Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:48

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Watch - Időtálló
Üdvözöllek a Samsung Galaxy Watch okosóra topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Grawens válasza KZP (#3949) üzenetére


Grawens
senior tag

Nem jó magyarra. Ez Dél-Amerikai régió, szám szerint 6db csc-t tartalmaz. CHE, CHT, COM, ZTA, ZTO, ZVV. Azaz: 3db Chile-i és 3db Brazil szolgáltatóét tartalmazza.

csaba1203: Abból gondolom, hogy: 1. Samsung, 2. panaszkodnak rá gazdagon. :K

[ Szerkesztve ]

(#3952) kislaci válasza kislaci (#3950) üzenetére


kislaci
senior tag

amit ír, hogy verify a card azt megcsináltam a BB-s mastercardommal, el is fogadta, mégsem aktiválja a kártyát, továbbra is kiirja azt a szart

(#3953) mati12 válasza kislaci (#3952) üzenetére


mati12
senior tag

Én is ma kaptam meg a kártyát de én egyelőre még az alkalmazésban sem tudom regisztrálni. Ez a státusz magától válltozni fog vagy nekem kell valamit beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#3954) kislaci válasza mati12 (#3953) üzenetére


kislaci
senior tag

Alul a walletben add hozzá a bankkartyadat, és utána próbáld, alul egy kék keretben ott kéne lenni, hogy activate your card

(#3955) kislaci


kislaci
senior tag

Arra gondolok esetleg, hogy azért nem aktiválja nekem mert fordítva adhattam meg a vezetek- és keresztnevem. Szóval a magyar kártyámon XY vagyok és a curve kártyán is XY vagyok, pedig ott YX - nek kéne lennem. Esetleg emiatt nem aktiválódik?

(#3956) niklebi válasza kislaci (#3950) üzenetére


niklebi
senior tag

Nekem is ma jött meg, és simán aktiváltam az alkalmazásban. Amit megadtál kártyát (v. kártyákat) azt (v. azokat) már aktiváltad a 6 karakteres kóddal(kódokkal). Nekem csak az utolsó négy számot, és a Pin kódot kellett megadni. Nem engedte, hogy mást adjak meg Pin kódnak, csak azt amit az App belépéshez adtam meg a telefonon.

Aktiváláskor azt írd be ami a Curve kártyán van. Én XY-nak adtam meg a kártyámat ahogy magyar honban van, de a Curve YX-ben küldte.

[ Szerkesztve ]

(#3957) niklebi


niklebi
senior tag

Az órán is be van üzemelve a SP. Ott volt egy kis gubanc, mivel rootolva van a telefon és miután települt az új plugin az SP-hez rögtön kiírta, hogy már nem tudom mit de forduljak a szolgáltatómhoz. A Magisk Hide-ban beállítottam az új plugint is a többihez és onnan simán ment az egész.
Szerk.: A név csere egy próbát megér szerintem, vagy a Curve topikban érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

(#3958) DonMaster


DonMaster
addikt

[link] e - szerint 11. hó 19.-én kijött az 1.5 ui és a 4.0.0.7 tizen os.
speciel nekem se találja de gondolom kell egy kis idő.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#3959) szilasz007 válasza szilasz007 (#3851) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Gondoltam kibővítem az eredeti üzenetemet, mert páran írtak nekem, kik vagy szakmailag, vagy angolba nem érezték magukat magabiztosnak az órán régió kód állításában és laírom a lépéseket:
SDB begyüjtése:

1. [link] <- Innen letölteni az attachment résznél található első filet (SDBstarterKidv1.zip)
2. Kibontani. Ez tartalmazni fogja ay SDB-t a szélrózsa összer operációs rendszerére, ismételten zippelve.
3. Kibontani a nekünk kellő zipet, pl Win 10 esetén: sdb_2.2.60_windows-64.zip feltételezve, hogy 64 bites Windows használsz. Ha bizonytalan vagy, használd a 32 biteset, mennie illene. Vagy egyszerre nyomd meg a windows és a pause gombot, hogy a rendszer információból leolvasd, 32, vagy 64 bites Windowsod van-e. Ezt a zipet javaslom a C:\-be egy új alkönyvtárba kibontani. Pl Alma.
4. shellt nyitni command prompt-ba: futtatásba beírni cmd és enter
5. elnavigálni az "Alma" könyvtárba: cd Alma\data\tools <- az SDB.exe a data\tools alkönyvtárba lesz.

