan hallgatsz zenét és a hangszórók egy bizonyos hangerő után elkezd torzítani. Na ez halkan is ezt csinálja.
Remélem sikerült érthetően leírnom...(bár úgy tűnik, h nem nagyon akarja itt senki megérteni, amit írok)

Ja és igen... a "vonyít, mintha muszáj lenne neki" pont jó kifejezés.

[ Szerkesztve ]

(#1556) loosht


loosht
senior tag

Ez a Java-val turkálás a telóban jó dolog, mert pl. ha acoustic-okat teszetelek, akkor nem kell folyton ki/be kapcsolgatni a telefont, hogy kipróbáljam őket. Azt hiszem, hogy átmenetileg maradok a Peter v2 HPM70-esnél. Meglepő módon a HPM70-em ezzel szól a legjobban :D Viszont ennek a rádiós vkp-nek nem sok értelme van, mert fülhallgató nélkül nemhogy rosszul, hanem sehogy nem jönnek be adók. Van egy olyan vkp, ami megrezegteti a telót, ha létrejön a kapcsolat. Tök jó! :)

(#1557) lunaticz


lunaticz
tag

Melyik az az acoustic ami beszélgetés közbe hangos mint az állat? mert én már idegbeteg vagyok az állando visszakérdezésektől.

(#1558) The DJ válasza lunaticz (#1557) üzenetére


The DJ
addikt

Lehet, hogy hiper érzékeny a fülem, de nekem speciel ami most fenn van (Peter's V2 W880 Extreme Soft Bass DRC On) azzal kicsit el is kell tartanom beszélgetés közben a fülemtől a telót, mert majd megsüketülök és úgy is hallom rendesen, ha leteszem magam elé az asztalra és én meg a széken ülök :D Arról nem is beszélve, hogy kihangosítva milyen hangos...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1559) lunaticz válasza The DJ (#1558) üzenetére


lunaticz
tag

Na ez jól hangzik :D köszi az infót utána nézek :)

(#1560) mrlujoak válasza Olcsi (#1555) üzenetére


mrlujoak
veterán

Huh, megkönnyebbültem, hogy nem "a villamoson_és_buszon_maxon_zenéthallgatok, mert_tökmenő" stílusirányzatnak hódoló emberkék közé húz a szíved.

Mint írtam jogos a kritika a szerény hangminőséget illetően, bár én nem tapasztaltam túlzott torzítást. Az igaz, hogy szolíd mp3 dallamokat alkalmazok csengőhangnak, de akkor sem kellene olyan vészesen torzítania a tiédnek sem.

Tegyél egy próbát, megéri. Ugyan azt a csengőhangot küldd át egy másik K550i-re, és azon is próbáljátok megszólaltatni. Ha ott is ezerrel recseg, akkor kicsit erős a csengődallamod, ha pedig nem, akkor SW ellenőrzés és netán egy otthoni frissítés után is érdemes elvégezni a tesztet.
Ha ezek után is jobban torzít a többinél, akkor szerviz...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1561) Olcsi válasza mrlujoak (#1560) üzenetére


Olcsi
senior tag

"Szerencsére" megváltam tőle kb 2 hónapja, elsősorban ezek miatt. :)

(#1562) mrlujoak válasza Olcsi (#1561) üzenetére


mrlujoak
veterán

Basszus, pedig kíváncsi lettem volna a házitesztre...
Ja, és millen telefont vttél helyette?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1563) Syl válasza mrlujoak (#1560) üzenetére


Syl
nagyúr

Érdekes, nálam egyik mp3 csengőhang sem recseg! Pedig az erősödő csengetés beállítás miatt tud ám rendesen ordítani a készülék.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1564) #31757056 válasza Syl (#1563) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem csak az a baj hogy recseg, nekem sem recseg például, csak egész egyszerűen borzasztó hangszínben cseng. Én pl amikor meghallottam egy V630-at mellette, majdnem elsírtam magam... :)

(#1565) lunaticz


lunaticz
tag

kipróbáltam pár acousticot és az lenne a legidálisabb ha saját magamnak tudnám összeállítani mert az egyiken jól szól a zene de tul hangos a rádió a másikon meg nem elég tiszta a beszéd mindegyikkel van valami baj

(#1566) Olcsi válasza mrlujoak (#1562) üzenetére


Olcsi
senior tag

Hát erről most lemaradtál :D
Vettem helyette egy samsung d900-at, na az szépen szólt, viszont a kamerája nagy csalódás volt... Pár nappal ezelőtt azt lecseréltem egy nokia e50-re. Egyelőre ismerkedek a symbiannal, és úgy tűnik, hogy ez hosszú életű lesz.
Egyébként lehet, hogy nem recsegésről volt szó a k550 esetében, csak egyszerűen tényleg maga a hangszín volt a zavaró. Semmi basszus, semmi nincs, ami ellensúlyozza a sok magasat.

