Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28301) Gizmo94


Gizmo94
veterán

Igaz,hogy offtopic, de segítsünk már neki.. [link] :DDD

(#28302) Darth11 válasza AMD ehog (#28261) üzenetére


Darth11
aktív tag

Szia,

Innen lehet letölteni a Lock Screen eltávolító zip-et, csak recoveryből kell telepíteni és kész.

(#28303) Sógi válasza Hina (#28287) üzenetére


Sógi
addikt

Nekem mázlim van, mert nem döglős az emmc chipem, az exynos mem bugra pedig van app, amit használok is, a kijelzőm pedig nem foltos, tehát qrwa nagy öröm van :D

(#28299) MunezXBK: Azokra is kell gondolni, akiknek nem gyári garijuk van, ők is emberek ám :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28304) Zsolaf válasza Gizmo94 (#28301) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szövegben ott az 55e, de jó volt :B

(#28305) kelzsoca válasza Yeffy (#28300) üzenetére


kelzsoca
félisten

leadom ma/holnap az igénylőt javításra, ráírom, amit mondott a néni, majd elviszik, kapok cseretelót, és jön vissza 3 nap múlva elvileg.

Ugyan nem ismerem a történetet, de a házhoz garancia nem lett volna megoldás a problémára? :)

https://vertigostore.eu

(#28306) MunezXBK válasza Sógi (#28303) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De Ők az izgulós fajtából valóak. :DDD

(#28307) Gizmo94 válasza kelzsoca (#28305) üzenetére


Gizmo94
veterán

Itt nála nem, mert a szervizben meg fogják nézni, hogy nem ejtette-e le, vagy nem fizikai behatástól származik-e a sérülés, hanem anyaghiba.. De cserélni fogják szerintem..

No.01
Mi az a visszapipálni? :) Ha rootoltad, unrootold és ennyi. Egyszerűbben: tegyél fel egy gyári kernelt, az leqrja a rootot. De ha újra is kellene raknod a romot, nem nagy ügy, wipe nélkül újrarakod, az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#28308) No.01 válasza Yeffy (#28291) üzenetére


No.01
őstag

Most nem akarok keresgelni de volt aki azt mondta, h nem gond lesz/jon a frissites es a root nem zavar.
Ezen tenyek tudataban ujrafogalmaznam a kerdest:
Eleg csak "visszapipalni" a rootot vagy valoban ujra kell rakni az SW-t?
(bocs ha ertetlenkedek :U )

(#28309) Sógi válasza MunezXBK (#28306) üzenetére


Sógi
addikt

Az lehet, de én konkrétan nem izgulok, hanem megbízok a telefonomban és vigyázok rá :D

(#28310) Gizmo94 válasza Sógi (#28309) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem is kell itt agyonparázni a dolgokat, az egész leginkább egy hype.. Még senkinek sem döglött meg itt a telefonja, ráadásul a nemzetközi Samsung garanciával is kicserélnék a tiédet is, ha kifeküdne. Samsung telefon meg garancia nélkül, hacsak nem lopott,vagy elhagyott, stb. nincs.

(#28311) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Így hogy lakom be egyre jobban tetszik és ez a sebesség... rohadt gyors. :K

Negatívum csak kijelzővel van pentile miatt a fehér sajna tényleg nem fehér, ha más szögből nézem a kijelzőt kicsit döntök rajta már jó, de szemből nem fehér. Mellé tettem az S2-t na az fehér. Szal ezt még szoknom kell.Meg szürke árnyalatnál mintha kicsit be lenne égve mondjuk nem zavar mert csak a teszt képen vettem észre. Ez miatt amúgy garba cserélnék?

Végig néztétek már ezzel?

(#28312) Varszegig válasza gyuri2008 (#28294) üzenetére


Varszegig
veterán

"Mit lép erre a Samsung "

Ez is volt már. Kiadták a XELLA romot, aminek a kernelében van egy patch. Ha azon a kernelen maradsz, akkor nem lesz gond. Ha nem, akkor lehet.

(#28313) gyuri2008 válasza Varszegig (#28312) üzenetére


gyuri2008
veterán

Korrekt válasz. :K
Részemről megértettem :B

(#28314) #01696768 válasza ricsik (#28296) üzenetére


#01696768
törölt tag

Na ìgy igaz. Szìvatni akartak a baràtaim a hirtelen halàllal, én meg pont ezt mondtam nekik. Mostmàr csak azt kell tudnom, min mùlik, hogy a hirtelen pont akkor legyen, amikor kijön as S IV vagy V... ;]

(#28315) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Aki esetleg használja a Poweramp-ot, és szeretné, hogy az alkalmazás a saját anyanyelvén szóljon hozzá, az töltse le ezt a verziót: letöltés

Ez a változat még nincs fent a Play-en, de a hivatalosan megvásárolt Poweramp gond nélkül frissíthető erre a verzióra.

forrás

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#28316) kungzi válasza kelzsoca (#28315) üzenetére


kungzi
veterán

Koszi :R

(#28317) AMD ehog válasza Darth11 (#28302) üzenetére


AMD ehog
aktív tag

Köszi!

