Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) gizda válasza Joci?? (#1900) üzenetére


gizda
senior tag

hi!
nem jellemző a saját fotóinál nem tapasztaltam ílyet
3MP vagy a feletti digikammal készített képnél volt hogy pixelesedett a telón de nem csak mikor háttérképbe raktam és akkor sem mindíg igazából nem tudom mért :F
az előző telóm 1.3MPkamerás volt az meg sem nyitotta a 1.3MP-nél nagyobb képeket

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1902) Barnee1981 válasza td (#1898) üzenetére


Barnee1981
csendes tag

Üdv.!

Akkor elvileg igen.

Erre nem is hívják fel a figyelmed, mivel nem publikus. :)

Úgy tudod kideríteni, hogy bemész egy T üzletbe, és megpróbálsz vásárolsz Domino-t. :D
Rögtön az elején megkapod a választ, ahogy bevitték az adataidat, és ha nem vagy rajt a listán, nyugodtan elállhatsz addig a vásárlástól, még alá nem írtad a papírokat.
Ezt azért írom, ha csak tesztelni akarod.

MSI E600X-076HU -> N51, K550i.

(#1903) Joci?? válasza gizda (#1901) üzenetére


Joci??
senior tag

de sajnos nekem a saját fotot is pixelesen rakja ki! a digi kamerával csinált fényképeknél meg tökéletes nem pixeles!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#1904) gizda


gizda
senior tag

mindenhol hallom ,(pl.:arén teszt)hogy milyen jó poén a TV-out kábel
k550i-hez lehet ílyet esetleg kapni vagy utángyártottat ? :F

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1905) gizda


gizda
senior tag

sata?? - akkor nem nagyon vágom mi lehet a gond
új a teló vagy csak most kezdte el ezt csinálni?
kikapcs aksi le azt már gondolom próbáltad :)

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1906) Joci?? válasza gizda (#1905) üzenetére


Joci??
senior tag

mindent probáltam szoft frissités meg minden!
de nem változik! :W
novemberben vettem előfizúba!

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#1907) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Nekem is teljesen darabos a fénykép amikor felteszem háttérképnek. De nem csak a 2 Mpx-es,hanem az 1,3as is! (Engem igazából nem is annira zavar,azt szeretem ha a hátteret a téma állítja be,csak sata kedéért írtam le.) Az én problémám az hogy a fényképezőgép beállításai között nincsen éjjeli felvétel. Ezt nagyon sajnálom mert a K750embe volt,és tudtam kombinálni a vakuval,hogy messzebbre "lásson". Ez csak T-Mobile miatt van,vagy a K550i-n alapból nincs? Nem lehet ezen vhogy segíteni?

/\/0zb3/27

(#1908) kali8n válasza gizda (#1899) üzenetére


kali8n
tag

jaaaa értem :D :D
közben én is lemértem a k750i-m kijelzőjét az pedig 28 x 35 mm szóval tényleg kisebb a k550i-nél. :K
jah és kösz, hogy lemérted :R

(#1909) loosht válasza --Nozbert-- (#1907) üzenetére


loosht
senior tag

Nekem gyári független van és abban volt eredetileg "alkonyati tájkép" meg "alkonyati arckép" (ha jól emlékszem így hívják, mert azóta már moddolva van a teló).

(#1910) Joci??


Joci??
senior tag

akkor passz hogy ez miért van? :( :W

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#1911) gizda válasza loosht (#1909) üzenetére


gizda
senior tag

igen az éjszakai beállításnak ezek az új nevei "alkonyati tájkép"és arckép alkonyatkor
a motívumprogramok közt vannak

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1912) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Igen,ezeket én is megtaláltam már de nem sokat érnek. Minenesetre köszönöm a segítségeteket!

