Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) kalolaci


kalolaci
senior tag

Samsung A5 2017-re is megjött, az oreo. Nem hiszem el, hogy ez is megelőzte az S7-et!

(#36052) #77646080 válasza kalolaci (#36051) üzenetére


#77646080
törölt tag

Pedig de. :D Szerintem dőljetek hátra és nyugalomban várjátok a 8-as rendszert. Itt lesz, amikor eljön az ideje. Ez egy több, mint 2 éves modell, ami a második főverziót fogja kapni. Már nem élvez prioritást, cserébe még mindig egy remek telefon.

Legyünk türelmesek. :)

(#36053) alex devil válasza kalolaci (#36051) üzenetére


alex devil
senior tag

Odinnal felrakhatod az Oreot ha akarod.

S23

(#36054) kalolaci válasza alex devil (#36053) üzenetére


kalolaci
senior tag

Nem értek annyira a dologhoz, hogy bele merjek vágni.

(#36055) mantequilla válasza Burt1793 (#36050) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nem, csak a videoban jelentosen gyorsabb volt az oreos verzio es meglepett.

(#36056) samu74 válasza mantequilla (#36055) üzenetére


samu74
addikt

A launcher szerintem gyorsabb.Az appok annyira nem indulnak gyorsabban,hogy tátva maradjon a szánk...
De úgy összességében jól sikerült.Azért tudok negatívumot is felhozni,pl. az alkalmazásváltó gombra nyomva néha "zavarba" jön,újra rányomva meg dupla kattra reagál.
Amúgy megint elindították az OTA frissítést ,szóval lassan megkapja mindenki.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#36057) ACE- válasza samu74 (#36056) üzenetére


ACE-
addikt

Az alkalmazásváltó gombot kétszer egymás után megnyomva az eggyel korábban használt appot hozza be. Ez egy feature.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#36058) Burt1793 válasza samu74 (#36056) üzenetére


Burt1793
veterán

Maximum a launcher animációját láthatjátok gyorsabbnak, de én azt alapból begyorsítom a fejlesztői menüben. Az appokat próbáltuk össze-vissza, semmi különbség nem volt, de hát nincs is semmi baj a sebességgel.
A messenger kis lebegő ikonjai akadnak meg néha, megnyitáskor, ez korábban nem nagyon volt jelen...

Nekem az alkalmazásváltóval nem volt gond eddig, mindig rendben működik.

[ Szerkesztve ]

(#36059) druzil


druzil
tag

Sziasztok,
Mennyire ér meg 100k-t ez a mobil (a MM akciójára gondolok) jelenleg? Illetve fel lehet rá tenni valahogy a Pixel 2 kamera appját? Azt olvastam, hogy elvileg igen. Van vkinek ebben gyakorlati tapasztalata? Sry, ha hülyeség a kérdésem, a galaxy ace (1st gen) óta nem volt androidom, de vissza váltanék, ha a pixel 2 szintű kamerát használhatnám elérhető áron :)

(#36060) Burt1793 válasza druzil (#36059) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

A google kamerát kiadták, így van portolt app s7re. S8ra.
Nézz br a fotók, videók mobillal csoportba és keress rá a gcam szóra a keresőben. S8as kép több van, de az s7 is ugyanazt tudja kb. Arra vigyázz, hogy abban a topikban közben betiltották a gcamos képek feltöltését egyéb okokból.
Ha megvetted a teló, tudok küldeni apk-t és leírást.

Nagyon jó cucc, én sokat használom.

[ Szerkesztve ]

(#36061) LilProphet90 válasza druzil (#36059) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Pixel 2 szint nem lesz a kamera, az azért nem a szoftveren múlik elsősorban. De ettől függetlenül nagyon szép képeket csinál éjjel is, el is ámulok rajta néha. Sebességre meg még csúcstelefon szint, szerintem, úgyhogy megérheti.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#36062) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Az intelligens hálózatválasztásnál hogyan tudok kivételt megadni?

(#36063) ACE- válasza melan (#36062) üzenetére


ACE-
addikt

sehogy

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#36064) druzil válasza Burt1793 (#36060) üzenetére


druzil
tag

Koszonom a valaszokat! A portre mod is mukodik vele mindket kameraval? Csak fel kell tenni az apk-t vagy igenyel valamifele szaktudast/hozzaertest?

[ Szerkesztve ]

(#36065) melan válasza ACE- (#36063) üzenetére


melan
senior tag

Az jó, mert egy SSID mégis benne van. Azt akartam megváltoztatni router csere után...

