Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) SunBreeze válasza #31757056 (#300) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

hű köszi, mingyárt meg is csinálom :R

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#302) Ricardo válasza #31757056 (#300) üzenetére


Ricardo
félisten

Volt kétszer is K750-em,és nem egy SE-telefonom. Soha nem volt fals sms-em.
én mindíg benyomtam a billentyű zárat. Ez egy hasznos berögződés :DD

(#303) #31757056 válasza SunBreeze (#301) üzenetére


#31757056
törölt tag

Szivesen... :)

Ricardo:
Velem is csak akkor történt ez meg mikor siettemben elfelejtettem kézzel benyomni :)

Viszont az szerintem idegesítő dolog minden SE telóban hogy pl ha a hangok között vagyok és mutogatok valakinek valamit, vagy hallgatom valameiket akkor miért kell az a mocskos auto billentyűzár? Elég lenne a készenléti képernyőn bőven... Olyankor persze meg az van hogy ha más nézegeti a telómat pl hogy mit küldjön át magának, és közben bekapcsol, akkor egyből a menü *-ot nyomkodja közben idegesen szitkozódik hogy hol a p...ába van ezen a szaron a billentyűzár :W

(#304) emcsi11


emcsi11
csendes tag

Na én már egy ideje leszoktam arról, hogy odaadjam ''böngészgetni'' bárkinek a telómat. Ha érdekli, megmutatom, átküldök bármit, de az én készülékemet ne nyomogassa össze-vissza senki. :(( Ez nem irígység, csak ne turkáljanak benne és ne csesszék el! Voltak rossz tapasztalataim. Akadt aki véletlenül leejtette :((( Ilyen helyzetben aztán mindenki kellemetlenül érzi magát, a tulaj is, meg a szerencsecsomag is. :O

(#305) #31757056 válasza emcsi11 (#304) üzenetére


#31757056
törölt tag

Dettó így vagyok vele én is. Ma a munkhelyen az egyik biztonsági őr el akarta kérni a telómat hogy megnézegeti a csengőhagjaimat, nem adtam oda pedig csípem a srácot... Ne törölgessen ki nekem semmit se, meg amúgy is vannak nekem képeim meg üzeneteim is amiket nem szeretném ha más is látna, hát na... :)

(#306) zfarkas


zfarkas
senior tag

Szvsz aki nyomogatni akar, menjen be egy mobil boltba.

Raw Dark Pure

(#307) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Erre telóra létezik valami java alkalmazas, amivel meglehetne nyitni office doksikat, meg pdf-et? Esetleg szerkeszteni is lehetne?

Jevons paradox

(#308) Viktor0610 válasza Aprósólyom (#307) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs ilyen program, ez a Symbianos/op.rendszeres telefonok kiváltsága.
(A megnézést némely felsőkategóriás Samsung is tudja.)

Samsung Galaxy A54

(#309) l@czko


l@czko
tag

Üdv K550i tulajok! :)
Kedden én is beléptem a táborba.
Egy Samsung E740 után.Nem volt rossz teló, de annyira pocsék hangminősége volt telefonálás közben, hogy nem bírtam megszokni és némi heroikus küzdelem után ki tudtam cseréltetni egy K550i-re.
Nagyon tetszik, nagyon kelemes telefon, de tegnap valami észrevettem:Éppen valami fényképet nézegettem a telefonon, amikor elfehéredett a kijelző, majd pár mp után fekete lett és se kép, se hang.
Nyomkodtam mindent, de nem reagált.Aztán olyan 10 mp után kijelzőbe élet kerül és kiirja, hogy ''Keresés...''.Azóta jobban figyelem a telefont és szépen, magában leszakadozik a hálózatról, aztán vissza.
Gyanítom, hogy közben engem nem nagyon lehet elérni, bár ezt nem próbáltam még.
Szóval ma viszem vissza 3 napos cserére.Tudom, hibás darab, de mindjárt kifogom az elején, ez erősen ijesztő.
Találkozott valaki már hasonló porblémával? :F
Ja és ha a két, ''oldalra lenyúló '' gombot nyomogatom, akkor olyan szépen recseg a ház, hogy azt hiszem, egy több éves telefonom lett hirtelen. :(

(#311) fateless válasza Kalandor (#310) üzenetére


fateless
veterán

Bevallom, béna vagyok, de nem találok rá erre a miniword-re. Tudsz linket?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#312) Viktor0610 válasza Kalandor (#310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kalandor:
Köszi az infót! ;)


fateless:
[link] ;]

Samsung Galaxy A54

(#313) l@czko válasza l@czko (#309) üzenetére


l@czko
tag

Senki, semmit? Csak én jártam így?

