Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) fornettisuti válasza #77646080 (#37898) üzenetére


fornettisuti
veterán

J7 (2017)-nél is így volt azzal az appal.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37902) stefi68 válasza #77646080 (#37898) üzenetére


stefi68
addikt

Végigpróbáltam több tucat screen lock alkalmazást, ezt az egyet találtam ami működik az ujjnyomatos feloldással: Turn Off Screen (Lock Screen)

Írja is az ismertetőben: "Works with fingerprint sensor"

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#37903) #77646080 válasza stefi68 (#37902) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm a tippet, ki is próbálom mindjárt.

Szerk.: működik. :)

______
fornettisuti: Neked is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#37904) ollie


ollie
MODERÁTOR

Srácok, most vettem egy S7-et az asszonynak (MM-ben most 100k-ért adják leárazva), és meglepve tapasztaltam, hogy nem tudodm kikapcsolni sehol az OK Google beszédfelismerést, a google appban egyszerűen nincs rá opció (az S9-emnél ott van, meg eddig minden telefonomnál ott volt). Valami ötlet?

***

(#37905) Freiherr válasza ollie (#37904) üzenetére


Freiherr
őstag

Sohase mondd ki, hogy " Óké Guggül".

XXX

(#37906) zsoltip válasza ollie (#37904) üzenetére


zsoltip
őstag

Google a barátod. (Nálam is így működik, bár én használom. ;) )

Open the Google app. In the top left corner of the page, touch the Menu icon. Tap Settings > Voice > "OK Google“ Detection. From here, you can choose when you want your phone to listen when you say "Ok Google."

(#37907) ollie válasza zsoltip (#37906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ezt magyarázom, hogy nincs ott ilyen menüpont, hogy "OK Google" detection a Voice menüpont alatt (igen, én is rágugliztam). Legalább ötször megnéztem ugyanott, ahol te is írtad.

[ Szerkesztve ]

***

(#37908) LilProphet90 válasza ollie (#37907) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Angolra kell állítani az app fő nyelvét, nem lehet hogy az a gond?

Bár ha voice menü, akkor gondolom már megtetted.

Szerk: a Voice Match opció alatt van nálam.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#37909) ollie válasza LilProphet90 (#37908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden angolra van állítva.

Megnézem a voice match-t még egyszer, de utoljára ott sem volt.

[ Szerkesztve ]

***

(#37910) Zoliee


Zoliee
senior tag

Sziasztok.
Tudna vki segíteni abban, hol van még raktáron S7-re gyári fólia? Erről lenne szó : ET-FG930CTEGWW
Perpill nem nagyon találtam sehol.
Köszönöm.

(#37911) ollie válasza Zoliee (#37910) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez engem is érdekelne, de még külföldön sem találok.

***

(#37912) zsoltip válasza ollie (#37907) üzenetére


zsoltip
őstag

Nem, ezt nem konkrétan "így magyaráztad".
De így már valóban kérdés.
Én egy Google app tárhely törlést végeznék a Beállítások, Alkalmazások menüben, esetleg egy Cache wipe recovery ből.

(#37913) kaciokos


kaciokos
őstag

Az iránytű csak nálam vacakol, vagy általános a jelenség? Elég bőszen téved, ha ilyenkor bemegyek a *#0*# menübe, látszik, hogy ő is tudja magáról, hogy el van állítódva, (piros vonal), ilyenkor tudom kalibrálni (kék vonal és egy 3-as szám), de kb. egy óra múlva megint fos.

Ez pl. navigációnál zavaró, mert néha ha dugóban állok, elkezni beforgatni a térképet a nyilvánvalóan tévedő iránytű alapján.

(#37914) -Bandi- válasza Zoliee (#37910) üzenetére


-Bandi-
tag

uh, tényleg nem találni. :F
Szerencsére betáraztam vagy 3-4 et még két hónapja :DDD

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#37915) #33253120 válasza kaciokos (#37913) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha a térképen keresztül navizol, akkor szól ha kalibrálni kell. És akkor pontos lesz.

(#37916) Zoliee válasza -Bandi- (#37914) üzenetére


Zoliee
senior tag

Akkor ezért nem kapni sehol. Felvásároltad mind. 😀
Ha nagyon nincs helyed hol tárolni, egy csomagot átveszek 😀😁😂

[ Szerkesztve ]

(#37917) kaciokos válasza #33253120 (#37915) üzenetére


kaciokos
őstag

A Google Maps nem szól, akkor sem, ha valóban navigálok vele, és akkor sem, ha csak sétálok egy városban és időnként előveszem a zsebemből, hogy megnézzem, hol vagyok, merre kéne menni. Ilyenkor pláne zavaró, ha rossz a tájolás.

