Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) loosht


loosht
senior tag

Nem kell csak a vkp-t feltenni, és igen, el lehet távolítani a vkp patcheket, csak yes-t kell nyomni, nem pedig no-t.

(#1652) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok! Na megvettem én is e remeket telót! Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e nekem olyan linket adni, ahol király témák, játékok vannak a K550i-re!
Nagyon megköszönném!
Máris köszönöm

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1653) Viktor0610 válasza Henker2 (#1652) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Seria.hu, pappfer.hu, mobile9.com, zedge.net, és persze Google ( :U )...

Samsung Galaxy A54

(#1654) Henker2


Henker2
addikt

Találtam játékokat a telóra. Normális az, hogy mindig a netre, wapra akar felcsatlakozni bármelyik játék ha el akarom inditani? Hogy lehet ezt kiküszöbölni? Vagy mi a teendő? Témák szépek, jól működnek, zenék képernyővédők stb. De a játékokkal valami gigszer van.
És igy nem is tudok 1 gémmel se játszani. :O
Segitsetek :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1655) badacsony válasza Henker2 (#1654) üzenetére


badacsony
őstag

Nem lehet, hogy az a baj, hogy demokat töltöttél le? Egyébként itt regisztrálsz, van egy vagon játék K550-re.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1657) loosht


loosht
senior tag

Erre senki?

(#1658) mrlujoak válasza loosht (#1657) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Mindkét SIM-et felváltva egy azon készülékben használod?
Netán mindkettőt párhuzamosan két különböző készülékben?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1659) loosht válasza mrlujoak (#1658) üzenetére


loosht
senior tag

Ugyanabban a telefonban felváltva. Elvileg ugyanolyan kártyák. Nem értem miért lehet. Nem tudok ilyen beállításról a telefonban, de ha lenne, akkor miért csak az egyiknél megy...rejtély.

(#1660) mrlujoak válasza loosht (#1659) üzenetére


mrlujoak
veterán

Aham.

Ebben az esetben a SIM-ek térnek el nagyon egymástól.
Melyik a régebbi, amelyik engedi a Cellainfót, vagy amelyik nem?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1661) loosht válasza mrlujoak (#1660) üzenetére


loosht
senior tag

Az újabb nem írja ki, csak a régebbi, de van egy harmadik kártya, amelyik a legújabb és az is kiírja. Szóval akkor ez tiszta zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

(#1662) mrlujoak válasza loosht (#1661) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezesetben érdemes a szolgáltatód felkeresni.
Tényleg, másik készülékben is az a kártya nem hajlandó cellainfót megjelentetni?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1663) loosht válasza mrlujoak (#1662) üzenetére


loosht
senior tag

Még nem próbáltam, de majd megnézem, aztán ha nem jutok semmire, szerintem megkérdezem pannonéknál. :)

(#1664) Syl válasza loosht (#1663) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem lehet, hogy a telefonban a cellainformáció kijelzése SIM-hez kötött? Azaz minden kártyához külön kell engedélyezni?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1665) loosht


loosht
senior tag

Megvan! Tényleg simfüggő a cellainfó engedélyezése. Azt hiszem, hogy megint előveszem a layout.xml-t. :D

[ Szerkesztve ]

(#1666) Déve


Déve
tag

Hello!
Azt szeretném kérdezni, hogy a TFD kijelző az pontosan mit rövidít?
És hogy esetleg jobb/rosszabb mint a TFT?

(#1667) mrlujoak válasza Déve (#1666) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Egy SE K550i tesztből idézek:

"Néhány helyen tévesen jelent meg, hogy a készülék TFT megjelenítőt kapott, holott TFD (Thin Film Diode) alapokon nyugszik, akárcsak a K600i és K610i esetében. Az aktív mátrixos TFD technológiával készült kijelzők a modern TFT-hez képest kevesebb energiát fogyasztanak, s ennek következtéken jelentősen növelik az akkumulátor üzemidejét. Emellett nagyobb fényerőt, kontrasztosabb képet és kevésbé élénk színeket produkálnak, mint az elterjedtebb TFT kijelzők."

