Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24569) Polllen válasza Paca2 (#24561) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én most azt unom, hogy 3-5 ember hetente/kéthetente leírja ugyanazt és így hosszú hetek után már unalmas... sőt, kifejezetten "kakilapátolásnak" tűnik... Azt értem, ha 1x 2x leírják, de vazze hetente... :W

Szóval ez nem neked szólt... Fizetős app... Itt azt kellene megérteni, hogy ennek vannak feltételei és költsége minden országban... Nem véletlenül ütemezik a bevezetést... Ha itt is konzekvensen az android market-hez hasonlítanák a samsung app-t, akkor nagyon türelmesen és mélyen hallgatva várná mindenki ezt a szekciót, mert ott sincs még... (és ugye az mennyivel jobb, szebb, okosabb, Kánaán, halleluja)
Sőt, az apple sem az elsők között vette fel a listára Mo-t. Én is szeretek app-kat vásárolni, appstore-ból is megvettem, ami kellett (pl. quickoffice), de induló market... türelem. Nincs kitűzött időpont.

Szted van értelme annak, hogy bizonyos emberek heti rendszerességgel leírják mi nem jó a telefonban, amikor lerágott csont? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.