Azért folytatódik a történet:
K550i ma vissza a szolgáltatóhoz.Persze a 3 napból kicsúsztam, ezért szervíz-cserekészülék játék jött.Az ideiglenes egy D750i lett.Saját sim belerak, hazahoz.Gondoltam, rátolom a telefonszámaimat a MyPhone -al.Mit ad Isten, a telefonkönyvben való bolyongás közben a D750 is megcsinálta azt, amit a szájbergyerek és tök ugyanúgy.Ilyenkor mi van? :W
Annyi ötletem támadt, hogy gyorsan visszarohantam a szervízbe és egy simkártya cserét kértem, mert arra gyanakodtam.Utánna visszakértem az 550-est és hazahoztam próbára, immáron az új simkártyával.
Legyalultam a telefont egy visszaállítással és elkezdtem bepötyögni kézzel a kapcsolatokat.Jó, hogy csak 198 van.Erre a hatodik '' B '' betűs emberkénél megint jött a fehér-fekete képernyő és a hálózatkeresés.
Most bajban vagyok, mert gőzöm sincs, mire gyanakodjak.
Szerintetek? :F :F

(#314) emcsi11 válasza l@czko (#313) üzenetére


emcsi11
csendes tag

Szegény l@czko! Fogalmam sincs, mi lehet a gond, én is SIM problémára gyanakodtam volna! Remélem, hamar megoldódik a dolog és végre örülhetsz ennek a szuper tellának!
Üdv! :)

(#315) fateless válasza Viktor0610 (#312) üzenetére


fateless
veterán

Tudom, hogy azért írtad ezt a ''kedves'' linket, mert általában csak rákérdeznek az emberek, hogy mi a link, és lusták keresgetni.
Én azért megpróbáltam, mielőtt a kérdésemet beírtam, de nem találtam freeware-t, csak demo-t, meg ppc-kre javas progit, ezért kérdeztem úgy 15 link végigolvasgatása után, hogy nem tudja-e esetleg fejből.

Ha esetleg arra van ötleted, hogy a prc-s file-t hogyan nyomjam fel a készülékre, talán az is segít...

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#316) l@czko válasza emcsi11 (#314) üzenetére


l@czko
tag

Köszi a részvétet! :R Isten bizony jól esik! :) Már vagy 3 hete tart a telefonmizéria és kezdek belefáradni.

Végső elszántságomban ráengedtem a SEUS-t a telefonomra és azóta nem csinálta ezt a hálózatledobásos játékot.Vagy ha csinálta, akkor éppen nem láttam.Már-már mániákusan figyelem, hátha rajtakapom.De két napja semmi.
Igaz, a frissítés óta angol nyelvű lett a menü, de abszolút nem zavar.
Ha egyszer lesz cérnám hozzá, valahogy heggesztek rá magyar nyelvet.
Tegnap több órán keresztül olvastam mindenféle fórumot, de nem mertem ilyen hiányos '' tudással '' nekilátni.

Szóval - köszi a bíztatást - kezdek örülni a telónak.Tényleg szuper lesz, ha végre normálisan fog működni, de most nagyon össze kell szednie magát, hogy megtartsam! :)



[Szerkesztve]

(#317) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

engem sem lehetett felhívni sajnos, úgyhogy bementem a westendbe, a sonyericsson szervízbe, és mondták hgoy 1,5 óra alatt készen lesznek.

megvártam és már itthon is vagyok.
már csak az a problémám hogy nem tudom hogy lementeni a k700-as telefonomról a telefonszámokat.
valaki tudna egy progit ajánlani amit le tudnék tölteni? :)

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#318) SunBreeze válasza SunBreeze (#317) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

hmm úgy néz ki sikerült szinkronizálni :)
:DD

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#319) #31757056


#31757056
törölt tag

Sziasztok! Valaki nem járatos abban véletlen hogy a kamera driver-t hogyan lehet lecserélni a telón? Állítólag van egy tuningolt kamera driver, azt szeretném feltenni, és tudomásom szerint lehet ezt házilag is... Valaki vágja ennyire ezt a témát? :)

(#320) Teo70


Teo70
tag

mennyire recseg ez a telefon...a topikból azt szűrtem le hogy eléggé....jol gondolom? ugy van összerakva mint a K750i?

