Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) #77646080 válasza kaciokos (#37349) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, működik. Mai mentésem:

[kép]

(#37352) Bali27 válasza junior11 (#37347) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem is ez van. Reméljük a további frissítések / javítások kiküszöbölik a gyerekbetegségeit.

(#37353) Yodafon válasza Superhun (#37299) üzenetére


Yodafon
senior tag

Jaj pont ez miatt akartam én is írni ide. Találtál már rá valami megoldást? Engem is kurvára idegesít... :(( :(((

I'm gangsta!

(#37354) samu74 válasza kaciokos (#37349) üzenetére


samu74
addikt

Igen,működik ahogy kell.

-----------

(#37355) Superhun válasza junior11 (#37347) üzenetére


Superhun
addikt

Nekem más szöveget ír ki a biztonsági jelszókérés mint az újraindítás utáni. Utóbbiban szerepel, hogy az első indítás miatt kéri, előbbiben pedig csak annyi van, hogy "biztonsági okokból". Szóval egyértelműen elkülöníthető a két dolog.

(#37356) Superhun válasza Yodafon (#37353) üzenetére


Superhun
addikt

Egyelőre nem találtam rá megoldást. Külföldi fórumokon is utánanéztem, S8 és S9 tulajok is panaszkodnak és senki nem tudta eddig kikapcsolni ezt a fícsört azok közül, akiknek előjött.

(#37357) Viktor77


Viktor77
titán

Most tettem fel egy ilyen üvegfóliát.
Elég jó, a teljes képernyőt védi, és ez a tok nem szedi fel a szélét.
Ha találtok valahol, érdemes megvenni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37358) Dyrtyho válasza Superhun (#37299) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Lekopogom hogy nálam ilyen még nem fordult elő abban a pár napban amióta átváltottam Oreo-ra, sőt mintha a tegnap este óta amikor is csináltam neki egy totális FR-et, azóta mintha egy fokkal gyorsabb lenne nálam, és az akksi idő is reális :))

BTW

Nem tudom hogy utoljára mennyire szeretem ennyire egy telefont, mint most az S7-et

:B :B :B

(#37357) Viktor77 Fizu után meg is rendelem ezt a szetet, ezer hála érte :R :R

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#37359) fornettisuti válasza Superhun (#37356) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nálam is előjön pár naponta, (TMH)Oreo óta, ez az ujjlenyomat nem, csak (készülék)PIN, feloldás dolog, nagyon idegesítő!
Egyértelműen szoftveres dolog, mert a másfél év alatt sosem csinálta ezt.
Sem Nugát, sem Oreo frissités után nem volt FR, sem más tisztítás/törlés, eddig mindig rendesen működött az ujjlenyomatos feloldás.
Jó lenne kikapcsolni, ez dolgot

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37360) Kroni1


Kroni1
veterán

A fényképezőben ezt a matricák menüpontot nem lehet valahogy eltüntetni?! Teljesen érthetetlen, hogy miért került oda fixen a kijelzőre oreoban, mintha ez nem egy csúcstelefon lenne, hanem valami tiniknek szánt szelfikészülék bohóckodáshoz. :W

(#37361) Viktor77 válasza Kroni1 (#37360) üzenetére


Viktor77
titán

Nem.

Dyrtyho: Nem rendeled meg, mert már nem kapható, csak infóképpen írtam.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37362) viewdetails válasza Kroni1 (#37360) üzenetére


viewdetails
addikt

Kapcsold ki a Névjegyzékben a profilmegosztást, aztán cache törlés fényképzőnél, ez elvileg megoldja.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#37363) air válasza viewdetails (#37362) üzenetére


air
nagyúr

Nálam sose volt bekapcsolva a Profile sharing, mégis ott van az a szar. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37364) #77646080 válasza air (#37363) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szintén zenész. :(

(#37365) viewdetails válasza #77646080 (#37364) üzenetére


viewdetails
addikt

Akkor kapcsold be majd ki és nézd meg :D marad a *sticker* rendszeralkalmazások tiltása.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#37366) #77646080 válasza viewdetails (#37365) üzenetére


#77646080
törölt tag

Eddig működik, remélem, így is marad...

(#37367) balazs1956 válasza viewdetails (#37365) üzenetére


balazs1956
senior tag

Bocsánat,tudatlan vagyok.
Mi az a sticker rendszeralkalmazás,és hol lehet tiltani?
Előre is köszönöm a segítséget

(#37368) samu74 válasza Viktor77 (#37361) üzenetére


samu74
addikt

Én használtam ilyen üveget, kb. a semmire nem jó kategória. A kijelző érzékenysége kb. a -félére csökken.
Infóképpen írtam.

-----------

(#37369) sutiand


sutiand
tag

Tud valaki ajánlani olyan üvegfóliát ami jó minőségű (nem hajlik fel a széleken és a nyomás érzékenységet sem gyengíti)?

