Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) gerner1 válasza KerekesLevi (#37749) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Sok szerencsét hozzá.👍
Az egyedi, rendkívül kivételes méltányosság lehetősége az, ami maradt. Akárcsak a többi telógyártó termékeinek az esetében, amikor azonos a "szituáció"...

(#37752) KerekesLevi válasza gerner1 (#37751) üzenetére


KerekesLevi
tag

Hát, igen, tényleg rosszul érint: volt egy S3-am, beégett a kijelző... volt 2 db Alphám, azoknak is bepörkölődött... erre ez is beég. Kicsit sarkosabban fogalmazva: ha a kijelzőt bármilyen hatás éri, ami maradandó nyomot hagy rajta, bevonják a garanciát. Ez azzal kombinálva, hogy a Samsung kijelzők beégnek, igencsak rossz variáció. Ez egy kicsit talán a sajtó sara is, hogy nem verik nagy dobra: egy év alatt elromlik a kijelződ, és hiába van 2 év garid, úgyis megvonják, mert baja lesz a kijelződnek. 2 év alatt úgyis megkarcolódik, bereped, felválik, főként, hogy ilyen csinos ívesre csinálták őket. Az ismerőseim 70 %-nak (Iphone, Samsung egyre megy) van valami baja a kijelzőnek. Akkor nekik mind ugrott a gari? Szerintem röhögnek a gyártók rajtunk...

Bocs, hogy kiírtam a fájdalmam, nem Nektek szánom.

Szerintetek mennyiből lehet egy ilyet megjavíttatni? Szerintem a keretet is cserélni kéne, az is viseltes már.

Köszi, és még1x bocsi.

Levi

(#37753) gerner1 válasza KerekesLevi (#37752) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nos, többminden elég "sarkosra" sikeredett, es kétségtelen. A többi kijelzőtípus is ugyanúgy beég egyébként, mint az amoled, ha a felhasználói szokások "olyanok". A szolgálati szifon 7 -esem is már 2x járt 1 év alatt a szervizben, kijelzőcserén, pedig nem Samsung, és nem amoled..

Egyébként a karcok nem kizáró ok.

A repedés, keret horpadása, törés = kizáró ok. Nekem is volt kijelzőcserém bő 1 éve az edge -emen, és rendben, garanciában cserélték, ahogy hasonló körülmények esetén mindenki másnak is.

Sajnos az ilyesmi -a jelen dátumon- már GTK. De, ha szerencséd van, akkor nggabi -nál (keress rá..) lesz 1 donor. Ami nem 55e nála, mint a szervizben, de az is fájni fog...

[ Szerkesztve ]

(#37754) VJ78


VJ78
újonc

Szaisztok,

Lehet nagyon laikus a kérdés de nézzétek el nekem, én is az vagyok. Telefoncsere előtt álok és a GAlaxy S7 ami felmerült egyik fő esélyesként. Eddig egy sony Z1 compactom volt/van.

Egyrészt érdemes-e USA-ban ven ilyet? Ebayon 65 ezer ft körül futnak ami jelentősen a magyar ár alatt van. Tudom áfa vám..., de megyek ki hamarosan tehát ez nem jelentkezne tételként mellette. Az ottani modellek működnek-e nálunk is? Mi van a garanciás háttérrel, az nemzetközi, tudom érvényesíteni idehaza is esetleg ha gond lenne?

Másrészt érdemes-e még ebben a kicsit már öregesebb telóban gondolkodni vagy már nagyon elavult, esetleg lassu a mai appokkal? Fényképezője milyen, én a sonymmal nagyon elégedett voltam (csak viszonyításképp)?

Köszönöm:)

(#37755) #77646080 válasza VJ78 (#37754) üzenetére


#77646080
törölt tag

A tengerentúli modellek európai működéséről nem tudok nyilatkozni, az viszont biztos, hogy nem tekinthető elavult modellnek. :) Mind hardveresen, mind pedig szoftveresen megállja a helyét. Ha jól emlékszem, hivatalos Samsung jótállást itt nem tudsz rá érvényesíteni, mert az Ebay-es darabot (vélhetőleg :D) nem a Samsung Magyarország hozta forgalomba. Erről majd pontosabban nyilatkozik más, aki biztosabb benne. :)

(#37756) KerekesLevi válasza gerner1 (#37753) üzenetére


KerekesLevi
tag

Köszi! Megkeresem!

