Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42651) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#42650) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ami érdekes, az a telefonálás,sms, bár ezzel csak nincs gond:))) fényképezés, videó készítés!, wifi-vel net?!?!?! Ezek szerint widgeteket nem érdemes használni, bekapcsolni még?!...

(#42652) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42651) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyelőre még elég szűz a rendszer nálam, de tetszetős nagyon is, aki azt mondta, hogy megéri feltenni(kb. max. 7-8 perc mire felmegy, persze adatok vesznek, a telóról, további 10 perc nyomogatás és be is gyorsul a kezdeti akadozás után) igaza volt. Gondolom minden alapfunkció megy, nem olvastam még itt olyat, hogy baj lenne. Nyilván a végleges rendszerben csiszolva lesz sok minden, azért is adták ki ezt, hogy lehessen tesztelni és majd a visszajelzésekből szemezgetnek.
Wifi-m sajnos nincs így nem tudom kipróbálni. :(((
Widgeteket szerintem még nem érdemes próbálgatni, vagy te tudod, max újraindul.
Attól függ miket használsz. Gyors kontakt elérési rész van alapból, naptár widget, hírek, időjárás.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42653) Tomajdon válasza s4hu|SyD^ (#42652) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ááááá, addig írjátok a véleményeteket, míg végül felrakom én is! :DDD De nem, ellen kell állnom. Nem mintha használnám a spoofolt játékaim, meg az ndrive-ot, de ha már szenvedtem velük... :D

[ Szerkesztve ]

(#42654) snecizero


snecizero
senior tag

Megvettem a Route66 teljes Európa térkép licenszet. 49,99 Euro volt. Most töltöm a térképeket. (8gb) :U Sokat vaciláltam a Sygic és a Route66 között. De végülis a Route66 lett a befutó. Remélem nem bánom meg.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42655) s4hu|SyD^ válasza Tomajdon (#42653) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha mindent le tudsz menteni, nincs nélkülözhetetlen widget vagy program, akkor édemes lenne kipróbálni. Nagyon f@sza tényleg. :DDD Ha nem jön be meg visszamultizod az 1.2-őt.
De szerintem nem fogod már visszatenni a 2.0 után. :C

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42656) Goldmen75 válasza Tomajdon (#42653) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én is ellenálló vagyok, muszáj, mert annyi minden van már fenn...megvárom én azt az 1-2 hónapot...max addig nem jövök ide olvasgatni:D:D:D

(#42657) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Újabb felvetődött kérdés!
Ha felteszem a 2.0-bétát,. s kijön a végleges, vajon az hogy megy majd rá?! Multival szintén?! Ezt még úgyse tudja senki, csak felvetődött bennem...

(#42658) snecizero válasza Goldmen75 (#42657) üzenetére


snecizero
senior tag

Maradj ellenálló. :D Én is az vagyok még. :W De már én is letöltöttem a 2.0. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42659) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#42657) üzenetére


F-ECT$
titán

Biztosan multival. Nem gondolod komolyan, hogy lesz egy KIES-es beta 2.0 -> végleges 2.0 update, ugye? :DDD

Dive ever, work never.

(#42660) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42657) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Más lesz a verziószáma, így gondolom a KIES érzékelni fogja, ha valami új firm lesz.
De ha már olyan nagyot nem változtatnak rajta, meg lehet majd multival oldani, hogy nem vesszen semmi sem, ha azzal frissítesz fel a véglegesre. Legalábbis nálam volt olyan még az 1.2-nél, hogy kijött újabb, de multival kellett csinálnom, egy dolgot nem raktam be multinál és maradt minden adat, cuccom stb...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42661) s4hu|SyD^ válasza F-ECT$ (#42659) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Miért ne lehetne? Updateknél más a verziószám mindig, KIES meg azt nézi szerintem.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42662) snecizero


snecizero
senior tag

Ezért maradjatok badások:[link] :Y

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42663) Goldmen75 válasza F-ECT$ (#42659) üzenetére


Goldmen75
őstag

Dehogy gondoltam:) Bár az 1.2-őt kiessel tettem fel anno! s csak hard resetet kellett bepötyögnöm, hogy legyen bada logóm is:))))

Na....francba vele!!!!!!! Ki segít nekem hogy "átálljak" 2.0-ra?:) A legegyszerűbb, leggyorsabb megoldás érdekel:))

A legfontosabb: a telszámokat ki hogy rakta vissza?? Kiessel ha lementem , vissza tudom pakolni?????????????

[ Szerkesztve ]

(#42664) Dhampir válasza snecizero (#42662) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony, ez így van.

