Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2013) FhRossi


FhRossi
tag

Sziasztok!
Már 2 hete használom a telót, nagyon elégedett vagyok vele idáig! Felüdülés az android után! :) Az akku szinte hihetetlen! Hetente kell töltenem :C A hangja is nagyon tetszik, fülessel élmény az mp3 hallgatás! Itt szeretnék egy kis segítséget kérni...Szal MP3TAG a metaadatokat beágyazom az mp3-ba
Cím, Előadó, Album, Év, Sorszám, és albumborító. A telefon zenelejátszóját album nézetben használom, ezért nem volt elég Metaadatoknál az Album nevéhez csak az album nevet írni, mert így a telefon abc rendbe állítása után zürzavar volt. Újraszerkesztettem hát, az album részhez már előadót is írtam, sőt megjelenési dátumot is! Valahogy így néz ki: Kárpátia - (2013) Legio - ez albumnévnek adtam meg! Minden eggyes albumomnál megcsináltam, és újraindexelésnél ér a meglepi, van amelyiket így jeleníti meg, van amelyiket úgy, mintha semmít sem szerkesztettem volna, kvázi csak a tényleges album nevet írja...Mit csinálok rosszul?

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.