Az óra felkészítése SDB-re:

7. Telefon Wear App: Backup készítés (opcionális... ha nem zavar, hogy újra belakod...)
8. Órán BT kikapcsol. Beállítások/Kapcsolatok/Bluetooth.
9. Ekkor az órának illene wifire fellépnie, ha nem, akkor, közel ugyanott a wifit állandóra állítani.
10. Órán fejlesztői mód engedélyezése. Beállítások / Névjegy (?) / Szoftver / Verzió. Verzió számot kell tapogatni boldogan sokszor, aztán egyszer csak szól az óra, hogy a mód engedélyezve.
11. Ezután debug módot engedélyezni lehet. Beállítások / Névjegy / Hibakeresés (?). Ez elméletileg a legalján jelenik meg.
12. Kellhet egy restart az órának, ha a következő lépéseknél problémák merülnek fel.

Innentől jöhet az SDB-s játék. első indításnál kérhet tűzfal hozzáférést a rendszertől. Ezt javallott megadni.
13. Az órán a Wifi beállításoknál az IP címet leírni valahova.
14. A következő parancsokkal szétbombázni az órát:

15. sdb connect 192.168.1.204 <- csatlakozás az órához. IP címet lecserélni a sajátra :p
Az órát közbe figyelni kell, mert ekkor kell megjelennie a kapcsolat engedélyezésének
16. sdb devices - itt kiírja a felismert eszközöket. Illene látszania az órának.
17. sdb shell launch_app csc-manager.csc-pre-configuration <- ettől az órán meg kell jelennie a 3 betűkódos gördülő listának, BTU kiválasz, óra újraindul, boldogság.
18. sdb kill-server <- ha az órán nem jelenik meg az engedélyezés connect kiadása után.
Ez esetben lehet újra indulni a connect-től. Ilyenkor az SDB ezzel a hibaüzenettel tér vissza:
device unauthorized. Please check the confirmation dialog on your device.

Ezeket a lépéseket ésszel ismételgetve előbb-utóbb sikerülnie kell.

19. Óra újraindulása után, újra párosít és ha volt backup, jöhet a visszaállítás.

Remélem a magyar nyelvű menü pontokat tényleg így fordították. Éjfél van, vár az ágy és nem volt semmi kedvem magyarra állítani az órát, hogy meggyőződjek róla. Ahol bizonytalan voltam, megjelöltem kérdőjellel.

Remélem ezek alapján mindenkinek sikerülni fog. Aki már valaha berhelt Androidot, annak ez nagyon ismerős lesz. Tégla esélye kizárt és a Paynek magától nem sokára magától meg kell jelennie és nagy boldogat értesít e tényről az óra is.

[ Szerkesztve ]

(#3960) mati12 válasza kislaci (#3954) üzenetére


mati12
senior tag

Természetesen hozzárendelten már az egyik bankártyámat a wallet fül alatt de egyfolytában csak a kártya ellenőrzését kéri. Rányomok,hogy mehet erre átdob egy másik oldalra ahol a tranzakciós kódot kellene megadnom. Tegnap kétszer is megnéztem a netbankomat de semmiféle tranzakció nem érkezett a Curve részéről,így sajnos tranzakciós kódom sincs amit betudnék írni.

[ Szerkesztve ]

(#3961) haxiboy válasza mati12 (#3960) üzenetére


haxiboy
veterán

Nekem is kellett várni néhány napot, de ott lesz a tranzakciós kód mind a terhelés mind a visszatéritésnél. Bár én most épp a supportnak írtam mert nem fogadja el az app... :N

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3962) nylacika válasza szilasz007 (#3959) üzenetére


nylacika
aktív tag

:C :C :C

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3963) nylacika válasza szilasz007 (#3959) üzenetére


nylacika
aktív tag

Teljes siker! Köszönöm a ránk szánt időt!!! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#3964) KZP válasza Grawens (#3951) üzenetére


KZP
őstag

Köszi!

Ez viszont már jó a miénkre, ugye?

R805FXXU1ESH1_Tizen_4File_Multi CSC (OXX)

(#3965) kislaci válasza szilasz007 (#3959) üzenetére


kislaci
senior tag

Annyival kiegészíteném, hogy nekem így nem csatlakozott az órához, a helyes parancs nálam: sdb connect 192.168.0.129:26101

Ha a portot nem adtam meg(26101), akkor failed volt.

(#3966) Impair1980 válasza haxiboy (#3961) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Nekem sem fogadja el! Már kaptam Netbankon keresztül 3 kódot, de mindegyiknél azt írja, hogy rossz! Írtam a supportnak két napja, de még nem válaszoltak!