(#37757) samu74 válasza VJ78 (#37754) üzenetére


samu74
addikt

Garanciát felejtsd el,ha ott veszed.
Amúgy jó telefon, ha nem egy beégett kijelzőst veszel ,simán megéri azt a 65-öt. Plusz a kamerája 100x jobb mint a sony-é.

-----------

(#37758) VJ78 válasza #77646080 (#37755) üzenetére


VJ78
újonc

köszi:) igen ebayos,

és Samu74 nem használt, teljesen új, dobozos minden tartozékával (ottani konektorhoz töltővel)

MItől ég be a képernyő amúgy és az miből látszik. A 4 éves Sonymon nem tapasztalok semmi problémát, A samsungnál ez gyakori gond?

[ Szerkesztve ]

(#37759) jeni válasza VJ78 (#37754) üzenetére


jeni
félisten

A garit el lehet felejteni csak ott tudod érvényesíteni ahol vetted.

kérdéses arra a piacra készült mobilok milyen beállításokra vannak kihegyezve?
más hálózatok vannak ott.

(#37760) VJ78 válasza jeni (#37759) üzenetére


VJ78
újonc

Remélem nem tilos ide belinkelni ilyesmit

https://www.ebay.com/itm/New-Sealed-Box-Samsung-Galaxy-S7-G9300-DUAL-SIM-GLOBAL-32GB-Unlocked-Smartphone/332722055368?epid=220053037&hash=item4d77c7a8c8%3Am%3Amp1gRn8C8_cYwhSPrQtULQw&var=541853747831&LH_PrefLoc=1&_sop=15&_pgn=2&_sacat=0&_nkw=galaxy+s7&_from=R40&LH_ItemCondition=1000&rt=nc&_dcat=9355

itt láthatók a specifikációi

(#37761) jeni válasza VJ78 (#37760) üzenetére


jeni
félisten

Az Amcsiba kitudsz utazni de neked már gond egy magyar garis S7 megvétele a magyar földön? ;]

az nem EURÓPAI MODELL !!

Mert hivatalosan itt nem forgalmaznak DUAL simes S7 mobilt se S7 + verziót !!

ja és nagyban elhajtanak majd ha bármilyen hibával leadod akár fizetős javításra telódat!

[ Szerkesztve ]

(#37762) jeni válasza KerekesLevi (#37749) üzenetére


jeni
félisten

Bármilyen fizikai behatástól eredő károkért,meghibásodás miatt károkért a gyártó nem felelős érte és ez nem minősül garanciális hibának!

Ha beég a kijelző de külsőleg nincs törés,repedés,beütődés a kijelzőn és beázás sem, akkor garanciális hibának minősül a mobilod.

(#37763) gerner1 válasza VJ78 (#37760) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Probléma lesz a magyar nyelvi lokalizáció is (nem csak a garancia...) -mert az- azokban nincsen benne, amelyet root nélkül nem tudsz majd megoldani. + az ott forgalmazott példányok (a Canada -it kivéve) mind Snapdragon 820 -as változatok (az Európaiak Exynos...), tehát bár látszólag azonos Android fut rajtuk, mégis másik kernel -lel, stb. Ez utóbbi miatt sokkal nehezebb főzött ROM -ot is találni (de az ott is garvesztéssel jár..), és az is felejtős, hogy ODIN -nal majd "okosba" EU -ssá alakítható, és hasonlók ...

[ Szerkesztve ]

(#37764) Freiherr válasza KerekesLevi (#37747) üzenetére


Freiherr
őstag

Én megfordítom a logikai láncolatot. Nekem lenne egy repedt, NEM beégett kijelzőm, akkor könnyen megoldanék egy beégést, aztán csere van gyerekek, holnapra kész legyen. :D
Persze ez csak az én elgondolásom, ne vedd magadra.