(#1567) mrlujoak válasza #31757056 (#1564) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én nap mint nap hallom mellette a V630i-t, hisz ezt a két telefont használom jelenleg egyszerre... :DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1568) lunaticz


lunaticz
tag

Olvastam egy nagyon érdekes dolgot. Valakivel történt olyan hogy feltett egy tulságosan erős AC-t és kiégett a teloban valamilyen chip. :U
Ezek után megelégszem egy oroginal w880 AC-vel :)

(#1569) childboy válasza #31757056 (#1564) üzenetére


childboy
tag

Ez igaz, a hangszóróra nem adtak semmit, elég gáz a SE részéről.

Ma a legjobban, legszebben szóló (külső hangszóróval) telefon, az N95 8GB.
Ez a másik telóm, de ilyen hangzást eddig egy Nokia sem produkált.
Olyan erőteljes, szép hangja van, és még a basszus is átjön, pláne hogy stereo,
és jól is helyezkedik el a két hangszóró, mondom, tényleg ott van a szeren!!!
Pólus Media-ba kint van, le lehet tesztelni.

(#1570) mrlujoak válasza childboy (#1569) üzenetére


mrlujoak
veterán

A Bang&Olufsen Serenata (Samsung) viszi a prímet, ami a kihangosított zeneélményt illeti... :K

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1571) smith#006


smith#006
csendes tag

hy!
szerintetek melyik a legjobb telefon 50 ezer ft alatt ?

(#1572) m0h0senator válasza smith#006 (#1571) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ez [link]

Aztán : [link]
[link]
[link]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1573) Rapidus válasza lunaticz (#1568) üzenetére


Rapidus
tag

:C Igazad van, nekem is az van rajta, és tök szuper! Végre-valahára telefonálás közben is kristálytiszta lett a hagja( a gyárival nekem túl mély volt, sokszor figyelnem kellett, hogy értsem). A rádió, és mp3 is határozottan szebben szól a W880 original acoustic-kal

R.I.P. 1954-2009

(#1574) zs.tom


zs.tom
tag

Na megcsináltam a telót!
W610i firmware van rajta!
Amikor raktam rá a flash menüt bemásoltam rá a swf file-okat és utána a témákat!
Nem jó de nemtom miért! :(

(#1575) zs.tom


zs.tom
tag

Megcsináltam a telót! :)
Jó a flash menü! :DD
Mindenkinek köszönöm a segítséget!!!!

(#1576) The DJ válasza zs.tom (#1575) üzenetére


The DJ
addikt

;)

Egyébként nekem most az Orbit nevű téma a legjobban bejövős. Egyszerű, mégis jól néz ki, menüváltásnál megrázza a telót. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1577) loosht válasza The DJ (#1576) üzenetére


loosht
senior tag

Még jó, hogy nem téged! :DDD Tényleg jó téma, csak mint oly sok flash-nek, ennek sem tetszik a háttérképe. Nekiültem egy kicsit és leválogattam közel 2000 háttérképet. Ebből maradt 684, ami tényleg jó. Most aztán van miből válogatnom, kombinálnom.

(#1578) m0h0senator válasza loosht (#1577) üzenetére


m0h0senator
őstag

Felteszed majd valahova Nekünk..? :B :R

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1579) zs.tom


zs.tom
tag

A bal felső sarokban ott van mindíg az E betű!
Ez azt jelenti állandóan a netre rá van csatlakozva a teló?
Hogyan lehet ezt megszűntetni :F

(#1580) mrlujoak válasza zs.tom (#1579) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ha a térerő ikon feletti kis E-re gondolsz, az az EDGE hálózatot jelzi. Nem feltétlen, hogy aktívan használod azt a hálózatot, csak jelzi, hogy elérhető EDGE lefedettségen vagy.
Itt a GPRS jelét akkor látod, ha már az EDGE hálózat nem eléhető a számodra.
Kikapcsolása:
Menü>Beállítások>Kapcsolódás fül>Adatkommunik.>Preferált szolgált.>Csak vonalkap.
( a CSK - csomagkapcsolt - és VK - vonalkapcsolt - menüpontra állítva újra GPRS/EDGE hálózatra kapcsolhatod a készüléked)

