Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:58:57

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S9 és S9+
Kérlek olvasd át az összefoglalót, mielőtt a fórumban kérdeznél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) e-newsee válasza fzboxx (#22096) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem ilyen van. Tökéletes, tudja a gyorstöltést is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#22102) Parallaxis válasza Zsozsoka 74 (#22100) üzenetére


Parallaxis
addikt

Próbáld ki a Fluid-ot, kiváltja a gesztus vezérlést is és tudja azt is amit keresel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22103) CTraktor válasza e-newsee (#22099) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Az okospultban dolgozó okosember eldöntötte helyettem. :(

(#22104) Tiger. válasza CTraktor (#22092) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Képet tudsz mutatni, hogy néz ki?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#22105) CTraktor válasza Tiger. (#22104) üzenetére


CTraktor
csendes tag

Este megpróbálom valahogy lefotózni.

(#22106) fzboxx válasza e-newsee (#22101) üzenetére


fzboxx
senior tag

Köszönöm. Tetszik.

(#22107) HdRew válasza samu74 (#22098) üzenetére


HdRew
őstag

Ha erre váltom, akkor pedig egyáltalán nem tudom előhozni a navigációs sávot. Lehet, hogy bugos?

(#22108) e-newsee


e-newsee
addikt

A Chrome-ban, ha nézek egy oldalt, ami nem mobil nézetben van (pl én ezt a fúrumot is normál nézetben használom ), akkor mindig feldobja alul az értesítést, hogy váltsak egyszerűsített nézetre.
A Chrome beállításainál van egy olyan, hogy egyszerűsített nézet felajánlása. Na most ez mindegy, hogy ki van kapcsolva, vagy sem, mindig feldobja a kérést. Rohadt zavaró. Van valami módja, hogy eltüntessem, vagy ez egy Chrome bug? :R

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#22109) DeFence válasza CTraktor (#22092) üzenetére


DeFence
tag

Jól fel rakták? Nem rontották el a pozíciót?
Nálam csak a szélén érződik a fólia, ott bele tud akadni az ujjam, viszont egyáltalán nem akadályozza meg az edge panel használatát.
Case Friendly miatt gondolom, a full cover az szélesebb kicsit és teljesen a kijelző tetejéig ér.
Nekem is ferdén rakta fel picit a srác de nem zavaró, alig észrevehető.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#22110) DzsiAr12 válasza HdRew (#22107) üzenetére


DzsiAr12
csendes tag

Ha erre váltasz nincs (látható) navigációs sáv.
Csak a gombok helyein simítasz egyet. :)
Tökéletesen működik

(#22111) HdRew válasza DzsiAr12 (#22110) üzenetére


HdRew
őstag

Tényleg, köszi. :)

(#22112) DeFence válasza CTraktor (#22103) üzenetére


DeFence
tag

Ha tokban vitted a telót akkor lehet azért. Gondolta hogy neked a case friendly fog kellene úgy is. Nekem is mondta hogy látta tokban volt a teló, de azért meg kérdezi hogy milyet rakjon fel.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#22113) csorbajeno válasza Shadowbull (#22093) üzenetére


csorbajeno
veterán

De neked automatára van állítva a fényerő?

(#22114) mati12


mati12
senior tag

Mivel nem voltam megelégedve a Sammobile oldal nyújtotta lehetőségekkel ezért más alternatív firmware letöltési lehetőségek után néztem. Ekkor botlottam bele a Play áruházban a [link] alkalmazásba. Mivel idáig még nem találkoztam vele itt a fórumon gondoltam megosztom veletek,hátha másnak is jól jön valamikor. A letöltési sebesség viszonylag gyors,és gond nélkül vissza frissítettem az innét letöltött fájlal a Német Pie-ről Magyar függetlenre a készülékem.

[ Szerkesztve ]

(#22115) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Van olyan opció, hogy az AOD mondjuk 19-09 óra között folyamatosan aktív legyen, 09-19 között pedig csak érintésre?

S9+ android p

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#22116) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Most frissítettem Pie - ra ota - n. Azóta néha a messenger nem küldi vagy nehezen az űziket.
Újra install volt de talán úgy vettem észre hogy akkor csinálja inkább amikor az alkalmazás váltóból rálépek újra a messengerre és küldenék írnék valamit. Tegnap frissítettem Pie - ra és utána volt wipe chace és restart is.

