Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) Burt1793 válasza gerner1 (#35899) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó, de én használom a duplahome-os kameraindítást, jó cucc. A kezdőképernyőn csak a gcam ikonja van kint.

Egyáltalán nem gyors a feloldás, rossz az egész abból a szempontból, hogy a megnyomás alatt még nem nézi az ujjlenyomatot. Ha világít a kijelző, akkor gyorsan megy neki, ez tény.

Az a jó a 8-as droidban, hogy pl sportstracker-ezés közben is feloldja a telót úgy, hogy a kijelzőébresztés után nem a zárképernyőre jutok (7-esen ez még nem ment).

(#35902) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, ha a telefon ezt írja

G930FXXU1DQB3
//G930fxxu1dqd2

Akkor odinnal felrakhatom bármelyik 8.0-ás szoftvert probléma nélkül? Vodásat pl? Mert 2017.01-es és ezt találja a legfrissebbnek rajta...

(#35903) alex devil


alex devil
senior tag

Nem bírtam ki, hogy ne rakjam fel az Oreot Odinnal. A CSC valamiért XEO maradt BTU (az elérhetőkben ott van a Phone info szerint) helyett de mindegy. Az eddigi rendszereken első dolgom volt feltelepíteni a Novát, ehhez az új felülethez már nem kell. Swipe sem kell, a billentyűzet tudja. Szóval így első blikkre nekem tetszik. Az akksira és a kamerára kíváncsi leszek még, hétvégén letesztelem egy kiránduláson.

S23

(#35904) samu74 válasza Burt1793 (#35901) üzenetére


samu74
addikt

Egyáltalán nem gyors a feloldás, rossz az egész abból a szempontból, hogy a megnyomás alatt még nem nézi az ujjlenyomatot
Bizony,le kell nyomni azt a gombot ahhoz hogy tudja mit akarsz.És ha pl. 0,6 másodpercnél hosszabban nyomod akkor jönnek a "ficsörök". :P
De ez ilyen,vannak ennél sokkal rosszabb telefonok is .
Mondjuk lehet csak bebeszélem, de olyan mintha az oreo-n a home gomb néha "megmakacsolná" magát, tehát néha mintha a rendszer kicsit később reagálná le a főképernyőre lépést...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#35905) Burt1793 válasza samu74 (#35904) üzenetére


Burt1793
veterán

Persze és én a mai mezőnyhöz hasonlítom. Van itthon mate10 pro, épphogy hozzáérsz lekapcsolt kijelző mellett az olvasóhoz és már ott is van a kezdőképernyő. Kicsit más. 😃 Kár, hogy olyan batár mind.

(#35906) LilProphet90 válasza samu74 (#35904) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Pedig pont most akartam írni, hogy nálam mintha sokkal gyorsabban lépne vissza a launcherbe, szinte azonnal, nougaton mintha nagyobb lett volna a késedelem.

Amúgy pörgős a rendszer, bár új főverziónak erős nevezni, ahogy majd a P-t is.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#35907) stefi68


stefi68
addikt

Nálam az Edge Panel-ről (Nougat) egyszer csak eltűntek az alkalmazások.
Névjegyek, rendszerkarbantartási dolgok, stb. kitehetők.
Más nem találkozott ilyennel?

Tárgytalan..., én balga véletlenül letiltottam a PDP-ben :W

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#35908) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Vhogy ki lehetett kapcsolni a ficsoroket duplaklick kamera inditas stb es akkor gyors volt feloldas.... vagy az meg s6 volt?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#35909) Talala


Talala
senior tag

Üdv emberek! Kb 1 hónapja vettem észre, inkább jelezték, hogy hívásnál az első 5-10 másodpercben többnyire nem hall engem a másik fél. Vagy teljesen süket vagy erős recsegés jelentkezik. Teljesen változó helyszíneken jelentkezik a dolog, nem mindig, de az esetek többségében. Ez telefon vagy szolgáltató hiba lehet?
1 Éves telefon, teljesen gyári állapot, T-függő.

