Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Grawens válasza TiMoN (#3548) üzenetére


Grawens
senior tag

Az automatikus kalibráció be van kapcsolva?

(#3552) TiMoN válasza Grawens (#3551) üzenetére


TiMoN
senior tag

Igen, de ha kézin be állítom akkor is elmászik, nincs jelentősége.

-TiMoN-

(#3553) PedroPascal válasza TiMoN (#3548) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Sokszor írtam már ebben a témában. Nekem 3szor volt szervízben e miatt. 2szer komplett belsőt cserélték harmadjára új órát adtak a régi szíj maradt. Pár hónapot után meghal a barométer de ez nem széria hiba :DDD Nem mér hülyeséget mér majd meghal, szívja az akksit végül feladja aztán valami más is meghal utánna. Giro szenzor gomb stb... mikor mi. Úgy hogy nem úszom semmi extrém körülmények, de ez csak egyedi probléma valószínüleg :DDD

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#3554) delta1017 válasza thamasz (#3546) üzenetére


delta1017
aktív tag

Óraszíjat honnan sikerült beszerezni?

(#3555) spanglee001 válasza PedroPascal (#3553) üzenetére


spanglee001
addikt

most jól megnyugtattál mindenkit :D , a frontierem nem számolta az emeleteket és a giro szenzor behalt 2 éves volt :((( most esimes watchot vettem helyette, de ha elkezd ez is meghülyülni, a telót és az órát is lecserélem, valami kínai negyedennyibe kerülő, megbízható sz@rra :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3556) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok azt mondja cimboram, hogy a p10-es telojara nem akar visszacsatlakozni az óra. Csak úgy műxik ha vagy újraindítja a telot vagy bluetooth ki be.
Nekem a p20 ilyet nem csinál.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3557) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valakinek volt mar olyan gondja hogy az óra igen rosszúl mérte az elegetett kalóriát?
Sport közben saccperkabe rendesen méri, de különben meg elég érdekes.
Például nézzük a mai napot.
0-6ig az öltöző szekrényemben pihent
6-7ig buszon ültem
7:30-14:00ig aludtam

Azóta megreggeliztem, fürödtem, es készültem melóba, es most jar az óra 1200+ elégetett kalóriánál, ami fasza, csak nyilván rohadt messze van a valóságtól.

Ötlet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3558) Grawens válasza Sirandrish (#3557) üzenetére


Grawens
senior tag

6-7-ig buszon ülve pl megfogod az előtted lévő ülés támláját, vagy kapaszkodsz a vasba, a karod a busz rezgését átvéve az óra tud ám érdekes dolgokat mérni. Tapasztalat. :DDD

(#3559) DonMaster válasza Sirandrish (#3557) üzenetére


DonMaster
addikt

Es alvaskor nekem estenken 1500- 2000 kozott mer mint alvas kozben elegetett kaloria .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3560) thamasz válasza csaba1203 (#3547) üzenetére


thamasz
senior tag

Szia, ez egy gyári óraszámlap, rajta volt eredetileg. Praktikus analóg a neve. Bizonyos keretek között még testre is szabhato.

[ Szerkesztve ]

(#3561) thamasz válasza delta1017 (#3554) üzenetére


thamasz
senior tag

Szia, a szíj már korábbról volt meg nekem, még automata órához vettem anno. Amúgy Hirsch Robby a neve, sokfelé kapható, bőr és kaucsuk keverék ha jól tudom, vízálló is, nekem nagyon bejön, kényelmes.

(#3562) csaba1203 válasza thamasz (#3560) üzenetére


csaba1203
addikt

Megtaláltam köszi! :R

(#3563) Sirandrish válasza Grawens (#3558) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem..akkor ez "normális"..faja :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3564) Sirandrish válasza DonMaster (#3559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt még nem figyeltem meg, de majd ránézek hogy alvás után mit mutat
Most egyébként ugyanaz a szitu.
6-7ig pihent a szekrényben..majd egy óra busz út és elégettem 800 kalóriát :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3565) rayoliviero


rayoliviero
veterán

46 mm-es eSIM-es változatot hol lehet vásárolni a Telekomon kívül?

