Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) thomas77 válasza kalapacsolok (#36473) üzenetére


thomas77
senior tag

Hibátlanul működik az usában az európai s7. At&t vagy T-mobile kártyával teszteltem. Ha érdekelnek további részletek, keress privátban.

(#36502) vodrosjozsi válasza #33253120 (#36493) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt tegnap én is éreztem, égtem mint állat.
Utána a torkom is rendesen. Mondjuk az a gyümölcslétől ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36503) KisBundi


KisBundi
őstag

Végre megérkezett nekem is! Lengyel rom. :)

(#36504) #33253120 válasza vodrosjozsi (#36502) üzenetére


#33253120
törölt tag

:D
Te is olyan gyümölcsallergiás vagy aki csak ilyen bonyolult lepárlások után tudja fogyasztani a gyümölcsöket? ;]

Félre a tréfát.... Melós kantáros nadrág mellkaszsebében simán felmegy 60-75 fok közé a backpack-os töltés ilyen időben.

(#36505) vodrosjozsi válasza #33253120 (#36504) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem, én minden formában tudom fogyasztani de a legjobb a párlás utáni verzió :DDD
És miért ott hordod?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36506) Jancsi11


Jancsi11
csendes tag

Az világos,hogy főverzió után kell egy factory reset. De ha megcsináltam akkor teljesen újra lakjam be a telefont vagy biztonsági mentésből visszaállíthatom az alkalmazásokat / beállításokat?

(#36507) gerner1 válasza Jancsi11 (#36506) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem feltétlenül "kell", de ajánlott. Esetleg megpróbálhatsz, még a letöltés, és telepítés előtt egy gyorsítótár törlést (wipe cache partition) ahogy az Összefoglalóban is szerepel.

Smart Switch -csel, elég jó mentés lehet készíteni a belakott állapotról, de a 3rd party programok beállításait, adatait nem menti el, csak a samsung -os rendszer applikációkét (bár magukat a programokat visszaállítja a S.Switch..), így a többiét neked kell elmentened, és azokat egyenként visszaállítanod (ha tudod), miután már végzett a Smart Switch.

Nincsen olyan app, amely root nélkül 100% -os mentés tud készíteni.

(#36508) Jancsi11 válasza gerner1 (#36507) üzenetére


Jancsi11
csendes tag

Igen azt tudom,hogy nincs 100%-os mentés.De akkor nyugodtam használhatom majd ha megérkezik az oreo?

(#36509) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Tudnátok nekem segíteni vettem egy gyári ledes tokot de nem működik a led.

Nem tudjátok mit kell beállítani hogy működjön?

(#36510) Viktor77 válasza robyg (#36509) üzenetére


Viktor77
titán

NFC be van kapcsolva?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36511) robyg válasza Viktor77 (#36510) üzenetére


robyg
senior tag

Be van.

(#36512) #77646080


#77646080
törölt tag

Felmerült egy kérdés, érdekel, hogy mit gondoltok.

Kíváncsiságból felraktam a BTU után a német független (DBT) verziót. Ugyanott tartózkodom tartósan, a hálózati jel stabil és erős, az appok és a felhasználói szokásaim változatlanok. Ám drasztikus fogyasztás-növekedés történt, a Cella készenlét az élre tört (eddig ilyen sem a TMH, sem a BTU alatt nem volt). Ergo nem a telefon hülyesége :N , hanem a fw verzióé. Jól gondolom?

Evidens, hogy azt mondjátok: álljak vissza, ha nem okés vele valami, de most már megvárom a XEH-et, ami remélhetően helyre állítja a Galaxy S7 lelki egyensúlyát.

Szóval, a ROM a gyanúsított, mit gondoltok? Esetleg van itt jelen más is, aki DBT-n van épp most?

(#36513) O.Lajos


O.Lajos
tag

Sziasztok!