XXX

(#37765) VJ78 válasza jeni (#37762) üzenetére


VJ78
újonc

Kedves Jeni

Először is köszönöm a válaszod, segítséged:)

De nem értem a "Amcsiba kitudsz utazni de neked már gond egy magyar garis S7 megvétele a magyar földön?" részt?! Erre a cinkelésre mi szükség volt?
Éppen gondot nem okoz, de miért is dobjak ki több mint 30 ezret ha pár hét múlva ott is megvehetem olcsóbban. Kezd leesni, hogy ugyan ez mégsem ilyen egyszerű, de tudod pont ezért vagyok most itt hogy ezt megtudjam, mert hát egyáltalán nem értek hozzá. De vannak dolgok amihez nagyon is, az egyik ilyen dolog pl az áltis elsős matek: tudom ha 10-15 ilyen alkalommal odafigyelek erre a 30-40ezer Ft-ra akkor simán utazgatok abból az összegből pár hetet USA-ban, vagy a világ valamely számomra kedves helyén. És nekem ez megér egy kis utánajárást.

Legyen szép estéd;)

(#37766) jeni válasza VJ78 (#37765) üzenetére


jeni
félisten

Azért írtam mert ebből csinálsz nagyobb gondot,hogy ragaszkodsz ahhoz,hogy kint vegyed meg az S7 telót.
Akkor mondhatnám ,hogy inkább vegyed meg a németbe vagy a sógoroknál! Azokra itthon a márkaszerviz 1év garanciát vállal. Biztosan ott is olcsóbb mintha itthon vennéd meg.
A nem Európai telód bármikor elromolhat és akkor majd jössz azzal,hogy itthon elhajtott a márkaszerviz mert a teló nincs 4 hónapos és megtagadta a garit.
Hallotam olyanról egy ismerőstől,hogy a repedt de működős Samsung S6+ teló mely Ázsiai eredetű volt a szerviz megtagadta a javítását.

A gond nem az,hogy nem tudják megjavítani,hanem az,hogy mivel nem Európai cucc,így az alkatrészt nem tudják beszerezni hivatalosan. Kéz alatt beszerzett alkatrészekkel egyetlen márkaszerviz sem foglalkozik ilyen formán javítással.

Mi csak jót akarunk neked.
Ez a te döntésed mit vállalsz be?

[ Szerkesztve ]

(#37767) #77646080 válasza VJ78 (#37765) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha (és feltéve, hogy :) ) jól értelek, akkor csak átmeneti tartózkodásra készülsz a nagy vízen túl. Ebben az esetben (hangsúlyozom, hogy szerintem) jobban jársz, ha odaát veszel egy telefont, kifejezetten ottani használat céljára, amit utána eladsz, elajándékozol stb, de európai használatával nem számolsz. A működés (hálózat kezelése) is eltérő, a jótállás pedig 0. Természetesen nem szeretnék turkálni a tárcádban, de úgy gondolom, átmeneti időszakra ez lenne a jó megoldás.

(#37768) Burt1793 válasza papi77 (#37745) üzenetére


Burt1793
veterán

Na, akkor csak mutat valamit ez a százalék is. :)
Úgy látszik, hogy a nagyon lemerítés jobban fáj az aksinak mint egy 100%-ra töltés, vagy csak szimplán rosszabbat fogtál ki.
Ciklus számra mennyit ír a phone info?

(#37769) melyon válasza jeni (#37761) üzenetére


melyon
csendes tag

Van itthon is hivatalos dual sim-es S7....
Még pedig aránylag jó áron.
Üdv.

(#37770) VJ78 válasza gerner1 (#37763) üzenetére


VJ78
újonc

Köszönöm a pro választ:) igaz a felét sem értem a sok technikai résznek de összefoglalva ha jól értem az alényeg hogy nem érdemes ebbe az irányba elmenni mert nem is fog működni rendesen, plusz garis háttér gondok stb?!

JENI-nek

Kaptam is sok jó választ sokaktól és tőled is:) Köszönöm
Mondom pont ezért puhatolózok hogy tisztába kerüljek a dolgokkal (pl hogy ne jöhessek "azzal hogy elhajt a márkaszervíz" . Tisztul a kép... :)

Sajna németeknél úgyemlékszem nem olcsóbb vagy nem jelentősen.
Nem ragaszkodok én semmihez csak ha van lehetőség spórolni az megér egy kérdést nem?!