(#3566) Macika66 válasza rayoliviero (#3565) üzenetére


Macika66
addikt

Lehet, hogy meg tudod venni, de használni nem a másik 3 szolgáltatóval.
Akkor meg?

[ Szerkesztve ]

(#3567) rayoliviero válasza Macika66 (#3566) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ja, úgy értettem, hogy a telefonszolgáltatókon kívüli egyéb helyeken. De akkor ezek szerint nem lehet. Amúgy Telekomos vagyok, de ott most nincs 46 mm-es és csak ezüst kivitelben kapható.

(#3568) nylacika válasza rayoliviero (#3565) üzenetére


nylacika
aktív tag

próbáltam a neten keresni, amikor vettem, de sehol sem volt, csak 42 mm-est találtam...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3569) rayoliviero válasza nylacika (#3568) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendben, akkor maradok a sima, nem eSIM-es verziónál.

(#3570) DonMaster válasza rayoliviero (#3567) üzenetére


DonMaster
addikt

46mm-esböl csak ezüst van fekete a 42mm-esböl van.

e-sim viszont csak a telekom-nál van. hiába vennéd mm vagy más üzletben, akkor is csak telekomnál tudnád használni mivel a másik 3 szolgáltatónál nincs e-sim szolgáltatás.

ha mobil nélkül hivás sms net online zenére nem akarod használni , akkor a sima jobb is akksi időben is.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3571) Mikulásbá válasza rayoliviero (#3569) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Vissza vigyem? :U ;)

(#3572) rayoliviero válasza DonMaster (#3570) üzenetére


rayoliviero
veterán

Rendben, köszönöm.

Mikulásbá:
A soundbarba beszámítom.  

(#3573) Mikulásbá válasza rayoliviero (#3572) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Írtam PM-et!

(#3574) sovinho


sovinho
tag

Sziasztok,

Ha valaki tervezi leváltani a 46mm Watchot, akkor dobjon majd egy üzit. Pláne, ha ez Debrecen környékén van.

köszi!

Hakuna Matata

(#3575) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A fizetős óraszámlapot (Samsung appban) meg akartam venni, de csak letöltötte és telepítette mintha ingyenes lenne. Ennek mit lehet az oka? Nem is lehet fizetni.

(#3576) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.Szeretnék venni rá üvegfóliát.Hány miliméteres az átmérő?Tudom hogy erre való kell de a méret érdekelne.

(#3577) piero86 válasza hematoma1 (#3576) üzenetére


piero86
aktív tag

33-33.5 mm átmérő

(#3578) hematoma1 válasza piero86 (#3577) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Köszi.

(#3579) nylacika


nylacika
aktív tag

Az órám a következőket produkálja... Ha telefonnal kéktyúk kapcsolatban van, akkor semmi gond, jönnek az emilek meg sms-ek. Ha önálló, akkor semmi. Érdekes mód, korábban jöttek önálló módban is, de az utóbbi egy-két hétben elmaradtak. Valakinek van ötlete?

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3580) Rigormortiis válasza nylacika (#3579) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez valami tréfa?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3581) nylacika válasza Rigormortiis (#3580) üzenetére


nylacika
aktív tag

nem, sajnos nem tréfa... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3582) DonMaster válasza nylacika (#3581) üzenetére


DonMaster
addikt

LTE bevan kapcsolva? ha az is off akkor azért nem megy.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3583) kdennis válasza nylacika (#3579) üzenetére


kdennis
aktív tag

Önálló módba neked semmi nem fog jönni, csak ha azt írja ki hogy Távoli kapcsolat. Azt meg akkor fogja kiírni ha eSIM-es mobilkapcsolatod van vagy wifin. Wifire kb 15 másodperc alatt kapcsolódik, ha az létrejött akkor 30 másodperc kell neki, míg létrehozza a távoli kapcsolatot. Lehet hogy te azt láttad hogy Önálló, és később meg már távoliban volt.

(#3584) nylacika válasza kdennis (#3583) üzenetére


nylacika
aktív tag

LTE kapcsolat van, önálló az óra, használom onli e zenehallgatásra, hívásra, de semmi nem jön be az üzenetekből, sms.ekből...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3585) goop válasza nylacika (#3584) üzenetére


goop
őstag

A távoli kapcsolat engedélyezve van a telefonon lévő galaxy wearable alkalmazásban?