Egy próbát még azért tennék, hátha valakinek van valamilyen ötlete :) Senki nem tapasztalt hasonló color banding jellegű videórögzítési problémát? :F

[link]

[ Szerkesztve ]

(#36515) Spin válasza #77646080 (#36512) üzenetére


Spin
tag

Igaz nekem nincs sok összehasonlítási alapom más romokkal, ezelőtt egyedül a gyári nugát volt, de ott messze nem a cella készenlét volt az elsők között mint jelen esetben. Ugyan azokon a helyeken tartózkodom, nagyon kevés térerő, telefonálni is alig lehet otthon és melóhelyen is, tehát adott lenne, mégis erre csak most figyeltem fel. Ergo, elképzelhetőnek tartom.

Üdv,Spin!

(#36516) samu74 válasza O.Lajos (#36513) üzenetére


samu74
addikt

Megnéztem, beltérben ha olyanok fényviszonyok van ilyen "szivárványosodás" eléggé elhanyagolható, de van.Mondjuk eddig észre se vettem amíg nem hoztad fel. :)

-----------

(#36517) #77646080 válasza Spin (#36515) üzenetére


#77646080
törölt tag

Köszönöm a választ.

Úgy néz ki, valami kisebb eltérés lehetséges a hazai és a német hálózat között, ami viszont nem áll fenn a hazai és a UK viszonylatban. Mivel nem szeretném túl sokszor flashelgetni, ezért már inkább kihúzom vele a magyarországi független változatig. (Nem emiatt vettem a powerbankot, de most nagy segítség.)

(#36518) gerner1 válasza #77646080 (#36517) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Többek között, ezért várom meg én is a hazai független régióst. Szerintem is annak a CP komponense lesz a "legjobban" optimalizált, a hazai hálózati viszonyokhoz.

(#36519) Spin válasza #77646080 (#36517) üzenetére


Spin
tag

Igen, én is így vagyok vele, nem szeretném sokszor zaklatni, elég volt annak idején a Galaxy Gio-t.... :D Reméljük most már jön hamarosan!

Üdv,Spin!

(#36520) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok. Nálatok a videók zenék média hangereje milyen? Nálam a maximumon kell nezni egy videót....az se hangos.kisebb hatterzajnal már alig érteni. Lehet ezt valahol állítani? Vagy szerviz. Ja plusz a csengőhang hangereje is egyel a csuma alatt van ez se hangos!!!

(#36521) Chuck Norris válasza peti_s (#36335) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Szia, találtál erre megoldást végül? Pont ez a jelenség van nálam is, akkor kapom csak meg az értesítést ha megnyomom a gombot, nagyjából egy napos a telefonom és sajnos a számomra is használhatatlan így az egész :(

(#36522) pcnet


pcnet
addikt

102.300 ft az S7 Telekomnál ha esetleg valakit érdekelne... [link]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36523) Spin válasza Chuck Norris (#36521) üzenetére


Spin
tag

Nálam egyik napról a másikra csinálta ezt. Eddig semmi ilyen gondom nem volt (8.0 is rajta van már 1 hete kb), tegnap elkezdte csinálni, ma újraindítottam, eddig jónak tűnik...

Üdv,Spin!

(#36524) #77646080 válasza pcnet (#36522) üzenetére


#77646080
törölt tag

Domino csomaggal ez az ár teljesen korrekt.

(#36525) pcnet válasza #77646080 (#36524) üzenetére


pcnet
addikt

Gondolkozok rajt. Otthoni előfizu mellé 80.300 ft lenne. A mostani GSM garis. Illetve már az sem. 20e ft felárat megérne a 2 év gar.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36526) samu74 válasza gerner1 (#36518) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem meg pont a független romnak a legrosszabb a CP része .
Szervizben azt rakták fel, hetente 5-6 sms jött hogy nem voltam elérhető.
BTU-nál nincs egyse...

-----------

(#36527) #77646080 válasza pcnet (#36525) üzenetére


#77646080
törölt tag

pcnet - Igazad van, szerintem is megéri a felár ellenében érkező nyugalom.

(#36526) samu74 - Ez nem jó hír. :(

Mondjuk, egyszer még mindenképp fogok ODINozni egy kört, akkor legfeljebb a már kipróbált, bevált, bizonyítottan "OK" státuszú BTU fog visszakúszni hozzám. Meglátjuk, hátha lesznek róla (a XEH 8.0-ról) visszajelzések...