(#42665) Lotusomega válasza snecizero (#42662) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hűha, a 300kból 400 darab :C anno kb symbianon is volt egy csomó vírusos meg rosszindulató beágyazott script, és mégse volt soha semmi gondom vele. Szóval ez sokat nem dob a rendszer népszerűségén sztem :K

Más: ez a control tower anno nagyon tetszett androidon, na meg is örültem h végre akkor badan is van, aztán rájöttem h ezen ak is fos képernyőméreten ezt sem lehet normálisan játszani úgyhogy uninstall :W

[ Szerkesztve ]

(#42666) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42663) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Telszámokat pillanatok alatt vissza KIES-el.
Mindjárt leírom privátban, hogy hogy kell, vagy ha van MSN-ed, akkor asszisztálok.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42667) Tomajdon válasza Goldmen75 (#42663) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ennyi volt a nagy ellenállás? :DDD Én is már annyira raknám fel, de még gondolkozok kicsit. Mondom, a progik hiánya nagyon visszatart... Ha menne minden 1.2-es progi, már rég fennt lenne.

(#42668) sittes79 válasza Goldmen75 (#42657) üzenetére


sittes79
addikt

Szia,

Nincs nálatok meló...pécsi vagyok. adok veszek kereskedek :))

(#42669) Dhampir válasza sittes79 (#42668) üzenetére


Dhampir
félisten

Esetleg itt is érdeklődhetsz:

Fiatalkorúak Regionális Büntetés-végrehajtási Intézete
7621 Pécs Papnövelde u. 7-11.
Telefon: 06-72/520-100

Dékány Zsolt bv. ezredes
igazgató
--------
Lényegében ugyanaz:

Baranya Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
7621 Pécs, Papnövelde u. 7-11.
Telefon:06-72/520-100
pecs.uk@bv.gov.hu

Dékány Zsolt bv. ezredes
parancsnok

[ Szerkesztve ]

(#42670) anrab


anrab
addikt

hát én se sokáig bírtam a 2.0 nélkül :D
meg az érzés mikor állítgatnik kell.... hát az nagyon jóóóóóóó!

viszont érdekelne hogy a prémium soc.hubot fel tudta rakni vlki?
a multkor kérdeztem az egyik fórumtársat /mert Ő felrakta azt írta/ hogy hogy csinálta? azt válaszolta mint a régit.
de nem lehet. nincsenek benne azok a fájlok. de még másikban sem találtam.

(#42671) sittes79 válasza Dhampir (#42669) üzenetére


sittes79
addikt

Ok megpróbálom, biztos kell nekik még sittes :DD

(#42672) Dhampir válasza sittes79 (#42671) üzenetére


Dhampir
félisten

:)

A viccet félretéve, fegyőröket általában szoktak keresni, de nagyon kemény meló, a szívet megviseli. Egy biztos, hogy ez nemcsak a múlt, hanem a jelen és egyben a jövő munkáltatója is.

/OFF

(#42673) consono válasza anrab (#42670) üzenetére


consono
nagyúr

XEH mappát biztosan nem fogsz találni, mert az nincs ebben a CSC-ben, de elvileg csak ennyi a különbség. Nézz ki helyette valami szimpatikusat (pl. KOR :) ) és azt módosítst! Bár én ezt nem próbáltam...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42674) mangorlo


mangorlo
csendes tag

Sziasztok !
Kellene egy kis segítség, most akarok venni egy Samsung wave II-t és azt akarom kérdezni, hogy a fizetős GPS-en kivül valami ingyenes gps verzió van-e már a telóra ??

Köszi előre is !
mangorlo

(#42675) mrhitoshi válasza consono (#42673) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én igen, és elvileg működik. Annyi a gond, hogy nem találtam az Appex mappában Z7update mappát, de minden egyéb megegyezik.

PS4

(#42676) anrab válasza consono (#42673) üzenetére


anrab
addikt

köszi próbáltam mással de nincsenek azok a fájlok amiket megkellene nyitni.
pl.: AppEx -> Z7update -> 2482tgy39g -
de akkor ezt a KOR-t is megnézem. idáig csak az xe-t próbáltam. ha jól tudom ezek az európaiak.

(#42677) anrab válasza mrhitoshi (#42675) üzenetére


anrab
addikt

neked volt xeh?
és amit nem találtál az helyett mit nyitottál meg?

(#42678) snecizero válasza mangorlo (#42674) üzenetére


snecizero
senior tag

Sygic és Route66 van, de azt meg kell vásárolni. Ingyenes hivatalosan nincs.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42679) duvi válasza mangorlo (#42674) üzenetére


duvi
nagyúr

Szia!
Jelenleg nincs ingyenes navi a Wavekre :(

(#42680) mangorlo válasza duvi (#42679) üzenetére


mangorlo
csendes tag

Köszi a választ ! :((( :((( :(((

(#42681) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#42666) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi a privit, majd otthon, melóban sem időm se kedvem nekiállni, különben is van mit lementenem....:) De nagyon nem eccerű, már csak olvasni sem:))) Milyen jó volt kiesen keresztül...anno

(#42682) sittes79


sittes79
addikt

itt van egy fw amiben aktiválták a p. social hubot

[link]

van egy bátor jelentkező aki felteszi?

hja lehet hogy csak olasz? :U

[ Szerkesztve ]

(#42683) Teaway válasza mangorlo (#42680) üzenetére


Teaway
veterán

Azért ne keseredj el.
30 napig teljeskörűen használhatod, utána a navi része fizetőssé válik, de a térképet, a helymeghatározást és az útvonaltervezést szimulációs módban továbbra is használhatod.