/\/0zb3/27

(#1913) gizda


gizda
senior tag

lőttem pár képet én is most így tavasszal íme:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
néha használtam a makrót annyi

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1914) V.Stryker válasza gizda (#1913) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Grat, szvsz jók lettek. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1915) loosht válasza gizda (#1913) üzenetére


loosht
senior tag

Nemhiába, csak jó kis telcsi ez! :D Nekem az opeles és a mekis teszett legjobban.
Én is raktam fel egy párat:
[link] [link] [link]

(#1916) gizda válasza loosht (#1915) üzenetére


gizda
senior tag

naná :) a felhősöd űberatom az esőcseppes füvek meg ment is háttérképnek thx
V.Stryker - kössz

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1917) gizda


gizda
senior tag

Hi!
valakinek van tapasztalata 4GB-os kártyát kezeli a k550i cybergyerek ?

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1918) Joci?? válasza gizda (#1917) üzenetére


Joci??
senior tag

arra én is kiváncsi lennék! kevés már a 2Gb-os! :W

"Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés."

(#1919) gizda válasza Joci?? (#1918) üzenetére


gizda
senior tag

jaja én is 2gigásat vettem nemrég ugyanis 2 üzletben is lebeszéltek 4Gb-osról miszerint a SE oldalon is csak 2Gb-ot írnak / mintha nem tudnám én is :D /
mégis nekem olyan érzésem hogy kezeli a 4-est :B

valakinek van konkrét tapasztalata ?

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1920) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv!

Nekem olyan gondom van a telóval hogy a csatlakozója behalt. A töltés müxik rendesen de az adatkábel és a füles csak akkor szuperál ha kicsit lefele mozdítom a csatlakozót mintha le akarnám szedni a telóról és úgyis kell tartani. Garanciás még. Gondolom vigyem vissza. Anno nagyon lelkesedtem ezért a telóért de kiábrándító volt hogy a W810i jobb képet csinál. Amit meg a SE a csatlakozójáva csinál az sztem gusztustalan. Inkább legyen külön mindennek de az működjön rendesen. (2,5 jack , miniusb stb.) Azért szeretem a telót. Állandóan hallgatom rajta a zenét. Mostmár mindent a töltésen kívűl kékfogon keresztül intézek vele. Már ki is néztem egy HBH 220as fülest :)

A következő telom viszont nokia lesz. Soha nem volt még és mindenki lebeszélt róla.

A pixeles háttérkép meg sztem mindenkinél olyan. Ha szép hátteret akarsz akkor gépen vágd ki a 176*220 as képet és kész.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1921) loosht válasza CsiguszMaxim (#1920) üzenetére


loosht
senior tag

Bátyám w300-asában cserélték garanciában a csatlakozót és mikor megnézte a munkalapot, rajta volt, hogy a csatlakozó ára 150Ft! :D

(#1922) matel90


matel90
csendes tag

Megbecsült K550i telefonom belsejéből nyálkás,nyúlós folyadék folyt ki. A szervíz beázásról beszél,de biztos,hogy nem ázott be.Akkumulátor jó. A memóriakártya olvasón keresztűl folyik ki ez a folyadék. A szervíz nem hiszi el. Lehet, hogy ugrik a garanciám???? Találkoztatok-e már ilyennel? Tudtok segíteni? S.O.S.

(#1923) mrlujoak válasza matel90 (#1922) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem mászhatott bele valami rovar, és az bomlik el?
Más épkézláb ötletem nincs.
A szervizeseket előbb kérd meg, hogy nézzenek bele mi lehet a probléma, ha pedig a szerviz ragaszkodik a beázásos tényállásukhoz, utasítsd őket, hogy ezt hiteltérdemlően bizonyítsák is be.
A telefon testében; akkumulátoron van ún. indikátor lap, ami alapesetben fehér, ha vizet, vagy nagyobb mértékű nedvességet kap, akkor elpirosodik, néhol még a környező alkatrészeket is megfogja. Oxidáció nyomait is keresik ilyenkor. Ha nem vagy nagykorú, mindenképp egy felnőttet is vigyél magaddal az ilyen kényes ügylethez, mert őket kevésbé tudják laza csuklómozdulattal elküldeni. :))

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1924) lunaticz válasza mrlujoak (#1923) üzenetére


lunaticz
tag

De akkoris megprobálják. Utálom hogyha van valami hiba mindig megprobálják lerázni az embert.