EZEKUTÁN KICSIT FÉLVE KÉRDEM MEG DE MIA HELYZET AZ ÁRÚKERESŐN KIDOBOTT OLCSÓ TALÁLATOKKAL? SZABAD TŐLÜK MEGVENNI ILYEMIT VAGY INKÁBB CSAK MÁRKABOLTBAN VAGY NAGY ÜZLETEKBE?

(#37771) gerner1 válasza VJ78 (#37770) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Működni, működni fog itthon is, ha nem hálózatfüggő, és/vagy nem SiM lock -os (tehát elfogadja az EU -s SiM kártyákat is..). Tulajdonképpen a magyar nyelv hiánya sem lehet probléma, hiszen remekül használható angollal is. Sőt, ha azt vesszük, akkor kuriózim is (lehetne) itthon, de akkor már inkább az Active változat. Értelemszerűen, a garancia, itthon sehogysem megoldható ...

Itthon (is), javaslom a biztosabb forrást (amit 1-2 kivételtől eltekintve, általában a magasabb ár tükröz..), de gyakorlatilag ~'mindenhol" kifutott már ...

[ Szerkesztve ]

(#37772) vodrosjozsi válasza gerner1 (#37771) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az s7 active itthon kapható?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#37773) VJ78 válasza gerner1 (#37771) üzenetére


VJ78
újonc

MIért javaslod inkább az activ verziót? Az nem csak starpabíróbb külsővel bír?
Nem amúgy nem hálózatfüggő lenne...

German_TD:
jól látod, csak 3 hónapra mennék, de alapból az volt az elképzelés hogy hazahozom és használom tovább itt. Eddig amúgy bármelyik telómat kivittem mind működött hibátlanul odakint, még a buta teló is. Persze mind független volt. De ottani sim-el és a magyarral is ment.

(#37774) gerner1 válasza VJ78 (#37773) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Odaát a Carrier-lock, és a SiM-Lock nem ugyan az ... Az Active inkább lenne kuriózum itthon, mint egy "sima" Snapdragon 820 -assal. Előbb-utóbb ugyanis eljönne a napja, hogy eladod, és akkor a strapa telót talán jobban el lehet(ne) adni magyar nyelv nélkül, mint a simát . De, simán elképzelhető, hogy tévedek ...

(#37775) #77646080 válasza VJ78 (#37773) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, simán lehetséges, hogy működni fog.

Ebben az esetben azt kell mérlegre tenned, hogy mennyire fontos szempont a jótállás. Az ugyanis Európában sehol sem érhető el egy észak-amerikai vagy bármilyen egyéb, EU-n kívüli lokalizációs telefon esetén.

Szerintem fontos lenne a jótállás, de a döntés a tiéd. :)

(#37776) VJ78 válasza #77646080 (#37775) üzenetére


VJ78
újonc

Igen ebben egyetértünk kell a gari. Van amúgy olyan márka aminek az egész világra kiterjedő garija van? Csak mert utána sem hazafelé jövök, utazok tovább újzélandra,auzstráliába. Szóval nemlenne nagy baj ha lenne egy ilyen hátterem:)

Gerner 1:
Nálam egy teló a véletekig húzza ha nincs bajom vele ( a mostani 4 éves) szóval az eladás nem sanszos. Amúgy nem hiszem hogy sok embernek lenne izgató hogy csak angol menü van rajta:S

VALAKI MGETUDJA MONDANI HOGY TUDOK KÜLÖN LEVÉLBEN VÁLASZOLNI MINDENKINEK? HOGY NE KELLJEN ÍGY NEVEKET MEGIDÉZNEM:)

(#37777) kutyek válasza kutyek (#37746) üzenetére


kutyek
senior tag

Basszus beírtam egy jó hosszú HSZ-t a poweramp hi-res beállításokról, erre kifutottam az időből :(
Ezt inkább gépen írom meg...

