Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4539) Steeve84


Steeve84
csendes tag

Sziasztok.
A tapasztalatomat szeretném veletek megosztani. a történet főhőse egy 1TB-os WD Green vinyó. A történet 2011 őszén kezdődik. Kb bolti megvételtől számítva a 6. hónapban egyszer csak gondolt egyet és 5-ből 1 indításra óhajtott működni. Reakció: :W Nem ütöttem vertem tényleg különösebb dolgokat sem csináltam vele nem volt külső USB-s tárolóban nem hurcolásztam. Benne figyelt az asztali gépben. Nagy nehezen 1,5GB/sec-re visszajumperelve és sata kábel cseréje után már javult valamit a helyzet felismerte de nagyon nehezen. HD Sentinel gyorsan lefuttat -> 9%-os kondíció. Adatokat lementettem gyorsan róla amit le tudtam. Partíció töröl, újra, teljes format. HD Sentinel továbbra is 9%-os kondíciót mutatott. Bad szektorral, gyenge szektorral, adathibával. Garis volt még postázni kellett volna a boltnak ahol vettem de nem foglalkoztam vele, meg nem is értem rá ilyenekkel bíbelődni, legszívesebben kalapács alá tettem volna.
Mindenesetre a lényeg a következő: használtam így, fontos cuccok nem voltak rajta, sorozatokat szedtem le rá esténként azokért meg nekem nem kár ha odavan, max letöltöm mégegyszer. A lényeg, hogy most új alaplap proci rammal 100%-os a kondíció 3 év folyamatos használat és több tera adatforgalom után. 0 bad sector, 0 gyenge szektor, egyedül rengeteg sok adatkapcsolati hibát ír de az értéke nem növekszik. A vinyó nagyszerűen muzsikál már 1,5 éve.
Elég Ghost in the shell szitu volt.

May the Schwartz be with you! :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.