Hirdetés

2024. július 7., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) yodamester10 válasza LalaApo (#3350) üzenetére


yodamester10
őstag

Telefonon.

(#3352) ryke1 válasza Grawens (#3348) üzenetére


ryke1
tag

Nekem ez van: [kép]

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#3353) Leonardo91 válasza Grawens (#3348) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem értem, legfrissebb szoftvert jelez pedig már van ennél újabb is..

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#3354) thamasz válasza Leonardo91 (#3353) üzenetére


thamasz
senior tag

Pár hete én is ezen görcsöltem itt, hogy nem jön frissítés, az enyém is D8 végű, telekomtól vett lte 46mm. Nekem sem talál frissítést, lehet hogy nincs is, és ez is ugyan azt tartalmazza mint az E6 végű, csak a telekom miatt más a száma? Vagy csak a telekom alszik a frissítésen mint az S10 széria esetében? Nem sikerült még kideríteni. Minden esetre nem tudok olyan új funkcióiról, ami ne lenne benne az én órám szoftverében.

(#3355) Uzi74 válasza thamasz (#3354) üzenetére


Uzi74
senior tag

Nekem se talál újabbat a D6-nál... (az enyém elvileg branding nélküli)

[ Szerkesztve ]

(#3356) Grawens


Grawens
senior tag

Mindenesetre érdekes. Mikor a másodikat is megvettem, rögtön frissült D8-ról E6-ra. Arra már nem emlékszem, hogy abban a pillanatban mobilneten (Telekom), vagy wifin csatlakozott a telefonom. :U

(#3357) csaba1203


csaba1203
addikt

Ma jött frissítés Bt-s verzióra is független.

(#3358) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Az óra működik rendesen mást gyártó által forgalmazott telefonnal is?
Pl.Redmi note 7

(#3359) DonMaster válasza gyuri2008 (#3358) üzenetére


DonMaster
addikt

megy nekem Lg -vel megy, egyedül iphone-nál van ez meg az ami nem megy, de legjobban samsung telokkal produkálja magát.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3360) Macika66 válasza gyuri2008 (#3358) üzenetére


Macika66
addikt

Huawei P30 Proval tökéletes, ahogyan OnePlus 6-tal is.

(#3361) zhorvath válasza gyuri2008 (#3358) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Xiaomi Mi Mix3-mal is pöpec.

(#3362) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah most hogy kicsit jobban tesztelgettem az órát, megnyugodtam hogy 4 napot kb mindenhogy kibír.
Hiába használtam sportra is, nem merült jobban mint korábban, szóval ez a 4 nap kb általános felhasználás melett stabílnak mondható :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3363) csaba1203 válasza Sirandrish (#3362) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam is megvan a 3 lazán ha éjjel repülőn hagyom.

(#3364) Sirandrish válasza csaba1203 (#3363) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem repülök sehova..megy egész nap normálisan aztán annyi. De így nem is kell "finomhangolnom", mert ez így bőven kafa.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3365) Tybike81 válasza Sirandrish (#3362) üzenetére


Tybike81
őstag

Milyen beállításokkal érted ezt el? Nekem nagyon max 3 nap.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3366) Sirandrish válasza Tybike81 (#3365) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a pulzusmérést kikapcsoltam, és annyi. Napi 1-1,5 óra sport mellett ennyit bír.
AMi érdekes hogy amíg nem használtam sportra, addig is ennyit bírt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3367) kovacs65 válasza Sirandrish (#3366) üzenetére


kovacs65
senior tag

Olyan sport, amihez kell GPS?
Mert igazán az fogyaszt sokat.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3368) Sirandrish válasza kovacs65 (#3367) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szépen rajzolja kifele az útvonalat amerre járok, szóval szerintem igen :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3369) csaba1203


csaba1203
addikt

Használt már valaki közületek a gyári töltőfejen kívül másikat?
Mondjuk kipróbálnám az A8-am gyors töltőjét de félek tönkreteszi a bölcsőt.
Ez az egybe cucc elég gáz a Samutól azért. :D

(#3370) Sirandrish válasza csaba1203 (#3369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi a baj a gyárival amúgy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3371) csaba1203 válasza Sirandrish (#3370) üzenetére


csaba1203
addikt

Semmi csak,ahogy kinéz egybe a fej meg a kábel :F
Most indulok nyaralni és töltőhegyeket viszek és ezt ki tudnám váltani ha.....