Nincs itthon csokid??

(#42684) leslieke válasza mangorlo (#42680) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A route66 meg megvehető akciós is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42685) Tompkins


Tompkins
tag

Hát srácok, én sem bírtam ki...
Azzal, hogy beragadt a procim 99%-on, elkezdődött a lavina. ;)
Először csak multiztam egyet, aztán ha már úgyis mindent töröltem, fel kellett raknom a 2.0-át.
És nagyon-nagyon tetszik!!!
Ráadásul a proci is helyreállt, ismét 1%-on pihen, ha épp nincs dolga.

(#42686) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Öööö...3 napja vettem meg Bruce Lee-t....akkor az megy a levesbe??????:(((

Illetve mi van az apps-on megvásárolt progikkal??? Azokat vissza lehet valahogy tenni?? Me azé van pár amit tényleg vettem pízé....

[ Szerkesztve ]

(#42687) duvi válasza Goldmen75 (#42686) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem a vásárlási előzményekből bármikor visszarakhatod ingyen az 1.2-re. A 2.0-án gondolom még nem fut a kompatibilitás miatt. Remélhetőleg a hivatalos frissítés már tudja futtatni a régebbi oprendszer alkalmazásait is.

(#42688) snecizero válasza Goldmen75 (#42686) üzenetére


snecizero
senior tag

Bruce Lee már meghalt. :DDD Látom nagyon nagy a kisértés. :) Én már kivárom a hivatalos verziót amit kies en lehet telepíteni. Utána megint tanulhatok meg mindent. Mi hol van. :(((

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42689) Goldmen75 válasza duvi (#42687) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na most ez kicsit visszavetett, hogy este feldobjam a 2.0-át...még elgondolkodom!

(#42690) consono válasza duvi (#42687) üzenetére


consono
nagyúr

A Bruce Lee pont megy 2.0-n is :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42691) Goldmen75


Goldmen75
őstag

:) S gyorsabban is rúg/űt?:D:D:D:D

Jajj, mindig elfeledem nézni hogy van-e még idő az előzőhöz szólni....bocsi modik!:)

[ Szerkesztve ]

(#42692) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Üzeneteknél csak ez az egy nézet van 2.0-án?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42693) consono


consono
nagyúr

Szegény kis lesajnált Bada :D

http://www.asymco.com/2011/08/02/the-samsung-hedge-estimating-bada-for-q2-and-hence-samsungs-android-shipments/

Goldmen75: Nem próbáltam a Bruce Leet, csak láttam a kompatibilitási listában az NFS-sel együtt...

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42694) anrab válasza sittes79 (#42682) üzenetére


anrab
addikt

nem olasz az, csak annak az aktiválása van ott.

(#42695) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!
Nagyon OFF kovetkezik , de kivancsi vok a velemenyetekre!
A 10forintert.hu-t ismeritek? Megbizhato oldal? Van vmi hatulutoje?
Olcson lehet venni SGS2 -t , csak ezert kerdezem!

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#42696) sittes79 válasza anrab (#42694) üzenetére


sittes79
addikt

és nálunk nincs ilyen okosság?

(#42697) sittes79 válasza szebev (#42695) üzenetére


sittes79
addikt

Valaki vagy valakik ezzel jól járnak, de biztos nem mi...

bocs lejárt a szerk.

na jó nem járt le csak b.... vagyok

[ Szerkesztve ]

(#42698) leslieke válasza szebev (#42695) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez ilyen licitálós oldalnak tűnik..én nem vennék tőlük semmit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42699) szebev válasza leslieke (#42698) üzenetére


szebev
senior tag

PL.:Samsung UE46D6500 3D LED Full HD televízió
315.000 forint helyett 7200-ert vette valaki!

Nem reklamozni akarok, csak most vettem eszre ezt az oldalt netezes kozben.

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#42700) rizso válasza szebev (#42695) üzenetére


rizso
addikt

Kerüld az ilyeneket! Én egyszer csúnyán megszívtam egy hasonlóval. Vásároltam krediteket, nem használtam még fel mindet, és egyszer csak megszűnt az oldal, viszont a bennmaradt krediteket nem fizették ki! :((( Én a saját káromon tanultam meg, hogy az ilyen oldalakat el kell kerülni!
A másik dolog, hogy nem olyan egyszerű megvenni egy terméket, és sokkal többe is kerülhet a licitálással, mintha megvennéd egy drágább boltban...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.