(#3967) Impair1980 válasza Impair1980 (#3966) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Na felhívtam a Bankot és én teljesen mást láttam, mint amit Ők látnak! Bemondták a zárolásban lévő tranzakciónál lévő kódot és azzal jó lett! :))

(#3968) haxiboy válasza Impair1980 (#3967) üzenetére


haxiboy
veterán

Hmm...érdekes, na akkor nekem is megér egy telefont.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3969) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Másnál is jelentkezik az, hogy megfagy az óra, és csak a 2 gombos újraindítás segít, semmi más?

Az utóbbi időben gyakran fordult elő, nem értem mi ez, vagy a tizen ilyen instabil?

Korábban más Android Wear OS óráimnál soha nem történt ilyen, itt meg idegesítően gyakori... :F :(((

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#3970) bajnokpityu válasza HUTCHDB (#3969) üzenetére


bajnokpityu
félisten

1 év alatt egyetlen ilyen eset se történt.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#3971) niklebi válasza HUTCHDB (#3969) üzenetére


niklebi
senior tag

Az elmúlt 1 évben nálam egyszer fordult elő hasonló a nyáron. 30+ fokban túlmelegedett az óra a kezemen. A vérnyomásmérő ment folyamatosan mert nem tudott rendesen mérni, ezért szó szerint forró volt. Lehűlt, működött tovább. Ez az egy eset volt. Lehet nálad is túlmelegszik és azért fagy le. Ha nem akkor ott más van és szerviz lesz belőle.

(#3972) niklebi


niklebi
senior tag

A Curve kártya aktiválásához az érvényesítési kód 6 nagy betűből és számból kell hogy álljon. A Netbank SMS-e csak 4-ből állt. Így azt meg sem adtam. Mindig a banknál kell megnézni v. érdeklődni. A telefonszám is kell, hogy oda küldje az értesítéseket, ha a +36-ot nem fogadja el akkor a 06-ot kell beíni, v. csak simán 36-ot. Én elsőre semmit sem értettem mivel nem beszélni angolt, így a megadott kártyát töröltem, majd újra megadtam. Minden olyan volt mint elsőre így kivártam a rendes kódot.

Kérdésem azokhoz akik már huzamosabban használják, ha a Netbankon keresztül akarok utalni akkor azt is a Curve kártyán keresztül utalja a magyar bank?

(#3973) kislaci válasza niklebi (#3972) üzenetére


kislaci
senior tag

Nem használom huzamosabb ideje, meg az aktiváló fázisban vagyok, de biztos vagyok benne, hogy nem azon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#3974) guriga1234 válasza niklebi (#3971) üzenetére


guriga1234
addikt

"A vérnyomásmérő ment folyamatosan" - az óra nem mér vérnyomást, maximum pulzust.

(#3975) niklebi válasza guriga1234 (#3974) üzenetére


niklebi
senior tag

Oké! :C :R Elírtam.

(#3976) niklebi válasza kislaci (#3973) üzenetére


niklebi
senior tag

Ma fizettem az interneten keresztül és megszokásból az Erste kártya számát írtam be fejből. A bank küldte a megszokott 8 számjegyű kódot, beírtam majd az oldal azt írta érvénytelen fizetés. Megadtam a Curve kártya számát, semmi kód a fizetés sikeres. Értesítés SMS-ben Curve-től és az Erste banktól is jött. Ezért kérdeztem.

(#3977) peticsak


peticsak
csendes tag

Urak, ötlet? Szépen végigmegyek a kolléga leírásán (és az angol útmutatón is), de nem csatlakozik az órára. Vagy ezt a "C?"-t írja, vagy hogy failed to connect..

Valakinek van ötlete mit rontok el? :) Galaxy Watch 42mm - R810

(#3978) haxiboy válasza peticsak (#3977) üzenetére


haxiboy
veterán

Ezzel a hibával én is találkoztam.
sdb kill-server, majd újra. Ha nem akkor PC és óra restart.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3979) Petyuska111


Petyuska111
tag

Lecseréltem a mobiltelefonomat, hogy kell szabályszerűen átköltöztetni az órát az új telóra, sorrend fontos? A telefonon kell leválasztani vagy az óra menüjéből? Gyári visszaállítás kell az órának? Köszi.

