Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41851) F-ECT$ válasza Clain (#41849) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak "úszó" háttérkép van. (Nem látszik az egész kép, csak egy szelete, és ahogy lapozgatsz úgy jelennek meg az újabb részek.)

Dive ever, work never.

(#41852) consono válasza Clain (#41849) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy nem lehet, de animált gif-et betehetsz háttérképnek, csak nagyon megfogja a procit...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#41853) Clain


Clain
tag

Köszönöm az infókat !
Hát sajnálom , :( galaxynél elég designosan néznek ki ,bíztam benne ,hogy ide is bepakolták ,mert nagyon gondolkozok egy ilyen telón !
Biztos sokan kérdezték már ,de szerintetek wave vagy wave II. ? :)

(#41854) F-ECT$ válasza Clain (#41853) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nagyobb kijelző kell, akkor wave II, persze az is kérdés, hogy mennyi az árbeli különbség a kettő között.

Dive ever, work never.

(#41855) Clain válasza F-ECT$ (#41854) üzenetére


Clain
tag

Úgy láttam ,itt a PH-n ,hogy nincs nagy különbség ,tehát pár ezer forintos eltérések vannak !
Akkor érdemesebb lenne a Wave II ?

(#41856) F-ECT$ válasza Clain (#41855) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha jól tudom, akkor lényegében csak a kijelzőben van különbség. A II-es nagyobb (3.7"), de "csak" SLCD, az I-es kisebb (3.3") és Super Amoled.
(Vagy a memóriában is van eltérés :F , rémlik, hogy a II-esben dupla annyi ram van, de lehet már keverek valamit.)

Dive ever, work never.

(#41857) consono válasza F-ECT$ (#41856) üzenetére


consono
nagyúr

Sajnso a RAM-ról még semmi sem biztos, a Samu a Wave-re is azt mondta, hogy 512, aztán meg kiderült, hogy 384... Szerintem a Wave II-ben is ugyanennyi van: a 2.0-ban megnéztem a rendelkezésre álló heap méretet és ugyanúgy 240 mega körül volt nekem is mint a Wave II-es screenshotokon...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#41858) mrhitoshi válasza Karma (#41821) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem nagyon csípem az Nvidiát, így ezek szerint itt is eljátsszák a saját marhaságukat a mobil piacon is, mint a PC-s piacon. Leginkább az SGX 543-et preferálom, szóval nem lepődök meg ezen amit írtak, nem újdonság. ;)
Azért köszi a tényfeltáró hsz.-t.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#41859) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

Most voltam a (Debreceni) MM -ban és 8500wavet 84.000 Ft-ért adják . Lehet még kapni :DDD

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#41860) anrab


anrab
addikt

m.origo.hu/dwap/origo/techbazis/20110726-operacios-rendszerre-alakitjak-a-firefoxot.html

Még egy operációs rendszer.

(#41861) Dhampir válasza PofaJenö (#41859) üzenetére


Dhampir
félisten

Bolti garival 55-ért is kapható itt-ott.

(#41862) leslieke válasza anrab (#41860) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes elképzelés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41863) snecizero


snecizero
senior tag

A vaterán 60000 +posta költségért házhoz hozzák a wave I-et. :DDD
Szerintem nagyon jó kis tárcsa. :DD Nekem nagyon bejön. Igaz ,hogy amikor megvettem rá 1 hónapra eladtam. És rá 4 hónapra visszavettem úgyan azt a telefont. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#41864) Dhampir válasza anrab (#41860) üzenetére


Dhampir
félisten

A Google Chrome OS "vetélytársa" akar lenni? [link]

(#41865) dave182


dave182
senior tag

este még sikerült összehozni a prem soc hubot 2.0-ra-->mesésen teszi a dolgát télleg nem is hiányzik az fb alkalmazás...
:D

(#41866) HaKo


HaKo
aktív tag

Azért, ez az utalványos dolog nem volt szép a Samsungtól... Mi akik már jóideje használtuk azok is megkaphatták volna... De most egy x. e-mail címre nem fogom beregelni nekik a kártyaszámom... k...ák be. :D

(#41867) snecizero


snecizero
senior tag

Melyiket vegyem meg ?
Route 66 vagy a Sygic navigációt. Egy árban vannak. Azt nem tudom ,hogy a Sygic örökös licenszes. Fölemelték a Sygic 4000 ről 8000 re.
Itt megtudjátok nézni:[link]
Tényleg a Goodram mennyire jó a wave 1 hez ?

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#41868) Wheeler87 válasza snecizero (#41867) üzenetére


Wheeler87
csendes tag

Price 8400.00 £
Élnék az ötös lottó szövegével: Mennyi?!! :))

(#41869) F-ECT$ válasza snecizero (#41867) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a R66 nagyon nem jött be menü/kezelésügyileg, de állítólag meg lehet szokni. Jelenleg várják a R66 (térkép)frissítést páran, ami nagyon nem akarózik jönni. A Sygicet szidták itt páran, hogy miért, azt már nem tudom.

