Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) nylacika válasza gyuri2008 (#3398) üzenetére


nylacika
aktív tag

Esküszöm, keresem, de nem lelem a beállítások között...

szerk.: Megvan!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3402) nylacika


nylacika
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3403) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az esim-es órát be lehet aktiválni a Vodafone hálózaton?
Ha nem akkor kell egy előfizetést kötni a tkom-nál?

[ Szerkesztve ]

(#3404) DonMaster válasza gyuri2008 (#3403) üzenetére


DonMaster
addikt

joll irtad, egyedül e-sim csak telekomnál van. többinél nincs.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3405) kisdobos0111


kisdobos0111
aktív tag

Segítsetek nekem légyszíves. Nem találom a kalauz beállítást az órába.

(#3406) nylacika válasza gyuri2008 (#3398) üzenetére


nylacika
aktív tag

Kikapcsoltam a telefonon... Ettől függetlenül az óra folyamatosan bemondja,külön használom, telefon nélkül. Előtte volt egy napja, hogy szinkronizáljon.. Biztosan megtette, mert az edzéseket szinkronizálta. Ettől függetlenül folyamatosan pofázik kilométerenként... Órán meg nincs ilyen beállítás... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3407) gyuri2008 válasza nylacika (#3406) üzenetére


gyuri2008
veterán

De van az órában is,az edzés beállítások között.
Most nincs ilyen órám,de volt régebben és emlékszem rá.
Higgadtan nézd át mégegyszer,meg fogod találni.

[ Szerkesztve ]

(#3408) nylacika válasza gyuri2008 (#3407) üzenetére


nylacika
aktív tag

lesem... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3409) nylacika válasza gyuri2008 (#3407) üzenetére


nylacika
aktív tag

nem lelem... nincs... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3410) Big Jacomo válasza nylacika (#3409) üzenetére


Big Jacomo
újonc

Samsung Healh-rögzített edzések-bekeretezett Edzés felírat- fel vannak sorolva a sportok- kiválasztani pl. futás mellett a fogaskereket-kalauz megszólalási gyakorisága

(#3411) nylacika válasza Big Jacomo (#3410) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nagyon köszönöm! Nem egyszerű, de sikerült!!! Ezer hálám!!!

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3412) bendegruz válasza csaba1203 (#3375) üzenetére


bendegruz
őstag

tepsi?
minap mellé tettem a note 8-at, pont akkora, semmivel sem nagyobb..
a plusos valtozat..a sima note 10 meg akkora,mint a galaxy s7 edge..

Asus Rog Strix Scar III

(#3413) mati12


mati12
senior tag

Anno egy Gear S3-at használtam S6 edge telefonnal,akkor az edzéseknél a "hangkaluz" magyarul közölte a dolgokat.Most egy Galaxy Watch-ot használlok egy Huawei P30 Pro-val,viszont ez csak angolul hajlandó megszólalni. Mit kellene beállítanom vagy esetlegesen letöltenem,hogy ismét magyarul szólaljon meg? Vagy ez az opció csak a Samsung telefonokkal kivitelezhető?

[ Szerkesztve ]

(#3414) Big Jacomo válasza mati12 (#3413) üzenetére


Big Jacomo
újonc

#2625

(#3415) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ismét toltam egy kis tesztet!
Feltöltöttem az órát, majd 99%os aksinál elindultam egy egy órás gyaloglásra!
57 perc lett a vége (nem akartam a ház körül körözni:D ), folyamatos pulzusméréssel, km-kénti helyzetjelentéssel, GPS-el, és most hogy befejeztem, 93%on van az óra, pedig néhány face értesítés is belepofázott :K
Ez elég messze van az említett 30%tól...