(#28318) gyuri2008 válasza kelzsoca (#28315) üzenetére


gyuri2008
veterán

Én is köszi :C

(#28319) kungzi


kungzi
veterán

Felraktam es atvaltott proba verziora. Playen megvettem anno :)

(#28320) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Gyári XXELLA rom az nem deodexes ugye?

(#28321) kelzsoca válasza kungzi (#28319) üzenetére


kelzsoca
félisten

Elsőre nálam is, aztán rendben is lett.

(#28320) SzlobiG

Tudtommal minden gyári rom odex-es.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#28322) SzlobiG válasza kelzsoca (#28321) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én is így tudtom, de inkább rákérdek akkor nem teszem fel a tinta lockscreent.

(#28323) AMD ehog válasza kelzsoca (#28315) üzenetére


AMD ehog
aktív tag

Nincs jobb, mint szerepelni a Changelogban!
Már ideje volt, azonban nektek nem akadnak kicsit össze a menük a lejátszási listában?

(#28324) Yeffy válasza kelzsoca (#28305) üzenetére


Yeffy
veterán

Szia!

Köszi, h írtál.

mint kiderült, _elvileg_ nem, mert, ha kijött volna egy szerelő, és meglátja, h repedt a kijelző, akkor a fuvardíjat ki kellene csengetnem, vagy mit magyarázott... :F

mindegy, átadom nekik, aztán bízom a legjobbakban.

előzmény: 28-án mentem ki vonathoz asszonypajtásért, zsebre vágtam a telót, minden oké volt vele, kiérek állomásra, előveszem csekkolni a telót, erre a bal érintőgombnál a kijelző végig van repedve, meg van pár pókhálós rész körülötte...

szerk.: nagyon fasza az avatárod! :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28325) kungzi válasza kelzsoca (#28321) üzenetére


kungzi
veterán

Igaz, nalam is megjavult :C

(#28326) apaszka


apaszka
veterán


Nekem ez van rajta ,mikor ajánlja fel a Kies a frissítést! Tegnap este lett először bekapcsolva a teló!
Köszi!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28327) kelzsoca válasza Yeffy (#28324) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, közben már visszanéztem az előzményeket, lehet hogy feszülés alatt volt alapból is a panel. :F

Nyilván bevizsgálják, és ha nem látnak külsérelmi nyomot, akkor akár még cserélhetik is, legalábbis bízzunk ebben.

ui: köszi :)

(#28323) AMD ehog

Én nem láttam különösebb problémát eddig.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#28328) maxim01 válasza kelzsoca (#28315) üzenetére


maxim01
aktív tag

Köszi! Ha ezt feltelepítem és megjelenik a play-en a frissítés akkor ugyan úgy jelezni fog mint eddig? Mert ha nem play-ről telepítettem eddig valamit (pl.samsungapps-ról) azt nem jelezte...

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#28329) Yeffy válasza kelzsoca (#28327) üzenetére


Yeffy
veterán

okés, akkor már te is látod, hogy mi történt.

hát, remélem is, mert mondom, újra nekem nincs pénzem. szóval bízom bennük. ha f*szoskodnak, akkor így marad...

nm :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28330) kelzsoca válasza maxim01 (#28328) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem jelezni fogja, mivel ez a készítő által kiadott verzió, így nem lehet probléma a hitelesítéssel sem.

https://vertigostore.eu

(#28331) sanyirigo válasza Hina (#28285) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Mintha azt írta volna itt valaki, hogy ott már nem ezt az alkatrészt tették bele.
De ezt nem tudom Neked biztosan megmondani! :(

(#28286) rankesz: Na, pont ezt írtam le virágnyelven a fórumtársnak. :F

Nem szóltam! Igazad van, én kevertem össze a hibatípusokat! :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7

(#28332) pusha válasza apaszka (#28326) üzenetére


pusha
tag

Hát ez jó kérdés... ezek a verziók elég zavarosak tudnak lenni nekem is :))
Valaki esetleg tudna segíteni?

