Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42351) mZoleee


mZoleee
senior tag

na elsőként amik nekem még mindig hiányoznak:

- E-Mail accountnál beállítani hogy a levelek letöltését letudjam állítani (jelenleg a telefon lévő account törléssel vagy összes levél letöltésével lehetséges), illetve amiket letöltök és törlök a telefonrol az pl a gmail szerverről ne törölje
- Java alkalmazás részletes beállítása (gondolok itt képernyőhöz igazítás, vagy a virtuális billentyűzet kiszedésről)
- Zenelejátszóban ha a csúszka elő van hívva az egész még mindig akad
- Ez a dupla kattintásos dolog, kikapcsoltam de még mindig működik...

Részemről röviden ennyi, ha lesz még pótolom csak ezek amik így elsőként szemet szúrtak :)

edit: ha valamelyikre van megoldás kéretik közölni :P

[ Szerkesztve ]

(#42352) SirDöme válasza San398 (#42322) üzenetére


SirDöme
tag

Köszi! Egyszerűen vak vagyok :B

SAMSUNG Wave I

(#42353) anrab válasza mZoleee (#42351) üzenetére


anrab
addikt

"amiket letöltök és törlök a telefonrol az pl a gmail szerverről ne törölje"
ezt idáig is be lehetett állítani.
kérdezi a beállításokban valahol hogy telefonról és szerverről is törlöd vagy csak a telefonról.
nekem is mindig csak a telóról való törlés van beállítva és ha hazajöttem akkor átfutom és törlöm végleg a gépról és szerverről.

(#42354) mZoleee válasza anrab (#42353) üzenetére


mZoleee
senior tag

tudom eddig volt, de most akár hol keresem nincs ilyen menü a telefonban :(

(#42355) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Sziasztok!

A Wave-re milyen navigációs szoftvereket lehet telepíteni?

Fizetősek/ingyenesek?

Intel Core i7

(#42356) m.zso


m.zso
aktív tag

látom, nagy az öröm. 2.0 badalovasoknak külön kösznönet,h megosztják a tapasztalatokat :R . felpezsdült a fórum, végre van mit olvasgatni. veletek vagyok, de sztem a végére hagyom a frissítést. túl sok app van fent,h csakúgy eldobjam, pedig szívesen kipróbálnám az új bétát. viszket az újjam a multiloaderen, de nem lehet. :DD még nem.türelemmel várok :) :))

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#42357) leslieke válasza ASUSSACAHD (#42355) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fizetős van: Route66 és Sygic

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42358) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na végére értem a hozzászólásoknak. Látom alakul a 2.0. Én még megvárok egy jobb/hibamentesebb verziót.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42359) anrab válasza mZoleee (#42354) üzenetére


anrab
addikt

még nem dobtam fel, csak letöltöttem. de szerintem ugyan ott van mint az előzőbe. nem hiszem hogy kivették volna.

(#42360) mZoleee válasza anrab (#42359) üzenetére


mZoleee
senior tag

akkor majd nézd meg lécci ha feltetted mert én nem találtam meg :(

(#42361) consono


consono
nagyúr

Elsőre ami nem tetszik: youtube belépésnél újraindul a teló...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42362) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Tapasztalatok:
-A facebook sokkal jobb lett, de a chat még mindig rossz, "Failed to Connect" felirattal kilép
-Film nézésnél ha elforgatom a képernyőt, utánna pedig vissza, akkor a felbontás nem mindig ugrik vissza, nagyon torz a kép...........
-Az MSN nagyon jó lett, illetve az animációk tetszenek pl. a kép nézegetésnél.
-2-3 óra nyomkodás után nekem még nem indult újra egyszer sem, a flash még mindig gyengéje a böngészőnek sajnos.
- Sebesség tekintetében lehetne gyorsabb, de elfogadható, ennél már csak gyorsabb lesz, nem lesz vele gond sztem.
Összességében nekem nagyon-nagyon tetszik, profi munka. :C :C :C

Oneplus 8T 8/256

(#42363) szebev válasza ABal (#42303) üzenetére


szebev
senior tag

En is ezert valasztottam a szoke not!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#42364) anrab válasza mZoleee (#42360) üzenetére


anrab
addikt

sajnos ebből a verzióból kimaradt. csak a hotmail-ban lehet beállítani.

(#42365) mZoleee válasza anrab (#42364) üzenetére


mZoleee
senior tag

:( akkor remélem kövi verzióra javítani fogják vagy a teljesre :)

(#42366) mZoleee


mZoleee
senior tag

bocs a dupla komment miatt, de

szükségem lenne a javított Opera Mini-re amit lehet forgatni meg minden :D akinek megvan a link kérem pasztázza be nincs kedvem/se időm most több oldalnyi kommentet visszaolvasni :) köszi

(#42367) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek sikerült 1.2-alá Ndrive-ot telepíetni?

