Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28101) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Így van nem kell pánikolni majd cserélik, ha meg 1 év garis a készülék Én azt mondom akkor fogyasztó védelemmel fenyegetőzni, hogy ismert konstrukciós hibáról van szó legyenek kedvesek cserélni, mert ha nem akkor baj lesz, szerintem megfogják oldani Ők is nagyon jól tudják hogy az sz@rt be.

[ Szerkesztve ]

(#28102) klasszsrac válasza rankesz (#28100) üzenetére


klasszsrac
tag

Getril-lel ellenőriztem. Meg is csináltam vele a módosítást. De utána is csinálta

Oneplus 6

(#28103) #07400704 válasza Bilux (#28098) üzenetére


#07400704
törölt tag

Jól beszélsz Bilux!!! :C

(#28104) South Velen válasza zozyk (#28090) üzenetére


South Velen
addikt

XXELL4-en is azt írja, hogy nem hibás.

Akkor most az van, hogy a XXELLA sem javítja?

[ Szerkesztve ]

(#28105) Sógi válasza Zsolaf (#28101) üzenetére


Sógi
addikt

+1! Egyetértek, akinek bolti garis és beszarik csak a fogyasztó védelmet kell megemlítenie és gyorsan intézni fogják..

(#28106) rankesz válasza South Velen (#28104) üzenetére


rankesz
veterán

Kettővel arrébb írtam hogy tökmindegy mit ír, mert a progi nem erre a bug-ra íródott!

[link]

(#28107) bbazsi85 válasza bbazsi85 (#27894) üzenetére


bbazsi85
csendes tag

Köszi a válaszokat az előző kérdésemre, a probléma megoldódott! :K

A másik problémám az, hogy Win7-ről XP-re váltottam, és a telepítés után rádugtam a telefonom, de nem vártam meg amíg teljesen elvégzi a dolgát, hanem idő előtt lehúztam, és most nem ismeri fel! Újra rátettem, elkezdi telepíteni a dolgokat, de az MTP Device-nél megakad, és ezt nem telepíti, így nem tudom csatlakoztatni a telefonom a géppel! Esetleg erre tudna valaki valamilyen megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#28108) NeRo28


NeRo28
aktív tag

T-mobile-s s3-am van.Most szedett le valami 9.3 mb-os szoftver frisítést a netről.Azt hittem ez már a 4.1 lesz de nem változott a verziószám.Pedig újra indítottaa a készüléket és még az alkalmazásokkal is szinkronizált!Mi lehet ez tudja valaki?Sajnos jobban nem tudom leírni h mi is volt ez.

(#28109) Yeffy válasza NeRo28 (#28108) üzenetére


Yeffy
veterán

lehet, h valami kis kieg, v hotfix...
egy JB frissítés nem 10 mega, hanem olyan 150-250 körüli...

szóval az nem az lesz...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28110) Shkiz0 válasza Brain75 (#28080) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem is megjött, (telenor) de mivel rootolva van, így majd csak este tudom felrakni odinnal, mivel most azt írja, "Ez egy módosított eszköz. Szoftverfrissítés nem elérhető."
Gondolom a 4.1.2 legalábbis a méretéből ítélve. (picivel több mint 100mb)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#28111) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Végül én is beléptem a klubba egy független kék színű S3-al.:) Még 4.0.4 van rajta, de már OTA-n frissítem.

Jön a kérdés mint anno egy éve az S2 topikba, hogy érdemes custom romokkal vacakolni? A meglátásom szerint felesleges mert gyárilag is teljesen rendben van a készülék.

(#28112) gyuri81 válasza rankesz (#28079) üzenetére


gyuri81
veterán

megneztem en is. nekem is ebbol a szeriabol valo a memoriam (csak ugy mint tobb millio s3 tulajnak- gondolom) :)

(#28113) Yeffy válasza SzlobiG (#28111) üzenetére


Yeffy
veterán

üdv a klubban.

ahogy gondolod, szerintem olvasgass vissza 1-200 hsz-t, vagy XDA-n nézelődj, én azt mondom, h emberfüggő.
nekem, mivel T-s, amire még JB sincs hivatalosan, felpattant egy 4.1.2, nemsokára 4.2.1.
de igyekszem stock állapot körüli ROMokat használni, mivel nem vagyok oda se a túl csicsás, se a lassabb működésért.