(#36066) gerner1


gerner1
Topikgazda

Az edge topikban nemrég került jelzésre ez. Ezzel kapcsolatban, itt mi a helyzet "Oreosok" ?

(#36067) Viktor77 válasza gerner1 (#36066) üzenetére


Viktor77
titán

Custom romról van szó, itt is működnie kell.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36068) gerner1 válasza Viktor77 (#36067) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen láttam, de a remény pusztul meg utoljára ... 😃

(#36069) Viktor77 válasza gerner1 (#36068) üzenetére


Viktor77
titán

Mivel senki nem írt semmi egetrengetőt amiért váltanom kéne Oreora, így valószínűleg megvárom az Oreos Supermant, a Nougatossal gyakorlatilag semmi problémám nincs.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36070) Burt1793 válasza gerner1 (#36066) üzenetére


Burt1793
veterán

A gyári oreo-ban nincs ilyen. Mit takar ez az sac settings?

(#36071) alex devil válasza gerner1 (#36066) üzenetére


alex devil
senior tag

Nincs ilyen beállítás Oreoban. (Costum ROM+kernel kell hozzá)
Sajnos nem tudja az alap Oreo még azt sem, hogy nyomás helyett elég legyen megérinteni a home gombot amikor a kezdőképernyőre akarok jutni a menüből/alkalmazásból, ehhez is külön app kell.

[ Szerkesztve ]

S23

(#36072) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Arra van valami mód, hogy telefon rezegjen ha a másik fél felvette a hívásomat?

Anno Huawei telefonom csinálta ezt, hogy ha betárcsáztam valakit, akkor ha az adott fél felvette a telefont, akkor rezgéssel jelezte a telefon. Ez nagyon kénylemes volt, mert nem kellett másfél percig fülemhez emelve tartani, hogy na felvette már?' - hanem rögtön "éreztem" hogy mikor tudok végre beszélni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36073) NandorHUN válasza gerner1 (#36066) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Fingerprint wakeup" gyári rendszerben nincsen, de az általam linkelt Custom ROM legújabb verziójában szerepel S7 Edge topicban. :) + Gyorsabb is az ujjlenyomatos feloldás, mint gyári rendszeren.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#36074) Burt1793 válasza NandorHUN (#36072) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!
Tárcsázó, beállítások, 3pötty, hívásjelzések. Rootmentesen működnek ezek a custom rendszerek? Smartbank kártyanélküli fizetésről nem akarok lemondani. A gyorsabb feloldás viszont érdekelne.

(#36075) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok.

Ugy dontottem nem varok tovabb oreora inkabb rootolom es felrakok egy custom roomot. Mar ideje lenne egy teljes formazasnak mert amiota megvan meg nem volt es mar nagyon lassu szegenyke :) Root es twrp telepiteset osszefoglalobol megoldom remelem, de van itt valaki aki hasznal custom roomot? Erdekelne higy melyik romot hasznalja es tud e ajanlani valamit xdarol.
Elore is koszi a segitseget.

Miskolcon tud valaki valami helyet ahol a hangszorot ki tudjak cserelni a teloban mert recseg :(

[ Szerkesztve ]

(#36076) adambox


adambox
tag

Sziasztok.
Előfordult valakivel, hogy a hivott fél panaszkodik mert hivas közben a telefon visszhangzik, ergo saját magát hallja vissza? A telón a legújabb UK Oreo van. Remelem csak valami szoftveres hiba vagy beállítás, nincs kedvem szervizbe vinni aztán újraformázni a szépen belakott telómat :)

(#36077) Seraph 16


Seraph 16
őstag

A múltkor beszéltünk róla, hogy többünkné olyan, mintha kevesebbet bírná a teló egy töltéssel, és megállapítottuk, hogy magasabb a fényerő stb.. Igen ám, de most max. 2 óra SOT - nál járok cache törlés után. Valami nem az igazi...

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#36078) jeni


jeni
félisten

Mi van az Alza boltban?
Most akcióznak és ez meg ennyibe kerül.

(#36079) lasga


lasga
csendes tag

Kedves kollégák! Keleti piacra gyártott Dual SIM -es S7-em van, vajon ha felrakom ODIN-nal a UK OREO-t fog működni? Megmarad a dual funkció? Köszi!

(#36080) jeni válasza lasga (#36079) üzenetére


jeni
félisten

szerintem nem
mert az egy sim-s kártyás mobilra íródott.
U.i.:
bár a Knox nem fog ugrani, 1 misét megér a dolog.
rosszabb esetben vissza rakod az ázsiai verziót.