Illetve itt egy érdekes hír a TFT-TFD kijelzőkről, a 2000-es évek hajnalán...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1668) Déve válasza mrlujoak (#1667) üzenetére


Déve
tag

Nagyon köszönöm a gyors, és teljes mértékben kielégítő választ :B :R :R

(#1669) lunaticz


lunaticz
tag

hpm-70 és 1gb-os m2 mind a kettő 4-4 ezer. az korrekt ár ?

(#1670) badacsony válasza lunaticz (#1669) üzenetére


badacsony
őstag

:K

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1671) mrlujoak válasza lunaticz (#1669) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ma vettem egy Sandisk M2 (1GB) kártyát 4172 HUF-ért, ennyi volt az elérhető legolcsóbb ár...

Korrekt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1672) loosht


loosht
senior tag

Én kb. egy hónapja vettem egy 1 gigást, de megbántam. A héten láttam, hogy már USB-adapterrel is lehet venni. :O

[ Szerkesztve ]

(#1673) fúggö


fúggö
tag

Sziasztok,volna egy kérdésem,navigációs progit lehet rátölteni,és ha lehet mi a neve?mi kell hozzá?honnan tudom letölteni?elöre is kösz. :Y

(#1674) mrlujoak válasza fúggö (#1673) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szerintem elégedj meg a Javas térképprogikkal, amiket itt is találsz...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1675) Viktor0610 válasza fúggö (#1673) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Esetleg próbáld meg a Nav4All programot.
Persze, ekkora kijelzőn és nem kifejezetten erre a célra tervezett készülékkel nem lesz az igazi. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1676) smith#006


smith#006
csendes tag

üdv!
vki nem tud olyan oldalt ahol ingyenesen letölthető játékok vannak k550ire ???
előre is thx!

(#1677) Ricardo válasza smith#006 (#1676) üzenetére


Ricardo
félisten

(#1678) logmater


logmater
csendes tag

[VAGY ITT!!!]

[ Szerkesztve ]

(#1679) fúggö


fúggö
tag

köszönöm megnézem mind,remélem valamelyik jó lesz.

(#1680) zs.tom


zs.tom
tag

Nem tudja valaki, hogy lehet XS++-al vkp-ket felrakni a telóra?
Ha igen akkor hogyan :F
Mert a setool2lite nekem elég bonyolult! :B

[ Szerkesztve ]

(#1681) ancsma válasza zs.tom (#1680) üzenetére


ancsma
aktív tag

Sz.tem azzal nem lehet,csak farral meg setool-al. [link]

(#1682) badacsony válasza zs.tom (#1680) üzenetére


badacsony
őstag

Far+jdflasher plugin

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#1683) Nfsman20


Nfsman20
tag

Hali all! Gondolom már lerágott csont a téma, de nálam is előjött ez a zoom hiba a kamerával. Természetesen k550i-m van. Kéz nem remeg, SE honlapjáról szoftvert frissítettem, amivel annyit értem el, hogy a dátumozás zöldről piros színre váltott... de ugyanolyan undorítóan elmosódott és homályos képet készít. :W Közelre tökéletesen, szinte már feleslegesen jól zoomol, nagyon eltalálja az élességet. Viszont ha az adott tárgy, vagy bármi fél méternél távolabb van... ugrott az élesség, csak homályos és torz kép fogad, még véletlenül sem olyanok, mint amiket láttam itt a fórumon és a tesztekben. Pedig próbáltam már minden beállítást, finomra van állítva a képminőség, spot és normál fényméréssel is, éjszakai módban is... mindnehogy! És olyan mindegy, hogy nappal, vagy a szobámban villany mellett csinálom... egyszerűen kaki. Rajtam kívül találkozott valaki ilyen problémával? Ha igen akkoor ossza meg velem pls. hogyan sikerült megoldania ezt a problémát... ha egyáltalán lehet. Előre is köszönöm a segítséget!

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#1684) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

enyém nagyon szép képeket csinál.

