Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) jozser00


jozser00
csendes tag

Igazából jelen pillanatban nincs gond a telefonnal. Egyenlőre működik rendesen.

(#36252) samu74 válasza jozser00 (#36248) üzenetére


samu74
addikt

De az összefoglaló elolvasása utan se jött le hogy ez S7 topik? :) Valami ott nagyon el lett keverve.

-----------

(#36253) gerner1 válasza jozser00 (#36247) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor szerencséd volt/van, mert a többségnek XEO lett a készüléke (S7 & S7E tulajoknak egyaránt...) a legelső OXA -s 8.0 release -zel. Elképzelhető, hogy az utolsó 8.0 -ás OXA release, ismét "csak" 2 szereplős lett, amelyben megint a BTU a default ... Csinálj légyszi a Phone INFO -val ismét egy screenshot -ot a CSC fül által adott oldalról, és küld át nekem privátba. Köszönöm.
De a lényeg az, hogy végül is sikerült a telepítés. Grat.👍

[ Szerkesztve ]

(#36254) jozser00 válasza samu74 (#36252) üzenetére


jozser00
csendes tag

Nem :) .de ahogy látom módosult is a leírás mindkét topicban. Azért is tettem fel a kérdést. mert a 8.0 hoz a 3.13.1et ajánlotta. Viszont a csc csere miatt a 3.12.3 at. De végül is csak a 3.13.1 el futott le a csere

(#36255) jozser00


jozser00
csendes tag

És egyébként ez most jó hogy btu vagy sem ?

(#36256) samu74 válasza jozser00 (#36255) üzenetére


samu74
addikt

Az a legjobb. :)

-----------

(#36257) jozser00


jozser00
csendes tag

A download módban az swrev számok mit jelentenek?

(#36258) jozser00


jozser00
csendes tag

Egy észrevétel. A készenléti üzemmód az brutál jó.

(#36259) samu74 válasza jozser00 (#36257) üzenetére


samu74
addikt

Tippelek. swrev= softver revision.
A készenléti idő tényleg jobb lett,de te egy kicsit hamar következtettél a fél 3-as felrakás óta. :)

-----------

(#36260) jozser00


jozser00
csendes tag

:) Ket óra alvás után kb 2% ot merült. :) Ez jó szerintem. bekapcsolt 4g mellett.

(#36261) jozser00 válasza samu74 (#36259) üzenetére


jozser00
csendes tag

Én konkréten az utánuk lévő számokra gondoltam. :)
B:? k:? s:?

(#36262) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Érdemes felrakni a BTU-t vagy inkább várjak a XEH-re? ;]

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#36263) fornettisuti válasza E2E4 (#36236) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az eddig sem volt.
Samsungos nylon zsák, amibe megy saját dobozában a motyó és így is jön vissza.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36264) Akhim92 válasza fornettisuti (#36263) üzenetére


Akhim92
csendes tag

De van/volt. Most áprilisban az MPL futár úgy vitte el a tabomat a TMX-hez.

On: rákérdeztem a Telekomnál a 4G Hang-VoLTE iconra hívás közben a telekomos romban. Azt írták nekem, hogy egy marketing döntés miatt nem aktív.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20 Pro+Xbox Series X

(#36265) ACE-


ACE-
addikt

Használja valaki autós tartóval a telefont navi-ra? Nekem van egy gyorstöltős wireless tartóm, de kb. 10 percet bír, utána kiírja a teló hogy kikapcsol a töltés mert túl magas az akksi hőmérséklete, utána szinte azonnal megint elindul a töltés, és megint kikapcsol, és ez így megy. Használ valaki hasonlót, akinek nem hevül fel a telója? Van erre valami megoldás?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#36266) E2E4 válasza fornettisuti (#36263) üzenetére


E2E4
aktív tag

Közben megtaláltam a Samsung információját erről. Mondjuk, itt papírdobozt írnak, de a lényeg az, hogy ők biztosítják a csomagolóanyagot, tehát nem az ügyfélnek kell becsomagolnia a készüléket, mint egy postára adandó csomagot. S ez a szolgáltatás (még) díjtalan. Ez azért korrekt.