Én most a Sygic Aura-t nyomkodtam egy kicsit droidon (nem tudom, hogy ez mennyire hasonlít a bada-s Sygicre), elsőre szimpatikus volt, bár volt 1 elég komoly tévesztése: olyan útra akart bevinni, ahová csak a BKV buszok hajthatnak be.

Nem írod, de az NDrive is tetszett nekem, bár azt is szidták itt, merthogy késik 20, mások szerint 100 m-t. Szerintem egy kanyarodásra 2-300 m-rel korábban felkészülsz, így ez nem gáz, de valakinek számít.

Dive ever, work never.

(#41870) consono


consono
nagyúr

Milyen vicces, hogy lett egy csomó 1400Ft-os alkalmazás mára :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#41871) leslieke válasza consono (#41870) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1 kuponnal így is úgy is csak 1 alkalmazást lehet megvenni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41872) ADAM1337 válasza leslieke (#41871) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Viszont kár h új acc kell ezért. :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#41873) leslieke válasza ADAM1337 (#41872) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De legalább 1 alkalmazást ingyen vagy olcsóbban le lehet tölteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41874) consono válasza ADAM1337 (#41872) üzenetére


consono
nagyúr

Így van! Tiszta hülyeség... Ráadásul az sem mindegy, hogy hol regelsz....

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#41875) gazfickó válasza consono (#41874) üzenetére


gazfickó
tag

akkor most hol is kell regelni, az 1400ft-ért?? :F Kiesen?

(#41876) leslieke válasza gazfickó (#41875) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

kiesen vagy mobilon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#41877) Dhampir


Dhampir
félisten

Törlöm.

[ Szerkesztve ]

(#41878) m.zso válasza consono (#41874) üzenetére


m.zso
aktív tag

ja, ráadásúl ha nincs megfelelő bankkártyád,akkor nem is használhatod az utalványt :W

Xiaomi Redmi Note 8 MIUI Global12.5.2 (RCOMIXM) 11 RKQ1.201004.002

(#41879) szimike79


szimike79
őstag

Újabb ékes példája annak, hogyan generáljunk egy statisztika felméréshez megfelelő számú felhasználót. :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41880) CarKiller47 válasza szimike79 (#41879) üzenetére


CarKiller47
tag

:C :DD :DDD

(#41881) F-ECT$ válasza szimike79 (#41879) üzenetére


F-ECT$
titán

Az eredményre én is kíváncsi lennék:
-hány bada telefon van
-hányra töltöttek le legalább 1 alkalmazást
-hányan használták fel a kupont

Dive ever, work never.

(#41882) CarKiller47


CarKiller47
tag

Van egy kis gondom.

A rendszerinfó alapján a tavaly júniusi bada 1.0 JF1-es szoft. van a telón. Tudom, hogy ennél jópár újabb van, szeretném tudni, hogy a KIES miért nem ajánl fel (szerk: pontosabban azt írja, nem frissíthető) semmilyen frissítést rá? Jó lenne legalább egy bada 1.2.
A telefon természetesen független, ezért vagyok tanácstalan.

Valaki? :F

[ Szerkesztve ]

(#41883) szimike79 válasza F-ECT$ (#41881) üzenetére


szimike79
őstag

Engem pedig ez érdekelne jobban:
Hány jelenlegi bada felhasználó fejét sz....k le ezzel magasról?

És azért tettem fel ezt a kérdést, mert ennek így ebben a formában semmi értelme, amit most a Samu csinált. Regisztrálj új e-mail címmel és kapsz 1400 ft-os kupont? :(

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41884) szimike79 válasza CarKiller47 (#41882) üzenetére


szimike79
őstag

Mi a régiókód? A kies megmutatja a fent lévő firm mögött zárójelben. Három betű pl.: TMH

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41885) CarKiller47 válasza szimike79 (#41884) üzenetére


CarKiller47
tag

Ez akkor német? A régiókód ugyanis DBT :DD
Ja igen, fekete házas telefon, nem barna.

[ Szerkesztve ]

(#41886) F-ECT$ válasza szimike79 (#41883) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért ne lenne értelme? Ha meglenne még a Wave-em, lazán regisztráltam volna, és töltöttem volna a folder playert :)

Dive ever, work never.

(#41887) szimike79 válasza CarKiller47 (#41885) üzenetére


szimike79
őstag

Igen az egy németből behozott gányolt firmes teló, nem magyar gyári független.
Egy preconfig esetleg segíthet XEH-ra, ha van olyan lehetőséged, ha nincs akkor a kies soha nem fog frissítést felajánlani, és marad a multiloader.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41888) CarKiller47 válasza szimike79 (#41887) üzenetére


CarKiller47
tag

Adatmentés ajánlott a preconfig előtt?

