Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20054) pucni


pucni
csendes tag

https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G930F/XEH/
oldalon letölthető firmware-t akarom a telefonomra tenni. Minden adatot lementettem és csináltam egy beállításokból elérhető teljes gyári visszaállítást. Már kezdenék is hozzá a 3.11.1-es Odinnal, de nem tudom biztosan eldönteni hogyan csináljam. A telefon soha nem volt buherálva, csak OTA frissítés jött le még a 6-oshoz, de abból sem az utolsó van fenn, mert azt már nem telepítettem.
A legtöbb leírásban csak az AP file van betallózva és Re-Partition pipa nélkül.
Azt olvastam, hogy Re-partition teljesen felesleges alap esetben. Amit nem tudok biztosan, hogy BL, CP, CSC vagy CSC_HOME kellenek-e.
Valahol azt írták, hogy az md5 kiterjesztésű file tartalmazza mindet, így nem kell.
Nálam minden adat le lett mentve, így nem számít, ha törlődnek.
Tehát az a kérdés, hogy csak AP legyen betallózva, vagy mind. És ha mind, akkor CSC vagy CSC_HOME a kettő közül. Legyen egy teljesen tiszta gyári telefon minden szemét nélkül, de IMEI, KNOX és egyebek persze maradjanak.
Csak olyan választ kérek, aki szakértő és nem csak valahol olvasta az okosságokat.
Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.