/\/0zb3/27

(#1685) loosht válasza zs.tom (#1680) üzenetére


loosht
senior tag

Legegyszerűbb ha setool2lite-tal csinálod ezzel a leírással, azzal a különbséggel, hogy a legelső vkp amit betallózool neki, az a qamaker.exe által generált quick access vkp legyen. Ha ezt felraktad a telóra, akkor legközelebb már csak a "use quick access patch"-et kell bejelölnöd vkp-záskor.

Nfsman20: Nincs véletlenül makró módban a telefon?

[ Szerkesztve ]

(#1686) zs.tom


zs.tom
tag

Köszönöm!
Kell usb driver is vagy annélkül is megy :F
Még nem tudja valaki, hogy honnan lehet olyan maint letölteni? (mármint azt írja a setool2lite leírása, hogy be kell neki tallózni a teló FW-hez tartozó maint)

[ Szerkesztve ]

(#1687) loosht válasza zs.tom (#1686) üzenetére


loosht
senior tag

Tedd fel a SEUS-t, az felrakja a drivereket, main-t meg innen szedj le.

Bluetooth adapterrel használja valaki a telóját?

[ Szerkesztve ]

(#1688) zs.tom


zs.tom
tag

Köszönöm! :R
Én bluetooth adapterrel csak zenéket szoktam rárakni a telómra!

[ Szerkesztve ]

(#1689) Nfsman20 válasza loosht (#1685) üzenetére


Nfsman20
tag

:D :D természetesen nincs makró módban, próbáltam automatikussal, makróval és végtelennel is a fúkuszálást :) Közelre penge, távolra egy nulla

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#1690) Nfsman20


Nfsman20
tag

azért figyelitek... :DDD :DDD fúúúúkusz xD van egy fajta írásom... szal fókuszálást

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

(#1691) zs.tom


zs.tom
tag

Szerintem rakjál rá egy másik szoftvert! ;)

(#1692) loosht válasza zs.tom (#1688) üzenetére


loosht
senior tag

Én a zenéket kártyaolvasón szoktam, mert úgy lényegesen gyorsabb, viszont agyalok egy BTadapteren, hogy ne kelljen szétcsesznem a teló csatlakozóját azzal, hogy minden nap ki-be húzogatom az adatkábelt az apróbb másolások miatt. Milyen a sebességed BT-n? Persze az sem mindegy, hogy milyen az adaptered.

(#1693) Déve


Déve
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy a 2GB-os kártyát még jól kezeli a telefon?
Illetve, egy nagyon relatív kérdés, hogy elég-e azaz 1 GB-os kártya bele :B

(#1694) loosht válasza Déve (#1693) üzenetére


loosht
senior tag

Tudomásom szerint az R8-as szofttal gond nélkül megy a 2 gigás, de nekem bőven elég az 1 gigás is.

(#1695) Déve válasza loosht (#1694) üzenetére


Déve
tag

Oks, thx :C :R

(#1696) Déve


Déve
tag

Még vmi...
Eredetileg mien fülest adnak a telefonhoz a magentás boltnál?

(#1697) zs.tom


zs.tom
tag

Nekem kb. 1 perc egy szám felrakása! :)
Én úgy szoktam, hogy felrakok kb. 120 számot a kártyára és nem cserélem jó ideig! ;)

(#1698) loosht válasza zs.tom (#1697) üzenetére


loosht
senior tag

Nekem kártyaolvasóval 3-4mp egy szám. :P

(#1699) zs.tom


zs.tom
tag

Újra kellett raknom a w610i szoftvert mert elcsesztem a vkp-zést és nem indult el a telefon! :O :B

(#1700) Nfsman20


Nfsman20
tag

Nah, ma annyit csináltam, hogy felraktam a pár oldallal előrébb belinkelt 2.37-es drivert, próba cseresznye alapon... hát mit mondjak :S kaptam +1 métert, mostmár 1,5 - 2 méterről is éles a kép, de utána megint kiakad a teló szeme :D lehet hogy hardweresen rossz a cam? A teló 4 hónapos... viszont így a gari ugrott... elméletileg :F

"A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek vannak határai..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.