Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42751) Goldmen75


Goldmen75
őstag

serial port detect error!!!

Ilyenkor mivan???

(#42752) Tomajdon válasza Goldmen75 (#42750) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő, szóval bocsi!

Én így: letöltöttem a samfirmware.com-ról a csomagot, abban volt egy multiloader a v5.65. Azt megnyitod, kicsomagolod a firmware-t pl. asztalra. Multiloaderben: full download pipa, telefonon kamera gomb+hangerő le+bekapcs gomb egyszerre megnyom, majd ha kiírja hogy Download mode, csatlakoztatod a géphez. A multiban betallózod a szükséges fájlokat, majd port search-re rányomsz, és ha megtalálta mehet a download. Lehet hogy neked is kiírja majd hogy Wait reset !! Ne ijedj meg (én beszartam :D), menni fog tovább magától. Aztán lehet hogy csak én voltam ilyen szerencsés hogy ezt kiírja.

LSI csatlakozást válaszd ki, majd port search. A teló download mode-ban, csatlakoztatod, majd utána port search elvileg mennie kell.

Bada 2.0: mennyivel jobb érzés ugráló címsor nélkül netezni! El is felejtettem hogy milyen jó! :DD Nagyon király rendszer ez emberek... Kell a francnak android! :D

[ Szerkesztve ]

(#42753) s4hu|SyD^ válasza Tomajdon (#42749) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

EZ hátha segít a netet beállítani. :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42754) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Ó, én úgy visszaraktam az utolsó 1.2-t, mint a szél. Sima a scroll a menüben. Sima a scroll 900 fénykép között. Sima a scroll a zenelejátszóban. A 2.0-val minden úgy szaggatott mint a a hulladék androidok. (tudom tudom debug meg béta megmittudoménmi, de a nyakamat teszem rá hogy pont ilyen szar lesz a végleges is).

(#42755) Goldmen75


Goldmen75
őstag

dbL: erase error.....jól kezdődik...

(#42756) s4hu|SyD^ válasza Necro_Ramone (#42754) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nálam semmi nem szaggat! Sőt sokkal gyorsabb!

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42757) snecizero


snecizero
senior tag

Egy kérdés. Ha én pl 100x regizek különböző névvel és e-mail el. A samsungkies apps programomba akkor annyiszor feltudom használni az 1400 forintot ? :F

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42758) Goldmen75 válasza snecizero (#42757) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ott a pont:)

(#42759) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42758) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Na hogy áll a 2.0-ád?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42760) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#42759) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem kicsit beszartam....de fenn van:)
Ez a kék képernyős dolog?! nem jött elő ilyen.....attól még csináljam meg a debug level állítást?

Brutául néz ki:) na most állíthatok be csómó midnent....:(:)

[ Szerkesztve ]

(#42761) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42760) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Jó kérdés, de lehet nem árt neki, ha megcsinálod?
Na hogy tetszik a rendszer? :P :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42762) Tomajdon válasza s4hu|SyD^ (#42753) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Közzi, már sikerült valamit beállítani :) Ezt waveről írom, és az biztos hogu a böngésző gyorsabb :)

igen az is biztos :DDD nem merek alkalmazásokat letölteni mert félek hogy befagy a teló :D

[ Szerkesztve ]

(#42763) F-ECT$ válasza Tomajdon (#42762) üzenetére


F-ECT$
titán

És az is, hogy a billentyűzet kisebb :DDD

Dive ever, work never.

(#42764) Goldmen75 válasza Tomajdon (#42762) üzenetére


Goldmen75
őstag

MIt s hogy állítottál? A wifi nekem is kéne...

(#42765) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Van ez a homescreen vagy mi, amik ott vannak hülyeségek azt hogy lehet eltüntetni??? Mást kirakni , na meg ha többi képernyőt hogy szerkesztem? nem fordul el a képernyő...

(#42766) TomWexX


TomWexX
addikt

Na lefrissítettem én is a KIES-t, és a T-s XEH-re csinált telómra továbbra is azt írja hogy ez a legfrissebb készülékszoftver. :) Tehát aki hasonló cipőben jár, és az új KIES "nem frissíthető"t ír ki, az user error.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42767) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42765) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Tartsd lenyomva valamelyiken az ujjad egy ideig, aztán ott csúszkával állíthatod. Nem sok widget van még benne sajnos.
Átmész a 2 vagy a további képernyőkre és csinálsz egy multitouchot(a két ujjaddal összehúzod a képernyőt), ha végeztél meg kilépsz belőle. :DDD

Ikonokat meg úgy teszel az asztalra, hogy ott is hosszan nyomva tartod az ujjad majd lehúzod valamelyik asztalra alul. Majd kitapasztalod. :P :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42768) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#42767) üzenetére