(#37370) gerner1 válasza sutiand (#37369) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs ilyen. De, S6E, S7E, S8, A5, stb -re sincs kifogástalan védőüveg. Sajnos mindegyikkel van valami "kehe", még a ~10e FT -osokkal is ...

(#37371) air válasza viewdetails (#37365) üzenetére


air
nagyúr

Én PDP-vel tiltottam.

A felirat megmaradt, de nem érinthető.:F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37372) #77646080 válasza air (#37371) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nálam ugyanez lett, viszont ennyivel már ki tudok békülni (nem kapcsolható felirat).

(#37373) sutiand válasza gerner1 (#37370) üzenetére


sutiand
tag

Akkor olyan üvegfóliát tudtok ajánlani ami nem baj ha nem ér teljesen körbe a széleken, de a nyomásérzékenységét nem csökkenti?

(#37374) gerner1 válasza sutiand (#37373) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudunk (legalább is, én biztosan nem..).

A kapható védőüvegekkel kapcsolatban, a következő "problémák" valamelyike mindenképpen megáll:

- a kijelző teljes felületen nem érzékel vele jól,
- a védőüveg nem fedi le teljesen a kijelzőt,
- részlegesen (pl széleken) nem jó vele az érzékelés,
- a védőüveg belső felülete valamilyen mintával struktúrált, ami látszik, zavaró ...
- a védőüveg belső felülete valamilyen mintával struktúrált, amely miatt "parázslik" a kép...
- a védőüveggel "szivárványos" a kijelző,
- a védőüveg nem tapad fel megfelelően,
- a védőüveg használat közben "ropog" a kijelzőn,
- a védőüveg méretezése pontatlan, ez miatt a használati élmény nem kifogástalan..
- a védőüveg jó, és a fentiek (⇑) egyike sem érvényes rá, de azt teljes felületen ragsztani kell a kijelzőhöz, amely miatt nem nagyon cserélhető, ha arra valamilyen ok miatt szükség volna...
- stb...

[ Szerkesztve ]

(#37375) Hege1234


Hege1234
addikt

a kamerában a lassítás opciónál
a csúszkát hogy lehet kisebbre venni mint amit enged?
vagy ki hogy szokta megoldani hogy ne tudjon olyan hosszan lassítani?

(#37376) sutiand válasza gerner1 (#37374) üzenetére


sutiand
tag

Köszönöm a kimerítő választ fólia ügyben.

(#37377) Viktor77 válasza samu74 (#37368) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam nincs gond.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37378) d@minator


d@minator
addikt

Hi! AOD-nak, hogy kell hátteret választani? Nem találom. 8.0

(#37379) samu74 válasza Viktor77 (#37377) üzenetére


samu74
addikt

Lesz. :)
A home gomb körül szépen alá fog menni a por/szösz,tok ha hozzáér elfeszíti,stb.Elmúlt pár év tapasztalata.

-----------

(#37380) Viktor77 válasza samu74 (#37379) üzenetére


Viktor77
titán

Ha egy fél évet kibír, már jó. Ezeknél az ismeretlen fóliáknál én nem számolok többel. Tok nem lesz rajta. Utána jön egy gyári Samsung, az is meg van már.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37381) samu74 válasza Viktor77 (#37380) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk ízlések és pofonok.
Van akit zavar ha a kijelző érzékenysége romlik, van aki észre se veszi.
Nem tudom milyen körülmények közt van használva a tiéd, nekem pár nap után lerepült ez a fajta üveg. Viszont én mindig tokban használtam. De a por max. 1 hét után látható a gomb körül.

-----------

(#37382) fornettisuti válasza sutiand (#37369) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kb. S5 volt az utolsó sík üveges típus, utána 2,5D-s fantázia nevű agyrém üvegűek vannak (nem csak Samsungnál).
Illetve az edge panelesek, azok védő üvegezése egy fokkal rosszabb, gyakorlatilag nem létezik !adhezív módon tapadó üvegfólia, ami lefedné a széleket is teljesen!, mint a sík kijelzőknél régebben.
Mivel az üvegfólia sík, ellenben a kijelző üvegével, aminek a széleinek rádiusza van, és aláhajlik a síknak, fizikailag csak addig tud fel feküdni a védő üveg, amíg van mire.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37383) air válasza fornettisuti (#37382) üzenetére


air
nagyúr

"a széleinek rádiusza van, és aláhajlik a síknak"

:D Micsoda megfogalmazás. :))

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37384) Viktor77 válasza fornettisuti (#37382) üzenetére


Viktor77
titán

"Mivel az üvegfólia sík". Az általam fentebb linkelt sem sík.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37385) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy nagyon fontos kérdésem, véletlen odin modeba raktam a telefont, kb 15 perce és hiába nyomom a kikapcsolo a gombot nem reagál :W
Van valakinek ötlete hogy mit tudnék ezzel tenni?:(((

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#37386) gerner1 válasza Zoolee19 (#37385) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban benne van, hogy abból az üzemmódból miként tudod kivenni (Reset..)...