Kövi szabadnapomon letesztelem egy 2 órás etappal is...kíváncsiságból..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3416) nylacika válasza Sirandrish (#3415) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nálam is hasonló eredmények vannak. Ami nagyon le szokta húzni, ha csak az órát használom és netes rádiót hallgatok séta közben. Na az, az meríti rendesen, kb. 20-25% egy óra alatt. De a sima használat és mérés nálam is 5-6% szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3417) Sirandrish válasza nylacika (#3416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mondjuk én nem hallgatok zenét közben :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3418) nylacika válasza Sirandrish (#3417) üzenetére


nylacika
aktív tag

A zene még hagyján, de az LTE-n online rádió! Na, az fogyaszt!!! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3419) Sirandrish válasza nylacika (#3418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor az kéne a belemre :D :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3420) Rigormortiis válasza Sirandrish (#3415) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én meg pont most futottam 1 óra 10 percet. Előtte kis séta, utána kis séta, kicsit több, mint másfél óra aktivitás volt és 35 százalékról 6-ra ment.

Mondjuk az enyém 42-es verzió.

Más: Mondtátok, hogy ki lehet kapcsolni a hangkalauzt. Igazából eddig fel sem tűnt, hogy pofázik, mert telefonról hallgatok közben zenét, viszont most kihúztam a fülemből, amikor kilométerenként összegzett, és tényleg mondja a magáét.

Viszont nem lehet kikapcsolni csak a hangot! Vagy az egész kalauzt kikapcsolom (ami egyébkent hasznos, ha csak a rezgést és az infokat nézem, amire elég csak rápillantanom), vagy pofázik is...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3421) Sirandrish válasza Rigormortiis (#3420) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért abba majdnem csak feleakkora az aksi, szóval könnyen lehet hogy egész egyszerűen ez az oka.

A hangkalauzra kitérve..én beálítottam mindent ahogy a 2625ös hsz-ben írják, de nekem angol maradt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3422) Big Jacomo válasza Sirandrish (#3421) üzenetére


Big Jacomo
újonc

Le kell tölteni a magyart hangot!
Én még nem tapasztaltam, hogy ne működne a leírás.

(#3423) Sirandrish válasza Big Jacomo (#3422) üzenetére


Sirandrish
legenda

És azt hogy? :B

Szerk: oké, megvan. Kerestem frissiteseket, talalt 12t, de abba nem volt magyar, igy azt hittem az rajta van. Azt nem vettem eszre hogy a listából nem tudtam kivalasztaniy csak ramenni, es ott elbis indul a letöltés :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3424) KZP válasza Rigormortiis (#3420) üzenetére


KZP
őstag

És ha az egész óra rezgésre van állítva?

(#3425) mati12 válasza Big Jacomo (#3414) üzenetére


mati12
senior tag

Így már oké. Köszi.

(#3426) kdennis válasza nylacika (#3418) üzenetére


kdennis
aktív tag

És hogy hallgatsz te az óráról online rádiót?

(#3427) GeoJoe válasza kdennis (#3426) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Feldobom a régi témámat újra, mert látom feléledt a fórum:
használja vlki az órát galaxy buds mellé? teló nélkül. Szintén instabil a kapcsolat? (spotify van az órán, album letöltve)

(#3428) DonMaster válasza kdennis (#3426) üzenetére


DonMaster
addikt

Lte orara van radio app kb 900ft. Bl verzion is megy meg wifi vel is csak ahoz kell wifi lefedetseg/mobil

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3429) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Sziasztok! Ilyen lett a Ringke bezel gyűrűvel, nagyon minőségi cucc, mégha egy mm-t mellé is raktam a rovátkát :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3430) Tomtotom


Tomtotom
senior tag

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3431) szokelaszlo válasza Tomtotom (#3430) üzenetére


szokelaszlo
tag

Szuper!
Nekem is ez van,bőr kombóval igy elegáns az óra kevesbé sportos.

(#3432) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Azt hol lehet megnézni, hogy az adott üzlet hivatalos forgalmazója a Samsung terméknek?
Ez alatt azt értem, hogy bevihetem-e Samsung szervízbe a terméket.