(#42368) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!

Valaki írja meg llégyszíves mert nem figyeltem, hogy a 2.0-ás firm alatt megmaradt az a ficsör, hogy ha jobbra húzom a kontakton akkor hívja, ha balra az ujjam akkor meg üzenetet küldök?

Köszi!

"No brain, no problem"

(#42369) Jegbonto válasza matthews (#42368) üzenetére


Jegbonto
csendes tag

Ha elhúzod rajta az ujjad bármelyik irányba akkor előjön egy menü ahol vállaszthatsz:hívás,videohívás,sms,és asszem e-mail.

[ Szerkesztve ]

(#42370) anrab válasza mZoleee (#42366) üzenetére


anrab
addikt

ment e-mail-ben.

(#42371) mZoleee válasza anrab (#42370) üzenetére


mZoleee
senior tag

köszönöm szépen :)

(#42372) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Ha valakinek sikerült bada 1.2 alá Ndrive-ot "telepíteni" legyen szíves privátban elküldeni hogy csinálta!! Előre is köszönöm.

(#42373) matthews válasza Jegbonto (#42369) üzenetére


matthews
aktív tag

Uff.. Ez így nekem lehet így nem fog bejönni.... Minek még túlbonyolítani...

Köszönöm a választ! :R

"No brain, no problem"

(#42374) mZoleee válasza matthews (#42373) üzenetére


mZoleee
senior tag

ha ez megnyugtat, bata 2-vel én a két gombnak nem fogom értelmét látni (hívás fel/lerakó) :D jó oké valahol be kell kapcsolni a telefont de ezeket a gombokat kb másra fogom használni :D

(#42375) anrab


anrab
addikt

raktak is hozzá meg vettek is el. amit hozzárakott szupi lesz. amit kivett azt remélem vissza rakja. pl. hotmail push sync., google naptár sync.. stb.
összességében nekem sz@rabb mint az előző.

(#42376) SlyChocolate válasza matthews (#42373) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Én is jobb szeretem a jobbra hívás balra sms.
Kár, hogy ez már nem így van.
:(

(#42377) szimike79


szimike79
őstag

Még a végén kiderül hogy nem is lesz jó a 2.0-a? Eddig szinte több negatív véleményt olvastam, mint pozitívumot!?! :F
Ne keserítsetek már el! :O

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#42378) mZoleee válasza szimike79 (#42377) üzenetére


mZoleee
senior tag

ezek szerint nem olvastál el mindent :)

(#42379) consono válasza szimike79 (#42377) üzenetére


consono
nagyúr

Jó lesz, csak teljesen más, mint a régi volt. Szokni kell majd, mintha új telefonod lenne.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42380) Dhampir válasza szimike79 (#42377) üzenetére


Dhampir
félisten

Bétához közelebb csak az "Alfa" áll. A véglegeset mindig érdemes kivárni, aztán utána majd "igazságosabban" lehet szidni.

[ Szerkesztve ]

(#42381) kasee


kasee
aktív tag

Hello

Az alábbi módon csinaltam, majd a tel képernyö pirosan világit!

Mi lehet a baj?

(#42382) anrab válasza kasee (#42381) üzenetére


anrab
addikt

full download nincs bepipálva!

[ Szerkesztve ]

(#42383) consono válasza anrab (#42382) üzenetére


consono
nagyúr

meg régi a multiloader is...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42384) nVIPER


nVIPER
senior tag

mi a jelszó a rar-hoz?:D

(#42385) mZoleee válasza nVIPER (#42384) üzenetére


mZoleee
senior tag

samfirmware.com

(#42386) nVIPER válasza mZoleee (#42385) üzenetére


nVIPER
senior tag

Köszi
Megpróbáljuk feltolni. Csak a jó szótáramat fogom sajnálni:(

(#42387) kasee válasza anrab (#42382) üzenetére


kasee
aktív tag

kiszedtem, es sehol sem volt pipa, igy jo lett.. rakjam ujra full download al?

köszi

(#42388) mZoleee


mZoleee
senior tag

Hoppáá.. most nézem hogy a legfrissebb KIES látja az uj Beta-s telót :)

[ Szerkesztve ]

(#42389) TomWexX válasza mZoleee (#42388) üzenetére


TomWexX
addikt

Írta Samfirmware is:
"What is working?
-Connection with Kies is now working (you can sync contacts, memo ,calendar, SMS new)"

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42390) zazumisi


zazumisi
tag

Ezer éve nem jártam erre...
Illetve jártam, de csak olvasgattam a dolgokat.
Pár napja benézek és mit látok? Android, Bada 2.0!? :Y
Elsőre az android érdekelt jobban, hát ráhekkeltem a kis 1. generációs telcsimre. Nem rossz, de a jó az nem ilyen. :U
Aztán gondoltam megnézem az új Badát is. Na kérem, ez igen!!! Szinte új telefon lett a kicsikéből. Nekem nagyon bejön, alig várom a végleges verziót! :C
Ha ez így megy, akkor kell a francnak az android! :DDD
Mondjuk az iPhone 4 marad, de azért ez az irány már tetszik. Szóval részemről gratula Samsung, így tovább!

