Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) gban válasza smith#006 (#1497) üzenetére


gban
Közösségépítő

Megmondom hogy mekkora, ha előbb te megmondod hogy mekkora az SD. ;]

Postázást nem vállalok.

(#1502) loosht válasza Barneeka (#1499) üzenetére


loosht
senior tag

Most szedtem le az oplogót, a dátumot átraktam alul középre, az órát meg felül középre.

(#1503) Syl válasza loosht (#1502) üzenetére


Syl
nagyúr

Ne bazz! Gyorsan a leírást! :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1504) fullextra


fullextra
tag

nem győzöm elégszer hangsújozni ,hogy ez a telefon gyönyörű :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1505) Barneeka válasza loosht (#1502) üzenetére


Barneeka
csendes tag

Király vagy! :D

Leírod ezeket, hogy lehet megbuherálni?

(#1506) fullextra


fullextra
tag

egyébként mik a telefonról a tapasztalatok?fényképező?kijelző?strapabíróság?
köszönöm

(#1507) Atlantis válasza fullextra (#1506) üzenetére


Atlantis
veterán

Talán olvasd végig ezt a topicot és megleled a kérdéseidre a választ. :D

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1508) fullextra válasza Atlantis (#1507) üzenetére


fullextra
tag

Kedves Atlantis!

szivesen végigolvasnám de 1500 h.sz-ről van szó ami nem 2perc.
remélem megérted.
egyébként érdekelne a telefonnal kapcsolatban ,hogy mennyi a kijelző pixel száma?
köszönöm, és elnézést

(#1509) Atlantis válasza fullextra (#1508) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem értem meg, ugyanis erre való a kereső.

Egyébként meg a kérdésedre a válasz a telefon tesztjében is megvan, azt nem tart sokáig megnézni. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#1510) loosht


loosht
senior tag

Csináltam egy menüt is. Az ikonokhoz nem nyúltam, viszont ötvöztem a K550i és W610i menürendszerét. Cybershot és Walkman felirat a menüben, továbbá PlayNow helyett a Videolejátszó van. Az ikonok attól függnek, hogy K550i vagy W610i szoft van a telón.

(#1511) blueMerle válasza loosht (#1510) üzenetére


blueMerle
veterán

Jótanács: majd késöbb ne így add el, és ne is így reklámozd a telót. Nem mindenki szereti a szénnémoddolt telefonokat :K
Egyébként grat, ugyes vagy :R

(#1512) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Fullextra: K550i tulajdonosként tudok válaszolni a kérdéseidre. Kijelzője nagyon szép,kontrasztos,napfényben is jól látható,de a nem szabványos felbontású képek kicsit darabosak rajta. A vele készült képek számítógépen is jól mutatnak,bár a K750i szebbeket csinált. Strapabírónak eléggé strapabíró,bár a hátlap kicsit ropog,de ezt ki lehet küszöbölni egy darab papírzsebkendővel. Sztem nagyon jó választás a telefon,csak ajánlani tudom,és nem csak azért mert nekem is ilyen van...

/\/0zb3/27

(#1513) #31757056 válasza lunaticz (#1490) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nem tudom... Még nem tettem fel! Gondoltam elhintem az infót, hátha a kísérletezők beszámolnak valami jóról :) Mostanában nem nagyon van időm semmi ilyesmire, fenekestül felfordult körülöttem minden.

(#1514) caniso válasza ancsma (#1445) üzenetére


caniso
csendes tag

"Mért nem sikerült a Seus-al? És miért nem tudsz rárakni java dolgokat? Hibaüzi vagy mi?
Sz.tem elég jól ellehet vele cseszni..."

SEUS nem tett rá magyar nyelvet, csak a román szoftot frissítette.

Ráteszem usb-n a jar fájlt és nincs telepítési mód csk küldeni lehet, de azt nagyon.

csak a send funkció érhető el, nemtom miért.

Gabesz

(#1515) zs.tom


zs.tom
tag

Szerintem rakjál rá másik firmware-t! ;)

(#1516) caniso válasza zs.tom (#1515) üzenetére


caniso
csendes tag

Az lesz sajnos, csak titokban reménykedtem, hogy máshogy is megoldható a probléma.

Át kell rágnom előtte pontosan, hogy mit hogyan kell, mert nem szeretném elrontani,
láttam már videót, meg leírást. Hát elég bonyolultnak tűnik.