[ Szerkesztve ]

(#36081) arpivw válasza NandorHUN (#36073) üzenetére


arpivw
újonc

Van benne,rámész a tárcsázóra,jobb oldalt 3 pötty,beállítás,hívásjelzés

(#36082) Mazda6_2.0D válasza jeni (#36078) üzenetére


Mazda6_2.0D
tag

Ezt mar reg megtanultam. Barmit akartam venni az alzat is megneztem mindig de mindig dragabb volt barmit is akartam venni. Bar eddig csak 3-7000 ftal volt dragabb de akkor is dragabb volt akciosan mint mashol akcio nelkul. Ha jol tudom szlovak oldal es ceg csinalja szoval a szlovakok hulyenek neznek minket.

(#36083) samu74 válasza ACE- (#36057) üzenetére


samu74
addikt

alkalmazásváltó gombra nyomva néha "zavarba" jön,újra rányomva meg dupla kattra reagál.
Azért is írtam amit. :)
Tehát felold az olvasó,alkalmazásváltó megnyom,semmi.Eltelik kb. 1 másodperc,és ha újra megnyomom akkor jön a feature...Ennek nem így kellene működni.Ha "tudja" hogy 1x megnyomtam(mert az újra bökésre beadja az elöző appot),miért nem adja be az alkalmazás váltót...De lehet csak nálam van ezzel gond.

Mazda6_2.0D azért ott is lehet akciósan venni dolgokat.Tavaly annyiért vettem ott az xbox-ot mint amennyiért itthon most adják,majd 1 év múlva.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#36084) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Feltettem a BTU Oreot.Bánatomara nem müködik a 3 betüs navi.Vissza lehet csinálni?

(#36085) jeni válasza hematoma1 (#36084) üzenetére


jeni
félisten

ugyanazzal a verzióval és a 2xx sorozatú Nougatot tedd vissza

(#36086) hematoma1 válasza jeni (#36085) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Tehát a legutolsó nougat? Odin?

(#36087) samu74 válasza hematoma1 (#36084) üzenetére


samu74
addikt

Az Igo Szülinapp müködik oreo-n nálam.

-----------

(#36088) jeni válasza hematoma1 (#36086) üzenetére


jeni
félisten

ja
Product code XEH
PDA G930FXXS2DRC3
CSC G930FXEH2DRB6

(#36089) hematoma1 válasza samu74 (#36087) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Maradok a primónál.

(#36090) hematoma1 válasza jeni (#36088) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Fél óra múlva ki tudom próbálni.Köszi.

(#36091) air


air
nagyúr

Milyen gyökér a Samsung.
Amikor akciós, ingyenes volt a Disconnect Pro "megvettem" (letöltöttem).
Most a Galaxy Apps-ben azt írja, hogy telepítve, de nem frissül, és ki akarja fizettetni. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36092) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Be lehet állítani a készüléket úgy hogy ne keressen és ne is találjon frissítést?

(#36093) jeni válasza hematoma1 (#36092) üzenetére


jeni
félisten

lekapcsolod az automata frissítésletöltést :K

(#36094) hematoma1 válasza jeni (#36093) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ez igaz.Amúgy sikerült vissza rakni a romot.Lehet hogy jobb lett volna a 2-vel ezelőttit vissza rakni,mert az utolsó verziónál jobban merült az akku.

(#36095) Lallos


Lallos
csendes tag

Sziasztok.
Windows 7el nem csatlakozik a telefon mit kell csinálni? Össze dugom a géppel de semmi.miiylen program kell hozzá??

(#36096) gerner1 válasza Lallos (#36095) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Összefoglalóban megtalálod az ajánlott driver -t, és az egyebeket is ...

(#36097) Lallos válasza gerner1 (#36096) üzenetére


Lallos
csendes tag

bocsi de ezen egyáltalán nem tudok eligazodni ami az összefoglalóba van lány vagyok és teljesen kínai. Segítenétek linkkel mit kell letöltenem win 7et van.:(

(#36098) Viktor77 válasza Lallos (#36097) üzenetére


Viktor77
titán

Samsung USB Driver, erre keress rá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36099) Lallos


Lallos
csendes tag

letöltöttem egy samsung smart switchet egy usb drivert és semmi:(
Azt írja ki hogy telepíteni vagy újra telepíteni kell a windovw media feature pack programcsomagot...de azt honnan?:(tud valaki linket???

[ Szerkesztve ]

(#36100) alex devil válasza Lallos (#36099) üzenetére


alex devil
senior tag

Mit szeretnél csinálni? Frissíteni a telefont? Fájlokat másolni rá a gépedről vagy a telefonról a gépedre?

S23

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.