[ Szerkesztve ]

(#35910) gerner1 válasza Dare2Live (#35908) üzenetére


gerner1
Topikgazda

7.0 -án kikapcsolhatóak. Egy részüket az Összefoglalóban megtalálod.

(#35911) janaman01 válasza alex devil (#35903) üzenetére


janaman01
addikt

Home csc vel rakrtad nyilván.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35912) LilProphet90 válasza Talala (#35909) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szoftveres gondnak tűnik, ha a hívás többi részében nincs mikrofongondod. Gyorsítótár törlés recoveryből, ha nem segít, akkor újraraknám a telefont.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#35913) Talala válasza LilProphet90 (#35912) üzenetére


Talala
senior tag

Köszi. Teszek egy próbát.

(#35914) samu74 válasza LilProphet90 (#35906) üzenetére


samu74
addikt

A launcher gyorsabb, viszont főleg mikor böngészek akkor picit elgondolkozik a home gomb lenyomásakor. Lehet a ram tele van pakolva nálam és az miatt lehet.De már most azt mondom ,hogy ez a 8-as droid jobban sikerült mint a 7-es.Azzal se sok gond volt ,de ez pikkpakk teszi a dolgát. Tegyük hozzá, hogy a hardveren nem múlik, combos ez még mindig.
Szemeztem az S9-el, de nem tudok kibékülni a méretével meg a hátlapi olvasóval...Az akksi meg azokban se jobb.

-----------

(#35915) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!
Megosztanék veletek valamit.
Picit off de samsung készülékről van szó.
Hardverapron hírdettem meg ezzel a szöveggel egy S7 telefont.

"2016 év végén Telenor üzletben vásárolt arany színű Samsung Galaxy S7 Edge mobiltelefon.
A készülék jobb alsó sarkán a kijelző repedt, viszont ez a repedés a készülék működését nem befolyásolja minden funkciója tökéletesen működik.
A sérülést igyekeztem a képeken kiemelni.
A hátlap karc és sérülésmentes az akkumulátor kapacitása teljesen jó.
Eredeti dobozában minden tartozékával és bontatlan fülhallgatójával kínálom eladásra.
Megtekinthető előre egyeztetett időpontban Mosonmagyaróváron, illetve kérésre utánvéttel a vevő terhére postázom is.
Az ár minimálisan alkuképes."

A készüléket eladtam.
Az új vevő már hirdeti a készüléket, de rám ír hogy folyton ujra indul.
Nálam soha de soha nem indult újra ha ez így lett volna a hirdetésben megemlítettem volna.
Ő is csinált fényképeket a készülékről és a kijelzőn látom hogy be van kapcsolva 14:36 percet mutat. 15:40 kor megköszönte privát üzenetben a telefont hogy minden rendben van. 19:52 kor kapom az értesítést hogy értékelt a vásárlást és pozitív eladóként értékelt.
24 órával később:
A mai nap pedig azt állítja hogy a készülék kikapcsol nem tud vele mit kezdeni.
A hardverapro egy szakmai jellegű fórum soha nem adnék el olyan készüléket melyre nem hívom fel a jövendőbeli vásárlók figyelmét.
Neki csak annyit tudtam írni hogy sajnálom Ha a készülék kikapcsol De nálam szoftveresen semmilyen probléma nem volt. Mivel én egy mezei felhasználó vagyok Szeretnék neki segíteni de nem igazán értek hozzá. Azt állítja kb nyolcszor újraindult neki.
A készülék 2016 óta soha nem indult újra.
A készüléken minden gyári soha nem volt mókolva.
Kérdésem az lenne létezik olyan hogy ha én feladok egy készüléket melynek a hibáját fényképeken feltüntettem majd aki megkapja a készüléket átnézi pozitívan értékel és 24 óra múlva a készülék kikapcsol magától? Egyszóval használhatatlanná válik? Vagy csak a vevő meggondolta magát és nem tetszik neki a készülék és vissza akarja kapni a pénzét?
Gondoltam ezt leírom ha warez elnézést kérek és akkor töröljék.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35916) jeni válasza tecsa74 (#35915) üzenetére