(#36264) Akhim92
A „Szervizfutár szolgáltatás” = MPL futár és a „Házhozmegyünk szolgáltatás” = helyszíni szerviz -> 2018. május 25-től megszűnt. (Amíg volt MPL futár, addig tényleg a leírt módon vitték el a javításra szánt készüléket, de ez már múlté, vagyis már csak a május 25-e előtt megrendelt MPL futár esetén jut el így a készülék a TMX-hez. )

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#36267) szeljanos válasza gerner1 (#36222) üzenetére


szeljanos
tag

Igen, bocsánat, azt már csak utána olvastam... :(

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#36268) Kroni1 válasza ACE- (#36265) üzenetére


Kroni1
veterán

Kapcsold ki a telón a vezetéknélküli gyorstöltés funkciót akkor kevésbé melegszik..

Van klíma a kocsidban és szoktad használni?! Ha igen, akkor ajánlom az olyan töltőket, amik a hűtőrácsra szerelhetők, ezekkel még jót is teszel neki. Nekem ilyen van, mikor kiveszem a telót hűvös szokott lenni. Csak arra kell figyelni, hogy télen amikor meleget fújatsz akkor el kell zárni azt az adott szellőzőt, amin a telefon van, különben jól felmelegíti.

(#36269) stfx


stfx
aktív tag

T-mobilos legujabb 7-es androidos S7-em van. Root nelkul megoldhato lenne hogy az SD kartyara telepitsek, vagy legalabb kesobb athelyezhessem oda az installalt appokat? Az adoptable storaget csak 6-os androidon lehet megcsinalni, amit talaltam adb shelles megoldas is csak avval mukodik. Vagy mondjuk a symlinket elhelyezni a belso memoriaba ami az SD kartyara mutat? Nem ertem minek van egyaltalan alapbol benne a telefonba hogy athelyezes SD kartyara, ha az akkor is a belso memoriaba marad. Azt meg tudna mondani valaki, hogy a [Ghost In The Shell] pontosan hova telepiti a filerendszerbe az adatait, ha az alkalmazasba az 1. ingyenes videot letoltjuk? En sehol nem talaltam meg a hosszabb verziot se.

[ Szerkesztve ]

(#36270) gerner1 válasza stfx (#36269) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem fogod tudni. Csak azok az appok tudnak oda települni, amelyek eleve ezzel a feature -rel vannak programozva. Többségük azonban a belső tárolóra települ, és csupán néhány kivétel van, amelyek legalább az adat file részüket a microSD -re írják (vagy tudják oda is írni).

A másik kérdésre, ami itt OFF... - néhény app esetében (amelyekhez megintcsak nemsok köze van a teló gyártójához..) alternatív telepítés esetén, legalább ezt a részüket képesek onnan olvasni (pl: valaminek a *.obb tartalma)...

[ Szerkesztve ]

(#36271) kalolaci


kalolaci
senior tag

Azon kívül, egy újraindítás után, újra kell telepíteni, a már letöltött programokat.

(#36272) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, talán volt már régebben róla szó, csak nem sikerült visszakeresni a helyes válaszokat, így megkérdezném, a gyári galéria alkalmazásban a telefon kamerájával készített képek esetén milyen módon lehet megtekinteni az EXIF adatokat? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#36273) gerner1 válasza junior11 (#36272) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az Összefoglalóban megtalálod.

(#36274) stfx válasza gerner1 (#36270) üzenetére


stfx
aktív tag

Koszi, ettol feltem, de akkor minek van a move to SD opcio egyaltalan? Azt jol gondolom hogy hivatalos 6-os androidra nem tudok visszaterni, mert fent van a legujabb T-mobilos FW? Mert avval mukodne es azt OTA frisitve megmaradna az adoptable storage.

