Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) no more válasza gerner1 (#43150) üzenetére


no more
addikt

Ez melyik téma? Nagyon jól néz ki!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43152) gatto_ válasza gerner1 (#43150) üzenetére


gatto_
senior tag

Ez szuper, de ha mégsem tetszik a végeredmény, akkor csak leszedem a telepített apk-t és újra fehér lesz az értesítés?

(#43153) gerner1 válasza gatto_ (#43152) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom, még nem szedtem le. Ki kell próbálni (gondolom, hogy nagy valószínűséggel →igen...) ...

(#43154) gerner1 válasza no more (#43151) üzenetére


gerner1
Topikgazda

[MINU] Coral_Blue_Dark

(#43155) no more válasza gerner1 (#43154) üzenetére


no more
addikt

Köszönöm, nagyon szép! Ilyesmi témára vadászok, csak sötétkékben! Körbelesek még!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43156) Twism


Twism
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Az MMS kuldes fogadashoz miért kell netkapcsolat?? a régi sony telefonnál nem kellett, ő intézte automatikusan bekapcsolt, még akkor is ha le volt tiltva a net.. A új Samsung meg csak akkor enged kuldeni es fogadni ha van mobilnetem... :((
Köszönöm a segítséget

(#43157) Keem1 válasza Twism (#43156) üzenetére


Keem1
addikt

Az mms http protokollt használ.
Nem kell adatkeret, lefogyott nettel is megy, de kell kapcsolt net hozzá.
De ezen ne aggódj, ma már szerintem nincs előzeteses csomag net nélkül. A Telekom domino csomagjaihoz meg kérhető technikai net, direkt ilyen célokra.

(#43158) Twism válasza Keem1 (#43157) üzenetére


Twism
csendes tag

Igazábol az idegesit, hogy valami miatt akkor nem megy ha nincs bekapcsolva, nem is az adatkeret.. :D
A régi Sony telefon automatikusan bekapcsolta addig... A Samsung addig nem amig be nem kapcsolom, hanem inkább figyelmeztet :D

(#43159) Twism válasza Keem1 (#43157) üzenetére


Twism
csendes tag

És akkor ha jól értem akkor net kell hozzá és nem Wifi ? :D

(#43160) gerner1 válasza Twism (#43159) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#43161) warezxts


warezxts
senior tag

Mondjuk ez a téma engem is érdekelne.
Régen nagyon sokáig bírta az aksi.
Mindig fel rakom a frissítéseket, és tényleg jobban merül a telefon.
Én meg be tudtam annak hogy öregszik az aksi. Ezek szerint nem?

(#43162) Twism válasza gerner1 (#43160) üzenetére


Twism
csendes tag

köszönöm a segítséget :D

(#43163) balintka válasza warezxts (#43161) üzenetére


balintka
addikt

Nem, mert nem egyik napról öregszik a másikra. Fokozatos folyamat. Az utóbbi 2 frissítés óta merül nagyon a telefonom. A novemberivel kezdődött.

(#43164) gerner1 válasza balintka (#43163) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor, miért nem rakod vissza, a szeptemberi verzióra ?

(#43165) Linem válasza warezxts (#43161) üzenetére


Linem
senior tag

Szerintem nem lehet, mert ha 50ezer tulajdonosból 10 embernél merül jobban, akkor vagy annyira pechesek, hogy selejt akksival kapták a telefont, vagy tényleg náluk kell keresni, hogy mi történt még a frissítés mellett, amire nem gondoltak. (Például milyen appokat telepítettek fel, milyen hálózati beállításokra váltottak, wifi használat, és az egyik legfontosabb a hang, fényerő, felbontás kérdése.)
Feltételezem, ha valaki folyamatosan használja a telefont és figyeli az akku merülését, akkor a beállításokat is sűrűn használja. Na valahol itt kellene nyomozni, hogy mi történt.

(#43166) gerner1 válasza Linem (#43165) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek.👍 Egy hibás software, következetesen minden készüléken azonos hibát produkál. Kivétel nélkül...

(#43167) dragon1993 válasza gerner1 (#43166) üzenetére


dragon1993
őstag

Tiszta telepítés esetén, azt fontos megjegyezni.

