Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Oreo frissülés után reseteltem a telefont, mindent mentettem a Samsung Cloud backuppal.

Szerettem volna visszaállítani az adatokat, tulajdonképpen azt hiszem mindent visszatett, kivéve az alkalmazások beállításait.

Kérdés, hogy ez így normális, vagy rá lehet bírni valahogyan, hogy visszakerüljenek? A visszaállításnál ezt írja, ezért érdeklődöm: Telepítési fájlok és Alkalmazásbeállítások

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#36902) gerner1 válasza A_ScHuLcZ (#36901) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így normális. A 3rd party programok beállításait, adatait nem menti. Más program segítségével sincs 100% -os mentés, root nélkül. Korábban is volt róla szó többször, ha visszaolvasol (vagy kereső) akkor láthatod.

[ Szerkesztve ]

(#36903) Lenry válasza #33253120 (#36898) üzenetére


Lenry
félisten

LineageOS (ex Cyanogenmod) esetében is szerkeszthető volt a saját szám

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36904) gerner1 válasza Lenry (#36903) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, de az nem gyári Samsung firmware...

(#36905) Lenry válasza gerner1 (#36904) üzenetére


Lenry
félisten

persze, de ma már lehet, hogy egyszerűbb egy LinageOS-es telefont szerezni, mint egy nyomógombos Ericssont :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36906) gerner1 válasza Lenry (#36905) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem egszerűbb besétálni a szolgáltató valamelyik üzletébe, és ott kérni, hogy tegyék rá ezt az adatot a SiM -re...

(#36907) nyesix


nyesix
senior tag

oreo frissítés után ha Viber üzenetet kapok nem csak a képernyő közepén jelenik meg az (ahogy régebben is volt) hanem fent az értesítési sávban is.
Hogy lehet csak ez utóbbit kikapcsolni? :R

(#36908) PeLa87 válasza Viktor77 (#36897) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Oké, hogy másban nem okoz gondot, de ebben sajnos igen... :(

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#36909) #77646080 válasza nyesix (#36907) üzenetére


#77646080
törölt tag

Húzd le az értesítő sávot. Az alján található "Értesítési beállítások" megérintése után kis csúszka kapcsolókkal tudsz ki/be kapcsolni értesítéseket.

(#36910) Byga007


Byga007
aktív tag

Lenne egy olyan kérdésem hogy akinek sony kamerás telefonja van nézze már meg hogy át tud e váltani professzionális módra. Munkatársamnak kifagy a kamera mikor átváltana rá nálam tökéletes nálam samsung kamera van a telóban

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#36911) gerner1 válasza Byga007 (#36910) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A másik topikban, ha visszaolvasol, leírásra került ennek a "megoldása" (tehát a camera pro -modra váltva kifagy). Semmi köze ahhoz, hogy a kamera modult ki gyártotta ...

[ Szerkesztve ]

(#36912) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, valaki tapasztalta hogy oero alatt lassabb lenne a net? :F
Bár lehet , hogy egyedi hiba jelenség vagy nem tudom minek nevezzem.
De ézehetően lassabb lett a netem, pedig korlátlan.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#36913) gerner1 válasza Zoolee19 (#36912) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam ugyan olyan, mint korábban. A korábbiaval azonos térerő szinttel, WiFi is, mobilNET is ...

[ Szerkesztve ]

(#36914) Zoolee19 válasza gerner1 (#36913) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Akkor egyedi hibajelenség, de minden estere be így is úgy is be, viszem a szervizbe mert az aksi megadta magát.
Tegnap este nagyjából 22 óra körül levettem a töltöröl, 100% volt, és ma 9 óra amikor felkeltem már csak 85%-on volt és engergia takarékos üzbemben volt :W

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#36915) gerner1 válasza Zoolee19 (#36914) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, hogy más is tapasztalt hasonlót. 1 vélemény/tapasztalatra ne alapozz. Én amúgy is 3G/2G automatikusra állítva használom a készüléket, mert a Vodánál az én napi rutinom által bejárt helyeken (így otthon is) magasabb a 3G térerő szintje, mint a 4G -é, + minden mást kikapcsolok, mert éjjel minek legyen bekapcsolva a WiFi, mobilNET, Bluetooth, GPS, NFC (?). A készülék egyébként teljesítmény üzemmódban, WQHD -n van, nem használok semmiféle "energiatakarékos" beállítást.
Ugyanakkor, nekem így is alacsony a térerő éjjel (4G= 0-1 -es, a 3G -é max 2-es), és az edge (amiben 20% -kal nagyobb az akku) most oreoval merül kb szintén 22:00 -tól ⇒reggel 05:40 -ig ~4-6% között. Ugyan ez 7.0 -val, ~6-9% között volt (mindig változó). Szóval, szerintem (nálam) a 8.0 -ás rendszer deep sleep -ben hatékonyabb.
Apósoméknál fullos a térerő 0-24h -ban, és ott 7.0 -val ~2-3% -ot merült /éjjel, ~22:00 -tól ⇒reggel ~fél 9 - 09:00 -ig. De ott még az oreoval nem figyeltem (majd talán 2 hét múlva...).