(#37387) Zoolee19 válasza gerner1 (#37386) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Már meg tudtam oldani, csak kőzben vártam egy fontos hívást és nagyon ideges voltam.
Igen tudom hogy minden le van írva, de gyors segitséget szerettem volna kérni.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#37388) Kroni1 válasza #77646080 (#37372) üzenetére


Kroni1
veterán

Na akkor úgy látom nem csak engem zavart ez a baromság...

(#37389) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Oreon vagyok és ha emailt kapok, akkor némi idő eltelte után az értesítési sávban nem jelenik meg az értesítés, illetve hiába van bekapcsolva az, hogy az ikonoknál jelezzen számmal az értesítések számáról - nem teszi. Van erre megoldás/beállítás? (FR nem volt OTA frissítés óta)

(#37390) samu74 válasza Zoolee19 (#37387) üzenetére


samu74
addikt

Megértelek, az összefoglaló nem egyszerű... :)

Viktor77 de írta hogy adheziv,ami neked van az nem az.Az csak a szélén ragad.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#37391) Zoolee19 válasza samu74 (#37390) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nincs azzal gond, csak épp munkában vagyok és pont olyan hívást vártam ami fontos volt és szerencsére meg tudtam oldani és a hívást is tudtam fogadni :)
Meg hát azért ha szoftveres gondja lett volna, akkor meg kellet volna csináltatani stb...:)

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#37392) #77646080 válasza Kroni1 (#37388) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem bizony. :))

(#37393) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg egy ilyen kártya van a telefonomban de a felvett video néha beszaggat.A kártya minősége gyenge?

(#37394) gerner1 válasza Olyasmi (#37393) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Könnyen elképzelhető, hogy írni lassabban tud rá a készülék, mint adatot olvasni róla. Amennyiben az írási sebesség nem megfelelő, akkor a felvétel frame-dropp -os lesz/lehet, és visszajátszáskor ez okozza/okozhatja a "szaggatást".

Lehet még a hiba oka a gyosítótár is, ha az "fel van telve". De az esetek többségében inkább a nem megfelelő írási sebesség áll.

Próbáld meg lemérni az írási sebességet (a telóban..) például ezzel, vagy esetleg ezzel.

Itt van néhány hozzávetőleges ajánlás, hogy különböző fwelbontású videókhoz milyen sebességű kártya javasolt: példa1, példa2 . Azok a kártyák, amelyek egy adott, "megcélzott sávot" éppen elérnek, azokkal probléma lehet. Tehát, ha például 4K a megcélzott sáv, akkor ahhoz a minumum követelmény is magasabb, mint például FHD -hez ...

[ Szerkesztve ]

(#37395) jeni válasza Olyasmi (#37393) üzenetére


jeni
félisten

hello!
inkább a beállításokkal van a gond,de ezt letudod tesztelni ha arra a kártyára ráteszel egy kisebb méretű videót és azzal teszteled.
ami van neked az márkás cucc és simán vinnie kell neki!
ahogy lett írva az előbb,ott lehetséges a kártya írási sebessége ami akár 40mb/s alatt is lehet.
bármennyire furcsa, azokat érdemes megvenni amire legalább ez a jelölés rajta van V30

[ Szerkesztve ]

(#37396) jeni válasza Olyasmi (#37393) üzenetére


jeni
félisten

teszteld a saját belső memóriájával
az többszöröse az SD kártyához képest
az én Samsung EVO Plus piros kártyás az csak ennyit tud
R42MB/s
W22MB/s

[ Szerkesztve ]

(#37397) Superhun


Superhun
addikt

Ma ismét kérte a telefonom a biztonsági jelszót. Akkor úgy néz ki, hogy az én esetemben fix 3 naponta fordul elő a dolog.

(#37398) Seraph 16 válasza Superhun (#37397) üzenetére


Seraph 16
őstag

A kérdés, hogy ez alatt a három nap alatt volt - e olyan, hogy nem ujjlenyomattal oldottad fel? Azt tippelem, hogy nem. Akinél nem kéri, ott viszont ennél gyakrabban van pl. mintás feloldás, így onnan indul a három nap.

Ezt könnyű tesztelni: pl. Próbáld meg minden nap egyszer kóddal feloldani, és meg kell nézni, hogy utána is kéri -e magától 3 nap után.

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#37399) Superhun válasza Seraph 16 (#37398) üzenetére


Superhun
addikt

Mondasz vmit, mert csak ujjlenyomatos feloldás volt a 3 nap alatt. Mindenképpen kipróbálom. Köszi a tippet!

(#37400) Burt1793 válasza Superhun (#37399) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez még igaz is lehet, nekem is kb. 3 naponta kéri a feloldó PIN-t, kivéve, ha sokat van vízben a teló, mert olyankor alapból azzal oldom fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.