(#321) badacsony válasza Teo70 (#320) üzenetére


badacsony
őstag

Volt ilyen telcsim, annak elégé recsegett-ropogott a hátlapja.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#322) zfarkas válasza Teo70 (#320) üzenetére


zfarkas
senior tag

Valoban recseg egy kicsit.
Illetve megvetele utan 2 nappal beraktam egy Krusell Classic tokba, azota semmi hangja nincs.

Raw Dark Pure

(#323) hbruce000


hbruce000
tag

Hi! Én is ebben a teloban gondolkodom (k550i) teccik is meg minden de az lenne a kérdésem hogy az mp4-et lehet vele jáccatni a média lejáccóban? Vonaton egy kis south park meg sipmson család stb.?? :DD THX (19k ér megéri?)

(#324) badacsony válasza hbruce000 (#323) üzenetére


badacsony
őstag

Innen letöltheted azt a doksit, amiben megtalálható az összes támogatott médiaformátum.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#325) MooN00


MooN00
aktív tag

Tud valaki olyan helyet, ahol olcsón hozzá lehet jutni a telóhoz -k550i- ? (Kártyásan kéne, de csak Pannonba láttam eddig, ott pedig 40k-ért). XXLGSM -ben most 44ért árulják, ami számomra nagyon drága. A 30k körüli áron már nagyon érdekelne a dolog :)

(#326) Viktor0610 válasza MooN00 (#325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használtan gondolom, találhatsz ennyiért.

Samsung Galaxy A54

(#327) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

1

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#328) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Na én is hozzájutottam végre a pannonnál egy fehér darabhoz 19 ezerért.FANTASZTIKUS

Gyönyörű, okos. Megvagyok elégedve a kamerával és annak ellenére hogy nem walkman sztem a füles is marha jó. Eddig a legjobb telóm egy sams x480 volt. Óriási ugrás. Már csak egy M2 kell és south park orrvérzésig a hosszú vonatutakon.
Le a kalappal sony ericsson :C :C :C

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#329) Viktor0610 válasza CsiguszMaxim (#328) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majd pár nap múlva térjünk vissza a dologra, mert kíváncsi vagyok, nálad jelentkezni fognak-e azok a hibák, amik jellemzőek a pannonos szoftverre -térerő- és gombproblémák.

Samsung Galaxy A54

(#330) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Én is beléptem a klubba. Mikor mentem a Pannonhoz, akkor egy szétcsúsztathatós Samsung volt tervben. Ott aztán egyszerre kézbe vettem az összes szóba jöhető modelt és egyszerűen ez tökéletes volt. Nekem nagyon bejön és figyelem...nem recseg. :D Igaz két napos a kicsike. :P

Egy dolog viszont hiányzik...a képernyőkimélős óra...az mintha kimaradt. Vagy csak béna vagyok?

Aksi tekintetében mik a tapasztalatok?

Jah, a zenére visszatérve...sajnálattal vettem tudomásul,hogy mikor rácsatlakoztattam a sennheiser fülesemet, akkor a meizu mp3 lejátszómat(2éves a kicsike.) a porba tiporta...:( De ugye ez a telcsi szempontjából jó.:D

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#331) Viktor0610 válasza V.Stryker (#330) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem találod, mert sz.tem nincs benne a takarékos módú óra... :(

Samsung Galaxy A54

(#332) V.Stryker válasza Viktor0610 (#331) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Te vagy a második ember, aki ezt mondja. :(( Az Ő K310-be sem volt már benne. Azért nekem nagyon tetszik a telcsi.... közel 4 márka után tértem vissz az SE-hez. Nem hiába.... :DD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#333) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Felmerült néhány kérdés:
(Pannonál vettem.)

- Érdemes-e frissíteni a szoftvert? (Egyáltalán van-e új?)
-Ha frissítem, akkor minden elveszik-e a telcsiről?
- Ha frissítem, akkor szétcsesződik vmi vagy megcsinálhatom?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#334) nemma válasza V.Stryker (#333) üzenetére


nemma
addikt

Töltsd le a SEUS, az pedig elárulja, hogy van-e frissebb sw.
Igen, frissítésnél elvesznek az adatok és beállítások a telefonról. Elrontani nem tudod, ha valami mégse stimmel, újrafrissíted.
Valamint frissíteni akkor érdemes, ha számodra zavaró bugokat találsz a működés során. Egyébként nincs értelme.