Fontos tudni, hogy az MMS szolgáltatás - ami GPRS hálózaton megy - akkor is működőképes marad, ha alapesetben nem vagy fenn a GPRS-EDGE hálózaton, hisz az MMS le/feltöltésekor a telefon automatikusan feljelenkezik a csomagkapcsolt hálózatra, de csak addíg, amig le vagy fel nem tölti az MMS-t. Ez vonatkozik a WAP/NET szolgáltatásra is, hisz ekkor is automatikusan valamelyik csomagkapcsolt hálózatra csatlakozik, majd miután vége a netezésnek, visszakapcsol csak vonalkapcsolatra.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1581) zs.tom


zs.tom
tag

Nagyon köszönöm! :)
Igen arra a kis E betűre gondoltam!
Már el is tűnt!
Köszönöm a válaszod! :)

(#1582) mrlujoak válasza zs.tom (#1581) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nincsmit!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1583) loosht válasza m0h0senator (#1578) üzenetére


loosht
senior tag

(#1584) m0h0senator válasza loosht (#1583) üzenetére


m0h0senator
őstag

:R :R Köszönöm

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1585) lunaticz


lunaticz
tag

a kijelző mögötti rész recseg , mozog a telomon. nyugtassatok meg hogy leesni nem fog

[ Szerkesztve ]

(#1586) ancsma válasza loosht (#1583) üzenetére


ancsma
aktív tag

Köszi! Ez mind szép és jó,de mégis honnan szerzed? ;] Mert nekem 240×320...
Azért kösz mégegyszer!

(#1587) #31757056 válasza m0h0senator (#1572) üzenetére


#31757056
törölt tag

50ezer ft alatt már telefont is lehet venni, nem csak K550i-t :D

(#1588) loosht válasza ancsma (#1586) üzenetére


loosht
senior tag

240×320-as felbontásban kellene háttérkép?

(#1589) pajav8 válasza loosht (#1588) üzenetére


pajav8
tag

ja nekem kéne ha tudnál ajánlani :D

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#1590) ancsma válasza loosht (#1588) üzenetére


ancsma
aktív tag

Igen arra gondoltam,vagy flash téma meg minden ami van.Ahonnan te letöltöd ott van-e vagy vmi. :)

(#1591) loosht válasza ancsma (#1590) üzenetére


loosht
senior tag

Felraktam nektek ide 2664db háttérképet. Nem tudom milyenek, mert még nem válogattam ki őket, de lesz miből mazsolázgatni. :D

(#1592) ancsma válasza loosht (#1591) üzenetére


ancsma
aktív tag

Köszi! :) :R

(#1593) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ha a rádió skinjét szeretném lecserélni azt merre találom a teloban..jobban mondva a mappa rendszerében? :R :R

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1594) loosht válasza m0h0senator (#1593) üzenetére


loosht
senior tag

Tudomásom szerint sehol, de javítsatok ki, ha tévednék! Vkp-zni kell a rádió skint.

(#1595) lunaticz


lunaticz
tag

A szervezőben lévő funkciok - naptár feladatok stb - csengőhangját meg lehet változtatni ?
Mert aki azt észreveszi amikor csörög annak csak gratulálni tudok

(#1596) Olcsi válasza lunaticz (#1595) üzenetére


Olcsi
senior tag

Ha jól emlékszem, azt én sem tudtam beállítani másra, egyszer-kétszer állítottam be emlékeztetőt, jól nem is vettem észre. :C Szerencsére nem használom túl sűrűn ezeket a funkciókat.

(#1597) loosht válasza lunaticz (#1595) üzenetére


loosht
senior tag

A tpa/preset/system/sound/reminder.3gp-t kell lecserélni.

(#1598) Barneeka válasza The DJ (#1554) üzenetére


Barneeka
csendes tag

És milyen minőségben vesz fel? 128, 192 kbps?

(#1599) The DJ válasza Barneeka (#1598) üzenetére


The DJ
addikt

Ezt sajnos nem tudom, még nem volt időm feltenni a vkp-t. Annyit tudok, hogy a TrackID-n keresztül veszi fel a hangot, úgyhogy valószínűleg olyan minőségben, mint ahogy az is rögzít.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1600) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Kérdésem a következő lenne a K550i tulajokhoz:

A videófelvételi módban a 0-s gomb mint infógomb azt mutatja, hogy a 7-es gomb lenyomásával az éjszakai mód aktiválható. Nos ez nekem nem működik a 7-es gombról, ellenben a Beállítás> Éjszakai mó bekapcsol opciómenüből simán indul. A * gombra a segédfény aktiválódik illetve a többi gomb alatti funkció is életre kel.
R8BA024 a szoftverem TMobile-os.

Azt észrevettétek, hogy fotózáskor hasonlóképpen a Samsung automatikus autofokuszához, egy gomb (egyszeri) lenyomására a telefon szépen fókuszál, majd exponál?
Ez a gomb a navigációs pad középző gombja...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.