szóval én azt mondanám, h egy két hétig lakd be a telót valamennyire, tesztelgesd, figyeld, mi nem tetszik benne esetleg, és utána, ha szeretnéd, tudunk/tudnak ajánlani jó ROMokat a többiek. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28114) Hina válasza SzlobiG (#28111) üzenetére


Hina
aktív tag

Ez csak a válalkozó szellemtől függ :Đ

(#28113) Yeffy DJ:
Osztom a véleményed :)
Mi lett a séta közben megrepedt kijelződdel? Cserélték? Garos?

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28115) RAID 2 válasza SzlobiG (#28111) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ezt egyénileg kell eldönteni, én nem cseréltem romot. Amire nekem kell, arra tökéleseten (99%ban) megfelel a gyári is. Az 1 %al meg nem foglalkozok (lassú belépés a névjegyzékbe, tárcsázóba, bár erre is létezik megoldás, de nekem a samu féle kinézet tetszik, az ex dieler nem jön be).

(#28116) SzlobiG válasza Yeffy (#28113) üzenetére


SzlobiG
félisten

Olvasgattam már és arra jutottam, hogy teljesen felesleges max egy két plusz funkció ami esetleg kellene vagy a testre szabhatóság, de nem igen érdekelnek. S2 is teljesen jó volt a gyári rommal.

Amúgy Odinos rom felrakás ugyanúgy működik mint S2-esetében mi?

Most végül Kies-el frissítem akármennyire nem ajánlott, nem akarok még odinozni, majd csak akkor ha nem a legfrissebbet teszi fel.:)

Így S2 után elég jó nem gondoltam volna, hogy ennyivel gyorsabb pedig imádom az S2-t még most is itt van mellettem, de azért látszik hogy lassan 2éves már.

[ Szerkesztve ]

(#28117) Zsolaf válasza NeRo28 (#28108) üzenetére


Zsolaf
addikt

Gondolom a T-s csengőhangokat :DDD

(#28118) Hina válasza SzlobiG (#28116) üzenetére


Hina
aktív tag

Igen, az ODIN-nal ugyanúgy megy a rom telepítés. Samfirmware-ról letölt, PDA-ba betölt és GO!!

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#28119) RAID 2 válasza SzlobiG (#28116) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Fölösleges volt ad KIES, OTA-n is lejön szépen.

(#28120) SzlobiG válasza Hina (#28118) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jól gondoltam akkor nem új a terep.:)

(#28121) Yeffy válasza Hina (#28114) üzenetére


Yeffy
veterán

thx :) :R

egyelőre semmi, sajnos még nem jutottam el oda, h kontaktoljak velük. -.-"
remélem, ma holnap meglesz...

SzlobiG:
igen, hasonló. Odin-nal főleg.

rendben, ahogy érzed. ha megfelel a gyári, akkor jó az. :)
mondom, egy két hét múlva térjünk vissza a kérdésre, h szokd a gyárit.
ha akkor is megfelel, akkor maradhat így úgymond...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28122) berczy03 válasza berczy03 (#28083) üzenetére


berczy03
aktív tag

Na, erre senki? Ehh... :(((

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#28123) bbazsi85


bbazsi85
csendes tag

A másik problémám az, hogy Win7-ről XP-re váltottam, és a telepítés után rádugtam a telefonom, de nem vártam meg amíg teljesen elvégzi a dolgát, hanem idő előtt lehúztam, és most nem ismeri fel! Újra rátettem, elkezdi telepíteni a dolgokat, de az MTP Device-nél megakad, és ezt nem telepíti, így nem tudom csatlakoztatni a telefonom a géppel! Esetleg erre tudna valaki valamilyen megoldást?

(#28124) p06 válasza NeRo28 (#28108) üzenetére


p06
senior tag

Nekem nem jött semmi. Nem lehet, hogy még nem az LH1szofrver van a telefonodon? Mert az elott jott egy ekkora csomag.

(#28125) Piwi válasza berczy03 (#28122) üzenetére


Piwi
addikt

válogass: [link]

bbazsi85: tedd fel a samsung drivert xp-re

[ Szerkesztve ]

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#28126) SzlobiG válasza Yeffy (#28121) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kész a frissítés azt most vissza van zárva.:D Megnéztem UK-ból való a szám alapján.