(#335) Viktor0610 válasza V.Stryker (#333) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem tudom, h. a legfrissebb van-e rajta, de az biztos, h. a bevezetésekor eladott példányokhoz képest valami változott, mert a mostanában érkező készülékek dobozán egy piros matrica van, gondolom, ez azt jelzi, h. újabb szoftver van a készüléken.

(A régebbi modellekkel voltak olyan problémák, amiket itt is leírtam.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#336) V.Stryker válasza Viktor0610 (#335) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nekem egyenlőre nem jelentkezett semmi probléma. Remélem nem is fog. Azért a SEUS-t már leszedtem, hogy kéznél legyen. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#337) zs.tom


zs.tom
tag

Sziasztok!
Az egyik osztálytársamnak van egy k750i-e és amikor zenét hallgattunk rajta,én nagyon halknak találtam.
Remélem ez a telcsi nem olyan halk, mert nekem nagyon bejön és lehet, hogy vennék egyet, csak én nagyon szeretek zenét hallgatni és az nem lenne nagyon jó, hogy halk. Aki tud róla valamit legyen szíves írjon.

Előre is köszönöm!

(#338) nemma válasza zs.tom (#337) üzenetére


nemma
addikt

Nem hinném, hogy halkabb, mint a K750i. Főleg azért, mert a K750i sem halk. Zajos osztályban, szünetben biztos az ;)

(#339) zs.tom


zs.tom
tag

Az igaz, hogy nagyon zajos az osztály. :)
Köszi, hogy válaszoltál!

(#340) zs.tom


zs.tom
tag

Még az lenne a kérdésem, hogy egy kártyafüggetlen Nokia 6085-ért szerintetek mennyit kapnék, meg egy sztereo fülhallgatóért, ami nem tartozék? A telcsi februári. Jó állapotban van!

(#341) Viktor0610 válasza zs.tom (#340) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefon kb. 20 e Ft, a headset pedig... Azt nem igazán tudod értéknövelőként eladni, max. ha külön próbálod -típustól függ az ár.
(Folytassuk itt.)

Samsung Galaxy A54

(#342) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Néhány apróságot észrevettem : (a D750i-hez viszonyítva)

- hiányzik a gyorsmenüből a fotófény bekapcsolás. (ami ugye marha jó volt, ha épp nem találod a kulcsjukat.)

- headsettel rádiót hallgatva, amikor hívnak, akkor nem a fülhallgatóban hallom a csöngést hanem a telcsi csörög.(ez gáz,mert az "agybadugós" fülhallgató még kikapcsolt állípotban is jól szigetel.)

Ezeket tényleg így vannak vagy csak én bénáztam el a beállításokat?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#343) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

ÁÁááááá..valaki segítsen, mert megőrülök. Bármilyen beállítás mellett azt írja ki a kamera, hogy "Ebben a módban a zoom nem használható".. De már mindent szét állítottam rajta, de úgysem akar menni. Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#344) V.Stryker válasza V.Stryker (#343) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Addig eljutottam,hogy Normál módban nem akarja a zoomolást...viszont a keretesnél, sorozatképeknél, panoráma képeknél működik. Ennek mi értelme? Frissítsem a szoftot?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#345) japi válasza V.Stryker (#343) üzenetére


japi
tag

Nem nálad van a hiba.Tavaly májustól hardware modosítást alkalmazott a sonyericsson és 2.0 Mp-nél nincs zoom funkció.
A k750i-nél sincs,megnyugodhatsz.

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#346) V.Stryker válasza japi (#345) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De ha panoráma képet akarok csinálni vagy sorozatfelvételt...vagy ilyen sz@r keretesbe akarok fényképezni, akkor viszon van zoom....sőt, a leírásban is benne van, hogy tudja, mégpedig 2,5x -es.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#347) V.Stryker válasza japi (#345) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egyébként volt K750i-m és van benne zoom....

Meg ha már Cyber-shot, akkor asszem ez a minimum. De sejtésem szerint az enyémmel van vmi. Remélem,hogy az esti szoftver update megoldja.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#348) badacsony válasza V.Stryker (#342) üzenetére


badacsony
őstag

1. Egyszerű a megoldás: add hozzá!
2. Állítsd némára a telcsit, így a fülesben fog csörögni.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#349) V.Stryker válasza badacsony (#348) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. :R Mindkettő sikerült. :DD

A zoom-ra nem tudsz vmit mondani?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#350) badacsony válasza V.Stryker (#349) üzenetére


badacsony
őstag

A white paper szerint VGA felbontásban van 2,2x zoom állókép esetén.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.