[ Szerkesztve ]

(#36916) Zoolee19 válasza gerner1 (#36915) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Nálam a NFC nincs bekapcsolva, illetve a csak a GPS-van be kapcsolva csak, WIFI-t nem használok.
Én nekem úgy van bekapcsolva hogy automatikusan váltja a 4G-t 3G-re ha nincs úgy térerő de itthon sose volt ilyen gond.
Csak még ilyen nem volt este 22-tól reggel 9-ig ekkora akku merülést tapasztaltam volna, mert mindig max 10%-ot ment le.
És semmi új app nincs rajta, hanem a szokásos ami volt a nugaton is.
Minden esetre megnézetem és meg látom hogy mit mondanak.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#36917) Byga007 válasza gerner1 (#36911) üzenetére


Byga007
aktív tag

Melyik a másik topic ?az edge topicja ?

Napok óta órák esnek ki az életemből és ezen már a napi másfél üveg vodka sem segít

(#36918) gerner1 válasza Byga007 (#36917) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#36919) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Az adaptív ikonokat lehet ki lehet kapcsolni valahol? Kiforratlannak érzem picit. Nem minden appnak "alkalmazkodik" az ikonja.

(#36920) titta73


titta73
tag

Az Oreo frissítés óta ha a bekapcsoló gombbal akarom befejezni a hívást, akkor csak a második nyomásra történik meg. Más is tapasztal ilyet?
Azért maradtam többek között a Samsungnál, mert vannak fizikai gombjai és szeretem azt a funkciót hogy a home gombbal fel lehet venni a hívást és a kikapcsoló gombbal meg befejezni. Mivel Samsungék is leszoktak a fizikai gombokról, bajban vagyok hogy mire cseréljek ha a jelenlegi elhalálozik és nem éri meg javíttatni...

(#36921) kutga


kutga
nagyúr

Nálam eddig semmi gond 8.0 alatt, fr sem volt (XEH otán). Igaz eddig sok újdonságot nem tapasztaltam de nem is hiányzott, eddig is jól működött a teló.

Let the Zone take me if I am.

(#36922) samu74 válasza pcnet (#36900) üzenetére


samu74
addikt

Akkor semmi extra, ok köszi.
Csak furcsa volt hogy neked is BTU van meg nekem is ,de nálam hiányzott az a felírat.

Bali27 nekem is valamiért a BTU köt ki mindig a telefonomon. :)

-----------

(#36923) Cucuska2 válasza gerner1 (#36906) üzenetére


Cucuska2
őstag

Miért írod kis i-vel a SIM-et?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#36924) Talala


Talala
senior tag

Üdv emberek! Ma beléptem én is az oreós táborba. Annyi kérdésem lenne, hogy SABS-t használ valaki (ha jól értelmeztem a netes infókat, akkor reklámblokkolónak felel meg). Mennyire hatékony?

(#36925) #77646080 válasza Cucuska2 (#36923) üzenetére


#77646080
törölt tag

Csak egy tipp... SiM :)

(#36926) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

A zárolt képernyőn lévő idegesítő óraformátumot el lehet tüntetni, vagy másik órát kitenni oda?
Ez az alul fölül lévő két szám nekem nagyon nem jön be.

(#36927) Talala válasza balazs1956 (#36926) üzenetére


Talala
senior tag

Beállítások - Zárolt képernyő és védelem - Óra és FaceWidgetek

(#36928) Seraph 16 válasza balazs1956 (#36926) üzenetére


Seraph 16
őstag

Lehet változtatni. Nekem sem tetszett a két soros megoldás."Óra stílusa" néven fut, keress rá a beállításokban.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#36929) balazs1956


balazs1956
senior tag

(#36927) Talala
#36928) Seraph 16

Köszönöm szépen a gyors válaszokat, sikerült is!

(#36930) kalolaci


kalolaci
senior tag

Èn is köszi, nekem is megvolt!

(#36931) -B-


-B-
senior tag

Ilyen hibával találkozott már valaki?

Néhány névnap eltűnt a naptárból.
Ha pc-n belépek a google naptárba, ott megvan minden napnál. A régi S3-nál szintén nincs ilyen hiba.
Hétfőn raktam fel az oreo-t (XEH) FR nélkül, akkor nem volt hiba. Tegnap csináltam egy FR-t és belaktam újra a telót, semmi visszaállítás, azóta ilyen.
Volt már újraindítás, naptár adatok törlése, wipe cache, de semmi változás.