jeni
félisten

Hello!
Használt LCD repedt mobilt adtál el gondolom 2éves vételtől számítva GARIVAL ami még érvényes a számla alapján 2018 év végéig-feltéve ha a regisztráció meg van rá?
Ezt így beadhatja a szervizbe de az biztos,hogy a repedés miatt még jobban átnézik majd,hogy kapott e más hardver része ütést vagy sem?
Az biztos,hogy lehet neked nem tűnt fel,hogy olykor újra indult a teló,mely az is lehet,hogy most hibásodott meg vagy a srác feltett egy másik apps vagy újra szoftverezte a telóját.
Kérdés,hogy volt e köztetek valamiféle 3 napos garancia vagy kipróbálási próbaidő?
Próbáld rávenni,hogy ha újra szoftverezéssel sem javul meg a teló és érvényes a jótállás a kijelző repedése ellenére,hogy tudnak-e tenni valamit a szervizben?
A kijelzőre javításra biztosan kap árajánlatot ha ezt is kéri.

(#35917) tecsa74 válasza jeni (#35916) üzenetére


tecsa74
tag

Szia! A készülék nem volt be regisztrálva de ha jól tudom van még rá garancia 2018 szeptemberig. Papírok nem kellettek neki bár felajánlottam hogy elküldöm de mondta hogy nem kell. Neki is van egy ilyen készüléke és ezt csak azért vette meg hogy az akkumulátort kivegye belőle. A kijelző repedés konkrétan nem érdekelte.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35918) tecsa74 válasza tecsa74 (#35917) üzenetére


tecsa74
tag

Konkrétan így írta:

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35919) A.K. válasza tecsa74 (#35918) üzenetére


A.K.
tag

tehát kivette belőle az akkumulátort és maradékot meg el akarja adni (esetleg beletette a régi akkumulátort)? ha saját maga szedte szét és belepiszkált akkor nincs miről beszélni.. amúgy szervízben olcsóbban kicserélik neki anyagköltséggel együtt (ha meg utaznia kell még akkor is jobban jár).

(#35920) jeni válasza tecsa74 (#35917) üzenetére


jeni
félisten

innentől meg nem is értem miért is panaszkodik?
amúgy aki előbb írta,hogy jobban járt volna egy új aksi cserével a saját készülékén,ha az a hátlap sérülésmentes,amennyiben az hibátlanul visszarakható.ha még sem akkor is 25000Ft alatt lenne egy aksi + hátlap cserével is.

[ Szerkesztve ]

(#35921) #33253120 válasza A.K. (#35919) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1
Illetve lehet olvasta a dobozban a kis papírt, hogy melegíteni kell a telefont a hátlap törés nélküli eltávolításához, és közben meg megsült benne valami....

(#35922) handrash


handrash
őstag

XEH-ra van már OTF oreo?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#35923) thomas77 válasza handrash (#35922) üzenetére


thomas77
senior tag

Nincs.

(#35924) amoledus válasza tecsa74 (#35915) üzenetére


amoledus
aktív tag

Ha még szétszedte akkor mit panaszkodik? (Ez is vmi lakatos hose armando volt? mondatonként hibás szavak
..) Garancia minden fizika sérülés estén elveszik,ha meg szétszereli akkor meg végképp ,szerintem szétbarmolta,kivette a jó akkut/alaplalapot és most vissza akarja adni....nálunk a cégnél is volt pár ilyen bepróbálkozás...bár hiába mert felírjuk mindennek a sorszámát+belső jelzés ami ha nem tudják hol van szakad.... ,de azért vicces mikor egy telefonszerviznek próbálják bemagyarázni,hogy nem más alaplappal küldték vissza...aztán ha nem jön be a kamu ,akkor fenyegetőznek,hogy jönnek 15en a "tesók sírba tesznek" :D
Szóval nyugodtan megmondhatod neki,hogy nem te vagy az a balek akit átverhet!