[ Szerkesztve ]

(#28127) rankesz válasza SzlobiG (#28126) üzenetére


rankesz
veterán

PÜ ment

(#28128) Gold_fish


Gold_fish
tag

Az Exynos mem bug mit is jelent pontosan? Ez az a biztonsági probléma, amit bizonyos alkalmazások kihasználhatnak? Nem a téglásodást okozó memória modulokat jelenti?

(#28129) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

LTE verziót szeretnék venni van egy bolt ahol Ázsia verzió van mitől másabb az EU-s verza?

Előre is köszönöm a válaszokat :)
Hátránya van? :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#28130) Sógi válasza Zsolaf (#28117) üzenetére


Sógi
addikt

Ezen jót nevettem, köszi :DDD

(#28129) Kunsztler: Annyi hátránya lesz, h kínai nyelvű lesz a telefon, rá kell tenni egy európai fw-t sammobiléról és akkor lesz benne magyar, angol és német is.
Véleményem szerint a hw nem különbőzik...
Ahogy azt írták bolti garid lesz, nekem német az LTE-m :)
Én itt vettem, gyári csomagolásban érkezett én vágtam szét a samsung matricát a dobozon, tehát bontatlan volt (ez fontos!): [link], még van készleten is belőle, gondolom titanium grey lesz csak...

[ Szerkesztve ]

(#28131) Yeffy válasza SzlobiG (#28126) üzenetére


Yeffy
veterán

elképzelhető :)
angoloknak tán már 4.1.2 is van, bár lehet, h tévedek... :F

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28132) ibenny válasza Kunsztler (#28129) üzenetére


ibenny
senior tag

Hátránya mondjuk, hogy ahhoz nem jár magyarországi szerviz-támogatás.

(#28133) Kunsztler válasza ibenny (#28132) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Értem :)

Valakinek van LTE verziója?Hol vettétek?Tuti biztos Eu-s kellene :)

Sógi 1-éves Garit kértél vagy 2?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#28134) SzlobiG válasza Yeffy (#28131) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen az van azt tette fel kies.

(#28135) Yeffy válasza SzlobiG (#28134) üzenetére


Yeffy
veterán

jaa, aszittem" a 4.1.1-et.
akkor nemszótam' :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28136) Gizmo94 válasza Kunsztler (#28133) üzenetére


Gizmo94
veterán

Van, Trénél. Éppen ma. Szép fekete. :DDD Tuti EU-s... Remélem.

Sógi: jó nézegetni a ramot.. :) Sajna Turkbey rom nincs rá, így megy a Wanam, mert a gyári máris negatívan hat a lelkemre..

[ Szerkesztve ]

(#28137) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tegnap megpróbáltam vágni a régi sim-et hát nem sikerült azt T-be ilyet szólt az eladó 4.5k lesz, ma vissza mentem másik eladóhoz kerültem itt meg ingyen adott egyet.:D

(#28138) Yeffy válasza Gizmo94 (#28136) üzenetére


Yeffy
veterán

hülye :DDD

na, szóval megjött az LTE? van akkora ROM választék rá, mint a simára?
vagy a 2 GB RAM+ LTE miatt az erre valók nem jók rá?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28139) Gizmo94 válasza Yeffy (#28138) üzenetére


Gizmo94
veterán

Megérkezett, ez :DDD Rom választék nincs, ez :O Sajna semmi I9300-as rom nem jó rá... Fukka... Wanamot találtam eddig,de majd ha Sógi beesik biztosan mond valamit, mert szerintem már szedett egy szatyorral..:)

SzlobiG: Jah, anno én is szétvágtam láma módon a régi sim-et, full szar is lett. Telenyomornál cserélték szó nélkül ingyen

[ Szerkesztve ]

(#28140) Yeffy válasza Gizmo94 (#28139) üzenetére


Yeffy
veterán

értem.
mondjuk megértem, már maga az eltérő RAM se jó, bár azt tippem szerint talán tudnák kezelni a sima ROM-ok, max kéne nekik egy hotfix.