[ Szerkesztve ]

(#3586) nylacika válasza goop (#3585) üzenetére


nylacika
aktív tag

igen...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3587) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok!

Egy másik órára keresek szíjat, amire nagyon hasonlít a galaxy szíja.

Meg tudná valaki adni, hogy a 46 mm-es galaxy watch esetében a képen megjelölt távolságok hány mm-ek.

Előre is köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#3588) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok!

Egy másik órára keresek szíjat, amire nagyon hasonlít a galaxy szíja.

Meg tudnátok írni, hogy a 46 mm-es galaxy watch esetében a képen megjelölt távolságok hány mm-ek.

Előre is köszi.

(Bocsi, elsőre a kép valamiért nem ment fel és szerkeszteni sem tudtam az üzenetet.)

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#3589) doongoo válasza Jorgos01 (#3588) üzenetére


doongoo
addikt

belül 22 mm, kívül 28 mm

(#3590) Jorgos01 válasza doongoo (#3589) üzenetére


Jorgos01
tag

Ajaj, az elég sok.
Egyébként köszönöm.

Esetleg azt valaki meg tudná írni, hogy a 42mm-esen mennyik ezek az adatok.

[link]

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#3591) DonMaster válasza Jorgos01 (#3590) üzenetére


DonMaster
addikt

46mm-nél 22mm-es szíj van (szélesség a tüskénél)
42mm-esnél 20mm-es szíj van .
ha jól tudom 46osnál van a szélesítés a végén 42-esnél nincs. tehát ott a 20mm, adott.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3592) Macika66 válasza Jorgos01 (#3588) üzenetére


Macika66
addikt

Nekem a Huawei Watch GT-n van egy Samsung Watch szíj. Tökéletes...

(#3593) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok.

Kicsit bele lapoztam a fórumba, sajnos én is egy hiba miatt érkeztem.
Magas a pulzusom, ezért engem kifejezetten érdekel, hogy az óra milyen értéket mér, de rendszeres azt tapasztalom, hogy egész napszakok maradnak ki annak ellenére, hogy 10 perces intervallum van beállítva és a szíj is feszes a csuklómon.
Én bénázok, vagy ez egy hiba?

Köszönöm a válaszokat.

C805

(#3594) Jorgos01 válasza DonMaster (#3591) üzenetére


Jorgos01
tag

Köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#3595) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok! Egy kis Amazfit GTR kitérő után újra Samsung.
Összeállt a csapat: nekem Watch 46mm, az asszonynak watch 42mm gold, a fiamnak Gear S3 Frontier. Jó cuccok!

Rappi

(#3596) rayoliviero válasza SeatZola (#3595) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jó cuccok tényleg, de lehetne gyári fémszíj, azt nagyon hiányolom.

(#3597) rstwingo válasza SeatZola (#3595) üzenetére


rstwingo
tag

:C

Nálunk is pont ugyanez az óra felállás

[ Szerkesztve ]

(#3598) Shader válasza N4ri87 (#3593) üzenetére


Shader
aktív tag

Mint írod, alapból magas a pulzusod. Valamiért a Samu mérnökei megálmodták ezt a "10 percenkénti nyugalmi pulzus" hülyeséget. Megadtak egy intervallumot kb. 53-75 tartományt és elnevezték nyugalmi pulzus tartománynak.
Nomármost ha a tiéd alapból szinte mindig magasabb tehát fingik mérni...
A lényeg: kapcsold át folyamatos mérésre. Akkor mindig méri. Az Shealthban a trendet is állítsd át folyamatosra. Baba görbét fogsz látni. Akkor alváskor is tuti méri.
:)

--- Sent from mobile device ---

(#3599) N4ri87 válasza Shader (#3598) üzenetére


N4ri87
senior tag

Köszi a válaszod.
Ez a dolog egyébként új. Eddig az óra pontosan mérte a pulzusom, akkor is, ha magas volt.
Tegnap viszont már magasságot és légnyomást sem mért. Sajnos a reset sem segített.

C805

(#3600) Shader válasza N4ri87 (#3599) üzenetére


Shader
aktív tag

Akkor az hardveres gond. :(

--- Sent from mobile device ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.