(#3433) Picur882 válasza Tomtotom (#3430) üzenetére


Picur882
csendes tag

Van ilyenből nőcisebb fajta? Vagy rose gold? Mert rákerestem, de legtöbbször ezt dobja ki ami minőségibb

Samsung Galaxy Z Fold 4, Galaxy Watch 4 40mm

(#3434) Tomtotom válasza Picur882 (#3433) üzenetére


Tomtotom
senior tag

Például ez. Egyébként tőlük vettem. Egy hét alatt itt volt Lengyelországból. [link]

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3435) Tomtotom válasza Picur882 (#3433) üzenetére


Tomtotom
senior tag

[link] vagy ez :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3436) drgreenthumb válasza Tomtotom (#3430) üzenetére


drgreenthumb
csendes tag

Csinálnál képet oldal nézetből is?
Köszi!

(#3437) ryke1 válasza Picur882 (#3433) üzenetére


ryke1
tag

ez [link] csak 4,99 bar lehet hogy svajcbol nem kuldik Mo-ra

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#3438) Tomtotom válasza drgreenthumb (#3436) üzenetére


Tomtotom
senior tag

[kép] [kép] [kép] Tökéletesen passzol :)

Samsung Galaxy Watch, OnePlus 8t

(#3439) doongoo válasza Tomtotom (#3430) üzenetére


doongoo
addikt

én is ilyet használok (én csak pár tized mm-rel csúsztam el :) ), de nekem a fekete festék már kijött régen a betűkből-számokból, így most fémtiszta. Nekem így is bejön

(#3440) a510


a510
aktív tag

Sziasztok!
Többször tapasztalom, hogy felveszem a hívást a telefonon (S8), de hiába, mert az órán még tovább csörög, ott is fel kell venni, és visszairányítani a telefonra, ami nagyon idegesítő. Tapasztalt még valaki ilyesmit? Vagy ez csak valami beállítás, és én nem látom?
Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3441) Sirandrish válasza a510 (#3440) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ilyen problémám évekkel ezelőtt egy kínai órával volt..
Ezzel még nem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3442) Grawens válasza a510 (#3440) üzenetére


Grawens
senior tag

Ott biztosan a telefonnal lesz a probléma. Próbáld ki, bejövő híváskor amikor cseng a telefon kapcsold ki a bluetooth-t a telefonon. Ha tovább jelez az óra akkor az óránál lesz a gond. Nincs esetleg a telefonon fent valami 3rd alkalmazás ami a híváskezelésbe belenyúl? :U

(#3443) a510 válasza Grawens (#3442) üzenetére


a510
aktív tag

A telefonon most volt gyári visszaállítás (kijelzőcsere), asszem nincs fent ilyen app. A bluetooth kikapcsolást híváskor megpróbálom, köszi!

(#3444) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Kaptam egy olyan Galaxy Watchot és orosz felirattal fogad az óra ez milyen verzió?
csatlakozás után után a telefon nyelve magyar lesz?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3445) Mikulásbá válasza anonymus89 (#3444) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen.

(#3446) anonymus89 válasza Mikulásbá (#3445) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszönöm!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3447) Shader válasza a510 (#3440) üzenetére


Shader
aktív tag

Ritkán, de előfordult már ilyen nekem is.
Note 8.
Franc se tudja, hogy a teflon csinálja, vagy a multisim szolgáltatás gyerekbetegsége...

--- Sent from mobile device ---

(#3448) nylacika válasza a510 (#3440) üzenetére


nylacika
aktív tag

Nálam elég gyakori Note 10+-szal...

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3449) anonymus89 válasza a510 (#3440) üzenetére


anonymus89
addikt

Nekem mêg ilyen nem volt inkább, helyette az órán szól a hívott fél nem a telon, pedig azon vettem fel.
huaweip20

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3450) DonMaster válasza anonymus89 (#3449) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem is ezt csinálja, de telon bl-re bökök és máris telon szol,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.