(#37918) telefonmágus válasza Zoliee (#37916) üzenetére


telefonmágus
senior tag

pesten még akad :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#37919) jeni válasza Zoliee (#37910) üzenetére


jeni
félisten

én üveget tetettem rá igaz kicsit kisebb de azóta is rajta van
amúgy innen rendelhetőek más is, üveg is

[ Szerkesztve ]

(#37920) #77646080 válasza kaciokos (#37917) üzenetére


#77646080
törölt tag

Akkor ott nálad van egyfajta anomália. Elég sok tapasztalatom van a GMaps alkalmazással, bizony szokott jelezni (telefontól és droid verziótól függetlenül).

A jó hír az, hogy te magad is bármikor elvégezheted a kalibrációt, nem kell hozzá megvárnod a pontatlansági figyelmeztetést.

Ehhez elég, ha a GMaps futása közben elkezded 8-as alakzatban mozgatni a telefont.

(#37921) kaciokos válasza #77646080 (#37920) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt is próbáltam már, de nem mindig segít. Ezek szerint viszont a probléma nem általános, köszi.

(#37922) ollie válasza LilProphet90 (#37908) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szóval érdekes, mert ma az S9-emen néztem meg ezt az 'OK google' kikapcsolást, és ott is megváltozott az egész beállítások rész, nincs már OK Google detection kapcsoló. A Voice recognition résznél sem tudom kikapcsolni, gyakorlatilag sehol nem lehet. Nem örülök ennek. Ha valaki mostantól nem akar OK google felismerést, akkor csak úgy tudja elkerülni, hogy a telefon folyamatosan figyelkje ezt (és ezzel jobban merüljön az akku), hogy nem teszi ki a google kereső widget-et (pontosabban törli, ha már ki van téve).

***

(#37923) UfoZoli válasza ollie (#37922) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Soha nem értettem hogy a google kereső widgetnek mi értelme van. Anno régen minden sajtófoton is az volt kirakva minden telefon kezdőképernyőjére.
Bár most már bármelyik böngészőbe be lehet állítani hogy a címsor google keresőként funkciónáljon, s ugyan annyi gombnyomással célt lehet érni

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#37924) viewdetails válasza UfoZoli (#37923) üzenetére


viewdetails
addikt

Szerintem meg nagyon kényelmes, hogy nem kell külön böngészőt nyitogatni, főleg a jelenlegi, Pixel2-es elrendezéssel. Szokás és izlés kérdése minden. :)

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#37925) UfoZoli válasza viewdetails (#37924) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Tényleg nem kekeckedés, de gondolom rá kell kattintani s akkor tudsz bele írni bármit is.
Ha a böngésző ikonját kirakod a kezdőképernyőre akkor ugyan annyit kell kattintanod, s nem foglal 4-5 gyorsindító helyet, csak 1-et. Bár ez lehet hogy az én hülyeségem, vagy rendszerellenességem... :R
Én csak alternatív megoldásként javasoltam, bár nem hinném hogy naponta 4-5x mondja az ember azt hogy OK Google :D

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#37926) viewdetails válasza UfoZoli (#37925) üzenetére


viewdetails
addikt

Kattintásban ugyanannyi, pusztán vonzza a szemet, nem kell gondolkodnom, hogy mit is akartam. Mikor egyszerre 4-5 dologra kell koncentrálni, akkor - nekem - segítség.
Az OK Google-el az a baj, hogy a nyelvet angol-ra kell állítani, és így
1, nem ad releváns találatokat
2, bajban van a magyar nevekkel. Az érti, hogy Call Joe, vagy schedule a meeting with Kate, de azt nem hogy call Gábor, vagy legjobb esetben is felajánl pár hasonló nevet, hogy kézzel válaszd ki.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#37927) gerner1


gerner1
Topikgazda

ITV -re érkezett egy frissítés, OTA -n (G930FXXU2ERG2 / G930FITV2ERG2 / G930FXXU2ERG2). Bizt. szint : július 1.

[ Szerkesztve ]

(#37928) Seraph 16 válasza gerner1 (#37927) üzenetére


Seraph 16
őstag

A cella készenlét akku bugot vajon javítja?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#37929) gerner1 válasza Seraph 16 (#37928) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Nincsen infóm. Én amúgy is XEH -n vagyok, és az én felhasználói szokásaim, és körülményeimmel, az nálam rendben van most is.

(#37930) zsoltip válasza #77646080 (#37897) üzenetére


zsoltip
őstag

Meg is van. Tényleg, ha súrolja a tenyerem éle a képernyőt, akkor ok.

gerner1: Mi az az ITV? Felhomályosítást kérhetek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37931) OCTAMD válasza zsoltip (#37930) üzenetére


OCTAMD
őstag

olasz televízió lehet :)

Valószínűleg nincs 2dbnál több ember akinek ITV van errefelé,tehát egy full lényegtelen dolog

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37932) Seraph 16 válasza gerner1 (#37929) üzenetére


Seraph 16
őstag

Én is XEH vagyok. Itt viszont néha az az első fogyasztó.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#37933) gerner1 válasza OCTAMD (#37931) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ez is egy aspektus, a sok közül..