(#37778) nyesix


nyesix
senior tag

Oreo óta, ha Bluetooth on össze van kapcsolva a kocsival a telefon, waze használat közben, ha hívásom van, a waze nem beszél. Bt on a kocsi kihangosítóján beszélek, de a telefon közben néma. Csak akkor beszél újra ha vége a hívásnak.
Ki lehet ezt kapcsolni úgy hogy közben is mondja?
Köszi

(#37779) papi77 válasza Burt1793 (#37768) üzenetére


papi77
addikt

De eddig is ennyit bírt az akku!
100% fényerőn kb 4 órát,50%on meg kb 5 órát :U

Az első: NOKIA 1611

(#37780) samu74 válasza VJ78 (#37776) üzenetére


samu74
addikt

Az iphone világgaranciával adja a telefonjait .Talán az a legjobb neked mert az minden hálózatot támogat, plusz az az 1 év alatt ha gond van vele beviheted Új Zélandra is.
De ha kinti független S7-et veszel szerintem az is megy mindenhol...A nyelv meg tuti benne van.
De a legegyszerűbb az ,ha ráírsz az eladóra hogy milyen hálózatot támogat és milyen nyelvek elérhetőek.
Néztem a linket ,ez mindenhol jó.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#37781) gerner1 válasza samu74 (#37780) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A kinti típusokban nincsen magyar nyelv (sem). Ez borítékolható...

(#37782) VJ78 válasza samu74 (#37780) üzenetére


VJ78
újonc

Vettem egy iphone 8 at pár hete de egyszerűen annyira butának találtam hogy inkább eladtam, annyi dühitő marhasága van hogy inkább nem. Nem értek hozzá de nagyon túl van értékelve szerintem... de az tény a garancia, az náluk a legjobb az általam ismertek közül:S

(#37783) zsoltip


zsoltip
őstag

Arany vs. Fekete.
Eddig javarészt fekete készülékeim voltak, férfi létemre. :)
Most viszont egy arany színű S7-hez jutnék hozzá, ami makulátlan, és átlátszó Spigen tok is van hozzá, és persze doboz, minden tartozék, garival jövő év áprilisig, és Samsung PowerBank-kel. 80ezer pénz. Edigital-os vásárlás.

Mi a véleményetek az ajánlatról?
Mind a szín, mind az ár vonatkozásában.

[ Szerkesztve ]

(#37784) junior11 válasza zsoltip (#37783) üzenetére


junior11
veterán

Szia, nekem arany színben van, korábban fekete és fehér telefonjaim is voltak már. Havernak fekete volt, nemrég vált meg tőle, szerintem az is szép.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#37785) #77646080 válasza zsoltip (#37783) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ízlés kérdésében nem lehet egyetemleges választ adni, hiszen az teljesen egyéni dolog. Az számít, hogy TE mit érzel, amikor ránézel, kézbe fogod stb. :)

Szerintem egyáltalán nem való nekem, ha ajándékba kapnék bármilyen arany színű műszaki eszközt, az bontatlanul menne tovább. Más férfiak pedig oda vannak érte, passzol hozzájuk. Ezt csakis és kizárólag te tudod megítélni, senki más. 😊

Ha az állapota rendben van és igazolható a jótállás háttere, akkor az ára nem rossz.

(#37786) nggabi válasza gerner1 (#37774) üzenetére


nggabi
nagyúr

A snapdragont kerülném a note4ek után.

Zsoltip: nekem fekete nilkin tokban lakik arany tesó. Sztem nem gáz.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#37787) gerner1 válasza nggabi (#37786) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor ez az infó újabb adalék, egy valójában Hong Kong -i (Open China -s) és nem US készülékkel kapcsolatban.👍
Amelynek OS -ében a nyelvi hiányosságokon kívül, nincsen play áruház sem. Bár ezek nélkül is lehet(ne) használni, ez kétségtelen.

[ Szerkesztve ]

(#37788) Dare2Live válasza nggabi (#37786) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Mi volt a gond vele?
S5ben nagyon jo volt teljesitmeny es fogyasztasra is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#37789) stefi68 válasza junior11 (#37784) üzenetére


stefi68
addikt

Én kimondottan arany színűt kerestem annak idején.
Láttam egyet a T-nél és nagyon tetszett.
Eddig csak fekete telefonjaim voltak. Már vágytam egy kis változatosságra... :)

Sima S7-et akkor nem találtam használtat, amire még közel 1 év gari lett volna.