[ Szerkesztve ]

(#3372) kovacs65 válasza csaba1203 (#3371) üzenetére


kovacs65
senior tag

Vegyél egy Note 10+-t.
Az tölteni is tudja.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#3373) guriga1234 válasza kovacs65 (#3372) üzenetére


guriga1234
addikt

S10 is tudja tölteni.

(#3374) Rigormortiis válasza Sirandrish (#3362) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igaz az enyém 42-es, de egy laza masfél órás futás simán kiharap belőle 30-35 százalékot. Persze ott folyamatosan megy a pumzusmérés és gps, úgyhogy érthető, csak ne írjunk olyat, hogy a sport nem befolyásolja.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 6 Classic, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3375) csaba1203 válasza kovacs65 (#3372) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszi de az tepsi is meg drága is. :D
Ezzel tudnék barátkozni:
-[link]

(#3376) Sirandrish válasza Rigormortiis (#3374) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sétálok és kocogok...GPS-el, és ott nekem is folyamatos a pulzusmérés...
Napi 1-1,5 órát, és bőven nem merül 30%ot, még megközelítőleg sem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3377) thamasz válasza csaba1203 (#3371) üzenetére


thamasz
senior tag

[link] egy ilyen samsung powerbankot viszek magammal utazásra és egy gyors töltő fejet. Azzal töltöm a powerbankot ha kell, egy másik kábellel közben egyszerre tudja tovább tölteni a telefont, és vezeték nélkül az órát is. 3 legyet egy csapásra.

(#3378) SeatZola


SeatZola
őstag

Segítségét kérnék!
Most vennék egy Galaxy watchot. A dilemmám csak az, hogy egy watch 46mm lte-t 77eFt-ért vagy egy watch active 2 44 mm-t duó töltővel 135eFt-ért? Az activeban az ECG tetszik jobban, a watchban meg a nagyobb akku. Ha a duó töltő piaci árát leveszem, akkor az active lenne kb. 115-120eFt-ba. Ugye nem ér 40eFt-al többet az active, mint a watch?

Rappi

(#3379) sbalu1


sbalu1
senior tag

Ismertek olyan appot amely hanggal jelezné, ha feltöltődött az óra, illetve ha annak egy beállított érték alá esett a töltöttsége?

(#3380) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok
Szeretnék magamnak venni egy ilyen órát (vagy watch active-t) még nem döntöttem el.

Egyenlöre azt szeretném tudni,hogy van-e köztettek,akinek nikkel allergiája van és viseli az órát.Nem találtam infót róla,hogy milyen anyagból készült az óra és a szíj csattja,viselhetik-e allergiások.
Köszönöm

(#3381) nylacika válasza SeatZola (#3378) üzenetére


nylacika
aktív tag

A watch sokkal többet tud az active-nál... Főleg, ha 77-ért esim-est vehetsz. fel sem merülne bennem, hogy melyik legyen. Természetesen a watch. Bár magamból indulok ki, de alap ennyi pénzért, hogy az órán kersztül tudjak szóban kommunikálni. És ez csak a watch-nál lehetséges, mert az active-ban csak vezérelni tudod akár a hívást, sajnos nem tudsz azon keresztül beszélni... Bár ezek az active 1-re vonatkoznak, de akkor is, dupla árért, ha ugyanazt is tudja...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3382) csaba1203 válasza thamasz (#3377) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez nagyon ott van!
Be kell szereznem egyet :D

(#3383) KZP válasza timirosicka (#3380) üzenetére


KZP
őstag

Szia!

Az óra hátulja úgy néz ki, hogy ha esetleg fémből is lenne, akkor is be van vonva valamilyen fekete anyaggal (talán műanyaggal?), így fémes rész nincs a hátulján.

A csatja fém, de mivel bármilyen szabványos szíj jó hozzá, így ez nem lehet akadály. :)

Én Huawei Watch 2-ről váltottam kb. 1 hete erre az órára, nem bántam meg. :))

(#3384) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!

Ha be van kapcsolva az NFC,lehet már órával fizetni?Van már hozzá alkalmazás?