(#36528) #33253120 válasza vodrosjozsi (#36505) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ott érzem biztonságban. Abban a zsebben csak az van, meg az S9+, meg max a céges proxy, bérlet.

(#36529) Chuck Norris válasza Spin (#36523) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Közben felraktam amit A.K. kollega ajánlott, úgy néz ki megjavította. Gondolom majd cserében az akkut szívogatja jobban.

[ Szerkesztve ]

(#36530) vodrosjozsi válasza #33253120 (#36528) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na ezt mondjuk megértem. Amíg szervízben van az s7em addig egy note3at használok de kint rövidnadrágban valami borzalom hordani. :(

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36531) Spin válasza Chuck Norris (#36529) üzenetére


Spin
tag

Jó hír,h megjavult. Nem biztos,h számottevően hozzájárul a merüléshez, cserébe hasznos! :)

Üdv,Spin!

(#36532) O.Lajos válasza samu74 (#36516) üzenetére


O.Lajos
tag

Kösz, hogy megnézted. Szerinted ez teljesen "normális" (ez alatt azt értem, hogy ennyit tud, mert egyébként számomra silány végeredmény) vagy kifejezetten az én készülékemmel van probléma? :F

[ Szerkesztve ]

(#36533) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok tudna valaki nekem valami jó videót vagy leírást linkelni ami a s7 edge funkcióit mutatja be....jóformán alig tudok valamit szinte csak telefonálni használom. Nemtudom mik a lehetőségek....

(#36534) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Fogaskerekek zöld képernyő minden újraindításnál. Ilyen: [link]
Mi ez? Több percig (10-15) tart a folyamat.

(#36535) Chuck Norris válasza Spin (#36531) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Amúgy kész vicc ez az egész, hogy külön programot kell felrakni ahhoz, hogy egy teljesen alap funkció működjön, és ez az S széria, milyen lehet a többi?

(#36536) Seraph 16 válasza Chuck Norris (#36535) üzenetére


Seraph 16
őstag

Az a kérdés hogy létezik-e olyan androidos telefon amiben nincsen semmi bug?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#36537) #77646080 válasza Chuck Norris (#36535) üzenetére


#77646080
törölt tag

Pontosabban: némely felhasználó esetén tapasztalható a probléma. Megértem, hogy számotokra ez mennyire zavaró és valóban nagyon hátrányos az alapvető működésre nézve, de nem általános a dolog. Ha jól látom, ketten-hárman jeleztétek itt, tehát túlzásnak érzem ezt az S7/S-széria általános hibájának tekinteni.

Érthető az is, hogy mindez a pár érintett számára sovány vigasz...

(#36538) gerner1


gerner1
Topikgazda

Vodafone -ra (VDH) is elérhető lett az oreo, OTA -n.

(#36539) Dare2Live válasza Seraph 16 (#36536) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Software amiben nincs hiba?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36540) Spin válasza Chuck Norris (#36535) üzenetére


Spin
tag

Nem tudom mi lenne a legjobb szó erre, talán az "érdekes"...Viszont German_TD-nek igaza van, csak párunknál jelentkezett, így általánosságban nem jelenthető ki, h ez típushiba lenne, ettől függetlenül én is kivagyok tőle...
Barátnőmnek A3 2016 van, full gyári, neki semmi gond vele, azt leszámítva,h kell +1 idegrendszer hozzá (számomra az S7 után, de nyilván nem is egy kategória) mire betölt ezt-azt :)

Üdv,Spin!

(#36541) gerner1 válasza #77646080 (#36537) üzenetére


gerner1
Topikgazda

+1 👍. Nem Samsung készülékek esetében is vannak problémák ezzel, érdemes más topikokat is olvasni.