Parallaxis : köszönet a fluid NG bevált :)

[ Szerkesztve ]

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#22117) Shadowbull válasza csorbajeno (#22113) üzenetére


Shadowbull
addikt

Igen.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22118) kelly416 válasza e-newsee (#22108) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem ez nem telefonfüggő, és gyanítom gatyán van megírva a chrome, de A8-on ha a jobb felső sarokban a három pöttyöt megnyomom és asztali nézetet kérek, akkor legalább azon az egy lapon többet nem kiabál. Ugyanúgy nézem vele a lapcsaládot, ahogy Te is írod. De ha valamit új lapon nyitok meg, minden lapon újra kell nyomni az asztali nézetet. Tényleg rohadt idegesítő, de legalább ha egy lapon belül mászkálok ide-oda, akkor lapon belül nem dobja fel.

(#22119) Darth11 válasza rizso (#22115) üzenetére


Darth11
aktív tag

Nincs, időzítővel a megjelenítés módja nem választható :(

(#22120) Kékes525


Kékes525
félisten

Most kaptam egy SMS-t a szolgáltatómtól, hogy kezdeményezhetek 4G hanghívásokat. Ez milyen felárral jár és hol tudom bekapcsolni ezt a funkciót, szolgáltatást?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22121) Ákkk válasza Kékes525 (#22120) üzenetére


Ákkk
addikt

Fizetned nem kell érte +-ba be kell kapcsolnod a kapcsolatoknál Volte hívásokat ha alapesetben nincs gondolom ez a telenor mert telekomnál már régóta van.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#22122) Kékes525 válasza Ákkk (#22121) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Az enyém Telekomos (30-as). Most kaptam SMS tőlük, hogy ez a lehetőség van. Megnéztem, azon van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#22123) spider80 válasza Zsozsoka 74 (#22116) üzenetére


spider80
őstag

Tegnap pont rosszalkodott a messenger. Én pl laptopon nem tudtam üzenetet küldeni, telefonon néha igen,néha nem. ma már jónak tűnik,de várj vele egy kicsit,szerintem nálad is messenger hiba lesz ez,nem telefon.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#22124) Zsozsoka 74 válasza spider80 (#22123) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Huh... Köszönet. Azt hittem a Pie csinálja a hülyeségeit és az szivat.

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#22125) samu74 válasza HdRew (#22111) üzenetére


samu74
addikt

Abban a menüben ami a képen is van ott ha lentebb görgetel, lesz olyan hogy segítség a kézmozdulatokhoz. Ha azt bekapcsolod 3 vízszintes vonal lesz lent, és tudod hogy hol kell simítani amíg nem szokod meg.Mondjuk én kikapcsoltam, tök jó hogy ott nincs semmi . :)

-----------

(#22126) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Nektek is megjelenik mikor írtok jobb szélén alul egy ikon. Elforditható a képernyő. Nos ezt szeretném látni. Hol tudom kikapcsolni?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#22127) HdRew válasza samu74 (#22125) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, így már mindjárt más, köszi. :)

(#22128) vihartigris válasza Kékes525 (#22120) üzenetére


vihartigris
őstag

Én is ma kaptam SMS-t.
Abban a tudatban voltam, hogy nekem már van ilyenem (Telekom). :D

bármi reciproka a semmi

(#22129) #33253120 válasza e-newsee (#22108) üzenetére


#33253120
törölt tag

Chrome címsorba: about://flags ott a keresőbe: Reader Mode triggering, és a Never-t állítsd be.

(#22130) colonia


colonia
aktív tag

Szerintetek ez jó S9-hez is?
[link]

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#22131) Tiger. válasza colonia (#22130) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#22132) TheMiller válasza colonia (#22130) üzenetére


TheMiller
tag

Pont ilyenem van, kettő.
Gearbesten 2500-ba kerül. (és tuti h máshol ennek feléért is van) - Szokásos kínai minőség, egyik tök tuti, gyorstöltést is tud fixen mindig, másik eléggé "hullámzó" teljesítményt ad.

OFF: Itthon tuti nem vennék kínait, pénzkidobás.

The World is Yours

(#22133) colonia válasza TheMiller (#22132) üzenetére


colonia
aktív tag

Ez Samsung termék elvileg.

Tiger.: Köszi!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#22134) MADcat válasza TheMiller (#22132) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na ezt a hozzászólást próbálom értelmezni. :F

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22135) e-newsee válasza #33253120 (#22129) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezer hála! :R
Valami ilyesmi trükkben reménykedtem, de nem ismerem ezeket a flageket, hogy mi mit jelent. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#22136) TheMiller válasza colonia (#22133) üzenetére


TheMiller
tag

Az eredeti összecsukható, ez szerintem nem (és ha jól tudom ventis hűtése is van +eredeti doboz, stb).

MADcat: nekem is van két ugyan ilyen kínai töltőm (otthonra + irodába). Ennyiért pénzkidobás, pláne hogy nekem csak az egyik tud stabilan gyorstölteni, a másik valamiért gyengébb, csak simán tölt. E mellé szerettem volna jelezni, hogy a Gearbesten 2500 Huf ez a töltő..:)

The World is Yours

(#22137) malna88


malna88
tag

Sziasztok!