(#36275) gerner1 válasza stfx (#36274) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azért van, hogy legalább azon programoknak legyen esélyük így települni, amelyeknek a programozói vették a fáradtságot, hogy a programjukat erre is felkészítsék.

Ahogy az Összefoglalóban is olvasható, visszatérni a 6.0.1 -re nem lehet már, ha a készülék RP SWREV: B:2 -es értéken van.

(#36276) junior11 válasza gerner1 (#36273) üzenetére


junior11
veterán

Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#36277) Barnube


Barnube
újonc

Sziasztok! KAMERA PROBLÉMA volt már másnál is? már mindent kipróbáltam, de még mindig nem jó.. most végső megoldásként gyári beállításokra visszatettem a telefont, de akkor sem.. járt már így más is? megoldás? :(

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#36278) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Samsung A3 2017-ről tértem át S7-re.

Az A3 akkuja két napig birta.
Most reggel 4.00-4.15-ig 98%-ról 95%-ra csökkent az akku úgy hogy a kijelző,wifi,3g minden ki volt kapcsolva egyedül egy időzítő ment. Android 7 van rajta.

Ez normális?

Ui.: Az akku idővel nem vagyok megelégedve ennél telónál.

(#36277) Barnube:

Uncsim járt így az újjlenyomat olvasóval az Alpháján.
Szerintem vidd be szervízbe,hogy megnézzék.

[ Szerkesztve ]

(#36279) kutga válasza robyg (#36278) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz igen, de ez megint olyan, hogy nem tudjuk miket használsz rajta, nem igazán mérhető így össze.

Valóban nem túl acélos az akku, az enyém is beállt olyan 1-1,5 napra intenzív használat mellett.

Let the Zone take me if I am.

(#36280) #33253120 válasza Barnube (#36277) üzenetére


#33253120
törölt tag

S5 Minin találkoztam vele utoljára. Ott akku ki-be segített, de ez itt körülményes lenne. Talán ugyanez az sd-vel sikert hozhat.

(#36281) robyg válasza kutga (#36279) üzenetére


robyg
senior tag

Én alig használom,de esélytelen az egy nap.

Most is meló közbe alig nyúltam hozzá 88%-ról 76%-ra ment le.

Négy óra alatt.

Ha a kijelző felbontását leveszem a legkisebbre nyerek valamennyit?

Always ont nem használom.

(#36282) gerner1 válasza robyg (#36281) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Semmit nem nyersz, mert akkor is üzemel az összes pixel, tehát maga a kijelző ugyan annyit fog fogyasztani.

(#36283) kutga válasza robyg (#36281) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem sokat.

Nézd meg az akku tulajdonságainál hogy mi eszik annyit.

Let the Zone take me if I am.

(#36284) pcnet válasza robyg (#36278) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Nekem is van egy A3 (2017), párhuzamosan használom S7-tel. A3 után nem csoda, hogy csalódás az S7 üzemideje. Sokkal jobbam bírja A3.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36285) kutga válasza pcnet (#36284) üzenetére


kutga
nagyúr

No igen, de nem is olyan harvert kell meghajtania. :D

Let the Zone take me if I am.

(#36286) pcnet válasza kutga (#36285) üzenetére


pcnet
addikt

Persze, nem is az S7-et akartam leszólni. :) Kisebb kijelző, gyengébb proci, minimálisan kisebb akksi.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36287) kutga válasza pcnet (#36286) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem ez igazából elég. Még nem volt olyan hogy a nap végét ne bírta volna ki, töltő meg kb. mindenhol van amerre megfordulok.

Let the Zone take me if I am.

(#36288) Isual


Isual
veterán

Sziasztok!

Holnap veszek újonnan S7-et.
Mik a tanácsok mit csináljak, hogy jobb legyen, mit ne csináljak vele, szoftverfrissítéssel hogy járok, mit ajánlotok így röviden?
S6 edge-et vált.