Goldmen75
őstag

aha, ha működne...ennyire nem lehetek láma...?!....ikonokat se látok, honnan lehetne húzni ki...multitouch nem akar menni...
csak két ablaknyi ikon van a menüben....?! Játékok pl??:D

(#42769) mrhitoshi válasza Goldmen75 (#42765) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyszerűen vegyél fel egy kapcsolatot. Network ->> Connections, majd ott új hozzáadása, beírod a legfelsőbe mondjuk hogy T-Mobil Net, alá internet, többit úgy hagyod, és menni fog a Wifi és a 3G is. :K

PS4

(#42770) Goldmen75 válasza mrhitoshi (#42769) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem megy: network settings must be definied! ezt írja...nem szóltam:)))

Azt hol lehet kikapcsolni, hogy ne fizessek a mobil netért, hanem csak wifit használjon?!

[ Szerkesztve ]

(#42771) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Igen, beállítod ezt az új kapcsolatot, úgy hogy az internet ezt használja, majd bekapcsolod a Wifit. ;)

PS4

(#42772) s4hu|SyD^ válasza Goldmen75 (#42768) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mennie kell. Egy üres képernyőn csináld, mintha kicsinyítenél egy képet.
2 oldal ikon van csak a menüben igen. Ez nem teljes firm, csak egy béta, ne várj játékokat. :P
Menüből értettem, hogy az asztalra lehet pakolászni kifelé, amit akarsz.
Na majd belejössz, én megyek aludni, jó éjt! :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#42773) mrhitoshi válasza Goldmen75 (#42770) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ki kel kapcsolnod a mobilnetet. Beállítások->> network és ott lesz felül egy csúszka.

PS4

(#42774) formanekzs válasza TomWexX (#42766) üzenetére


formanekzs
tag

Mégis, hogyan kell megnyomni a frissítés gombot, hogy ne legyen "user error"? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#42775) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Na, alig élek, olyan álmos vagyok, szét nyomkodtam a hullálom még éjjel:)
1. Qrva gyors lett a teló!!!!!
2. Csipkebokor vessző:)))
3. Az ikonokkal még mindig nem tudok bánni, sem az üres vagy nem, lapokkal, multitouch sem megy...de minjá nekiugrok youtube egy kis moziért:)
4. Minden nagyon tetszik, menük, állítási lehetőségek, 4 soros ikonok...
5. Fényképezőnél sokkal jobbak a beállítások s több mindent tud!
6. Sajna az apps nem megy, mivel nem HUN a cucc....
7. Napközben folytatom az ismerkdést:)))

Üdv hullámosok:)

(#42776) TomWexX válasza formanekzs (#42774) üzenetére


TomWexX
addikt

Úgy, hogy először fagyjon be a Kies annyira, hogy csak a reinstall segítsen rajta, majd újratelepítés utáni frissítés közben jelezzen egy csomó hibát, majd harmadjára sikeresen frissüljön a program! ;] Ugyanis nálam így zajlott le a folyamat.
Komolyra fordítva nekem továbbra is azt írja hogy ez a legfrissebb készülékszoftver, tehát nálam nem lehet hiba. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42777) formanekzs válasza TomWexX (#42776) üzenetére


formanekzs
tag

Akkor az lehet nálam a baj, hogy csont nélkül felment a frissítés. :D

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#42778) TomWexX válasza formanekzs (#42777) üzenetére


TomWexX
addikt

Ha van kedved vele szórakozni, akkor csináld meg mégegyszer a preconfigot XEH-re! (gondolom nincs kedved hozzá ;] ) JL2/JL1 van fent?

szerk.: Visszaolvastam és most már tudom hogy az van fent!
Itt mire gondoltál? :
"...A telefont is felismerte, de eddig mindkét helyre kiírta az aktuális szoftver verziót...."

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42779) formanekzs válasza TomWexX (#42778) üzenetére


formanekzs
tag

:N Sajnálnám a szótáramat, de amennyiben lesz Kies-es frissítés Bada 2.0-ra és más megoldás nem lesz, akkor megpróbálom, hacsak addig nem kap el a béta láz engem is, úgy mint a többi ellenállót. :D

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#42780) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Várom a véglegest MAGYARUL!!!!!:)))) Nagyon tuti! Csak most nincs semmi lehetőség, opció, game, apps....:) Na de sebaj, gyors mint az állat! Iphone elbújhat:))))

Az accountot elfogadta apps-ba, csak a régió miatt nem jön be, úgyhogy szerintem, meglesznek az eddigi letöltéseink a saját accountunkkal való belépés után!