Végül Edge lett mert kb. 5e Ft-al volt több a használt ára mint a simáé és abból volt nagyobb választék.

Bezzeg most tele van a használt piac arany színű S7/S7e telefonokkal...

Szóval +1 az aranyra.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#37790) zsoltip válasza stefi68 (#37789) üzenetére


zsoltip
őstag

És ezt megvásárolnátok ezzel a sérüléssel, és tudva azt, hogy víz alatt is volt kamerázva vele?

(#37791) zsoltip válasza zsoltip (#37790) üzenetére


zsoltip
őstag

Ja igen... szemben ezzel.
És az elsőnek, a HA-snak lealkudtam az árát 70re.
Nem tudom melyik lenne jobb választás, de jobban hajlok a jófogásosra. Ez az, amiről, mint arany színű, beszéltem volt.
Ugyanakkor kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Ennyi pénzt még nem adtam készülékre... Nem is állt szándékomban, de egyszerűen nem kapok egykori csúcsgépet 40-50 körül, mint korábban... (Nokia N97 mini, Nokia E7-00, Lumia 820, LG G4... mind így vásároltam őket... és garival) :(

(#37792) #77646080 válasza zsoltip (#37791) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ha tetszik az arany, akkor inkább azt. :K

A másik esetben nem tudni, valójában milyen a sérülés, potenciálisan okozhatja a jótállás megvonását.

Ha úgyis tetszik, vállalható neked a gold színű, akkor hajrá. :D

(#37793) zsoltip válasza #77646080 (#37792) üzenetére


zsoltip
őstag

Igazából az árban így 10ezer difi keletkezik.
Mára azt mondja a gold árusa, hogy a Powerbank-kel (5200 mAh, Samsung, 3-szor használt, 2017 karácsonyi vsárálás) 82ezer, anélkül megkapom 77ezerért.
Még akarom egy kicsit puhítani, de nem nagyon hajlik rá, jogász az úriember. :)
Ilyen áron pedig inkább a drágábbakat képviseli a piacon, de valóban makulátlan.
Adás-vételt a Samu szervizben bonyolítjuk le, bevizsgálást kérek rá.
És persze adás-vételi is mindenképpen lesz, akárkitől veszem. :)

(#37794) L.L. válasza zsoltip (#37793) üzenetére


L.L.
senior tag

Már ne haragudj, de mi az hogy "bevizsgálást kérek rá"? Mit nem tudsz te megnézni rajta ami szükséges? Az adásvételivel pedig semmit nem érsz, hacsak nem cégtől vásárolod.

(#37795) Freiherr válasza L.L. (#37794) üzenetére


Freiherr
őstag

Vihetne még egy közjegyzőt is,úgy az igazi.

XXX

(#37796) zsoltip válasza Freiherr (#37795) üzenetére


zsoltip
őstag

:DD Jössz, ha az vagy? :DDD

(#37797) Freiherr válasza zsoltip (#37796) üzenetére


Freiherr
őstag

Több lenne az ára, mint a telefoné. :)

XXX

(#37798) zsoltip válasza L.L. (#37794) üzenetére


zsoltip
őstag

De akkor lényeg a lényeg: szerintetek is az arany éri meg inkább, még felárral is? :)

(#37799) telefonmágus válasza zsoltip (#37798) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Igen az arany,de kérj rá bevizsgálást és eredetiségvizsgálatot,ezt alap hogy a régi tulaj fizeti majd

:DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#37800) #77646080 válasza zsoltip (#37798) üzenetére


#77646080
törölt tag

A +10k bőven meghálálja magát, amikor (ne legyen ilyen) esetleg gariztatnod kell valami végett. A másiknál van esély, hogy visszadobják és még csak nem is te okoztad a sérülést... ha emiatt úszna el pl. egy beégés miatti csere, akkor rögtön bánnád, hogy nem a drágábbat vetted. Szerintem. :)

Ezzel a bevizsgálással kicsit túllőttél a célon, de nem szeretnék bele-vau. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.