(#43168) tony_snow


tony_snow
tag

Bocsi nem akarlak fárasztani titeket, de egy újabb hiba jelent meg.
Tapasztaltatok olyat, hogy az ujjlenyomat olvasó nem működik? Nem arra gondolok, hogy nem fogadja el az ujjlenyomatot - mert ugye ilyenkor rezzen egyet és kiírja, hogy nincs találat -, hanem egyáltalán nem reagál semmit, és pár másodperc után elsötétül a kijelző, hiába van végig a home gombon az ujjam.
Wipe cache megoldja a problémát. Egy rövid ideig..
Ilyen hibával találkoztatok már?

[ Szerkesztve ]

(#43170) gerner1 válasza dragon1993 (#43167) üzenetére


gerner1
Topikgazda

"Koszos" esetén pedig, pláne nem a feltelepült frissítésben találom meg -kizárólagosan- az okot ...

(#43171) stefi68 válasza gerner1 (#43150) üzenetére


stefi68
addikt

A Blackframework a gyorskapcsolókért, a BlacknotificationsOnly pedig az értesítésekért felel?
Forrást nem tudsz adni? Lehet priviben is.
Szeretem tudni mi mit csinál.
Továbbá engem is érdekel, hogy eltávolítás után minden visszaáll-e az eredetire.

(#43155) no more: Lesd meg a "The Dawn" témát. Én is kék párti vagyok, de nem az a rikító szemet bántó kékre vágyom, hanem valami diszkrétebb, szürkés kékre.
Ehhez a témához kellene megváltoztatni az értesítések színét hasonló kékre.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43172) gerner1 válasza stefi68 (#43171) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs több infóm. Emillben kaptam én is a link -eket.

(#43173) stefi68 válasza gerner1 (#43172) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt találtam, igaz S8-ra, de a mellékelt fájlok ugyanazok (TC-rel összehasonlítva)

A nézettek alapján az a baj, hogy az értesítések szövegei szerintem nem teljesen jól láthatók.
G2-nél sokat kísérleteztem témákkal, de sok esetben ez lett az eredmény. Jó pár alkalmazásnál nem volt olvasható az értesítés, úgyhogy a végén feladtam...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43174) no more válasza stefi68 (#43171) üzenetére


no more
addikt

Ez is szép, de ez sem olyan, amit keresek... Nekem fekete-kék kellene. :/ Olyan, mint a MINU Baby_RedBlack téma, csak piros helyett kékben és olyan pici, minimalista ikonokkal. Eddig nem jártam sikerrel, pedig ma böngésztem szépen. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43175) balintka válasza gerner1 (#43164) üzenetére


balintka
addikt

Nincs kedvem mókolni.

(#43176) xedos


xedos
addikt

Merülés...
Érdekes, mostanában javult a merülés... semmi sem változott. Korábban volt, hogy reggelre 85%-on volt. most már 90-91%. Tegnap mértem, hogy mennyit tölt az akksiba: 20%-nál beletolt 2800mAh-át.
A furcsa az, hogy ha folyamatosan használom ugyanannyira merül, mint amikor nem használom. 5óra kijelző idő összejön akkor. Én sem mertem nekiugrani a firmware visszaállításnak.

(#43177) lucky07 válasza xedos (#43176) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia

Én sem mertem neki ugrani, nálam most inkább a merülés van főszerepben,

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43178) Keem1


Keem1
addikt

Még mindig vannak tévhitek, úgyhogy talán nem annyira off, mint amennyire elsőre tűnik.

Kulcsszavak a keresőhöz: töltés akku akkumulátor akkumlátor akumlátor aku aksi akksi töltő meddig töltsem kisütés első töltés lemerítés élettartam töltési ciklus

(#43179) Varnyalag válasza Keem1 (#43005) üzenetére


Varnyalag
csendes tag

Egy órája próbálom az Irfanviewt átállítani, hogy kirángassa az Exif-adatokat és aszerint mentse vissza a fotókat, de nem megy, mi ennek a trükkje?

(#43180) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

Visszatettem a MM-t, utána is megmaradt a december eleje óta tartó, megmagyarázhatatlanul gyors merülés (éjszaka, repülő üzemmódban 15%-ot esett a 6.0-val is), aztán egy hétig külföldön voltam, Waze + Google Maps navigálás nagyon gyorsan szívta, végül tegnap feltettem az új biztonsági frissítést + Gsam + a Samsung App-ból a saját fejlesztésű Battery alkalmazást + kikapcsoltam az Always on displayt és vagy ezek közül valamelyik miatt, vagy vmi teljesen random dolog kapcsán, de megállt a szivárgás, nem merül már olyan gyorsan a telefon, pedig ugyanazok a felhasználói szokások, 20 óra használat után 57-on áll, mondjuk a képernyőidő az kevés (egy óra körüli), de korábban se az szívta igazán az akkut.