(#3980) mati12


mati12
senior tag

Végre sikerült összehoznom ezt az órával fizetős dolgot. Azt mondjuk nem tudom,hogy hogyan és egyáltalán nem értem a miértjét sem,de a lényeg,hogy működik. Takarék bankos kártyát rendeltem hozzá,lekérdeztem a bankban a tranzakció azonosítót és regisztráltni szerettem volna az alkalmazásban,amit természetesen az nem fogadott el.Ezután mivel más ötletem nem volt töröltem a kártyát,majd ismét regisztráltam.Elkezdtem a kártya engedélyezését és legnagyobb meglepetésemre nem kért semmiféle kódot,szó nélkül elfogadta a kártyámat,hogy miért azt nem tudom. Ezután hozzárendeltem az órához a Curve kártyát,az óra csinált egy Samsung Pay frissítést és letöltött egy plugint a telefonomra is (P30 pro). Nálam a Samsung Pay alapból telepítve volt az órára nem kellett utólag telepítenem,és a Samsung Pay lehetőség a Samsung Werable alkalmazásban is elérhető. Kérdezném ez azoknál is így van-e akik utólag telepítették Samsung Payt az órájukra?

[ Szerkesztve ]

(#3981) kislaci válasza peticsak (#3977) üzenetére


kislaci
senior tag

Próbáld meg amit #3965 - ben írtam, nekem is úgy sikerült csak

(#3982) kislaci


kislaci
senior tag

Mati12 így van nekem is, amikor felraktam az órára a payt, a weareable alkalmazás an is megjelent.

Végre sikerült aktiválni a kártyám, supportnak kellett selfiet küldenem és a szemelyimről fotókat, utána engedte aktiválni, megy is szépen a fizetés az órával, csak azt nem tudom, melyik értesítést kapcsoljam ki, mert fizetésnél jön 3 is. Egy Samsung pay, egy curve, meg a bankomtól egy sms, kicsit túlzásnak érzem. Ti melyiket kapcsoltátok ki?

(#3983) peticsak válasza kislaci (#3981) üzenetére


peticsak
csendes tag

Próbáltam, de ez se segíetett :D

(#3984) niklebi válasza peticsak (#3983) üzenetére


niklebi
senior tag

Írtam privátot.

(#3985) Tybike81


Tybike81
őstag

Az új softot fel lehet tenni valahogy net odinnal?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3986) delta1017


delta1017
aktív tag

ÚJ FUNKCIÓKAT KAPTAK A KORÁBBI GALAXY WATCH OKOSÓRÁK

(#3987) BB0401


BB0401
aktív tag

Helló ! Rendelnék az Amazon.de-ről majd egy Galaxy Watch-ot. Megérné várni még egy kicsit, van ott karácsony utáni kiárusítás ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#3988) mati12 válasza BB0401 (#3987) üzenetére


mati12
senior tag

Ha szerencséd van erre téved egy látnok és megválaszolja majd a kérdésedet... :U

(#3989) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Érdeklődnék, hogy a 46mm be van magyar nyelv?

(#3990) motown5l válasza mati12 (#3988) üzenetére


motown5l
senior tag

Azazonon már a black friday árakat találod nagy részt. Éppen tegnap rendeltem ég én is. 199 fontert a 46 mm est

(#3991) kislaci válasza motown5l (#3989) üzenetére


kislaci
senior tag

Van magyar, olyan nyelvű lesz az óra, amilyen nyelvre a telefonod van állítva.

(#3992) csaba1203 válasza delta1017 (#3986) üzenetére


csaba1203
addikt

Kérdés mi mikor kapjuk meg?

(#3993) kislaci


kislaci
senior tag

Edzés képernyőjét hol tudom beállítani? Konkrétan azt szeretném, hogy egy képernyő legyen amin rajta van az idő amióta edzem, a pontos idő, illetve a pulzus.

(#3994) gaben1117 válasza csaba1203 (#3992) üzenetére


gaben1117
senior tag

Szerintem en most meg is kaptam.

(#3995) Evo50


Evo50
tag

Sziasztok!
Valaki próbált már 30 fontnál nagyobb értékű fizetést az órával?
Működik a dolog vagy akkora összegnél már konkrétan csak a kártyával lehet fizetni?

(#3996) szilasz007 válasza Evo50 (#3995) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Én IKEA-ban fizettem vele 140 felett. Az eredeti hírben erre egy elég nagy engedélyezett limitet írták. Erre meg most konkrétabban nem emlékezem:)

(#3997) csaba1203 válasza gaben1117 (#3994) üzenetére


csaba1203
addikt

Független vagy szolgáltatós?
Nálam semmi hiába nyomkodom az szoftver frissítést :D :DD

(#3998) Tybike81 válasza csaba1203 (#3997) üzenetére


Tybike81
őstag

Nem lehet valahonnan letölteni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#3999) hkari


hkari
őstag

XDA-n mintha azt olvastam volna, hogy a régóváltós trükk nem fog menni az új FW-vel, szóval csak óvatosan. Remélem legalább ha már váltott az ember, akkor úgy marad.

(#4000) HUTCHDB válasza csaba1203 (#3997) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A szoftverfrissítést hol nyomkodod?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.