Gabesz

(#1517) m0h0senator válasza caniso (#1516) üzenetére


m0h0senator
őstag

Pedig nem az.. ;)

Olvass vissza picit a fórumban Syl loosht meg én is irogattunk erről pár dolgot meg vannak linkek is uh csak bátran..megéri :B :R :C

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1518) zs.tom


zs.tom
tag

http://5mp.eu/web.php?a=k550i&o=kF6HB6KIVY Itt le van írva minden, hogy mit hogyan kell csinálni! ;)

Szerintem sem túl bonyolult, csak mindent úgy kell csinálni ahogy le van írva!

[ Szerkesztve ]

(#1519) caniso válasza zs.tom (#1518) üzenetére


caniso
csendes tag

Köszi a segítséget még egy utsó kérdés,
nem gáz, hogy nekem a legújabb szoft van rajta?
R1KG001 ???

Gabesz

(#1520) zs.tom


zs.tom
tag

Az lenne a kérdésem, hogy amikor rá akarom rakni a flash menüt a telóra akkor az összes flash filet rá kell másolni a telóra :F

(#1521) zs.tom


zs.tom
tag

Mármint milyen szempontból nem gáz? :)
Ha a szoftverezés szempontjából kérdezed szerintem nem! :)

(#1522) ancsma válasza zs.tom (#1520) üzenetére


ancsma
aktív tag

Van ugye a .thm meg a flash file, az .swf. A thm a témák mappába a másik meg \tpa\preset\system\desktop\flash\ -be megy. Azt nem értem hogy milyen összes flash fájlrol beszélsz.Csak az adott témához tartozót kell ami csak egy fájl. :)

(#1523) zs.tom


zs.tom
tag

Köszi a segítséget!
Letöltöttem 79 flash témát és hozzá 79 flash file-t! :)

[ Szerkesztve ]

(#1524) Syl válasza zs.tom (#1523) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez úgy működik mint filmnél a felirat: a névnek egyeznie kell (thm-swf).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#1525) #31757056 válasza caniso (#1519) üzenetére


#31757056
törölt tag

Az R1KG az közel nem a legújabb szoft, az már kicsit régi... :)

(#1526) ancsma válasza zs.tom (#1523) üzenetére


ancsma
aktív tag

De jó neked én nem is találtam még ilyet...honnan van? Van ott 240×320-ra is?

(#1527) loosht válasza Syl (#1524) üzenetére


loosht
senior tag

Nem kell egyeznie, ugyanis ha belekukkantasz a thm-be, akkor abban szerepel egy sor, ami megadja a témához tartozó swf-et. Szóval az abban a sorban megadott névnek kell megegyeznie az swf nevével. Így tudsz egyébként összekombinálni egy flash menüt, meg egy sima témát, vagy ha csak egy swf-ed van és szeretnéd használni, akkor ennek a nevét írod a thm-be.

[ Szerkesztve ]

(#1528) The DJ


The DJ
addikt

Na csak nem adtam fel, életre keltettem a drivert a gépen és sikerült a telómat átszabni. A következő módosításokat hajtottam végre:

- W610i R8BA024 magya walkman szoftver felrakása
- Sonarik féle 2.38B kamdriver felrakása (sokkal jobb, mint az eredeti)
- Peter's V2 W880 Extreme Acoustic Driver felrakása (nagyon durván szól így...néha már szabályosan erős)
- Olyan VKP felrakása, ami engedi a telón belül a teljes rendszer file rendszer elérését így többet nem kell se FAR-al se XS++al szenvednem, csak átküldöm telóra amit ki akarok cserélni, nyitok egy java-s filekezelőt és felülírom a fileokat. :C
- Olyan VKP, ami füles csatlakoztatása nélkül is engedi elindítani a rádiót
- Kb. 10 jobban kinéző Walkman skin felrakása, köztük több animált
- Kb. 20 hasznos Java program felrakása (köztük file kezelők, BT progik, msn, zenelejátszó stb.)
- Rengeteg Flash háttér (per pill egy olyan, ami az órát mutatja bal oldalon realtime, jobb oldalon pedig egy szexi női sziluett látható :D )
- Flash képernyővédők
- Olyan 80 darab flash menü is került fel, köztük sok olyan, ami nagyon jól kidolgozott és igényes, némelyik menüpont váltáskor megrázza a telót kicsit, ez is jópofa)

További tervek:

- Ki és bekapcs animáció cseréje (esetleg bekapcs hang csere)
- Operátor logo és óra eltüntetése
- Operátor logo helyére a nevem beszerkesztése (valószínűleg flash háttérben)

Valamit biztos kihagytam, de egyenlőre ennyi jut eszembe.