Szerk: Meg sem szólaltam! :D

[ Szerkesztve ]

(#41889) Paca2


Paca2
senior tag

ha vkit érdekel:

írtam kérdést az appsnak, válasz érkezett:
kérdés:
A mostani kupon-akció miatt 2 családtag is regisztrált az apps-ra. Lehet-e ugyanarra a telefonra 2 kuponos alkalmazást is telepíteni?
"
Tisztelt ügyfelünk,

Köszönjük, hogy a Samsung Apps ügyfélszolgálatát kereste fel. Nagyra értékeljük a lehetőséget, hogy segíthetünk Önnek.

Kérdésével kapcsolatban, szeretném tájékoztatni, hogy az akciós utalványt több e-mail azonosítóval történő regisztrációval is megszerezheti ugyanazt a telefont használva. Ez azt jelent, hogy igen, lehetséges több alkalmazás kuponnal való megvétele és telepítése ugyanarra a készülékre.
Ugyanakkor, kérem, vegye tudomásul, hogy az egyes e-mailekhez tartozó részletek (vásárlási adatok, letöltési előzmények, utalványok, kérdések és válaszok listája stb.) nem lesz egy fiók alatt összesítve.
Végül, kérem, vegye figyelembe, ha megszünteti fiókját, ugyanazon e-mail azonosítóval nem lesz módja új fiókot nyitni.
"

EZ A HOZZÁSZÓLÁS NEM FELHÍVÁS A TÖBB KUPON MEGSZERZÉSÉRE, MINDENKINEK EGYÉNI DOLGA H MIT CSINÁL

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#41890) szimike79 válasza F-ECT$ (#41869) üzenetére


szimike79
őstag

Nem kötekedni akarok, de ha navigációt használok, az azért van , mert nem tudom hogy hova kell mennem. Ha a navi késik 100 métert, akkor már rég elhagytam a kereszteződést, mire jelez hogy merre kell menni. De ugyan ez 20 méterrel is gáz mondjuk Pesten, csúcsforgalomban, úgy hogy azt sem tudom hol vagyok. Hogy készülsz fel egy kanyarodásra 2-300 méterrel előbb, ha a navigáció visz és azt sem tudod hol kell lekanyarodni? :F

(#41888) CarKiller47: Igen mert a peconfig és a multi is gyalul mindent a telóról. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41891) CarKiller47


CarKiller47
tag

A bada 2.0 őszre vagy nyár végére van kiírva? Akkor majd frissítem a telefont.

(#41892) SirDöme válasza Paca2 (#41889) üzenetére


SirDöme
tag

Végül, kérem, vegye figyelembe, ha megszünteti fiókját, ugyanazon e-mail azonosítóval nem lesz módja új fiókot nyitni.

Hát ezen jót röhögtem. Merthogy nem lehet törölni a fiókodat... :U

SAMSUNG Wave I

(#41893) szimike79 válasza CarKiller47 (#41891) üzenetére


szimike79
őstag

Elméletileg szeptember, de ki tudja mi lesz belőle. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41894) Paca2 válasza SirDöme (#41892) üzenetére


Paca2
senior tag

de meg lehet, következő a módszer. írni kell a supportnak, ha nincs tartozásod, ők szüntetik meg:

"Értesítse a vevőszolgálatot a Store Támogatás menüje segítségével.
Ha megkapjuk ezirányú kérelmét, akkor a Samsung e-mailben fogja értesíteni fiókja megszüntetéséről. A fiók lezárása utáni következő fizetési esedékesség dátumakor ki kell egyenlítenie minden jogos fizetési követelést - Önnek felénk, vagy nekünk Ön felé."

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#41895) CarKiller47 válasza szimike79 (#41893) üzenetére


CarKiller47
tag

Jöhetne, mert irtóra tetszik! :))

(#41896) TomWexX válasza CarKiller47 (#41895) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyes pletykák szerint lehet hogy csak decemberben adják ki! :F
Annak azért örülnék, ha a végleges verzió előbb kiszivárogna samfirmware-re... :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#41897) CarKiller47 válasza TomWexX (#41896) üzenetére


CarKiller47
tag

Nekem sem kell hivatalos megjelenés. :D
Csak jöjjön a végleges verzió, tőlem akár angol is lehet, az nem gáz. :))

(#41898) szimike79 válasza TomWexX (#41896) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem ott biztos hogy fent lesz a hivatalos Kies frissítés előtt. Úgyis multival kell majd feltolnom. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#41899) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Asszonypajtinak vettünk egy WaveII-t (T-mobile függő). Na a problémám a következő lenne: tettünk bele egy telenoros kártyát (turbosimmel), és úgy érzékeli, mintha külföldön lenne roaming hálózaton, a felső értesítő sávban is ott van egy fehér R betű piros négyzetben. Hívni lehet őt, és ő is tud hívni, de: változnak valamit a percdíjak, illetve van-e valami egyéb költség ilyenkor? Vagy ez csak amolyan "valahogy jelezni kell, hogy nem az eredeti hálózaton van"?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#41900) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Ahogy látom addig nem tudom felhasználni az utalványt amíg nem adok meg bankkártya adatokat.
No comment...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.