(#42391) nVIPER


nVIPER
senior tag

5.65-ös loadertől van újabb? Vagy ti mivel rakjátok fel az új badát? Nekem felrak mindent, első indításnál Samsung bada képernyőnél kifagy. :(. Nem tom mi lehet a baj.

(#42392) BlackTreff válasza nVIPER (#42391) üzenetére


BlackTreff
tag

Nekem is 5.65-ös verzió van fent és azzal sikerült felrakni!
Első indításkor elég sokat tölt, már én is azt hittem, hogy lefagyott, de szerencsére elindult mire kikapcsoltam volna!

Más:

Megmondom őszintén nekem így első nekifutásra nem igazán nyerte el a tetszésemet a 2.0, ez mondjuk lehet, hogy azért van, mert nekem az 1.2 is tökéletesen megfelelt!
Olyan dolgok újultak meg amiket vagy nem használok egyébként sem vagy már régen máshonnan érem el ( pl.: FB kliens), szóval nekem egyenlőre a béta alapján nincs meg ez a " mintha új telefonom lenne" feeling!
De ez csak az én érzésem, véleményem... :)

[ Szerkesztve ]

(#42393) nVIPER válasza BlackTreff (#42392) üzenetére


nVIPER
senior tag

Jó. Feldobtam újra, most úgy néz ki bejön!:) Csak várni türelmesen az első indításnál:D

(#42394) mZoleee


mZoleee
senior tag

nemtom ki írta hogy szar a FB chat neki, nekem teljesen jól működik :)

(#42396) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Na nyomkodtam egy fél napot ezt az új állatot.

Vélemény: Aki teheti rakja fel, többé rá se mer nézni majd az 1-el kezdődő szarokra. :R
Annyira eltalálták a dizájnt... a gombok többsége ilyen fémes valami, ami nagyon passzol a telóhoz ugyebár.
Akkor ez a Firm sokkal stabilabb, jobb mint az előző szerintem, kevesebbszer jelentkezett fagyás, zenéknél igaz volt akadás, meg mikor egyszerre ment pár alkalmazás, de kibírható.
Akkor FB kliensre ráfért már egy átpofozás, és ugyebár nem kellett messze mennie a Samu-nak de legalább meg csinálták végre és jó lett, igaz baromi lassú, de majd alakul.
Internetezni jó rajta, kissé lassúcska még, de már sokkal jobb mint a régi. Nem tudom mit lehetne még mondani, amit eddig nem tudtatok volna. :P Ja igen, Twitter kliens baromi jó lett!! és szerintem saját fejlesztése teljes egészében a Samunak, de nagyon jó lett. :R
Egy negatívum ért, mégpedig egyszerűen nem akart működni nálam a mobil hálózat.
Van ez a Social Hub, ami nagyon ígéretes egy jószág.
Még egy valamit fogok kipróbálni, a premium SH-t, ha lehetséges, mert arra nagyon kíváncsi vagyok. :U :DD

Egy tömör mondatban: Kezelhetőbb, szebb, jobb, lesz ez, nekem minden várakozásomat felül tudta eddig múlni, igaz a sebességgel vannak gondok, de hát béta... :)

Nyálcsorgatás: Kép1
kép2
kép3

[ Szerkesztve ]

PS4

(#42397) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Bekerült a mostani FW-vel a memoria kártyára egy SS-Backup nevezetű mappa.
Ez mi célt szolgál?

(#42398) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Üdv!

Más jellegű kérdésem lenne...Bruce Lee game 840Ft,nem tudjátok véletlen , nincs valahol ingyen fenn? Nem magyar apps-on?:D

(#42399) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Most olvastam appson, egyik játéknál a hozzászólásokat...a skacok még mindig 1.0-val nyomják s csodálkoznak hogy nem mennek a játékok:) Írtam nekik mi a francra várnak, miért nem teszik már fel az 1.2-őt, már mindenkinek sznte ez van:)))

(#42400) leslieke válasza Goldmen75 (#42398) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Regisztrálsz egy kuponért és máris megvan ingyen!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.