Fő az egyediség :C

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1529) #31757056


#31757056
törölt tag

Csináltam ma a Sonarik 2.38 A verzióval pár tesztképet (nem állítottam semmit pl sharpness, csak felraktam). szerintem pocsékul sikerültek, a kültériek is zajosak (pl az eget nézve), a beltériek pedig, pffffff... Valamelyik korábbi Number1 driver minőségére hajaznak, halálos.

[link] [link] [link] [link] [link]

Az utolsó mondjuk nem lett annyira gáz, de a színek ott sincsenek rendben. Sikerültek jobbak is, de kevés lett jó, az arány nagyon rossz. Kár hogy a K550i-ből kihagyták a bestpic funkciót! Ezt nem lehetne valahogy megmoddolni? Egyéb moddolás engem már nem érdekel, mert annyira utálom ezt a telefont hogy márciusban elbúcsúzom tőle, jobb kezekbe kerül, az unokaöcsémé lesz :)

Talán ha a Sonarik 2.37-esében kicsit lejjebb vennénk az élesítést, úgy ahogy a 2.38-hoz tartozó readme-ben le van írva, lehet hogy születne úgy egy egész jó kis camdriver végre, mert az úgy a színkezelést tekinve és a funkciókat, elég jól rendben van. Holnap majd kisérletezek ezzel is ha lesz időm.

[ Szerkesztve ]

(#1530) mrlujoak válasza #31757056 (#1529) üzenetére


mrlujoak
veterán

Huh, elég ijesztőek ezek a képek...

Felbuzdulva én is kattintgattam egyet-kettőt teljesen szűz, gyári szoftverekkel megáldott K550i-mel.
A V630i-m macro sötétben
Spotfoncsor 1
2
és 3
Konyhaidő segédfénnyel
no és anélkül, energiatakarékos izzónál

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1531) lunaticz


lunaticz
tag

Én azt hiszem maradok a 2.37-nél egyenlőre. Amugy tudtátok hogy ez a Sonarik egy 16éves srác? Esato-n mondta :)

(#1532) #31757056 válasza mrlujoak (#1530) üzenetére


#31757056
törölt tag

Az utolsó kettő még egész jó is, pedig mesterséges fénynél nem tud jó képeket csinálni a K550i :)

(#1533) The DJ


The DJ
addikt

Valaki írta, hogy az órát és a dátumot át lehet valahogyan helyezni. Milyen módon? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1534) lunaticz


lunaticz
tag

Elkezdett recsegni a telom hátulja de nem az akksi fedél hanem ahol a kijelző van, nem igazán érdekel de leesni ugye nem fog ? :U

Más kérdés: valaki ért hozzá hogy hex editorban a szövegcimkéket hogyan lehet átirni?

(#1535) loosht válasza The DJ (#1533) üzenetére


loosht
senior tag

Keresd meg a layout.ini-ben ezt a két sort és játszadozz el a koordinátákkal:

<attr value="82"/> <attr value="173"/> <attr value="134"/> <attr value="152"/> <attr value="5"/> <!-- Time -->

és

<attr value="62"/> <attr value="173"/> <attr value="155"/> <attr value="176"/> <attr value="5"/> <!-- Date -->

lunaticz: Konkrétan mit akarsz átírni?

[ Szerkesztve ]

(#1536) lunaticz válasza loosht (#1535) üzenetére


lunaticz
tag

Most még konkrétan semmit csak érdekelne hogy hogy müködik.

(#1537) The DJ válasza loosht (#1535) üzenetére


The DJ
addikt

:R

Tegnap este felkerült egy olyan vkp is, ami a telefon ledjeit villogtatja bejövő híváskor, tök jól néz ki :D

Plusz találtam egy olyan BT progit, amivel a gépen bármit tudok vezérelni, winampot próbáltam, ami a legextrább, hogy a telefonon látod a monitor képét realtime és minden változást nyomon tudsz követni.

Ja és extra info: Készül egy új vkp, amivel a rádióból tudsz felvenni zenét ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1538) Oiblood


Oiblood
tag

Üdv!

Nagyon megtetszett ez a telefon! Ha valaki leírná róla a tapasztalatait nekem, azt nagyon megköszönném. :))

(#1539) Olcsi válasza Oiblood (#1538) üzenetére


Olcsi
senior tag

Egyéb funkcióit tekintve nagyon jó készülék, viszont telefonálás szempontjából nem a legjobb. Nekem a telefonálás közbeni hangminőség nagyon pocsék volt, sokszor alig hallottam, amit a másik oldalon mondtak.
A másik negatívum számomra a zene lejátszásának hangminősége. Nyilván nem lehet várni tőle egy walkman hangzást, de azért ha a SE már gyártott jó hangzású telefonokat, akkor nem várná az ember a negatív irányba történő változást.
Szóval nálam ezek voltak a fájó pontok.