(#3385) kislaci válasza Mikulásbá (#3384) üzenetére


kislaci
senior tag

Magyarországon nincs.

(#3386) spanglee001 válasza Mikulásbá (#3384) üzenetére


spanglee001
addikt

én is pont ezt akartam kérdezni :B na mindegy azért veszek egyet, mert behalt a gear s3ban a mozgásszenzor, így felemeléssel nem kapcsol be a kijelző, a fényerő sem szabályozódik automatán :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3387) Gedeon31 válasza kislaci (#3385) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az Apple megoldotta már, ideje lenne a Samsung is lépne ez ügyben is.

(#3388) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok ne nézzetek madárnak legyszi, de lenne egy kérdésem.
Ez az óra a fenti teszten levő ? Nem szeretnék melle nyúlni.
https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_samsung-galaxy-watch-46mm-zilver-1587047.html.
Kerdeseim: wahtsapp üzeneteket fogad? Válaszolni tudok rá? Esetleg hívásokat is indítani/fogadni?
Bocs, de én már kicsit kiöregedett ebből. Segítsetek pls.
azt elfelejtettem hogy egy redmi note 7-el, és egy iPhone 8+al használnánk.(2db-ot)

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3389) spanglee001 válasza spanglee001 (#3386) üzenetére


spanglee001
addikt

meg is érkeztem :DDD , s3 frontier megy szervízbe aztán ha menthető megy eladóba. Nem látok semmi extrát a frontierhez képest, csak hogy csúnya :W meg kell szokni, ha mégsem akkor keresek rá fekete védőburkot :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3390) Macika66 válasza aram01 (#3388) üzenetére


Macika66
addikt

Háááát, ha egy 1,3"-os kijelző felén akarsz pötyögni, tedd, lehetséges. Számomra felejtős...

(#3391) aram01 válasza Macika66 (#3390) üzenetére


aram01
nagyúr

Csak pár számot, akkor amit én linkeltem az a cikkben szereplő? És alkalmas arra amit kérdeztem?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3392) DonMaster válasza aram01 (#3391) üzenetére


DonMaster
addikt

a link 404 de galaxy watch 46mm -es tehát a cikkben szereplő

lte-vel lehet telefon nélkül is netezni telefonálni.
bt verzioval telefonnal lehet telefonálni mármint kb mint egy kihangosito smst irni stb.

iphone-nál nem megy a hivás

többi amúgy megy, messengernél szoktam írni de csak rövideket vagy kész dolgokat , másképp elég nehéz rajta gépelni :D

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3393) Carambola


Carambola
tag

Sziasztok. Eddig 6-7 napig bírta az aksi. Az utóbbi 2 hétben leesett 3.5 napra. Az akkufogyás részletezőben a névjegyzék eszi meg a 75%-t a fogyasztásnak. Hiába kapcsolom ki, törlöm le a widgetekből, mivel gyárilag az órán van, visszajön.
Tud valaki megoldást, illetve hasonló tapasztalat?

(#3394) aram01 válasza DonMaster (#3392) üzenetére


aram01
nagyúr

Valamiért ipadrol nem tudok elő linket berakni, bocsánat. Akkor vehetem.Köszönöm a megerősítést.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3395) Shader válasza Carambola (#3393) üzenetére


Shader
aktív tag

Újraindítás?

--- Sent from mobile device ---

(#3396) jose999


jose999
senior tag

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy a 42-es LTE modell akkuja kb mennyit bír ki? Köszönöm szépen a választ!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#3397) nylacika


nylacika
aktív tag

Üdv! Kérdésem lenne az órával Samsung Health-et használókhoz! Hogy a búbánatos anyámkínjában lehet kikapcsolni, hogy kilométerenként elpofázzon mindent? Próbáltam a telefonban, próbáltam az órában, de nem leltem rá megoldást. LTE verzióként külön használva is folyamatosan ugat nekem minden kilométerben...

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3398) gyuri2008 válasza nylacika (#3397) üzenetére


gyuri2008
veterán

Kapcsold ki a hangkalauzt.

[ Szerkesztve ]

(#3399) KZP válasza nylacika (#3397) üzenetére


KZP
őstag

Megelőztek. :))

[ Szerkesztve ]

(#3400) nylacika válasza gyuri2008 (#3398) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ezer hálám!!!

Honor Magic V2 + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.