(#1925) gizda válasza lunaticz (#1924) üzenetére


gizda
senior tag

ilyenkor jöhet a "nagy halál" fel kell emelni a hangod és elő kell adnod magad
megprobálják lerázni az embert.ez szinte mindenhol így müx sajana

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1926) Viktor0610 válasza matel90 (#1922) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, h. nem volt eredetileg ez a folyadék a készülékben, tehát a szerviz véleménye helytálló lesz, a garanciád megvonásra kerülhet v. talán már megvonásra került.

(Azt az esetet nem figyelembevéve, ha a szervizen belül jutott a folyadék a készülékbe, amit aztán rád szeretnének verni... :U Ennek megállapítása viszont gyakorlatilag lehetetlen... :( )

Samsung Galaxy A54

(#1927) BlacKSouL válasza matel90 (#1922) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Esetleg durva parajelenséggel álunk szemben :U Szerintem pappal hamar szenteltesd meg, de azért ne dugja mélyen a szenteltvízbe ;]
Bocs, túl sok X-Aktákat néztem :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#1928) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Erre valaki valamit?

[link]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1929) loosht válasza CsiguszMaxim (#1928) üzenetére


loosht
senior tag

Szerintem nem, de majd kijavítanak, ha tévednék.

(#1930) Viktor0610 válasza CsiguszMaxim (#1928) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem biztos vagyok, h. működni fog, de természetesen ehhez olyan Bluetooth csatlakozó szükséges, ami ismeri a sztereó Bluetooth-profilt is.

Samsung Galaxy A54

(#1931) kali8n válasza CsiguszMaxim (#1928) üzenetére


kali8n
tag

Először: szerintem a típusszámot elírtad mert ilyen, hogy HBS D220 típusú bluetooth füles nincs csak HBH-DS220 van :)
Másodszor: jó hírem van :D idézek valakit akinek ilyenje van: "Kipróbáltam számítógéppel, némi beállítást és hozzáértést igényel de működik headsetkét(messenger, skype) illetve egyéb beállításokat követően sima stereo fejhalgatóként és tudja kezelni a windows media
playert(stop,play és hangerő)."
Asszem ennyit akartam. :DD

(#1932) CsiguszMaxim válasza kali8n (#1931) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Jippijáééééééééééééééééé ez aazzzzzzzzzzzzzzzz! :C :DD :))

Nnna amint meglesz a cucc (amit te irtál mert amit én irtam olyan tényleg nincs :DDD ) akkor beszélnék ezzel a valakivel hogy egyrészt milyen bluetooth adaptert kell venni, a másik meg a hozzáértés témában lenne.

Hatalmas kössz a válaszért. :R :R

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1933) matel90


matel90
csendes tag

Kösz a segítséget

(#1934) kali8n válasza CsiguszMaxim (#1932) üzenetére


kali8n
tag

Örülök, hogy örülsz :D :D
Itt egy link arról a hozzászólásról amit idéztem, esetleg küldj neki egy e-mailt és kérdezd meg tőle az infókat, e-mailt akkor tudsz küldeni neki ha regisztrálsz az oldalra.

(#1935) Dylen válasza CsiguszMaxim (#1920) üzenetére


Dylen
aktív tag

Hm, akkor nem csak nekem van ilyen gondom. Nekem még működik, de sokszor meg kell mozgatni :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#1936) Barnee1981


Barnee1981
csendes tag

Lejátszási listát csak a podcast mappából lehet készíteni?
De az a telefon saját memója, ami nem túl sok.. :(

MSI E600X-076HU -> N51, K550i.