sok sikert hozzá :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28141) Kunsztler válasza Gizmo94 (#28139) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Tmobil-nál nagyon drága egyébként is független kellene :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#28142) No.01


No.01
őstag

Ma delutan feldobnam az uj angol ROMot. Tudom hulye kerdes, de ugy az atirja a CSC-t is? Nem nem azert erdekel mert nem magyar lesz hanem epp ellekezoleg mert szeretnem ha angolon maradna es akkor ha jon frissites akkor leszedi OTA-n ha meg nem akkor marad ugy ahogy van (ha jol vettem eszre az angolok tobbnyire hamar kapjak a frissiteseket)

(#28143) Gizmo94 válasza Yeffy (#28140) üzenetére


Gizmo94
veterán

Köszi:)

Megpróbálom szétcincálni majd a Turkbey romot és összepakolászni valamita másikkal,hogy legalább a kinézete meglegyen. Egyelőre bemutatkoztam neki, ő is nekem. Sikerült egy üvegasztalratevés-csúszással megkarcolnom a hátlapot. Micsoda szemét, ócska anyag, te jó ég.. :)

Kunsztler Nem volt annyira drága és már az.. :DDD

berczy03 Próbáld ki a Turkbeyt, aromában Siyah választással. Csak javasolni tudom..

[ Szerkesztve ]

(#28144) SzlobiG válasza No.01 (#28142) üzenetére


SzlobiG
félisten

Magyar marad én kies-el most raktam fel.

(#28145) berczy03 válasza Piwi (#28125) üzenetére


berczy03
aktív tag

Oh, köszönöm kedvességed, de mondjuk melyik ajánlott? :) Ennyit azért nem szándékszom kipróbálni. :D

Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

(#28146) kmisi99


kmisi99
addikt

Van valami mód arra hogy a hangerőt növeljem még jobban a telón? Tegnap még miui volt ott kb 70% on már fájt a fülem olyan hangos volt most meg visszaraktam egy gyári 4.1 et és 100% on + power ampba hangosítva is épphogy eléri a miui-s 60-65% os hangerő szintet.

[ Szerkesztve ]

(#28147) Yeffy válasza Gizmo94 (#28143) üzenetére


Yeffy
veterán

;)

ja, h te ilyen hc vagy? bele tudsz mászni a ROM-ba? de kemény...
majd számolj be róla, h sikerült-e... :)

"bemutatkoztunk egymásnak..." :DD széép...
bizony, ócska anyag, nekem a halálom :o ;]

kmisi99: hogyne, vagy felraksz olyan ROMot/kernelt, ami tartalmaz Voodo/egyéb hangerőmod-ot (pl. Siyah- kernel, mint nekem), vagy megpróbálhatod 1. hsz-ből a MegaBassBeats- modot feltenni, bár asszem CWM-es, sz'al Root kell neki. lehet, már az is dob rajta, nem tudom.
nekem Voodoo-val együtt van, úgy király (Y)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#28148) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sziasztok!
Mi a véleményetek az S3 miniről, mert nekem az S3 túl nagy viszont tudásban a mini KB a fele a nagy tesónak ugye :U Nem találtam semmilyen topicot ami foglalkozna ezzel a telefonnal egyenlőre, ezért akinek valami tapasztalata van és megosztaná velem, azt megköszönném :R

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 819 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#28149) No.01 válasza SzlobiG (#28144) üzenetére


No.01
őstag

:F :U Kiessel magyarra az angolt??

(#28150) Gizmo94 válasza Yeffy (#28147) üzenetére


Gizmo94
veterán

Nem vagyok hc, csak TC-rel ki lehet szedegetni belőle ezt-azt és újracsomagolni. Volt már,hogy működött. :DDD Persze csak ikonok, akksi ikon, stb.. A meredekebb dolgokhoz hülye vagyok sajna..

Viszont mivel ekkora szemétdomb,hogy egy órát nem bírt ki karc nélkül, nem is veszek rá kotontokot, semmit nem kap. Jól leélem a hátlapot és majd azt veszek újat. Ha meg lepattog-szétesik, szétreped,gariztatom.. Állítólag a fekete karcolódik a legjobban,de lehet,hogy ez csak urban legend. Majd kiderül. Egyelőre úgy néz ki, igaz..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.