(#36542) Bali27 válasza samu74 (#36526) üzenetére


Bali27
addikt

Nekem is ez volt a problémám. Napi rendszerességgel az utóbbi időben!
Amióta BTU van fent egy darab ilyen sms sem jött. És remélhetőleg mindenki elért :) Eddig jobbnak tünik mint a 7-es XEH

[ Szerkesztve ]

(#36543) Bali27 válasza Bali27 (#36542) üzenetére


Bali27
addikt

Mivel Telenoros vagyok, az érdekelne hogy mi a különbség egy PAN és a XEH között?

(#36544) gerner1 válasza Bali27 (#36542) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam semmi probléma . Szintén XEH -n vagyok (és vodás), bár ignoráltam a 4G -t...

(#36545) #77646080 válasza Bali27 (#36542) üzenetére


#77646080
törölt tag

Épp most akartam linkelni neked az S7 Edge topikban feltett kérdésedre az itteni beszélgetést, amit Samuval folytattunk. :)

Egyre jobban hajlok arra, hogy kerüljem a XEH verziót és visszatérjek BTU-ra.

(#36546) #77646080 válasza Bali27 (#36543) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem tartalmazza a szolgáltató által hozzáadott alkalmazásokat, hangokat, boot animációt stb.

(#36547) gerner1 válasza #77646080 (#36545) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egy ilyen manőver nemsokat segít(ene) a fallback hibán ...

(#36548) pcnet


pcnet
addikt

Fallbacken kívűl van valami "értelme" BTU-ra váltani? Este feltettem XEH-t váltottam le vele. Csak kíváncsi voltam, hogy azzal a rommal és Oreoval is szétcsúszik e a kép Ingressben. Ahogy felment a rom, csak a játékot tettem fel és jó volt. Böngészéshez WQHD felbontást használok, azzal már szét is csúszott a kép. Nyomtam wipe cache-t, majd factory resetet is, de egyik se oldotta meg. Most úgy oldottam meg, hogy teljesítmény módban Játék profilt HD felbontásra állítottam, így gyorskapcsolóról pikk-pakk megoldom a felbontás állítást. Érdekes, hogy Google nem dobott találatot a kép szétcsúszásra, csak én küzdök vele. Más telefonokon simán jó az Ingress, csak az én S7-emmel nem. Így app hiba is kizárva. X-akta! :)

Szerk: És igeeen, BTU-n a Samsung Health tudja a stressz mérést. Hogy hiányoltam ezt XEH-n. :D Az élet apró örömei! :)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#36549) samu74 válasza pcnet (#36548) üzenetére


samu74
addikt

Az nem elég hogy tudsz telefonálni vele? :)
Jönnek itt páran hogy ebben vagy abban a topikban is van ilyen probléma...meg a szolgáltató...meg a Szaturnusz és a Jupiter együttállása. Kit érdekel? Ez egy telefon elsősorban ,működjön ez a része. Az senkit nem vigasztal hogy más gyártónál is előfordul, nem ezért fizettünk 200ezret...

-----------

(#36550) Chuck Norris válasza Spin (#36540) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ez PNF megoldotta nálam úgy néz ki, még a skype is villogtatja a ledet, és alig merült le reggelre a telefonom, égészen kezdek meghatódni :)

@Seraph 16 talán még a 80-as évek környéke lehetett az az időszak amikor úgymond bugmentes szoftvertermékeket tudtak előállítani, azóta csak a gányolást taknyolják, a szeméthegyet görgetik maguk előtt, nézz meg bármit.

@German_TD ha van egy fórum amire ír 200-300 ember (talán még annyi sem) és 2-3-an jelzik, hogy egy teljesen alapvető funkció nem működik az azért egy óriási hibaszázalék, szerintem legalábbis. De nem fikázni akarom a telefont csak inkább csalódott vagyok mert azt gondoltam, hogy kiveszem a dobozból berakom a kártyát, beírom az emailcímemet és használom.

Lehet én álltam hozzá fordítva a dologhoz amikor bátorkodtam az általam talált legutolsó programot az SM-G930F_1_20180402125140_3x9zktm0ia_fac.zip -et telepíteni, tudtok mondani, egy működőképes szolgáltatófüggetlen 7-es verziót még most, hogy lendületben vagyok az új telefonnal megpróbálkoznék vele, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.