(#1937) mrlujoak válasza Barnee1981 (#1936) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem.
Bármely mappa, annak tartalma és akár különálló fájl is felvehető a lejátszási listára.
Zenelejátszó>Lejátszási listák>Új lejátsz.lista>Nevet adsz a listának és OK>Ekkor a Média felvétele oldalon vagy kijelölsz egy tetszőleges mappát - akkor a mappa összes tartalma felvételre kerül - vagy belemész a mappába, és azon belül jelölsz ki valamit, aztán>Felvétel.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1938) badacsony válasza Barnee1981 (#1936) üzenetére


badacsony
őstag

Vagy a sz.gépeden készítesz a zeneszámokhoz egy playlist fájlt .m3u kiterjesztéssel, betolod őket egy mappába, fel a mem.kártyára. Telefonon lejátszási listáknál megjelenik az újonnan készített, és működik.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1939) gizda


gizda
senior tag

aki rakott már w610-es szoftot az 550-esre megkereshetne PÜ-ben

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1940) lunaticz


lunaticz
tag

Találtam egy hibát a teloban. Fájlkezelőben nézegettem a képeket 2 képem van és egyszerre nyomtam meg a középső és a bal gombot és a telo olyan sebességgel kezdte el váltogatni a két képet mint az őrült. :))

(#1941) gizda válasza lunaticz (#1940) üzenetére


gizda
senior tag

ezt már én is tapasztaltam párszor arra nem jöttem rá pontosan hogy mért csinálj de vicces volt :DD
pláne több képpel

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1942) gizda válasza lunaticz (#1940) üzenetére


gizda
senior tag

most kipróbáltam nagyon gyorsan kell csin. és még akkor amikor csak kis képekben nyitja meg de müxik az extra gyors diavetítés :DD

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1943) mrlujoak válasza lunaticz (#1940) üzenetére


mrlujoak
veterán

Az általad észlelt hiba mindkét irányba működik.
Képnézegetéskor a jobb, vagy bal irány nyomvatartásával gyorsan át tudod pörgetni a képeket. Ez akkor jó, ha sok képed van, és te egy bizonyos képhalmazt keresel.
Ha a a jobb, vagy bal irány megnyomása közben a középső gombot is megnyomod, akkor lényegében ugyanúgy a képek pörgetését éred el, gomb nyomvatartás nélkül.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1944) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Nem nagyon olvasgattam vissza, de annyi kérdésem lenne, hogy K550-re hogyan lehet W610 szoftvert flashelni? PÜ-ben is jöhet a válasz, gyorsba kéne egyik isminek!

Köszönettel: csusza` :R

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#1945) davina


davina
csendes tag

Sziasztok! Nekm van egy k550i-m és decemberben vettem és az a vaja hogy a képernyő belülről mindig koszos!voltam már a t-mobilba és kitisztitották
de most is olyan mit tegyek? :( :))

(#1946) davina


davina
csendes tag

Bocs a helyesírási hibákért! :R

(#1947) kali8n válasza davina (#1945) üzenetére


kali8n
tag

Vidd vissza megint :DD de am lehet, hogy valami nem jól van összerakva mert elvileg nem lenne szabad belülről beporosodnia...
De ha bátor vagy akkor szedd szét a telót és tisztítsd meg saját kézileg.
Itt van egy leírás, hogy hogyan is kell szétszedni :)

(#1948) mrlujoak válasza davina (#1945) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezekszerint a kijelző és a burkolat közötti porszigetelés nincs a helyén, ráadásul ezt nem javította az, aki kitisztította, szervizelte a telefonod.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, vidd vissza, és tedd szóvá, hogy már egyszer ugyanezen hibáért volt ott a telefonod, akkor nem sikerült a tömítést megoldani. Kérd ennek szakszerű javítását, mert nem lenne szabad porosodnia!

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1949) davina


davina
csendes tag

sziasztok!

(#1950) davina


davina
csendes tag

:DDD Kösz a tanácsokatnagyon !hálás vagyok!
ja és az lenne a kérdésem hogy a sony ericsson prtálról
leszedt játékok nme müködnek a telómon valami elepítő kell? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.