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#35925) tecsa74


tecsa74
tag

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35926) jeni válasza gerner1 (#35852) üzenetére


jeni
félisten

Miben különbözik az OXA csc kód az XEO csc képest?
A Vietnámi oldalon található meg az OXA.
A magyarnál az OXX´ szerepel. A Lengyel oldalon ott viszont látható az OXA is.

* Multi CSC kód, ami több országot és régiót is összefog (az “O” jelentése Open, azaz Nyitott)

Például:
– az OLB lefedi a következő országokat: Malaysia/Philippines/Singapore/Thailand/Vietnam…stb.
– az OXX lefedi a következő országokat: Ireland/Macedonia/Poland/Romania/Serbia and Montenegro/Slovakia/Switzerland…stb.

[ Szerkesztve ]

(#35927) jeni válasza jeni (#35926) üzenetére


jeni
félisten

csak a nyelvezetre vonatkozik?

(#35928) gerner1 válasza jeni (#35926) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A különbség -jelenleg- az, hogy a XEO 2017.08.06 óta single-CSC, és a Samsung kivette az OXX multi-CSC -ből. De, az OXA multi-CSC -be is belekerült (mostanában) és abban is az a default. A BTU pedig, a 7.0 hivatalos kiadásával megszünt single-CSC lenni, és eleinte a XEF CSC -vel összevonva voltak az OXA multi-CSC -ben, ~mostanáig.

A XEH is kikerült az OXX multi-CSC -ből, így 2017.július.23 óta az is single-CSC. Ezért állítható át ezóta bármely készülék XEH -re, ami korábban, otthoni körülményekkel, nem volt lehetséges.

(#35929) embe válasza tecsa74 (#35915) üzenetére


embe
nagyúr

Mikor regisztrált, van "üzleti múltja" itt? Ha nincs akkor lehet úgy gondolta megcsinálja itt a frankót. Lehet akksit kicserélte, most meg visszaakarja játszani, hogy vedd vissza tőle. Így lenne egy ingyen akksija. No persze ez csak egy kitalált forgatókönyv, viztos nem ez az oka. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#35930) jeni válasza gerner1 (#35928) üzenetére


jeni
félisten

Nagy bátorság kell,hogy feltegyem a jelzett leszedett Oreo-t.

United Kingdom (BTU) (nem innen lett leszedve hanem az ázsiai oldalról,közel 8 órán keresztül szedte le.)
PDA G930FXXU2ERD5
CSC G930FOXA2ERD5

Volt már valaki aki a korábbi angol oldalról felrakottról vissza ment a Nougatra?
A Sammobile oldalon meg karbantartás miatt szünetelve van.
A Sammobile oldalon meg a Vietnami nem szerepel,ezért gondolnám amit leszedtem csak feltették oda,és az a angol piacra szánt verzió.
Remélem a Knox a telón esetleges egyéb anomália miatt nem fog ugrani nekem.

[ Szerkesztve ]

(#35931) pcnet válasza jeni (#35930) üzenetére


pcnet
addikt

Sammobile vagy Samfirmwareen kívűl én nem tennék fel romot más forrásból. Mi a garancia, hogy nem nyúlt bele valaki és nem ugrik a KNOX? De lehet csak én vagyok paranoiás.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#35932) Burt1793 válasza jeni (#35930) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem le volt töltve, de sajnos azóta összefosta magát a notebookom és újra kellett telepítenem a windowst. A gépemen meg nincsenek meg a fájlok.

(#35933) öregpapa válasza jeni (#35930) üzenetére


öregpapa
tag

Én már az első napon amikor elkezdték kiadni az oreot,samfirm-el letöltöttem a legutolsó német /DBT/ 7-es androidot odinnal feltettem és már az első beállitások során felkinálta az oreot /kb 1,2giga volt/ le is töltöttem és már azzal csináltam meg a mentésekből a visszaállításokat.Nekem tetszik az oreo minden szempontból jobb.