S9+ vásárlás előtt vagyok és eléggé hezitálok az itt (is) található SOT-ok miatt. Az idő múlásával mennyit romlottak nektek kb az értékek? Őszintén, ez az átlag 3,5 óra nagyon nem győzött meg és ha még veszít is a kapacitásából az idő múlásával, akkor az még inkább elkeserítő. Mennyire elképzelhető az, hogy mondjuk egy év múlva se kelljen azon aggódnom, hogy kihúzza e estig?
Köszi előre is.

s9+

(#22138) Ronam válasza TheMiller (#22136) üzenetére


Ronam
addikt

Ilyen töltőt te hol láttál Gearbest-en? Linkeld már be pls. Ez egy eredeti Samsung töltő, csak csomagolás nincs hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#22139) geryboro válasza malna88 (#22137) üzenetére


geryboro
senior tag

en is filozok egy extended battery case-n mert atlag 3-5 ora SoT fekete temaval,
energiatakarekos profillal meg ilyenekkel is botrany.
en is tobbet vartam, szerintem amint megjelenik es turheto lesz az s10+ ara, boltolom is.
4000mAh-os keszulekeim voltak korabban, meg egy 3400mAh szinten, de az a -500mAh
nem gondoltam volna hogy ennyit szamit.
raadas filozok meg egy mate 20 cseren, de a huawei rendszere nem eppen egy samu szoftverezes, eg es fold.

meg amugyis masfel ev utan kezdi vesziteni a kraftot, nem fogok en sem 2 orankent toltot keresni, meg powerbankkal rohangalni meg a wc-re is.. :(((

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#22140) Yasuo válasza geryboro (#22139) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Hogy-hogy lecseréled egy Mate 20-ra?
Mert én eléggé sokat gondolkodtam az S9plus, és a Mate 20 között, de végül úgy döntöttem, hogy S9+-t fogok venni. Viszont ha te így gondolod, hogy váltanál egy Mate 20-ra, akkor kíváncsi lennék az okára. A szoftveres dolgot hogy érted? Nekem most Honor 8-am van, amin ugyebár emui van, de nekem nagyon bejön, a Samsungtól félek inkább kicsit.

S9+

(#22141) Gesa68 válasza malna88 (#22137) üzenetére


Gesa68
csendes tag

Ilyen jó telóm még sose vót, minden faszán működik. Ha téged zavar az akku merülése akkor ne nyomkodd. Egyébként a mai világban, ha másképp nem powerbankkal meg oldható, hogy ki bírja a napot. A te töndésed, ha nem tettszik vegyél mást.

(#22142) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv Emberek becsatlakoztam ismét a samsungos csoportba le váltottam a huawei p20 egy gyönyörű galaxy s9 re :D gyors kérdés nincs véletlenül még benne olyan funkció hogy időzített kikapcsolás s bekapcsolás ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22143) TheMiller válasza Ronam (#22138) üzenetére


TheMiller
tag

Tessék,konkrétan ezt vettem, mindegyiken van Samsung felirat: link

Mindenkinek a saját dolga, hogy mit vesz. Véleményem szerint a fenti cucc nem eredeti. Jó szándékkal írtam, feleslegesen vitát nyitni nem szeretnék:)

[ Szerkesztve ]

The World is Yours

(#22144) MADcat válasza TheMiller (#22143) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Abban biztos lehetsz, hogy a Speedshop nem szitázott kínai vackot árul Samsung kiegészítő címen. Ugyan már. Ez nem a Kutyásferi Gsm a nyóckerben....

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#22145) Sungoo válasza Gesa68 (#22141) üzenetére


Sungoo
addikt

Nagyon építő jellegű, segítőkész hozzászólás volt. Ha merül, ne nyomkodja...

(#22146) Ronam válasza TheMiller (#22143) üzenetére


Ronam
addikt

A Speedshopos nem eredeti, de amit linkeltel GB-s az igen 🤣, nap vicce! Igazad van, mindenki azt vesz amit akar..

(#22147) mSchumi87 válasza kisselandras (#22142) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Csak ujrainditas van ilyen

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#22148) dkovizoli válasza TheMiller (#22136) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem az különbözteti meg az eredetit, hogy az összecsukható vagy sem. Ugyanis az két különböző tipus. Ràadásul mindkettőből létezik Samsung és kínai hamisítvány is.

(#22149) kisselandras válasza mSchumi87 (#22147) üzenetére


kisselandras
senior tag

Gyàri beàllitásokra gondolsz?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22150) Reverting válasza kisselandras (#22149) üzenetére


Reverting
őstag

Idozitett restart van, ki be kapcs, nincs.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.