(#37934) #77646080 válasza OCTAMD (#37931) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerintem, ha tágabb látókörrel nézed, akkor nem az ITV-nél ragadsz le, hanem észreveszed, hogy a tény közlése hasznos az egész közösségnek.

A biztonsági szint frissebb dátuma pozitív dolog, remélhetően előbb vagy utóbb mindannyian megkapjuk. Ez a poszt lényege, nem az ITV - már amennyiben a kötekedés mellett jut rá időd észrevenni...

(#37935) kaciokos válasza gerner1 (#37929) üzenetére


kaciokos
őstag

Az, hogy nálad rendben van, az alatt azt érted, hogy jó az üzemidőd, vagy azt, hogy a cella készenlét nincs a fogyasztási lista elején? Mert nálam az elején van, de ennek ellenére az üzemidő rendben lévőnek tűnik.

(#37936) OCTAMD válasza #77646080 (#37934) üzenetére


OCTAMD
őstag

Samsung Iphone Huawei telokkal foglalkozom 99%-ban nap mint nap

Ennél tágabb látóköre nem sok embernek lesz itt

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#37937) #77646080 válasza OCTAMD (#37936) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem érted, de nem is a topik témája, úgyhogy inkább nem megyek bele mélyebben.

A konkrét válaszodra vonatkozott a poszt, nem másra. Ha nem tudod ezt értelmezni, azt nem itt fogjuk megbeszélni.

(#37938) gerner1 válasza kaciokos (#37935) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mindkettő.

(#37939) zsoltip


zsoltip
őstag

Valamilyen DEX csatlakozási lehetőség megoldható a készülékünkkel?
Teszem azt vezetékkel? Mert a Smart View nem rossz megoldás, de laggol kissé.

(#37940) ollie válasza zsoltip (#37939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet Dex-re kapcsolni, és nem csak a mikro USB miatt, kellenek hozzá service-ek, library-k is, melyek csak S8-tól kezdve léteznek. Nem tudom, hogy megoldható e ezeket S7-re telepíteni, ha igen, valszeg találsz valami megoldást az XDA -n, de ha ott nem, jobb bele sem kezdeni szerintem.

***

(#37941) gerner1 válasza ollie (#37940) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Így van. Pontosan.👍

(#37942) vodrosjozsi válasza OCTAMD (#37931) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ha hiszed ha nem, az enyém alapból ITV-s volt, úgyhogy de, hasznos az info. Nem tudom minek kell ez a kioktató stílus, nem éppen értem így a hsz-ed lényegét.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#37943) viewdetails válasza gerner1 (#37927) üzenetére


viewdetails
addikt

Jött egyébként NEE-re és XEO-ra is (mindkettőnél maradt a modem ERD6), szerintem Burt1793 hamarosan felbukkan beszámolni. :D

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#37944) samu74


samu74
addikt

BTU-ra is kijött.

-----------

(#37945) Burt1793 válasza viewdetails (#37943) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem csak 72 megás volt, ha jól láttam, ezzel pont át tudták írni a biztonsági frissítés dátumát. ;]

Alapsáv: ERD6, Build szám: ERG7 és július 1-es patch.

[ Szerkesztve ]

(#37946) samu74 válasza Burt1793 (#37945) üzenetére


samu74
addikt

A menüt azért kicsit átvariáltak itt-ott. :)

-----------

(#37947) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Jajjj, jöhetne valami, mert néha a 2 és fél óra sotot sem érem el. Kétszer volt alaplapcsere, az akku pedig áprilisi. A rendszer három hete lett FR-ezve.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#37948) Ferenc. válasza Seraph 16 (#37928) üzenetére


Ferenc.
tag

Lekopogom, nálam megjavult ezzel a frissítéssel, a "Cella készenlétben" nagy akku fogyasztása. Most már nincs a sor elején, s jóval kevesebb % van neki, ettől függetlenül nem bírja sokkal többet a teló.

Azt nem értem, hogy százalékosan írja ugye mi mennyit fogyaszt s azt ha összeadom, vagy rákattintva konkrétan a fogyasztott mAh értékeket , nem igazán jön ki ami valóban hiányzik az akkuból, mert az akku valójában jobban le van merülve már.

(#37949) jimmedly válasza zsoltip (#37895) üzenetére


jimmedly
senior tag

Duplakopp: nova + turn off screen. Pl.De csak lezárás. Igaz nálunk nincs ujjlenyomat.

[ Szerkesztve ]

(#37950) zsoltip


zsoltip
őstag

Fórumtársak.
ADldHell vagy SABS?
Ki melyiket ajánlja és miért?
Ha egyik sem VPN alappal működik, akkor hogyan?
Amilyen Samsung fiókkal történő lekérést kell végrehajtani, za voltaképpen micsoda?

Érdeklődve várom az infókat, tapasztalatokat. :)
Köszönettel,
zsoltip

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.