Üdv!

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#36289) pcnet válasza Isual (#36288) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Lakd be és használd egészséggel! :)

Max tiltsd azokat az apookat amiket nem használsz. (Office, Skype...) Oreoról pozitívak a visszajelzések.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36290) Isual válasza pcnet (#36289) üzenetére


Isual
veterán

Köszi vagyok!

Kijelzővédő jó minőségű fóliát esetleg tudnátok ajánlani?

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#36291) Motion_Blur válasza Isual (#36288) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is hasonló cipőben járok, másfél éve volt más S7-em, de pár hónap után eladtam.

Mostani Oreo-s teszteket nézve úgy érzem hogy jó vétel lehet, edigitalos akcióban elkaptam 99k-ért. Egyedül a kamera miatt vakarózok, az másfél éve is komoly visszalépés volt a G4-hez képest. Ráadásul és 16:9-ben szeretnék fotózni, abban pedig a G4 verhetetlen, többek között a 16MP miatt is.

Még meggondolom, mert amúgy nagyon jó telefon.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#36292) Burt1793 válasza Motion_Blur (#36291) üzenetére


Burt1793
veterán

Semmivel nem jobb az oreo-n a gyári kamera. A GCam viszont jól működik, én amikor tehetem, azt használom.

(#36293) samu74 válasza Burt1793 (#36292) üzenetére


samu74
addikt

De legalább nem lett rosszabb . :) Amúgy szerintem piszok jó kamera van benne,esti videóim láttán pár haver csak pislogott mikor az iphone-al ugyanazt vettük. Huawei P9 plus szintén zenész, kb. a fasorba nincs...De azért ez a 99 ezres ár mennyivel jobb mint anno a 230... :)

-----------

(#36294) jozser00 válasza samu74 (#36293) üzenetére


jozser00
csendes tag

Hát a kamerája brutál jó... :) A gyári kamera app is Nagyon jó a gcam-al kiegészítve pedig tökéletes. Én is anno majd 200ezerert vettem...

(#36295) Isual válasza Motion_Blur (#36291) üzenetére


Isual
veterán

szintén edigital 99 :) S6 edget eladom. Kíváncsi leszek. Írok majd. Valami fóliát meg előre azért kéritek.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#36296) Burt1793 válasza samu74 (#36293) üzenetére


Burt1793
veterán

Én 140 ezerért vettem első szériásként, telenorfüggő. Már rég ledolgozta az árát. Nagyjából az első telefonom, amivel tényleg elégedett vagyok. Az S2 is szuper volt, de az bő 2 évesen már nagyon elmaradott volt az újakhoz képest. Egy S4, adott htc, iphone rendesen körbetáncolta. Lassul a fejlődés mostanság.

(#36297) stilo18 válasza Burt1793 (#36296) üzenetére


stilo18
addikt

Kb majdnem ugyanígy vagyok. A HTC-ket imádtam (M7/8/9) aztán átjöttem Samsung oldalra - pedig nagyon nem szerettem őket. S6-al volt a beugró, ott zavart ez az... Aztán pár hónappal a premier után vettem az S7-et... Na... Az egyetlen (!) telefon ami már 2 éve megvan.
Kb az aksin kívül mindent szeretek benne, semmi bosszúság, kamera mai napig simán élvonal, kijelző dettó...

Szóval aki 100k-ért veszi, simán jó vételt csinál.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#36298) Isual válasza stilo18 (#36297) üzenetére


Isual
veterán

Akksival neked mi a panasz? Nekem ez az egyetlen okom, ami miatt muszáj mostmár (2 év 4 hónap) leváltanom az S6 Edget... A sima S7 hogy bírja? Te miért nem vagy megelégedve?

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#36299) Dare2Live válasza Isual (#36298) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

S6 után meg leszel elégedve aksival... :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36300) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

S7-et vagy S7 edge-et érdemes akku idő szempontból megvenni ?

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.