Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35915) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!
Megosztanék veletek valamit.
Picit off de samsung készülékről van szó.
Hardverapron hírdettem meg ezzel a szöveggel egy S7 telefont.

"2016 év végén Telenor üzletben vásárolt arany színű Samsung Galaxy S7 Edge mobiltelefon.
A készülék jobb alsó sarkán a kijelző repedt, viszont ez a repedés a készülék működését nem befolyásolja minden funkciója tökéletesen működik.
A sérülést igyekeztem a képeken kiemelni.
A hátlap karc és sérülésmentes az akkumulátor kapacitása teljesen jó.
Eredeti dobozában minden tartozékával és bontatlan fülhallgatójával kínálom eladásra.
Megtekinthető előre egyeztetett időpontban Mosonmagyaróváron, illetve kérésre utánvéttel a vevő terhére postázom is.
Az ár minimálisan alkuképes."

A készüléket eladtam.
Az új vevő már hirdeti a készüléket, de rám ír hogy folyton ujra indul.
Nálam soha de soha nem indult újra ha ez így lett volna a hirdetésben megemlítettem volna.
Ő is csinált fényképeket a készülékről és a kijelzőn látom hogy be van kapcsolva 14:36 percet mutat. 15:40 kor megköszönte privát üzenetben a telefont hogy minden rendben van. 19:52 kor kapom az értesítést hogy értékelt a vásárlást és pozitív eladóként értékelt.
24 órával később:
A mai nap pedig azt állítja hogy a készülék kikapcsol nem tud vele mit kezdeni.
A hardverapro egy szakmai jellegű fórum soha nem adnék el olyan készüléket melyre nem hívom fel a jövendőbeli vásárlók figyelmét.
Neki csak annyit tudtam írni hogy sajnálom Ha a készülék kikapcsol De nálam szoftveresen semmilyen probléma nem volt. Mivel én egy mezei felhasználó vagyok Szeretnék neki segíteni de nem igazán értek hozzá. Azt állítja kb nyolcszor újraindult neki.
A készülék 2016 óta soha nem indult újra.
A készüléken minden gyári soha nem volt mókolva.
Kérdésem az lenne létezik olyan hogy ha én feladok egy készüléket melynek a hibáját fényképeken feltüntettem majd aki megkapja a készüléket átnézi pozitívan értékel és 24 óra múlva a készülék kikapcsol magától? Egyszóval használhatatlanná válik? Vagy csak a vevő meggondolta magát és nem tetszik neki a készülék és vissza akarja kapni a pénzét?
Gondoltam ezt leírom ha warez elnézést kérek és akkor töröljék.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.