[ Szerkesztve ]

(#42781) leslieke válasza Goldmen75 (#42780) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem angolul is jó lenne a végleges. Csak jönne már. Bétákkal nem akarok szórakozni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42782) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Valaki használ BadaTube-ot? Nem rossz, de valamit nem értek benne. Egy ideig simán lejátszotta a videókat amiket kerestem, de most azt írja hogy a megnézendő videókhoz adja, rákattintok hogy megnéz, erre kilép. Ötlet, hogy hol lehetnek a megnézendő videók, vagy arra hogy miért lép ki?

Üdv!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#42783) consono válasza Goldmen75 (#42780) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem simán ment az Apps a 2.0-val... Be tudtam jelentkezni, tudtam letölteni.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#42784) Goldmen75 válasza consono (#42783) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hm....akkor nálam mi lehet?! Kiírja hogy : This account cannot be used in country .Exit samsung apps and go to my accounts to sign out...
Rádásul kies a gépen le akarja frissíteni az apps-ot de nem csinál semmit?!?! Teló nincs rádugva...
Help!

(#42785) LA_COSTE válasza EAndrew (#42782) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nekem kapásból nem is működöt, tehát csak a mobilon lejátszható tartalmakat jelenítette meg. Na, ezt nem értem. :(

(#42786) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Egyre jobban tetszik ez a bada kettő :D gyors böngésző ami tördeli a szöveget, akkor most kipróbáltam a voice comand cucot és állati :D azt mndom hogy facebook update és benyitja a facebook app frissítési cuccát :DD vannak lassulások, főleg amkor az appsról töltök le 1.0-ás appot... akkor micsit befagy meg amkor le akarom törölni :D de nekm nagyon bejön

(#42787) F-ECT$


F-ECT$
titán

Azért az durva, hogy egy bugos, fagyós, csomó appot futtatni nem képes béta fw ekkora örömet okoz. Ebből is látszik, hogy mennyire le van maradva az 1.2.

Dive ever, work never.

(#42788) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Valaki segítsen ha tud :(#42784)

(#42789) TomWexX válasza F-ECT$ (#42787) üzenetére


TomWexX
addikt

Csodálkozol? Bő fél év (ha nem 1 év) éhezés után a kutya is örül egy üres csontnak. Persze ha még nem halt éhen, vagy nem váltott időközben más OS-re :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42790) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Látom mindenki dolgozik...:)
Én is csak én egész nap géppel, gép előtt:)

(#42791) snecizero


snecizero
senior tag

Azt tudtátok ,hogy ha az apps-on regisztek egy új névvel akkor kaptok 1400 ft kupont.
Na jó ezt biztosan tudtátok. :D De nem kell a bankártyát regisztrálni. Így is igénybe lehet venni. Én már legalább 5x regisztem és jó párszor elköltöttem az 1400 ft kuppont. :D
De ez ügye nem illegális ? :F :Y :D

De ez már nem sokáig lehet elérni. Aki akarja szerintem használja ki.
2011.09.30-ig

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42792) F-ECT$ válasza snecizero (#42791) üzenetére


F-ECT$
titán

De az, de szerintem leszarják.

Dive ever, work never.

(#42793) leslieke válasza snecizero (#42791) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a legtöbben biztos, hogy tudják. :))

Második kérdésedre itt a válasz: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42794) snecizero válasza leslieke (#42793) üzenetére


snecizero
senior tag

Köszönöm a gyors válaszokat. Tehát akkor nem kapok érte büntit. :DDD
És ez a lényeg. :R

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42795) Goldmen75 válasza snecizero (#42794) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ugyan már...mai világban?! Amit lehet ki kell használni...szerinted a nagyon miből gazdagodnak meg???.....

(#42796) F-ECT$ válasza Goldmen75 (#42795) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon nagyban kell csinálni. A kicsiket minden kis szarságért elkapják ;)

Dive ever, work never.

(#42797) TomWexX válasza snecizero (#42794) üzenetére


TomWexX
addikt

Most próbáltam, még a 10minutemail-el is működik! :D Csak akkor lesz necces a dolog, ha multival teszem fel a 2.0-t, mert akkor elveszik az app! Persze csak akkor ha kompatibilis lesz vele. :)

Közben találtam egy témát (Blood [SonicThemes]) 2800HUF-ért! :Y
Na ki akarja megvenni??? :W :W

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42798) Goldmen75 válasza TomWexX (#42797) üzenetére


Goldmen75
őstag

2.0: Bruce Lee-t amit 1.2 vel vettem bónra, le tudtam ismét szedni kiessel!!! Tehát accountánál megmaradt!:))

(#42799) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mobilon a letöltések részen azok az alkalmazások is ott vannak a listában, amiket nem az ott regisztrált e-mail címmel szedtem le, hanem kiesen keresztül kuponokért.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42800) Goldmen75 válasza leslieke (#42799) üzenetére


Goldmen75
őstag

Mobilról nekem mé írja ki amit, mié nem megy??? Kiesből most töltögetek PC-ről...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.