[ Szerkesztve ]

(#35934) jeni válasza öregpapa (#35933) üzenetére


jeni
félisten

lehet,hogy csak hétköznap megy a dolog mert most nem kínálja fel.

(#35935) gerner1 válasza jeni (#35934) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most is ott van a szerveren, letölthető mindenféle probléma nélkül, Manual Mode -ban, a megfelelő kódokkal, az Összefoglalóban található leírás szerint (értelemszerűen a kódok keresése mindenkinek önálló szorgalmi feladata, de a google azonos szintű barát, bárkinek...). De akkor, hogy ne kelljen billentyűzetet ragadni, és keresni... -itt van a konfiguráció BTU -hoz :

SM-G930F
BTU
☑ Manual
G930FXXU2ERD5
G930FOXA2ERD5
G930FXXU2ERD5

☑ Binary Nature (+ a jobb oldalon is minden pipa ...)

Garantáltan működik, teszteltem (kb ~óránként...) ...

(#35936) jeni válasza gerner1 (#35935) üzenetére


jeni
félisten

köszi
én automatán próbálkoztam,most elindult manuálisan lefelé :R

(#35937) Burt1793 válasza jeni (#35936) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem az automata is megtalálta, elég jó az oreo, nincs vele baj, semmivel se rosszabb a nougatnál. Örülök, hogy jól sikerült az utolsó verzióugrás.

(#35938) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Szerintetek kb még mennyi idő, míg a T-s S7-ekre kijön az Oreo? :)

Vamos a la playa.

(#35939) fornettisuti válasza juuzer (#35938) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hivatalos függetlenre + 5-6 hét

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35940) Seraph 16 válasza fornettisuti (#35939) üzenetére


Seraph 16
őstag

És még a XEH -re is várni kell...

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#35941) juuzer válasza fornettisuti (#35939) üzenetére


juuzer
addikt

Jézus Krisztus, akkor az még egy kis idő :/

Köszönöm mindkettőnknek a választ! :)

Vamos a la playa.

(#35942) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!
Valamikor találtam olyan beállítást, hogy az első kamera nem tükörképet, hanem valós képet csinál. De már egy órája keresem de nem találom. Hova tűnt? :) Merre keressem :)

[ Szerkesztve ]

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35943) fornettisuti válasza tecsa74 (#35942) üzenetére


fornettisuti
veterán

Fényképező
Fogaskerék

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#35944) tecsa74 válasza fornettisuti (#35943) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!
Ott keresem, de nem találom :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35945) Viktor77 válasza tecsa74 (#35944) üzenetére


Viktor77
titán

Képek mentése előnézet szerint, elülső kamera 3. opció.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35946) tecsa74 válasza Viktor77 (#35945) üzenetére


tecsa74
tag

Ohhh, valóban. Elsiklottam felette. Köszönöm :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#35947) samu74 válasza pcnet (#35931) üzenetére


samu74
addikt

Updato is alternatíva még szerintem.Jön ahogy kell,gyári rom van ott is.

-----------

(#35948) matehajagos


matehajagos
tag

Csatlakozom azokhoz akik dicserik az Oreot, nagyon egyben van a rendszer, valamint nekem akksiidőben is hozott javulást. Van mit várni. :)

(#35949) Burt1793 válasza matehajagos (#35948) üzenetére


Burt1793
veterán

Az aksistatban neked is elöl van indokolatlanul a cella készenlét? Nekem most 46%-ot ír neki. :D Pedig jól bírja, nagyon. :)

(#35950) jeni válasza matehajagos (#35948) üzenetére


jeni
félisten

melyik odinnal ment fel? az Oreo BTU verzió hiába van belinkelve megfelelő helyre semmi se történik.
nem indul el Odinből a boot.-recovery-stb...
ellenben a XEH Nougat fel megy rendesen.
tehát nem odin hiba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.