(#28333) Piwi válasza apaszka (#28326) üzenetére


Piwi
addikt

EUR = GREECE

majd ha jön a görögökhöz is frissítés akkor fogja felajánlani

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#28334) Varszegig válasza apaszka (#28326) üzenetére


Varszegig
veterán

Mi a kérdés? Mert kérdőjelet nem találtam a mondataid végén, így nem tudom eldönteni, melyik volt ebből a kérdés?:)

(#28335) apaszka válasza Piwi (#28333) üzenetére


apaszka
veterán

:R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28336) Hina


Hina
aktív tag

Tegnap feltettem a Pandoriam v5 romot, és nagyon jól megy vele a készülék.
A telepítés meg egyszerűen csodás. nem szórnak minden egyedi fejlesztést a képedbe, ha akarod vélasztod az adott komponensből a stoc verziót, vagy még 2-3 másikat..

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28337) apaszka válasza Piwi (#28333) üzenetére


apaszka
veterán

Hát akkor lehet hagyom is a várakozást, és kézzel feltolom rá Odinnal a 4.1.2-t. (itt mindegy hogy milyen romot teszek rá? egyáltalán léteznek itt külön régiós romok? mert ugye nyelv mindenből van minden romban...)

Arra van lehetőség, hogy ha így teszek fel egy romot, megmaradjon minden beállítás\progi? (mint az OTA frissítéseknél szokta)

Még nem próbáltam ki az Odin flashelést, csak recovery\rootot-t tettem rá vele...Egyszer el kell kezdeni ezt is :)

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28338) apaszka válasza Varszegig (#28334) üzenetére


apaszka
veterán

Hát,hogy szeretném a 4.1.2 tőt látni a telómon,és a fiamén engedte/ajánlotta rá a KIES,de ennél semmi? ??? :W :R :F :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#28339) Hina válasza rankesz (#28292) üzenetére


Hina
aktív tag

Leteszteltem, és nálam 0xf7, azaz ezek szerint nem a veszélyeztetett csippel szerelt.

(#28338) apaszka:
Nincs ROOTolva véletlenül az a teloo?? Mert ha igen, akkor a kies és az OTA sem frissít..
Hopsz, de igen, most látom, felette mondtad.. Tehát a válasz a válaszodban ven :)

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28340) Varszegig válasza apaszka (#28338) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért nem engedi, mert a tied görög származék, és oda még nincs 4.1.2

(#28341) penell1234


penell1234
tag

A 4.1.2-ben benne van a multi window? És erre még nem kaptam választ. Hamarosan remélem én is S3 tulaj leszek az LTE verziot szemeltem ki T-mobilos.Nem tud valaki olyan hátlapot és nem tokot ami olyan gumis mint ami a Sony Xperia vagy esetleg HTC hátlapjára hasonlít tapintásra.

(#28342) MunezXBK válasza penell1234 (#28341) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Igen, benne van.

(#28343) Sógi válasza Hina (#28339) üzenetére


Sógi
addikt

Úgy látszik az LTE-s verziókba a jó chipet tették már be :)
Jött ki frissítés LL5, úgyhogy jönnek a frissítések a romokban is...
Pandoriam már ez?

(#28344) Hina válasza Sógi (#28343) üzenetére


Hina
aktív tag

Még nem, ez LK2-es. Biztos hogy nem a legújabb de stabil és keveset eszik. Ez a kettő fő szempont megvan, mellette meg még jól is néz ki. :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28345) Sógi válasza Hina (#28344) üzenetére


Sógi
addikt

Én rxtreme és ripper romot részesítem előnyben motomoto00 theme-el, de ami nem tetszik, azt úgyis átszabom, leginkább a státus bár ikonokra gondolok.
LK2? Ilyet sammobilen nem látok, vagyis ilyen elvileg nem létezik :)
Ha feltennél egy LL3-ast az még jobb lenne, de ezt nyilván te tudod :D

(#28346) Hina válasza Sógi (#28345) üzenetére


Hina
aktív tag

Már van belőle LL3 is most néztem, nekem egy régebben letöltött van fenn. Este lecserélem :)

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28348) Drbonci


Drbonci
aktív tag

A wifi jelszót máskor meg találtam ahova a rendszer beírta,de most nem találom. Nem tudja valaki hogy melyik mappában van?

(#28349) gyuri81 válasza Zsolaf (#28347) üzenetére


gyuri81
veterán

na erre vegyetek majd fóliát !!! :DD

(#28350) Laraxior


Laraxior
titán

ZTE sem lesz nyerő a fullHD-s mobiljával... 1780mAh-s akkuja van, ráadásul unibody a cucc :DDD :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.