(#1540) gban válasza Olcsi (#1539) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem telefonálás közben sosincs gondom vele, hangja meg szerintem nem rossz a gyári fülessel, amit hozzá adnak, sőt, meglepődtem a jó minőségén.

Postázást nem vállalok.

(#1541) Olcsi válasza gban (#1540) üzenetére


Olcsi
senior tag

Füles nélkül elég rossz...

(#1542) gban válasza Olcsi (#1541) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ja, hogy kihangosítva. Az igaz.

Postázást nem vállalok.

(#1543) The DJ válasza Olcsi (#1541) üzenetére


The DJ
addikt

Egy jó acoustic driver csodákat tehet :P

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1544) sigruna44


sigruna44
csendes tag

Hi Mindenki!

Igen valóban szép, látványos a k550i. Ám 2007. dec.30.-án vettem egyet és most februárban túl is adtam rajta!!! Egy apró hiba miatt.Csak tegyétek át a simkártyát nokiába, majd meglátjátok mi lesz. Kínai írásjeleket varázsol az általatok beírt nevekből a telefonkönyvben. Ja és még a telefonszámok mentésénél is lehetne mit egyszerüsíteni a nokiához képest.

(#1545) gban válasza sigruna44 (#1544) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akkor minden telódat el fogod adni...
Régi, ismert probléma ez, és az összes gyártót fel lehetne sorolni, "hogy ezen írtam, ebbe tettem, és ilyen lett".
A gyártók egyes modelljei sem ugyanúgy viselkednek egy másik gyártó modelljeibe áttéve a kártyát.

Postázást nem vállalok.

(#1546) mrlujoak válasza sigruna44 (#1544) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Kíváncsivá tett a kínai jelelése a K550i-nek.
Nos, vettem a SIM-em (rajta úgy 220 kapcsolat) és betettem egy 3510-es Nokiába, egy Mio A501-be, egy MotoFoneF3-ba, de még egy Sony J6-ba is.
Nekem nem óhajtottak előjönni kicsi kínai krixkraxok, csupán az ékezetes betűknél volt itt-ott üres karakterhely, illetve a smile-t taratalamzó név jelent meg kissé furin.
Ez van.

Ami pedig a szám mentést illeti, szerintem semmi kritika nem érheti a SE-okat, de ezt még a tesztelők sokszáz SE tesztje is alátámasztja.

Ergo a kiskínaibújt a Nokia telefonba nem a SE hibája.

Tényleg, milyen telefont vettél a K550i helyett?

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1547) mrlujoak válasza Olcsi (#1541) üzenetére


mrlujoak
veterán

De ugye Te nem szeretnéd a telefonod a villamoson/buszon kihangosítva hallgatni... ;]

Az tény, elkelne még kraft a hangszóróba - nem moddolt és piszkált sw-ekre gondolva - hisz észrevehetően jobban szól a V630i-m de még a K700i-m is, mint a K550i, de csengőhangok megszólaltatására tökéletes. Akkor ugyanis vonyít mint ha muszáj lenne neki. Ja, muszáj is. :B

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1548) loosht válasza The DJ (#1528) üzenetére


loosht
senior tag

Ez a Peter's V2 W880 Extreme Acoustic HPM-70-nel egyszerűen hallgathatatlan! A monster bass mindenképpen, de még a soft bass is túl sok. Mega Bass off, manuális EQ 11-es basszus és 16-os magas mellett egész hallgatható. Zárójelben jegyzem meg, hogy metállal próbáltam, szóval nem tudom, hogy techno meg egyéb dolgok hogy szólnak.

Nekem sajna nem megy a vkp :W

"Blocks selected OK. Reading blocks: 3
Block @ $452C0000 read error. Have only: 00000000 bytes
Elapsed:14 secs.
"

[ Szerkesztve ]

(#1549) The DJ válasza loosht (#1548) üzenetére


The DJ
addikt

A main-al összefűzött quick access vkp fenn van? Mert csak azután tudod a többit felrakni. Valamint csak az a vkp fog működni, aminek azonos a szoft verziója a tiéddel.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1550) loosht válasza The DJ (#1549) üzenetére


loosht
senior tag

Igen, közben rájöttem, hogy ott a gond. Mostmár jó, tudok vkp-zni. Te honnan szedted a tieidet? Ez a csörgéskor villogás érdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.