(#36932) baani59


baani59
aktív tag

Végre megjött az Oreo az XEU-ra is. :C

Samsung Galaxy S23 (Android 14) - Pocketbook Inkpad 4 - Samsung Galaxy Watch 4

(#36933) Bali27


Bali27
addikt

Az miert van hogy a Bt Sbc-t at teszem aptx re és azonnal vissza all sbc-re?

[ Szerkesztve ]

(#36934) Szultino


Szultino
csendes tag

Sziasztok!

Frissítettem tegnap O-ra.

Első benyomások alapján érezhetően gyorsabb lett az egész telefon.

Akkumulátorból nap végére 57% maradt, hát ilyet rég nem éltem át... ha 30% marad az már jó, de általában rá szoktam tölteni napközben...

Tetszenek az új funkciók.

(#36935) Kroni1


Kroni1
veterán

Valaki tudja mi ez a dual messenger az OREO-ban? Nekem a Viber és a Skype-ot ajánlja fel, hogy igy is lehet használni, de nem értem, mert mindkettőnek ad külön ikont..

Olyan csevegőprogi egyesitő akar lenni mint pl. a trilian volt??

Közben megtaláltam, másik profillal is fixen be lehet jelentkezni.. Nekem nem fontos, de másoknak jó lehet..

[ Szerkesztve ]

(#36936) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

A Good Lock app újra fejlesztés alatt!
Link

(#36937) Cucuska2 válasza -Valinas- (#36936) üzenetére


Cucuska2
őstag

Vigyorogva fogok aludni ma, úgy érzem. :R

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#36938) Talala


Talala
senior tag

Ki mit gondol, a gyári böngésző vagy a chrome a jobb? Mindig is a google féle böngészőt használtam, de lehet tennék egy próbát a gyárival is, ha van értelme

[ Szerkesztve ]

(#36939) fornettisuti válasza Talala (#36938) üzenetére


fornettisuti
veterán

Egy nagy pozitívuma van a samsungosnak, a szöveg kijelölésének módja (almás).
Nem kell részleteznem, próbáld ki.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36940) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Oreonál másnak is előre ugrott a "cella készenlét"? Nekem eddig mindig a lista végén volt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36941) IT user válasza Talala (#36938) üzenetére


IT user
tag

Én a Samsung Pass miatt használom a gyári böngészőt.

(#36942) IT user válasza fornettisuti (#36940) üzenetére


IT user
tag

Igen. Olvass vissza, többen panaszkodtak erre.

(#36943) melan


melan
senior tag

Nah felment az Oráljó - eddig előrelépésként élem meg :) Szerintem gyorsabb lett, meg ilyenkor kicsit elkap az újdonság érzése :)
Valakinek sikerült az AOD-n a naptárt az óra alá helyeznie? Ez kicsit hiányzik, hogy ne kelljen lapozgatni a teendők megjelenítéséhez...

(#36944) benczeb


benczeb
aktív tag

Én is most töltöm az Oreo-t, valaki ellenőrizte már, a naptár értesítés problémáját megoldották??

(#36945) ACE- válasza melan (#36943) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem nem sikerült, nekem sem tetszik ez a lapozgatás, nem értem miért kell valamilyen jól működő dolgot elqrni... ha már megvolt, tegyenek bele újításokat, ok, de a régi dolgokat törölni...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#36946) Kroni1 válasza benczeb (#36944) üzenetére


Kroni1
veterán

Ez majd csak idővel fog kiderülni, fr után nugáton is műkodik egy darabig... Én figyelni fogom, nagyon remélem megcsinálták!

Amugy eddig tetszik az oreo, nagy hibába nem futottam bele, szerencsére sokat nem változtattak a fizimiskán, de sztem is gyorsabb picit. Akku nekem eddig jónak tünik.

(#36947) Cucuska2 válasza Talala (#36938) üzenetére


Cucuska2
őstag

A gyári is Chrome-alapú, az is Google-féle. Én azt szeretem a gyáriban, hogy eltünteti az állapotsávot.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#36948) Talala


Talala
senior tag

Köszi a visszajelzéseket. Megpróbálok átállni a gyári böngészőre, hátha bejön nekem is.

(#36949) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok amikor lezarom vagy felebresztem a kepernyot van egy elhalvanyulos effekt ami pont eleg lassu ahhoz hogy zavaro legyen szamomra. Ezt ki lehet kapcsolni?
Oreo nova launcherrel. Nougat alart nem volt

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#36950) Kami11 válasza Bali27 (#36933) üzenetére


Kami11
őstag

Ez engem is érdekelne!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.