(#43181) stefi68 válasza Varnyalag (#43179) üzenetére


stefi68
addikt

A múltkori fájl dátum problémám kapcsán kutakodtam kicsit a neten és találtam egy remek win alkalmazást a fájl dátumok mahinálására.
A neve BulkFileChanger. Ingyenes, telepítés nélküli, kb 100 kB-os kisokos. tud exif-ből is dátumot visszaállítani

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43182) Keem1 válasza Varnyalag (#43179) üzenetére


Keem1
addikt

- Irfanview főablakában Ctrl+T
- Megkeresed/kijelölöd a módosítandó fájlokat
- Fájl menü -> JPEG veszteségmentes műveletek -> EXIF felvételidő változtatása
- A három pipából csak az alsó (Apply new EXIF date/time as file date/time)
- Start
- Vársz türelmesen, míg befejezi
- Örülsz, mert megoldódott

Ennyi :D

(#43183) krystman


krystman
őstag


A mai nap kaptam egy ekkora frissítést. S7Edge Duos-ra.

(#43184) dragon1993 válasza krystman (#43183) üzenetére


dragon1993
őstag

CSC?

(#43185) krystman válasza dragon1993 (#43184) üzenetére


krystman
őstag

Huh. Ezt hol tudom megnézni? :) Szerintem elég szépen muzsikál ez a telefon. :-)

[ Szerkesztve ]

(#43186) OCTAMD válasza krystman (#43185) üzenetére


OCTAMD
őstag

Recovery módban alul felhozza CSC és 3betűs kód(ez csak akkor kell,ha a gyári tárcsázóban a *#1234# kódnál mondjuk O-betűvel kezdődő kódot kapnál)

Nekem pl. XSG(OXX XSG)

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43187) OCTAMD válasza OCTAMD (#43186) üzenetére


OCTAMD
őstag

Pontositok ,az enyém XSG(OJV XSG)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43188) OCTAMD válasza OCTAMD (#43187) üzenetére


OCTAMD
őstag

*#1234#

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43189) Yogibear974 válasza krystman (#43183) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Nekem nem jött még, most néztem. A leguccsó 429Mb volt 11.17. a szintén OJV1...QIL

[ Szerkesztve ]

Üdv: -=Yogibear=-

(#43190) lucky07 válasza Varnyalag (#43180) üzenetére


lucky07
aktív tag

Szia
Ne haragudj a buta kérdésem miatt.
Mi az a Gsam?
Mert nekem is ilyen merülési problémám van.
És melyik Battery appról van szó?
Előre is köszönöm válaszod. :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43191) chubby2o6 válasza lucky07 (#43190) üzenetére


chubby2o6
senior tag

(#43192) no more válasza lucky07 (#43190) üzenetére


no more
addikt

Nem fog mutatni semmit root, vagy ADB nélkül.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#43193) lucky07 válasza no more (#43192) üzenetére


lucky07
aktív tag

Ebből még egyiket sem mertem még megcsinálni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43194) lucky07 válasza chubby2o6 (#43191) üzenetére


lucky07
aktív tag

Köszönöm szépen!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#43195) krystman


krystman
őstag


Ezt írja ki ezzel a kóddal :)

(#43196) gerner1 válasza krystman (#43195) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezek szerint, Te is OJV multi-CSC -n vagy, ahogy korábban OCTAMD jelezte, bár a posztodból nem derül ki, hogy "kinek" (?) is válaszoltál ...

A készülék aktív CSC kódját -egyszerűen- a Phone INFO programmal tudod megnézni. Az Összefoglalóban megtalálod.

[ Szerkesztve ]

(#43197) OCTAMD válasza krystman (#43195) üzenetére


OCTAMD
őstag

Mivel OJV ,így recovery módban tudod a valósat megnézni

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#43198) Osz24


Osz24
tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, mennyire normalis hogy micro lag lathato HD 60 FPS nél ?
Van rá megoldás h szép egyenletes legyen?

(#43199) gerner1 válasza OCTAMD (#43197) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Phone INFO is írja a valósat. Megtudja nézni vele OS alól is...

[ Szerkesztve ]

(#43200) OCTAMD válasza gerner1 (#43199) üzenetére


OCTAMD
őstag

Phone Info nálam nem ajánlott :)

Csinált már sokaknak kellemetlen pillanatokat

Recoverybe teszi az ember és ott van,nem kell letölteni semmit

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.